Prehistoria gen > GameCube

The Legend of Zelda: Twilight Princess

(1/62) > >>

siudym:
w końcu pojawiły sie nowe filmiki z "gemepleju" nowej
fenomenalnej zeldy (30minut!!!! prezantacja gry!!!)

Ja mam tylko nadzieję że nowa zelda czasem nie "przeskoczy" na REVO i wyjdzie na GC...

http://cube.ign.com/articles/616/616118p1.html?fromint=1

http://media.cube.ign.com/media/572/572738/vids_1.html

BRAK SŁÓW!!! :shock:

oby jednak nie trzeba było długo czekać na tą grę....ale czekać warto, oj warto :shock: gra jest niesamowita!!

data wydania USA: październik 2005

setezer:
A czego się spodziewałeś? Tekstury są do bani "gdzieniegdzie" ;). A na serio w PE będzie 9+/10- w neo 9.8/9.9 (10 są tylko dla MGS), na GameRankings jakieś 96/97% (nie przeskoczy Metroida). Do czasu wydania Zeldy będe miał jakieś 60gier, yeah :D

mrpiki:
Wydaje mi się, że nowa Zelda przypomni nam, że isototą gier jest gameplay...

siudym:

--- Cytat: "Setezer" ---A czego się spodziewałeś? Tekstury są do bani "gdzieniegdzie" ;). A na serio w PE będzie 9+/10- w neo 9.8/9.9 (10 są tylko dla MGS), na GameRankings jakieś 96/97% (nie przeskoczy Metroida). Do czasu wydania Zeldy będe miał jakieś 60gier, yeah :D
--- Koniec cytatu ---


dokładnie tego sie spodziewałem.

dla mnie zelda zawsze bedzie nr.1 jesli chodzi o gry, po ukończeniu wszytskich cześci ktore zostały wydane na wszytskie mozliwe konsole niny (poza wersjami na CD-i) cały czas potrafie "sikać" po gaciach jak jakaś małolata nawidok swojego ulubieńca z jakiegoś amerykańskiego boysbandu.... tak działa na mnie zelda. Zawsze jestem nią zauroczony od WIELUUU LAT od poierwszej czesci na nes. Mimo ze WIEM TO (bo zawsze wiadomo juz zamim wyjdzie :D )ze nastepna bedzie wspaniała to i tak przezywam to zawsze tak samo, bez wzgledu czy jest na GC czy w 56kolorach na GBC  - cos wspaniałego....

nawet z takimi texturami "gdzieniegdzie..:D

kun:
hmm nie wiem co mysleć o nowej Zeldzie..
 nie wiem czy ją nabędę, albowiem po zawodzie zwanym Fable,
 zbiera mnie na wymioty, na sam widok milusiego i cukierkowego fantasy-
 rpg. chociaż kto wie, a nóż widelec ... w każdym bądź razie graficznie wygląda to biednie ... :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej