Prehistoria gen > Nintendo 64

Nintendo64 - Temat Główny

(1/6) > >>

Q@sor:
Nintendo 64 jest moją (i zapewne nie tylko  ) ulubioną konsolką do której z chęcią co pewien czas powracam. Gry takie jak Zelda: Ocarina Of Time, Mario 64, czy Conker Bad Fur Day należą do kanonu gatunku i wspomnienie o nich powoduje że niejednemu graczowi łezka kręci się w oku. Konsola posiadała ( i dalej posiada) niepowtarzalny klimat, większość gier które na nią się ukazały stanowiły pozycje wybitne, również sama firma Nintendo dokładała wszelkich starań aby posiadacze Niny byli jak najbardziej z niej zadowoleni. Niestety konsola ta przez wiele osób byłą niedoceniana, i traktowana jako "platforma dla dzieci"; ostatnio szukałem forum na którym mógłbym powspominać stare , dobre czasy przeżyte z Nintendo 64, wymienić się uwagami lub po prostu porozmawiać innymi na temat wyżej wymienionej konsoli. Niestety, jedyne co znalazłem na forach traktujących o konsolach to "Oldschool" lub jeden dział poświęcony Nintendo 64. Postanowiłem więc stworzyć forum na któym będzie można spokojnie porozmawiać zarówno o sprzęcie jak i grach, wymienić się nimi, lub po prostu zasięgnąć porady od starych wyjadaczy. Efektem mojej pracy jest forum, które mam nadzieję posiadacze Nintendo 64 będą często odwiedzać. Wszystkich zainteresowancyh zapraszam na stronę http://www.nintendo64.fora.pl/

Shadowek:
Czy mi sie wydaje czy zarejestrowałeś sie poto aby zrobić reklamę ?  8)

Q@sor:
Nie zarejestrowałem się po to aby zrobić reklamę - możesz poszukać moich wcześniejszych postów jeżeli ci się chce  :wink:

Shadowek:
Jest ich aż 5 ! :) Dobra nie psuje Ci dnia  :P

Ganon:
Lepszy taki, niz gosc, ktory sie zarejstrowal niedawno, a ma 400 postow... ;p spam... spam... i jeszcze raz spam...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej