Autor Wątek: TS:FP  (Przeczytany 3886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
TS:FP
« dnia: Lipca 10, 2005, 17:25:28 pm »
Heh, mam taki malutki problem związany z pewnym FPP - TimeSplitters: Future Perfect. Chciałbym się dowiedzieć, od jego posiadaczy, czy ta gra jest naprawdę tak dobra, jak ją malują?

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
TS:FP
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 10, 2005, 19:03:00 pm »
Jest lepsza 8)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
TS:FP
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 10, 2005, 19:07:16 pm »
Mógłbyś powiedzieć coś więcej?

Tarniak

  • Gość
TS:FP
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 10, 2005, 20:38:33 pm »
Cierpliwości za kilka dni będzie recka na GO. :D

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
TS:FP
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 10, 2005, 20:43:51 pm »
ja gralem w wersje na ps2, ale podejzewam ze zasadnicze minusy mojej oceny nie zaleza od konsoli, otoz ta gra jest strasznie krotka. 3 dni niezbyt intensywnego grania i juz po wszystkim, chyba cos kolo 6 godzin mi zajelo choc moge sie mylic, w kazdym razie ledwo sie gra zaczela a juz sie skonczyla, szkoda bo wszystko jest naprawde fajne,

to znaczy podstawowy tryb gry jest krotki (wypelnienie scenariusza) i zajmuje on tylko 24 % calej gry, a reszta to juz miliony zadan w multiplayerze, i inne mini gierki typu jezdzenie kotem na kolkach po trasie,

oczywiscie na ngc napewno bedziesz mial motywacje do grania w multiplayer (bo kupisz oryginal i bedziesz ja chcial wykorzystac maksymalnie) a to zapewni ci zabawe na bardzo dlugi czas,

misje sa roznorodne i bardzo fajnie pomyslane, choc niezbyt podobalo mi sie to ze w dalszych misjach nie strzela sie juz do ludzi tylko do robotow, i nie podobalo mi sie nie dlatego ze mysl iz strzelam do ludzi napawa mnie satysfakcja a dlatego, że przeciwnicy-ludzie sa fajnie animowani gdy dostaja (jak w starym dobrym golden eye) a roboty zwyczajnie stoja i gdy sie juz wystrzela magazynek w ich kierunku zwyczajnie sie przewracaja, ale to tylko taki moj prywatny minusik : )

no i humor zasluguje na duzego plusa

warto kupic, chyba ze nie bawi cie to ze wieksza czesc gry opiera sie na multiplayerze, a te kilka misji ze sceniariuszem zalatwisz niespodzewanie szybko
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
TS:FP
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 12, 2005, 11:47:07 am »
Tarniak, ale której wersji? NGC?

Ok, widzę, że nikt nie ma ochoty głębiej wypowiedzieć się, nt. TSa, więc chciałbym zadać pytanie odnośnie innej gry spod znaku amerykańskiego developera. Tą grą jest najnowsza część MoHa o podtytule 'European Assault'. Moje pytanie brzmi – czy jesteście z tej gry zadowoleni? Jakie są jej główne wady i zalety? Mam nadzieję, że będzie tym razem większe zainteresowanie :P

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
TS:FP
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 12, 2005, 17:39:40 pm »
TS FP (jesli chodzi ci o to) jest identyczny w wersjach ps2/xbox/gc

i fakt ze przerywniki i humor jest świetny:)

A co do MOH EA - z tego co wiem to jedyna wadą jest grafika.

Tarniak

  • Gość
TS:FP
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 12, 2005, 17:57:53 pm »
Recka w wersji na PS2

Co do MOHa, pograłem trochę. Grafa nawet nie odstrasza (PS2) gorzej z fizyką. Bo jak mam zareagować, jak widzę kompana prującego z karabinku ręcznego ostrymi seriami bez drgnięcia ręką? Gdzie się podział realizm? Zapomnieli wytłoczyć? Przy CKMach i innych stacjonarnych karabinkach, problem został wyeliminowany. Ja się zatem pytam WTF?

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
TS:FP
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 12, 2005, 18:00:01 pm »
Siudym, bardzo cię proszę - usuń podpis Roman Giertych=Adolf Hitler. Nie przepadam za posłem LPRu, ale porównywanie jakiejkolwiek osoby do jednego z największych zbrodniarzy wszechczasów jest nie tylko nieetyczne, ale też o ile dobrze pamiętam niezgodne z prawem.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
TS:FP
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 12, 2005, 23:32:00 pm »
Cytat: "siudym"
TS FP (jesli chodzi ci o to) jest identyczny w wersjach ps2/xbox/gc



No nie do końca: Xbox i PS2 mają online, w tym zamieszczanie własnych map w sieci. Z kolei na GC i zapewne X (w wersje Xową nie grałem) gra się szybciej doczytuje. No i na PS2 chyba niektóre plansze sa w multi mniejsze (przynajmniej jedna - Vietnam) i trochę częściej zdarzają się drobne chrupnięcia, choć i tak są marginalne.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
TS:FP
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 13, 2005, 06:47:26 am »
Tarniak: Ja słyszałem, że po dłuższej grze w nowego MoHa nie zwraca się żadnej uwagi na grafikę, bo na ekranie się dzieje ;). I słyszałem również, że jest to najbardziej realistyczny z MoHów.

siudym: Umm, humorystyczne wstawki to dodatek. Wolę dowiedzieć się czegoś więcej o grafice, muzyce i grywalności. Nie mam zamiaru wydawać prawie 200zł w błoto.

Kaxi: No, już mniej więcej potrafię sobie grę wyobrazić, ale jeśli mógłbyć podać jeszcze jakieś informacje, to byłbym bardzo wdzięczny.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
TS:FP
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 19, 2005, 13:55:59 pm »
przeciez jest tyle recenzji w internecie, tyle filmików z gry - dowiesz sie sporo z nich
 :D

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
TS:FP
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 19, 2005, 14:50:09 pm »
TP to IMO najbardziej konsolowa strzelanka, ktora bez problemow mogla by zawitac na automatach. Jest bardzo szybka i efektowna. Zdecydowanie warto ja kupic. Z drugiej natomiast strony MoH EA rowniez jest wyjatkowa gra, jesli lubisz klimat 2 wojny swiatowej to tylko spoteguja sie u ciebie odczucia miodnosci (ktos jeszcze tego wyrazu uzywa? :D). Na twoim miejscu kupilbym obie gry na allegro, powinno ci sie udac zdobycie ich obu za 200 zl.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
TS:FP
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 20, 2005, 12:39:28 pm »
Cytat: "nochance"
TP to IMO najbardziej konsolowa strzelanka, ktora bez problemow mogla by zawitac na automatach. Jest bardzo szybka i efektowna. Zdecydowanie warto ja kupic. Z drugiej natomiast strony MoH EA rowniez jest wyjatkowa gra, jesli lubisz klimat 2 wojny swiatowej to tylko spoteguja sie u ciebie odczucia miodnosci (ktos jeszcze tego wyrazu uzywa? :D). Na twoim miejscu kupilbym obie gry na allegro, powinno ci sie udac zdobycie ich obu za 200 zl.


zgadzam sie, pasowała by w automacie:) a najlepiej w podwójnym z dwoma ekranami dla dwoch graczy! (cooperative jest swietny)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
TS:FP
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 21, 2005, 11:11:56 am »
Ehh... wcale mi nie pomagacie :P - żartuję, ofc.

*Wyboru już dokonałem - TS3 zagości w moim domku :).

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
TS:FP
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 27, 2005, 14:14:46 pm »
no!,  i bardzo dobrze zrobiłeś:)

Player01

  • Gość
TS:FP
« Odpowiedź #16 dnia: Września 03, 2005, 22:34:29 pm »
Swietny wybor.
Gra jest megamiodna, cos dla ludzi szukajacych zabawy.