Autor Wątek: Cena nowego Nextgena od BigNitendo  (Przeczytany 28486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chief

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-08-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:41:04 am »
Cytat: "ROBSON_007"
Cena Wii jest świetna next gen za 999zł ja w to wchodzę tylko na rynku pojawi się Wii biore razem z Zeldą bez zastanowienia Nina żądzi :D

Tylko zapomniałeś o jednym WII no nie next gen. Samo Nintendo to przyznało. Next genowy jest co najwyżej kontroler

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpnia 10, 2006, 11:01:55 am »
Powtarzam to jeszcze raz : ZA CENĘ NOWEGO WII BEZ PROBLEMU BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ XBOX'A 360 Z DRUGIEJ RĘKI !!!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 10, 2006, 11:34:23 am »
Cytat: "darekxx"
a ja mam takie pytanko czy będzie PES 6 na WII  
bo jak tak to poprostu cudnie

Narazie o PES6 chyba nic nie bylo slychac, ale badz pewiem, ze FIFA wyjdzie :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 10, 2006, 13:47:05 pm »
Cytat: "Kraken"
Powtarzam to jeszcze raz : ZA CENĘ NOWEGO WII BEZ PROBLEMU BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ XBOX'A 360 Z DRUGIEJ RĘKI !!!

A to Wii z drugiej ręki nie będzie? :lol: Daruj sobie takie komenty, ludzie nie musza kupowac Wii tylko dlatego, ze jest tansze... nie pomyslałes o tym? :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 10, 2006, 14:01:08 pm »

Arin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-08-2004
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 10, 2006, 15:09:11 pm »
Cytat: "darekxx"
a ja mam takie pytanko czy będzie PES 6 na WII  :?:  :?:
bo jak tak to poprostu cudnie


W zapowiedziach po E3 widziałem coś takiego: Soccer Game - Konami.
Bez podanego tytułu.

PES 6 może nie być, ale jeżeli konsola się sprzeda to można być niemal pewnym 7.

Chief

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-08-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 10, 2006, 17:22:40 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "Kraken"
Powtarzam to jeszcze raz : ZA CENĘ NOWEGO WII BEZ PROBLEMU BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ XBOX'A 360 Z DRUGIEJ RĘKI !!!

A to Wii z drugiej ręki nie będzie? :lol: Daruj sobie takie komenty, ludzie nie musza kupowac Wii tylko dlatego, ze jest tansze... nie pomyslałes o tym? :lol:

No wiadomo ale jeśli ktoś patrzy głównie na cenę to już teraz nowy X360 w podstawowej wersji kosztuje 1000 zł, a i piraty są i śmigają  :twisted:
Więc do czasu wejścia WII na nasz rynek jego cena nie będzie się wiele różniła od ceny nowego X360 i pod względem finansowym powinno być bardzo podobnie(plus piraty na X360 :twisted: ). No chyba że ktoś poprostu woli WII bo lubi konsole NINTENDO i woli pilota od joypada. Ale w każdym razie cena nie będzie już takim atutem w stosunku do X360(bo jeśli chodzi o PS3 to pewnie będzie ono droższe niż X360+WII razem wzięte-X360 1000 zł+ WII nawet choćby 1000 zł to i tak taniej niż PS3)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 10, 2006, 19:03:03 pm »
A może kogoś nie przekonują piraty i lubi jednocześnie gieri od niny?
Nie pomyślałeś o tym?

Chief

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-08-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 10, 2006, 20:08:18 pm »
Cytat: "_Music"
A może kogoś nie przekonują piraty i lubi jednocześnie gieri od niny?
Nie pomyślałeś o tym?

Przecież napisałem o tym że jak ktoś lubi konsole Nintendo itd przeczytaj dokładnie a potem krytykuj

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 10, 2006, 22:22:44 pm »
Cytuj
Przecież napisałem o tym że jak ktoś lubi konsole Nintendo itd przeczytaj dokładnie a potem krytykuj


Mylisz się.
Jakbyś czytał dokładnie to byś wiedział, że nie napisałem że lubie konsole nintendo.
Czemu miałbym lubić konsolę? Ze wzgledu na kształt czy wykończenia?

Napisałem że lubię gierki od nintendo- wbrew pozorom to jest różnica. Patrz na niektórcy fanatyków i geeków dowolnej firmy (tych od sony jest na forku najwięcj- im wystarczy sam fakt fakt posiadania konsoli, a co na niej będzie to już drugorzędna sprawa. Jak bowiem wytłumaczyć hasła "ps3 będzie super, kupuję na starcie", nie grając i nie widząc nawet na żywo tego w ruchu?)

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 10, 2006, 23:46:55 pm »
PS 3 i XBox360 oefrują jedynie technologiczną przewagę, ale i tak nie do końca. Oczywiście, szefostwo Ninny mogło pomyśleć, aby chociaż ostro zmniejszyć pensje pracowników firmy (łącznie z Miyamoto i jego Yasuke) i upchnąć w Wii takie bebechy, które mogłyby równać się z tzw. "potęgą Cella i RSX " albo- kto wie- nawet je przebić.  Z drugiej strony, skoro pan Miyamoto, uśmiechając się szeroko podczas pozowania do zdjęć ukazuje brak jednego zęba, to pomyślałem sobie- czy on rzeczywiście jest aż tak skromny ? Czy może wiyta u densyty musiała zostac poświęcona na developing Wii....

Jeśli chodzi o pojęcie innowacyjności, to na szarym końcu jest konsola Microsoftu, której jedyną  zmianą w tym aspeckie jest pad. Ot, taki lekki i raczej wygodny, ale wciąż nie zmieniający w znaczący sposób interfejsu gry. Taki, jakich było od zajebania było od zawsze.

PS 3 urozmaica bardziej sprawę, poprzez zmyślnie skopiowane (i, według niektórych, fałszywie splagiatowane ) możliowści wychylania pada. Choć myslę, że będzie to wyglądało nieraz debilnie, nieraz fajnie, ale może się to ludziom nawet podobać. Niemniej, wielu żaluje, że ten pad nie będzie już Dual Shockiem. Ja lubię wibracje, i dlatego pod tym wzgledem posłałbym pada PS 3 do zimnego i ciemnego grobu.

Wii oferuje najciekawsze wrażenia, cena jest niska, a ludzie, choć plują na to jak na ojca Rydzyka, wkrótce będa wymagali podłączenia kroplówek, do leczenia zapaleń stawów nadgarstków spowodowanych machaniem Wii-lotem. Wiem, że tutaj nalezy spodziewać się naprawdę odjechanych i po prostu szlonych pomysłow charakteryzujących gry na nasze kochane Wii  :D
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 11, 2006, 12:23:53 pm »
Nie wydaje mi się żeby Nintendo miało takie duże szanse na wygranie starcia z pozostałymi next-genami jak to się co niektórym wydaje.
 Jednak jednego jestem pewien- Wii na pewno wygra w Japonii !!!

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 11, 2006, 12:54:13 pm »
Ja myślę ,że Wii  nie będzie tą ostatnią konsolą.Myślę ,że walka pomiędzy
PS3,Xbox360 i Wii będzie wyrównana.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 13, 2006, 22:40:32 pm »
Cytat: "Kraken"
Nie wydaje mi się żeby Nintendo miało takie duże szanse na wygranie starcia z pozostałymi next-genami jak to się co niektórym wydaje.
 Jednak jednego jestem pewien- Wii na pewno wygra w Japonii !!!


W Japonii- to oczywiste. Tym razem nawet potężne Sony będzie miało duży problem, aby odwrócić uwagę milionów skośnookich maniaków od ich Łiiii. A reszta świata- coż, może być bardzo różnie. Nie zapominajmy, że Nintendo to bogata i ogromna korporacja z tradycjami, doświadczona we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań i w przypadku Wii bardzo, ale to bardzo zdeterminowana, by osiągnąć sukces oraz popularność wśród ludzi, którzy na początku po prostu stwierdzą, że "to całe Wii jest fajne ". Mimo, że oficjalnie konsola ta podąża inną scieżką niż pozostałe dwie, to jednak jej potencjał jest równie duży. Pogrzebać mogą to jedynie nieudolnie prowadzone działania marketingowe ( a ceny Wii do takich raczej nie zaliczymy,hehe) i lipne gry. Oj tak, Zelda, Mario i Metroid lipne, dobre sobie, buehehe !!
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !