Autor Wątek: Cena nowego Nextgena od BigNitendo  (Przeczytany 28486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #40 dnia: Października 20, 2005, 09:15:16 am »
Sony na kazdym kroku obskubuje klientów

Kupiłem już wiele produktów i za każdym razem znajdzie się jakieś ale

Dla przykładu - ostatnio monitor LCD 19" za 2000 zł, który się okazał o wiele słabszy od Philipsa za niecałe 1400 zł

Nie rozumiem tego - Philips to bardzo dobra marka i ma znacznie lepszą cenę na lepszy sprzęt - w dodatku pewniejszą gwarancję jak się okazało...

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #41 dnia: Października 20, 2005, 09:49:16 am »
Szacuje ze kolo 250 do 300 dolcow, bo jednak te wszystkie zyroskopy moga sporo kosztowac. ciekaw jestem ile beda pady kosztowac
PSN: CooliG

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #42 dnia: Października 20, 2005, 14:31:35 pm »
Super...a co mnie obchodzi inny sprzęt SONY skoro mowa tu o konsolach? No właśnie...

Siudym - tu nie masz racji...SONY sprzedawało PS2 po normalnej cenie, to MS chciał być konkurencyjny...Ale jeśli chodzi o sprzęt to rzeczywiście do PS2 trzeba dużo dokupić...ale spójrzmy teraz na ceny gier. Nieporównywalnie mniejsze są do PS2 a w dodatku jest ich więcej i więcej jest super produkcji! A zresztą co też chciałeś dokupywać...ja osobiście troche byłem wnerwiony na memorke ale ostatecznie nie był to jakiś kosmiczny wydatek a więcej do PS2 nie potrzebuje...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #43 dnia: Października 20, 2005, 15:56:58 pm »
Cytuj
SONY sprzedawało PS2 po normalnej cenie, to MS chciał być konkurencyjny...

Hehehe, nie ma to jak zdrowe fanbojowskie podejście :D - "To nie PS2 było drogie, tylko pazerny i zły Microsoft postanowił sprzedawać Xboxa po oszukańczej cenie". Dobre dobre ;]

Cytuj
ale spójrzmy teraz na ceny gier. Nieporównywalnie mniejsze są do PS2

Zapewne chodziło o "niższe ceny", ale do rzeczy. Akurat powodem dla którego kupiłem Xboxa były właśnie niskie ceny gier (u nas w kraju). Ponieważ nie istniała oficjalna dystrybucja, trafiały tutaj gry z zachodnich sklepów, które po paru tygodniach taniały niesamowicie. A ceny gier na PS2.. heh... no drożyzna... Poza tym, X miał najlepsze bundle.


Cytuj
A zresztą co też chciałeś dokupywać...ja osobiście troche byłem wnerwiony na memorke ale ostatecznie nie był to jakiś kosmiczny wydatek a więcej do PS2 nie potrzebuje...

A pewnie. Po co sejwować i po co zapraszać znajomych by sobie zagrać we czterech? A ten szatański wynalazek - ten cały ynternet - kto z tego w ogóle korzysta?!

qrde - no i  tak dałem się wciągnąć w tą fanbojowską wojnę Sony kontra reszta świata... (dam sobie teraz ostrzeżenie, a reszcie oftopujących bany :] )

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #44 dnia: Października 20, 2005, 16:01:19 pm »
Cytat: "Wielki90"
Szacuje ze kolo 250 do 300 dolcow, bo jednak te wszystkie zyroskopy moga sporo kosztowac. ciekaw jestem ile beda pady kosztowac

Do czasow wyjścia revo wszystko jeszcze stanieje. Gry które są "testerami" (np. WarioWare:TWisted) były we normalnych cenach, do tego Nintendo pracuje and tym od 5 lat więc jest to dopracowana technologia w zapewne dobrej cenie :))

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #45 dnia: Października 20, 2005, 16:36:43 pm »
Von Zayu - niestety nie masz racji...

Mylisz sie pod wieloma względami a już napewno cenami gier mnie powaliłeś...z pewnością na PS2 gry są tańsze! Co do tego nie można mieć wątpliwości...

Pozatym SONY sprzedawało PS2 np. za 1200 to (MS żeby nie został w tyle) musiał X być tańszy bo inaczej wylot z rynku...tańszy np o 100zł i tu już ma u was plusa? Ja dam więcej ale chce pograć w najwspanialsze i najpiękniejsze gry których nie ma na X'ie a jak są to w dużo, dużo mniejszej ilości...

Co do Revo...cena nie może być wysoka i z pewnością nie będzie! Stawiam na 200$! Ninny nie może konkurować z konkurencją równą ceną systemu bo szybko polegnie...

Tarniak

  • Gość
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #46 dnia: Października 20, 2005, 17:39:16 pm »
Cytuj
Ninny nie może konkurować z konkurencją równą ceną systemu bo szybko polegnie...

Bo to przecież bankruty są!

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #47 dnia: Października 20, 2005, 19:51:57 pm »
No rzeczywiście polegnie. Jakoś GameBoye zawsze były taniutkie - nintendo syustematycznie obniżało ceny i kusiło promocjami choć nie miało konkurencji.

Co poniektórym radze zamilknąć, bo przez zaślepienie nie wiedzą co piszą!

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #48 dnia: Października 20, 2005, 19:57:14 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Von Zayu - niestety nie masz racji...

Mylisz sie pod wieloma względami a już napewno cenami gier mnie powaliłeś...z pewnością na PS2 gry są tańsze! Co do tego nie można mieć wątpliwości...

Pozatym SONY sprzedawało PS2 np. za 1200 to (MS żeby nie został w tyle) musiał X być tańszy bo inaczej wylot z rynku...tańszy np o 100zł i tu już ma u was plusa? Ja dam więcej ale chce pograć w najwspanialsze i najpiękniejsze gry których nie ma na X'ie a jak są to w dużo, dużo mniejszej ilości...

Co do Revo...cena nie może być wysoka i z pewnością nie będzie! Stawiam na 200$! Ninny nie może konkurować z konkurencją równą ceną systemu bo szybko polegnie...


ahaaa :roll: ..... 8) racja racja :lol:
Faktycznie xbox jest do bani i ma słabe gry (zwłaszcza ostatnio...) :lol:
moze REVO za 99$?? oj to by była cena!....
Pedro daruj sobie takie posty juz

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #49 dnia: Października 20, 2005, 20:14:01 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Von Zayu - niestety nie masz racji...

Mylisz sie pod wieloma względami a już napewno cenami gier mnie powaliłeś...z pewnością na PS2 gry są tańsze! Co do tego nie można mieć wątpliwości...

Pozatym SONY sprzedawało PS2 np. za 1200 to (MS żeby nie został w tyle) musiał X być tańszy bo inaczej wylot z rynku...tańszy np o 100zł i tu już ma u was plusa? Ja dam więcej ale chce pograć w najwspanialsze i najpiękniejsze gry których nie ma na X'ie a jak są to w dużo, dużo mniejszej ilości...

Co do Revo...cena nie może być wysoka i z pewnością nie będzie! Stawiam na 200$! Ninny nie może konkurować z konkurencją równą ceną systemu bo szybko polegnie...

Uważasz się za fanboya?

Tarniak

  • Gość
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #50 dnia: Października 20, 2005, 21:14:36 pm »
Cytat: "bandi"
Co poniektórym radze zamilknąć, bo przez zaślepienie nie wiedzą co piszą!

Mam nadzieję, że to nie do mnie :P

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #51 dnia: Października 20, 2005, 21:50:12 pm »
Juz nie lubie Pedra 8) Fanbojstwem wali na kilometr, szuka tylko kazdej jednej okazji aby wychwalic SONY, które zawsze pisze duzymi literkami :lol:

Nie mozesz pojąć, ze na rynku moze byc kilka konsol i wybierasz dla siebie tą jedyną (lub kilka), a po reszcie nie koniecznie od razu trzeba jezdzic? ja do każdej konsoli mam respekt, prawie każdą miałem w domu (poza PSP i DS). Kazda dała mi duzo satysfakcji z grania i do kazdej mam sentyment. Ale co tam, dla niektórych istnieje tylko SONY, a reszta sie nie liczy. Brawo.

A i twoje zdanka do innych typu "niestety nie masz racji" to wielki lol. Nie ma człowieka który wie najlepiej i ma zawsze racje, bo każdy ma jej choc troche.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #52 dnia: Października 20, 2005, 22:33:30 pm »
Cytat: "Ako"
Juz nie lubie Pedra 8) Fanbojstwem wali na kilometr, szuka tylko kazdej jednej okazji aby wychwalic SONY, które zawsze pisze duzymi literkami :lol:

Nie mozesz pojąć, ze na rynku moze byc kilka konsol i wybierasz dla siebie tą jedyną (lub kilka), a po reszcie nie koniecznie od razu trzeba jezdzic? ja do każdej konsoli mam respekt, prawie każdą miałem w domu (poza PSP i DS). Kazda dała mi duzo satysfakcji z grania i do kazdej mam sentyment. Ale co tam, dla niektórych istnieje tylko SONY, a reszta sie nie liczy. Brawo.

A i twoje zdanka do innych typu "niestety nie masz racji" to wielki lol. Nie ma człowieka który wie najlepiej i ma zawsze racje, bo każdy ma jej choc troche.

Super, a pomyśl chłopie...po co na tym rynku druga konsola? PS3 będzie najpotężniejsze, będzie oferować najwięcej najlepszych gier i mase softu...tak więc po co tu słabszy 360? Prawda jest taka że MS mydli wam oczy abyście jak najszybciej kupili jego maszyne a dobrze wie że później i tak X będzie wypierany przez PS3...chce se poprostu fundamenty na naiwniakach podbudować...

Najlepsze jest to że wraz z premierą PS3 MS chce wydać HALO3 co ma niby odciągnąć graczy od konsoli SONY i zainteresować sie jego konsolą...już moge sie śmiać? Oni chcą tą grą zaszkodzić SONY? buhaha

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #53 dnia: Października 20, 2005, 22:35:55 pm »
:lol:

No a jak, po co wiekszy wybór konsol :lol: po co konkurencja? :lol: niech bedzie tylko PS3, ceny z kosmosu i bedzie git :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #54 dnia: Października 20, 2005, 22:37:37 pm »
Cytat: "Ako"
:lol:

No a jak, po co wiekszy wybór konsol :lol: po co konkurencja? :lol: niech bedzie tylko PS3, ceny z kosmosu i bedzie git :lol:

Wiedz tylko jedno...360 jest skazany na pewną porażke bowiem jest pod każdym niemal względem gorszy od PS3...teraz nareszcie ma sie zacząć ostra kampania PS3 i to teraz SONY dopiero pokaże na co tak naprawde stać ich produkt...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #55 dnia: Października 20, 2005, 22:41:24 pm »
Szkoda, ze nie zrozumiałes tego co pisałem, trudno.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #56 dnia: Października 20, 2005, 22:44:06 pm »
Cytat: "Ako"
Szkoda, ze nie zrozumiałes tego co pisałem, trudno.

Wiem że to dałoby wolną ręke SONY...i ciesze sie po części że jednak nie będzie najgorzej ale kupe ludzi przejdzie do obozu MS(czyli błędnego)a to już niewchodzi w gre...

wole jedną konsole na rynku ale na którą pojawiają się wszystkie gry i która jest jedna, wspaniała!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #57 dnia: Października 20, 2005, 22:48:50 pm »
myśl sobie co chcesz, zycie bez wyboru byloby beznadziejne wg mnie. Jeden rodzaj samochodu, ubrań, jedna konsola :D tym wiecej wyboru tym lepiej, to sie tyczy wszystkiego, nie tylko konsol (zeby nie bylo ze daje beznadziejny przyklad;). Zauwaz tez, ze gdyby tylko sony istniało na rynku to nie zdziwiłbym sie gdyby ich ps3 kosztowało jakies ponad 3000zł na dobry poczatek :lol: a gry po 300 :lol: konkurencja = niższe ceny + większy wybór.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #58 dnia: Października 20, 2005, 22:49:46 pm »
Już sobiue wyyobrażam rynek na ktorym są tylk okonsole Sony O_O
Jeżeli tak się stanie wracam na blaszaka (no dobra, mogę grać na konsolach Sony ale one są ZA DROGIE i co mi da super-wypasione-hiper-mega PS3 za 3000 złotych jkeśli kupię Revo za ponad 3 razy mniej?)

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #59 dnia: Października 20, 2005, 22:51:39 pm »
Cytuj
wole jedną konsole na rynku ale na którą pojawiają się wszystkie gry i która jest jedna, wspaniała!


No pewnie, nie ma to jak monopol jednej firmy (jesli nie wiesz co to znaczy spojrz w rachunek tpsa) :)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #60 dnia: Października 20, 2005, 23:28:34 pm »
Prosze, Pedro...  :?
Twoj tok myslenia jest dopuszczalny dla dzieci <10 ze srednia znajomoscia swiata oraz praw, jakimi sie rzadzi. W ogole po co wybor...
Acha. Nintendo gier na inna konsole niz swoja by nie robilo. No, ale co za gry oni robia, przeciez to porazka zupelna :lol: . A gdyby Nintendo nie robilo wczesniej gier, to Playstation by nigdy nie powstalo.

[Głos z lodówki: Dobra panowie, niestety muszę przerwać Waszą miłą dyskusję, ponieważ odrobinkę zeszła z tematu. Następne posty nie na temat będą usuwane, natomiast fanbojów pokroju tego pana z Krainy D. proszę o powstrzymanie się od prowokacyjnych tekstów, tudzież nie wychodzenie z nimi poza "magiczny świat Sony"

Wiem, wiem... Nie mogłem się powstrzymać.

[Głos z lodówki: Spokojnie towarzyszu, to było do wszystkich, a gdzieś musiałem to władować. Spocznijcie

To moze jeszcze troche pogadamy w tym poscie? ;]

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #61 dnia: Października 22, 2005, 13:30:36 pm »
W przeliczeni na złotówki ok.700 zł

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #62 dnia: Października 22, 2005, 17:54:07 pm »
Don Pedro - PS2 miało mieć też super hiper fotorealistyczną grafikę - i co? Rzeczywistość okazała się nieosiagalna dla tej konsoli.

Jak dla mnie w PS3 jest za dużo błedów, aby ta konsola zmiażdżyła konkurencję.

X360 nie zniknie za szybko z rynku, bo X360 będzie fundamentem nowej jakości gier na PC (również) - Nowy Windows Vista będzie odpalał gry z X360 (nie jest to jeszcze zapewnione przez microsoft, ale bardzo rozważają taką opcję)

Z kolei o Revolution zaczyna się robić głośno poza prasą grową.

Dla przykładu Times na drugim miejscu (po Boeing's 787 Dreamliner - samolot miasteczko :-) ulokował Revolution jako temat, który "zmieżdży mózgi" ludzi na całym świecie...

dziulinho

  • Gość
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #63 dnia: Października 22, 2005, 18:21:19 pm »
Old Schoolowe gry nie beda za darmo:D, trzeba bedzie bulic przed sciagnieciem :D, a Koszt Next Gena bedzie sie wachaly od 200-250 papiera :D

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #64 dnia: Października 23, 2005, 18:36:39 pm »
buhaha...blancio...co ty gadasz...mam swoje poglądy i tyle!

Co do grafiki w PS2, bandi - miało mieć taką PS2 ale ostatecznie był to chwyt reklamowy...
Może SONY jednak chodziło o twarze boharterów gier, o ich ruchy i wogóle...przecież 6 lat temu grafika filmowa była nieosiągalna!A PS2 ma moim zdaniem wspaniałą grafike co dobitnie pokazują takie gry jak Tekken 5 czy MGS3 i tu nie ma mowy o pomyłce!

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #65 dnia: Października 23, 2005, 18:53:26 pm »
Hmm... może skomentuję mojego tatę (który zbyt wielkeigo obycia w grach nie ma) po zobaczeniu Tekkena5
"Nawet ja widzę że tutaj jest słabsza grafika"

Cosmaty

  • Gość
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #66 dnia: Października 23, 2005, 18:58:28 pm »
Cytuj
Hmm... może skomentuję mojego tatę (który zbyt wielkeigo obycia w grach nie ma) po zobaczeniu Tekkena5
"Nawet ja widzę że tutaj jest słabsza grafika"


A szanowny Tato zdradził tą tajemnicę w stosunku do czego T5 ma gorszą grafikę…

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #67 dnia: Października 23, 2005, 19:00:47 pm »
W stosunku do GaCka (orócz PS2 widział gaCka i N64 więc wnioskuję że nie chodziło mu o N64)

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #68 dnia: Października 23, 2005, 19:43:56 pm »
Co do tematu to chciałbym, żeby Revo było tanie (i pewnie takie będzie). A tanie znaczy przynajmniej dla mnie, że na starcie (w Polsce) będzie kosztowło mniej więcej tyle co Gacek czyli ok 1000zł. Oczywiście szybko będzie taniał :)

A teraz kilka słów do Don_Pedra ... weź chłopie znajdź trochę wolnego miejsca - robiegnij się dobrze - walnij się dyńką w coś twardego - może Ci to przejdzie ...
Life's a game
Gaming 24:7

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #69 dnia: Października 23, 2005, 20:01:23 pm »
Tak sobie oglądam ten filmik z kontrolerem od revoi wygląda to tak niesamowicie ,że trudno mi uwierzyć ,że za rok takie "cuś" będzie w co którymś polskim domu (mogliby tylko popracować nad dizajnem , pilot nie wygląda okazale ,ani solidnie)

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #70 dnia: Października 23, 2005, 20:12:02 pm »
Wiecie co? Może coś w tym jest, co mówił Iwata, że pilot powinien trafić do ludzi, którzy do tej pory na konsolach nie grali. Dzisiaj pokazałem filmik kumplowi - zatwardziałemu pececiarzowi.

On:"Janek, jakie to ma bebechy?"
Ja: "Eee, no w sumie niewiadomo nawet dokładnie kiedy to wyjdzie."
On "cenzura, szkoda. Bo może być fajne"

edit: of koz reakcja po obejrzeniu filmiku.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #71 dnia: Października 23, 2005, 21:09:22 pm »
Cytat: "damian"
A teraz kilka słów do Don_Pedra ... weź chłopie znajdź trochę wolnego miejsca - robiegnij się dobrze - walnij się dyńką w coś twardego - może Ci to przejdzie ...

 :wink: Bez komentarza...niby czemu mam se w dyńke przyrąbać? Pisze co sądze, nie pisze głupot...

Tekken 5 ma rewelacyjną grafike! Tato Cassepta(czy jakoś tak)nie ma racji...albo pokaż mu MGS3...Padnie z wrażenia!

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #72 dnia: Października 23, 2005, 21:14:57 pm »
Hmmm... Tekken5 ma dobrą grafikę, ale jakby nie było nie umywa się do grafiki w RE4, aby poczuć moc resi4 trzeba w niego zagrać i zobaczec to cudo w ruchu :)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #73 dnia: Października 23, 2005, 21:36:46 pm »
Cytat: "CassSept"
Hmmm... Tekken5 ma dobrą grafikę, ale jakby nie było nie umywa się do grafiki w RE4, aby poczuć moc resi4 trzeba w niego zagrać i zobaczec to cudo w ruchu :)

Ta a czy wiesz że RESI4ma być też na PS2 i też ma mieć doskonałą grafike? Myśle że wiesz a więc o co chodzi...PS2 również ma przepiękną grafike!

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #74 dnia: Października 23, 2005, 21:42:52 pm »
PS2 jako konsola nie może mieć dobrej grafiki ,to gry mają grafike.....

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #75 dnia: Października 23, 2005, 21:45:48 pm »
Cytat: "dcf"
PS2 jako konsola nie może mieć dobrej grafiki ,to gry mają grafike.....

Nie no...zaskakujesz mnie...jak ty to robisz?

A zresztą, pisz lepiej na temat!

 PS2 ma bardzo dobrą grafike, to znaczy gry na PS2(co by dcf nie komentował)... 8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #76 dnia: Października 23, 2005, 22:34:25 pm »
A nie wiesz Pedro, ze RE4 na ps2 bedzie mial gorszą grafike?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #77 dnia: Października 23, 2005, 22:35:22 pm »
Cytat: "Ako"
A nie wiesz Pedro, ze RE4 na ps2 bedzie mial gorszą grafike?

Wiem ale minimalnie gorszą a co za tym idzie PS2 też jest potężne

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #78 dnia: Października 23, 2005, 22:40:01 pm »
Panowie, myślę, że offtopujecie. Wielki Brat i jego agenci patrzą:].
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Cena nowego Nextgena od BigNitendo
« Odpowiedź #79 dnia: Października 23, 2005, 23:09:17 pm »
Cytat: "Don_Pedro"


A zresztą, pisz lepiej na temat!

 PS2 ma bardzo dobrą grafike, to znaczy gry na PS2(co by dcf nie komentował)... 8)

Temat cena revolution?