Prehistoria gen > PlayStation 2

Dragon Quest VIII

(1/59) > >>

siudym:
Kurcze własnie gram (na raty bo czasu brak niestety) w nią.
Jestem wielkim fanem serii DQ i ukonczyłem wczesniej wiekszasc czesci te gry (DQ2-4-5-6-7 poza DQ1 i DQ3 - czekam na translacje dq3r na snes:) i z wielką radoscia moge powiedziec ze DQ8 to ŚWIETNA KONTYNUACJA :D
Łączy w sobie tradycyjne DQ z nowoczesną grafiką i liftingiem całosci.

YES!! YES!! YES!!  :twisted:

Jak kto ni wi co to za gra to mata skrina: (lol..)

Ako:
Gra jest cudowna, na liczniku mam 21 godzin. Świetne krajobrazy, świetny design przeciwników (a co!) i w ogóle gra sie bardzo przyjemnie :p

siudym:
Ako grałes w jakies poprzednie czesci, czy moze jakies ukonczyles?
Co o nich sądzisz?

Miazga:
Ja nie jestem zaznajomiony z serią za bardzo, ale w DQ VIII pograłem 30 godzin i muszę przyznać, że to rewelacyjna pozycja. Rozkręca się w miare grania (coraz fajniejsze questy, no i Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)statek do podróżowania po całym tym ogromnym świecie), ale po czasie troche męczy... ja sobie robie przerwe :)
Aha, bym zapomniał - glut rządzi! Wielki dinozaur-dżimbo (a nie wiem skąd mi sie to wzięło, ale jakoś tak pasuje do niego) z beką rumu, tępo gapiący sie w niebo, manekiny i wszyscy bossowie (a zwłaszcza Don, kret-poeta, zrobiony chyba na Ray'a Charles'a - rewelka) także. Przeciwnicy to mistrzostwo, a Angelo to pała. Nie lubie go. Jessica w stroju tancerki "robi beret" i "ryje pyte" :mrgreen:

siudym:

--- Cytat: "Miazga" ---Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)statek do podróżowania po całym tym ogromnym świecie),
--- Koniec cytatu ---


był juz we wszystkich wczesniejszych wersjach:]
+Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)latający koń tez....:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej