Autor Wątek: LOST - Zagubieni  (Przeczytany 46542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 30, 2006, 15:01:54 pm »
najlepsze jest to że jesteśmy ozenieni z tą całą machina do 2010 roku o_O no przynajmniej ja musze zobaczyć koniec :twisted:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:23:58 pm »
Ogladalbym se to regularnie no ale za pozno zobaczylem pierwszy odcinek i jakos tak wyszlo,ale sciagnac zawsze moza :mrgreen:



Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 03, 2007, 22:19:30 pm »
Taa... Lost jest spoko jak się wszystko ogląda to wciąga jak samo piekło, zaskakujący przemyślany... innymi słowy OKI ale musze zobaczyć tego Prison Brake jeszcze, jak trzyma poziom LOSTu to bedę wniebowzięty ;) Anyway wie ktoś kiedy AXN zacznie dawać premierowe odcinki (3 seria)??
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 04, 2007, 00:26:24 am »
Cytat: "Off"
jak trzyma poziom LOSTu to bedę wniebowzięty

Moim zdaniem LOST przy tym to o wiele niższy level... no, ale może to dlatego, ze po 2gim sezonie Jack i jego znajomi już mi zaczęli zwisać (poza Sawyer'erm...)...
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Konsolite

  • Gość
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 04, 2007, 02:10:09 am »
mi ososbiscie bardziej pasi supernatrual - klimaciki z horrorkow sa gites
a LOST byl ok do polowy 2giego sezonu, potem bylo zbyt wiele watkow ktorych autorzy nie raczyli wyjasnic, az w koncu o nich zapomnieli...
- okret na srodku wyspy
- pozostale stacje "badawcze"
- akcja z "przekletym" numerem
- niedzwiedzie polarne...

comon, to tylko cubek gory lodowej a jak do tej pory nie wyjasniono nic

wstep do 3 sezonu to jakas kpina moim zdaniem, kolejne elementy ktorych zapewne nie wyjasnia, znow te "niesamowite" watki milosne i flashbacki...
mam nadzieje ze 2 "czesc" 3 sezonu bedzie lepsza i zaczna wrescie cos wyjasniac

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 04, 2007, 08:56:56 am »
Jak wiadomo nowe odcinki beda emitowane w AXN(pl) w niedziele wieczorem i to juz 8)  pod koniec lutego.

Konsolite

  • Gość
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 04, 2007, 14:19:19 pm »
z tego co pamietam to 7 lutego bedzie pierwszy/kolejny nowy odcinek i ma zawierac flashbacki jednej z "others"...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 17, 2007, 17:00:26 pm »
Na IGN jest wywiad z kimś tam od LOST i mówi że będzie łącznie około 108 odcinków. Reszty nie chciało mi sie czytać.

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 17, 2007, 18:47:03 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"
około 108 odcinków

A zapowiadało się tak fajnie -_- Zrobia z tego gorszą telenowelę niż myslałam. :/ NA początku było fajnie. Myslałam sobie, ze będzie krótki ale za to niewiarygodnie wciągający serial. Za to od połowy 2giej serii już praktycznie tylko słuchałam lektora, a w między czasie grałam w chińczyka. :/ I o ile rozumiem, że "Gotowe na wszystko" można ciągnac w nieskończoność lub takie X Files (które dzięki niebiosom też się skończyło), tak LOSt nie pasuje mi do długich seriali. Dammit.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 17, 2007, 20:06:20 pm »
Zgoda, dla mnie mogliby to rozwiązać już w nadchodzącym sezonie, po fantastycznej pierwszej serii, przynudnawej drugiej dobrze by było zakończyć z przytupem całą trylogię. A tak pewnie drugie friends się z tego zrobi.
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 17, 2007, 21:25:55 pm »
przeciez zapowiedziano 5 serii i 2 filmy :roll:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 17, 2007, 21:32:22 pm »
Cytuj
przeciez zapowiedziano 5 serii i 2 filmy Rolling Eyes



Super. Kocham seriale bez końca...

M jak Miłość, na wspołnej i inne pierdoły się z tego zrobią...

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 17, 2007, 21:41:07 pm »
@Aras
Łoj, ja już nie w temacie... Trzeba się na Prison Brake przerzucić  :twisted: Niech się tylko Polsat pośpieszy ;)
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 17, 2007, 22:17:12 pm »
Cytat: "Off"
Trzeba się na Prison Brake przerzucić

Bosko przetłumaczony na "Skazany na śmierć" -_- <chlasta się>


Cytuj
przeciez zapowiedziano 5 serii i 2 filmy

No cudownie. To znaczy, ze Kate i Jack się dziecka pewnie dochowają...Super. -_-


Cytat: "Off"
Zgoda, dla mnie mogliby to rozwiązać już w nadchodzącym sezonie


Po co? LOST ma niebywała ogladalność, więc po co kończyć cos, co przynosi zyski. Będą to przedłużać i bedzie to coraz gorsze, ale póki będą to ludzie oglądać, to będzie. Jak Moda na sukces" -_-

LOST odcinek 457 "Okres Kate i tego skutki"
LOST odcinek 1073 "Jack czyta gazete i sie dziwi"

etc. -_-
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 18, 2007, 11:59:44 am »
Cytat: "Master_666"
Super. Kocham seriale bez końca...


Cytat: "GGY"
No cudownie. To znaczy, ze Kate i Jack się dziecka pewnie dochowają...Super. -_-

yyy przecież to wiadomo naprawde od dawna, już za późno na oburzanko, sarkazm i inne takie, nikt was na siłe przed tym nie posadzi :roll:

ja się z Lostem orzeniłem do roku 2010 już :mrgreen:


Cytat: "GGY"
LOST ma niebywała ogladalność, więc po co kończyć cos, co przynosi zyski. Będą to przedłużać i bedzie to coraz gorsze, ale póki będą to ludzie oglądać, to będzie. Jak Moda na sukces" -_-

LOST odcinek 457 "Okres Kate i tego skutki"
LOST odcinek 1073 "Jack czyta gazete i sie dziwi"

nie rycz, prosze Cie... na Losta troszke mozna było biadolić od połowy drugiej serii, jednak palstyczności mu nie odmówisz, tego że kazdy odcinek kończy się w ten sposób że cżłowiek musi obejrzeć nastepny też... otwarcie 3 serii genialne, wiksy które w niej odchodzą równierz sprawiają że nie da sie przewidzieć co sie dalej stanie... Serial ma swoje minusy ale wspłczynnik 'wciągliwości' stoi na uzalezniającym poziomie
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 18, 2007, 12:35:35 pm »
Cytat: "<Aras>"
cżłowiek musi obejrzeć nastepny też...


To chyba ma każdy serial i brazylijska telenovela :lol:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 18, 2007, 13:09:22 pm »
nie wiem, oglądąlem chociaz po pare odcinków takich rzeczy jak JAG, VIP itp i nic nie jest w stanie dorównać temu co wysżlo po małej 'serialowej rewolucji' którą zapoczatkowała rodzina soprano... ten serial, LOST, Dexter, 24, Desperate Housewifes, ROME to zupełnie inna jakość, jeżeli tego nie odróżniasz od klanu czy em jak miłośc i stawiasz je na równi, to cóż, jak widac z tym tez można zyć
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 18, 2007, 13:56:33 pm »
Cytat: "<Aras>"
24



To było dobre. Przynajmniej nie przeciągali tego w nieskończoność.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 18, 2007, 13:58:58 pm »
jest już 3 sezon '24' ziom :roll:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 18, 2007, 14:01:38 pm »
Cytuj
jest już 3 sezon '24' ziom Rolling Eyes



:lol: Myślałem, zę się skończyło kiedy juz uratował córkę  :lol:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 18, 2007, 14:12:07 pm »
widać nie jesteś jazzytrendycolleloelo i nie wiesz co się wokól Ciebie dzieje, swiat jest większy niż to co leci na polsacie... sprawdzamy argumenty yo :twisted:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Konsolite

  • Gość
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 18, 2007, 14:26:54 pm »
Cytat: "GGY"
Bosko przetłumaczony na "Skazany na śmierć" -_- <chlasta się>


tia, tlumaczenie u nas zawsze bylo na "poziomie"...
Angel - Aniol ciemnosci
Dark Angel - Cien Aniola
Supernatrual - nie z tego swiata
Desperate Housewifes - Gotowe na wszytsko
Family Guy - glowa rodziny
Futurama - przygody Fraya w kosmosie

az dziw bierze ze 4400 nie chcieli przetlumaczyc po "swojemu"

oczywiscie nie wspomne o lawinie "kultowych" tlumaczen filmow...


Cytat: "GGY"
Po co? LOST ma niebywała ogladalność, więc po co kończyć cos, co przynosi zyski. Będą to przedłużać i bedzie to coraz gorsze, ale póki będą to ludzie oglądać, to będzie. Jak Moda na sukces" -_-


nic nowego - nie zabija sie kury znoszacej zlote jajka
osoboscie nie mam nic przeciwko, tylo niech zaczna wyjasniac te zagadki a nie zastepowac je nowymi...
notabene Prison Break byl planowany pierwotnie jako jeden sezon i wersja kinowa, ale ogladalnosc byla spora wiec zrobili 2gi sezon i 3ci takze bedzie...

inna sprawa ze seriale sa teraz bardziej oplacalne, mniejszym kosztem i nakladem pracy mozna zrobic wiecej
filmy kreci sie zazwyczaj okolo roku, sezonow mozna zrobic nawet i 4 a ogladalnosc wieksza niz w kinie + gadzety, wydania DVD itp...
nie wspominajac o tym ze cala ekipa ma zapewniona robote na miesiace/lata...

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 18, 2007, 16:12:17 pm »
Cytat: "Konsolite"
inna sprawa ze seriale sa teraz bardziej oplacalne, mniejszym kosztem i nakladem pracy mozna zrobic wiecej
filmy kreci sie zazwyczaj okolo roku, sezonow mozna zrobic nawet i 4 a ogladalnosc wieksza niz w kinie + gadzety, wydania DVD itp...

Poza tym kina nie są tanie. Przynajmniej u nas. Wyprawa rodzinna (rodzice + dwoje dzieci) to niezły wydatek (+ napoje, jedzenie etc.). A przed tv ma się super rozrywke, można zjeść kotleta mielonego, popic piwem i o. Dlatego więcej ludzi obejrzy "M jak Miłość" w 1 tygodniu, niż łącznie "Kopie mistrza" w kinie. Proste.


Cytat: "Konsolite"
nie zabija sie kury znoszacej zlote jajka

Dokładnie.

Im więcej Jacka i Kate tym mi gorzej >.<
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Konsolite

  • Gość
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 19, 2007, 02:25:40 am »
Cytat: "GGY"
Poza tym kina nie są tanie. Przynajmniej u nas. Wyprawa rodzinna (rodzice + dwoje dzieci) to niezły wydatek (+ napoje, jedzenie etc.). A przed tv ma się super rozrywke, można zjeść kotleta mielonego, popic piwem i o. Dlatego więcej ludzi obejrzy "M jak Miłość" w 1 tygodniu, niż łącznie "Kopie mistrza" w kinie. Proste.


kiedych chodzilem czesto, obecnie tylko na pokazy prasowe i tez nie na wszytskie. Ostatni raz bylem ze znajomym na grupowym wypadzie na Piratow z Karaibow 2 - bilet kolo 20zl, popcorn + colalight (rozwodniona z lodem) okolo 15zeta - sporo jak za 2h "rozrywki" z zakonczniem jak w serialch...
w zasadzie gdyby nie piwo ze znajomym i "obgadanie" filmu (zawsze jakas okazja) to poczulbym sie mocno oszukany, a tak bylem "tylko" zirytowany

Cytat: "GGY"
Konsolite napisał:   
nie zabija sie kury znoszacej zlote jajka

Dokładnie.

Im więcej Jacka i Kate tym mi gorzej >.<


heh, Jack i Kate mi zwisaja, Sayer jest jeszcze ok, ale zmiekl - reszta ekipy + nowi zagubieni ujda, ale irytuje mnie zastepowanie starych zagadek nowymi itp...
pewnie sami tworcy juz nie wiedza jak co wyjasnic bo tak namieszali...

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 19, 2007, 12:16:32 pm »
Cytat: "Konsolite"
pewnie sami tworcy juz nie wiedza jak co wyjasnic bo tak namieszali...

Mi się wydaje, ze wiedzą, ale wiedzą także, że jak je rozwiąża to widzowie będą usatysfakcjonowani. A tak przynajmniej wiedzą, ze stała grupa widzów usiądzie znów za tydzień przed tv w nadziei, że choć część zagadki zostanie rozwiązana. Typowy chwyt na przyciągnięcie widza.


Cytat: "Konsolite"
Jack i Kate mi zwisaja

Mi też, ale nie powiem, ze nie byłabym szczęsliwa, gdyby zginęli... Ot tak dla funu (mojego) >.>'


Cytat: "Konsolite"
Sayer jest jeszcze ok, ale zmiekl

Tja. Kiedyś to siadałam i oglądałam dla Sawyera (bo to dobra okazja, zeby się poślinic przed tv), ale potem się zrobił taki dobry i pomocny, ze skutek był odwrotny od zamierzonego... Jasne. Dalej jest boskim, sexownym i w ogóle menem, ale to jego urocze chamstwo zniknęło zasta pione przez "ok pomoge wam bla bla bla"...bleh.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 19, 2007, 13:17:10 pm »
Cytat: "<Aras>"
jest już 3 sezon '24' ziom :roll:


Na torrencie do pobrania jest już 6 sezon...ziom. :lol:
Trochę to zaczyna przypominac brazylijskie telenowele. Najpierw ludzie się tym zachwycali (24, LOST), następnie oglądali co raz to nowe odcinki i serie (21, 22, 23), a ostatnio producenci widząc łatwy szmal kręcą kolejne serie swoich seriali, które zabawne i fajne były, może przez 1 i 2 sezon. Ziewwwwwwww, a szkoda, bo LOST przez 1 sezon był moim zdaniem kapitalny.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 19, 2007, 13:54:22 pm »
jak już gadamy o LOST (taki topic poniekąd) i o najbliższych zgonach, to gdyby to odemnie zależało to Sawyer i Sun z miejsca do piachu, powrót michaela i triumfujące nabicie go na pal :twisted:

Mr Eko żal...

No i wierzę skrycie, że wiodącą postacią stanie się Juliet!
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 19, 2007, 17:08:29 pm »
Cytat: "<Aras>"
jak już gadamy o LOST (taki topic poniekąd) i o najbliższych zgonach, to gdyby to odemnie zależało to Sawyer i Sun z miejsca do piachu, powrót michaela i triumfujące nabicie go na pal :twisted:

Mr Eko żal...

No i wierzę skrycie, że wiodącą postacią stanie się Juliet!

Sawyer (czy jak tam sie to pisze) raczej nie zginie uniknął śmierci pare razy już, a ci co tak mają nie umierają. A co do Micheala jestem za :twisted: . Wiodącą postacią przecież jest doktorek....
Yeahh, me and hate that's an odd couple

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 19, 2007, 17:15:56 pm »
Sawyer nie zginie z jednej prostej przyczyny. Otóż znaczna ( a na pewno sporo) część widzów to kobiety, które chcą poślinić się do Sawyera XD (jak ja chociażby). Sawyer może i zginie, ale jeszcze nie w najbliższych sezonach (a jak tak, to dla mnie LOSt będą już kompletnie skreśleni lol)

 Ohhhhh XDDDD
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 19, 2007, 19:54:25 pm »
Cytat: "GGY"
Sawyer nie zginie z jednej prostej przyczyny. Otóż znaczna ( a na pewno sporo) część widzów to kobiety, które chcą poślinić się do Sawyera XD (jak ja chociażby). Sawyer może i zginie, ale jeszcze nie w najbliższych sezonach (a jak tak, to dla mnie LOSt będą już kompletnie skreśleni lol)

Piszesz z własnego doświadczenia :?:  :wink:

Cytat: "GGY"
 Ohhhhh XDDDD

A jednak 8) .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 19, 2007, 22:48:40 pm »
Dla mnie  LOST  pozostanie najlepszym serialem. Mam nadzieje że nie będzie retrospekcji ćpuna bo są strasznie nudne.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 20, 2007, 00:00:59 am »
Cytat: "Solid Snake 1989"
Dla mnie LOST pozostanie najlepszym serialem.

heh... nalezy spojrzeć na wsyztsko szerzej i mieć porównanie :wink:  :) fanboystwem śmierdzi.


Cytat: "Solid Snake 1989"
Mam nadzieje że nie będzie retrospekcji ćpuna bo są strasznie nudne.

oj czemu, Charlie nieźle urzedował. choć najciekawsze retro to była para koreańczyków, u nich to westerny odchodziły!

no i Jack i Juliet, więcej czaus dla nich, swietne postaci imo
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 20, 2007, 01:32:24 am »
Cytat: "DEVIL"
Piszesz z własnego doświadczenia


Cytat: "GGY"
Kiedyś to siadałam i oglądałam dla Sawyera (bo to dobra okazja, zeby się poślinic przed tv)


To tak, zeby nie było ;)


Cytat: "Solid Snake 1989"
Dla mnie LOST pozostanie najlepszym serialem.

No, ale w sumie to dlaczego?

Mi brakuje w tym serialu wiele. Chociazby głupiej chemii miedzy bohaterami jak np. w Archiwum X, a nie, ze od pierwszego odcinka widz wie, ze końcu się Kate i Jack poprzytulaja w krzaczkach :/ Poza tym ten ciągły brak odpowiedzi i dochodzace pytania. Niebawem większość tego serialu bedą stanowiły odcinki, które przypominaja co się działo ROTFL.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 21, 2007, 12:31:20 pm »
Cytat: "GGY"
No, ale w sumie to dlaczego?

Bo wciąga. Niby jak wenezuelski serial ale ma to coś co mnie przyciąga.
Pewnie
Cytat: "GGY"
ten ciągły brak odpowiedzi i dochodzace pytania

Nigdy nie wiesz o co chodzi: boisz sie tego, próbujesz zrozumieć, odkryć itp a potem sie okazuje że jest jeszcze inaczej. kiedy zobaczyłem reklamę tego serialu to pomyślałem sobie że to kolejna kalka Robinsona. A le na szczęście sie myliłem. A no Sawyer. nie żeby mi sie podobał ale to taki chamski mathafucka.  :wink:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 21, 2007, 21:46:47 pm »
LOSTy mają w sobie coś co przyciąga. Przynajmniej mnie :wink: Pamiętam, jak kumpel mi opowiadaj o tym serialu, strasznie się nim podniecając. A ja odpowiadałem mu coś w stylu "nie będę oglądał jakiegoś tam serialu, daj spokój". Aż kiedyś na tvp1 natknąłem się na 2 odcinki w wakacje. I spodobało mi się. Zaraz od koleżanki pożyczyłem sobie całe 2 serie (tak przy okazji - legalne jest ściąganie seriali czy nie, bo sam nie wiem?) i oglądałem po 3 odcinki dziennie średnio. Postaci, akcja, ten serial ma jak dla mnie świetny klimat. Zwłaszcza postaci są świetnie nakreślone - najbardziej to lubię Sawyer'a (niekiedy idzie spaść z fotela jak uderzy jakimś tekstem), Locke'a (za jego tajemniczość, aktor świetnie się wczuł) i Ben'a, którego niektórzy jeszcze mogą znać jako Henry Gale  :wink: (świetny jest gościu, po prostu. BTW. wiedziałem, że go już gdzieś widziałem tylko nie mogłem sobie przypomnieć gdzie. Ostatnio jednak oświeciło mnie, że grał on Zep'a w pierwszej Pile). Czekam z niecierpliwością do 7 lutego, kiedy to będzie premiera siódmego odcinka trzeciej serii :D
PSN ID: WojtqGO

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 21, 2007, 22:08:30 pm »
7 lutego ma byc premiera na TVP1 czy na polskim AXN? Pytam z czystej ciekawosci, bo pojecia nie mam.
Odnosnie stricte serialu - mnie bardzo przypasowal, zawsze w czwartki siadamy z prawie cala rodzina i ogladamy ;) W 3 sezonie zapewne zacznie sie eliminacja co poniektorych postaci, gdyz bedzie potrzeba wplecenia nowych osobowosci do watku (tak samo, jak sie pozbyli Boone'a czy Sharon - szybko i sprawnie :lol:), pytanie tylko - kogo? Co do lubienia/nie tolerowania roznych rol z tego serialu nie bede pisal, bo za duzo z tym roboty prawde powiedziawszy ;]  Niemniej jednak trzeba przyznac, ze sie z siostra i mama zawsze nasmiewamy z 'przygod doktorka i Kate', bardzo przewidywalnych zreszta. Dobre sa tajmnice, choc niektore sa jakby zapominane badz pomijane (nic dziwnego, wszak gdzies czytalem, ze tworcy pisza scenariusz do odcinka dzien przed kreceniem, by wyszlo z tego cos jak najbardziej pokreconego).

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 21, 2007, 22:54:33 pm »
Cytat: "Desser"
7 lutego ma byc premiera na TVP1 czy na polskim AXN? Pytam z czystej ciekawosci, bo pojecia nie mam.

Ani na TVP1, ani AXN, tylko na amerykańskim kanale, nie pamiętam nazwy :wink: W Polsce 3. sezon ma być emitowany dopiero coś od marca, choć głowy nie dam.
PSN ID: WojtqGO

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 21, 2007, 23:51:43 pm »
http://www.axn.pl/

"Najnowsza seria już od 11 lutego." Wyraźnie napisane.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 21, 2007, 23:54:26 pm »
GGY ale to jest 'zacofana' premiera względem swiata ;] my tu czekamy na odcinek o Juliet i kontynuacje 3 serii ^^ już 7 lutego
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
LOST - Zagubieni
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 22, 2007, 00:52:17 am »
Cytat: "<Aras>"
GGY ale to jest 'zacofana' premiera względem swiata ;]

Oh straszne. Jakbysmy zwykle nie byli zacofani. Mój post to jedynie odpowiedź na marzec Wojtka.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."