Autor Wątek: E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO  (Przeczytany 25009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 11, 2006, 17:36:31 pm »

Gromadka postaci z Super Smash Bros. Brawl

Nowa Samus w kostiumie z Metroid Zero Mission... Łiiiiiiiiiiii!! :D:D:D

Stary nowy gracz, Pit z nesowej gry Kid Icarus.


Obrazki z nowego Super Smasha powalają. Jak to będzie tak wyglądać w rzeczywistości to ja nie mam pytan odnośnie jakości grafiki, a może być tylko lepiej. :D

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 11, 2006, 17:50:18 pm »
Nie no dobre są te screenshoty. Pikachu daje radę  :lol: W pewnym wieku nie należy pokazywać takich gier swoim znajomym, bo w najgorszym wypadku spojrzą na Ciebie z uśmieszkiem politowania. Szczerze mówiąc seria Smashy kompletnie mi nie podchodzi, na ekranie jest jeden wielki chaos, a walki trwają stanowczo za długo! Nie wiem jak jest teraz, bo w ostatniego Smasha grałem na N64 i nie mam najlepszych wspomnień związanych z tą grą. Ot- kolejna zapchajdziura od Nintendo, a takich gier będzie więcej :) Niedługo pewnie nowe Mario Party, Mario Football i takie tam. Cukierkowe gry tylko dla fanów Nintendo albo dla dzieci zajaranych kolorową do bólu grafiką i wizerunkiem Pokemonów. Zresztą Kaxi dobrze się wypowiedział o najnowszym Mario Party w bierzącym numerze Neo +.
Cytat: "Kaxi Neo + nr. 88 strona 49"

Niestety, Mario Party wygląda identycznie od czterech lat. Nie powiem, że prezentuje się jakoś strasznie brzydko, ale to esencja przeciętności i minimalistycznego podejścia do sprawy.

Napisał jeszcze kilka ciekawych zdań, ale nie będę ich teraz cytował. Kto czyta Neo +, ten wie  :lol:  Ale jak nawet najwięksi fani Nintendo się buntują, to coś musi być na rzeczy  :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 11, 2006, 17:52:46 pm »
"Nie no dobre są te screenshoty. Pikachu daje radę Laughing W pewnym wieku nie należy pokazywać takich gier swoim znajomym, bo w najgorszym wypadku spojrzą na Ciebie z uśmieszkiem politowania."

No tak, takie dziecinne gry do których Kojima błagał aby wstawiono postacie z MGS :roll:

Edit: Zapchaj-dziura od Nintendo? Toć to gra na którą wszyscy czekali, ci zapytani czego brakowało na konf Nintendo odpowiadali że Smasha. Ta gra jest teraz najważniejszym newsem targów E3.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 11, 2006, 17:55:21 pm »
Cytat: "rainuS"
W pewnym wieku nie należy pokazywać takich gier swoim znajomym
Ostatnio grałem z kilkoma osobami i wszyscy świetnie się bawili, więc wszystko zależy od tego z kim się zadajesz.
Cytat: "rainuS"
kolejna zapchajdziura od Nintendo

Gra na bardzo długie tygodnie grania, w żadnym wypadku o tej grze nie można powiedzieć zapchajdziura.

A co do Mario Party kupiłem jedną część, ale jakbym nie miał co z pieniędzmi zrobić to z pewnością kupiłbym wszystkie.

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 11, 2006, 18:02:12 pm »
Cytat: "CassSept"

No tak, takie dziecinne gry do których Kojima błagał aby wstawiono postacie z MGS :roll:

Kojima o nic nie musi błagać. Równie dobrze możesz powiedzieć, że Miyamoto błagał Namco, żeby wepchneli Linka do SC2 na GC.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 11, 2006, 18:03:59 pm »
Cytat: "rainuS"
Cytat: "CassSept"

No tak, takie dziecinne gry do których Kojima błagał aby wstawiono postacie z MGS :roll:

Kojima o nic nie musi błagać. Równie dobrze możesz powiedzieć, że Miyamoto błagał Namco, żeby wepchneli Linka do SC2 na GC.

Oj nie. Zacytuję ;)
Cytuj

Sakurai said the decision to include Solid Snake when Hideo Kojima himself practically "begged" to include the Metal Gear character in the last Smash Bros. game



Edit2:
Cos co nie było jeszcze wspomniane ;) Twórcą soundtracka jest Nobuo Uematsu, znany z tego że... komponował utwory do całej 12 Final Fantasy!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 11, 2006, 18:30:39 pm »
Cytat: "rainuS"
Nie no dobre są te screenshoty. Pikachu daje radę  :lol: W pewnym wieku nie należy pokazywać takich gier swoim znajomym, bo w najgorszym wypadku spojrzą na Ciebie z uśmieszkiem politowania.

Dziwnych masz kolegów, nie zazdroszcze Ci takich O_o

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 11, 2006, 19:32:06 pm »
Cytat: "Wielki90"
ok moze nie jest super przelomem ale w niektorych grach sprawdza sie swietnie.

Szczególnie jako mapka

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 11, 2006, 20:19:39 pm »
Napisal "w niektorych"?
Another Code dla przykladu, tam TS i 2 ekraniki sprawdzaja sie wrecz IDEALNIE.

Zreszta porownywanie TS z pilotem Wii to moim zdaniem nieporozumienie.

lupinator

  • Gość
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 11, 2006, 21:07:16 pm »

Tarniak

  • Gość
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 11, 2006, 21:17:28 pm »
Nie rozumiem jak to chcą rozwiązać, ale jeśli będą na Wii takie "interaktywne filmy" to ja nie pogardzę!!! :shock:

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 11, 2006, 21:20:39 pm »
Beznadzieja :P
Ja nie wiem... zamiast gameplay to dali filmiki :/

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 11, 2006, 21:25:15 pm »
Slay -> gameplay może po prostu nie istnieć...

A filmik prezentuje się bardzo smakowicie.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 11, 2006, 21:30:18 pm »
Cytuj
Slay -> gameplay może po prostu nie istnieć...


więc po co trailer?
Jak sie nic nie ma to sie nie powinno pokazywać
bo pokazali w sumie pomysły. a to jest jeszcze nic.
ale pomysły były fajne...

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 11, 2006, 21:32:25 pm »
To jest taka genialna grafika, a nie jakis film :D A tak pozatym o tej grze jest juz temacik, wiec zapraszam na dyskusje gdzie indziej :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 11, 2006, 21:42:56 pm »
A po pokazują trailery chociażby z Metal Gear Solid 4, jak gra jest zapowiadana na przyszły rok? Albo w ogóle z gier na PS3, albo Revo, jak konsol nie ma w sprzedaży?

Żeby wzbudzić zainteresowanie, żeby się pokazać. Żeby pozycja zaistniała w świadomości graczy i w ogóle byli oni ciekawi, jak to dalej wygląda.

A Nibris, nie mając wydawcy musi robić wokół siebie tyle szumu ile to tylko możliwe. Cisza może być dla niego zabujcza.

Po za tym jest to dowód, że gra w ogóle powstaje, a nie staje się growym widmem jak pozycje robione przez Świat Nintendo, których nikt na oczy nie widział, Duke Nukem Forever, albo Starcraft Ghost.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 11, 2006, 21:47:33 pm »
Cytat: "blancio_"
Napisal "w niektorych"?
Another Code dla przykladu, tam TS i 2 ekraniki sprawdzaja sie wrecz IDEALNIE.

Zreszta porownywanie TS z pilotem Wii to moim zdaniem nieporozumienie.

No widzisz , touch screen miał być rewelacyjny ,a sprawdza się tylko w kilku grach ,które można policzyć na palcach jednej ręki ,a reszta wykorzystuje go do mapek.
Los pilota będzie zapewne podobny ,jak TS'a , Nintendo zrobi swojego Mario i wszyscy będą szaleć z radości ,a reszta gier będzie wykorzystywała tradycyjne sterowanie.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 11, 2006, 21:58:31 pm »
Another Code, Wario, w AW: DS touch screen równiez jest praktyczny, Trauma Center, Kirby, touch screen genialnie sie sprawdza w strzelankach, czyli Metroid, Nintendogs, Yoshi, Lost in Blue. Gry, które wymieniłem, to sa bardzo dobre perełki (no moze poza Wario), a sa jeszcze inne. Jedne bardziej warte uwagi, inne mniej. Siakis np. Feel the magic, pac-pix, pac man, polarium itd.
Mapka moze jest głupim rozwiazanie na drugi ekran, ale wg mnie bardzo praktycznym.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 11, 2006, 22:07:41 pm »
Cytat: "Ako"

Mapka moze jest głupim rozwiazanie na drugi ekran, ale wg mnie bardzo praktycznym.

Ja tam się w Mario nie gubię.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #139 dnia: Maja 11, 2006, 22:36:16 pm »
Cytat: "dcf"
Cytat: "Ako"

Mapka moze jest głupim rozwiazanie na drugi ekran, ale wg mnie bardzo praktycznym.

Ja tam się w Mario nie gubię.

ale np w Castlevania: Down of Sorrow? Tam mapka jest bardzo przydatna.
A w Mario jak chcesz mozesz grać touch screenem. Ja grałem.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #140 dnia: Maja 12, 2006, 06:10:40 am »
Może i pad od Wii jest niejako podobny do TouchScreena w DS'ie, to wydaje mi się że ma o wiele bardziej wszechstronne możliwości i developerzy jeszcze nie raz naz zaskoczą sposobem ich wykorzystania. Pado-pilot daje o wiele większą swobodę niż touchscreen w DS'ie a oprócz tego sądząc po filmikach także o wiele większą frajdę z jego użytkowania.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #141 dnia: Maja 13, 2006, 01:41:36 am »
Z racji tego, że miałem dzisiaj trochę czasu na rozrywkę, odpaliłem sobie konferencję E3 na Video Google. Hmm, rozpoczęcie konferencji było niesamowite (machający padem Shigeru nie ma sobie równych :)), ale monolog Reggiego, nt. tego, że konsola Nintendo jest lepsza niż jakakolwiek inna, nie przypadł mi do gustu. Tak czy siak - przekonałem się do Wii. Jestem niemal pewien, że kupię tę konsolę (nie wiem, kiedy ;P). Co do gier... Umm... Fakt, jest ich sporo, ale tylko część z nich zasługuje na miano "must - have`a" (Metroid Prime 3, Zelda, Excite Truck, itd.). Czy coś jeszcze? Ech, to ja powinienem być pierwszą osobą (nie licząc developerów, itp.), która zagra na Wii...

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #142 dnia: Maja 13, 2006, 11:14:17 am »
http://media.games.ign.com/articles/693/693580/vids_1.html
W filmiku o dniu trzecim są opinie "kto wygrał". Najwięcej osób mówi iż Nintendo wygrało, na drugim M$. Nikt nie zagłosował na biedne Sony :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #143 dnia: Maja 13, 2006, 11:18:29 am »
Cytat: "CassSept"
http://media.games.ign.com/articles/693/693580/vids_1.html
W filmiku o dniu trzecim są opinie "kto wygrał". Najwięcej osób mówi iż Nintendo wygrało, na drugim M$. Nikt nie zagłosował na biedne Sony :lol:


CassSepcie może należałoby pomyśleć nad innymi sposobami leczenia kompleksów? Wizyta u psychoanalityka czy coś...

Masz obsesje chłopie  :wink:  :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #144 dnia: Maja 13, 2006, 11:37:52 am »
Lol. Gdyby Mówiono tak o Sony byłyby zaraz komentarze w stylu "Sony zarządziło", zapewniam cię :F
Po prostu działam tutaj jak konsolko w tej chwili, podaję linki :F I przynajmniej skłądam zdania po polsku ;p (jking)
http://www.kotaku.com/gaming/top/e306-clips-e3-morning-stampede-173469.php
Opis jest pod filmikiem. Tak, jestem fanbojem ale nie będę tego komentował bo znowu zaraz wszyscy będą mówić że mam obsesję.

Tytek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #145 dnia: Maja 13, 2006, 15:31:57 pm »
Nintendo pokazalo klase,ale mogli sie troche bardziej poostarac i zaskoczyc nas czyms nowym

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #146 dnia: Maja 13, 2006, 22:53:41 pm »
Czyms nowym?? Malo ci bylo  :) pokazanie funkcji pada, Red Steel, Metroid, Zelda, Mario. Moze chcialbys zobaczyc Killzone na Wii :wink:  , bo jesli nie to szczerze mowiac nie wiem o co ci chodzi... chyba ze o gre sieciowa
PSN: CooliG

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #147 dnia: Maja 14, 2006, 10:46:50 am »
jestem wkońcu po obejrzeniu konferencji N i S (ms już czeka na dysku,kawałek widziałem) i...
Reggie rula, kiedy pozdrawiał ludzi którym spodobał się nazwa Wii to z krzesła spadłem 8) (ale IMO japoniec w różowiastej koszuli by Sony najlepiej prowadził konferencję).
Ninny dało naprawde mocny pokaz (26 grywalnych gier? power, zelda na lunchu konsoli? granie w tennisa z miyamoto? power!), ale fakt faktem- ciągłe gadanie o revolucjii stawało się nudne.


....stawiam ich konf. na równi z Sony- swietnie mi się obie oglądało
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #148 dnia: Maja 14, 2006, 13:42:00 pm »
Wszystkie konferencje byly swietnie przygotowane, ale kazda inaczej i wszystkie uwazam za rownie fajne, a ta niny za najbardziej "z jajem"
PSN: CooliG

Reptoid_w_kombinezonie

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-04-2006
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
E3 KONFERENCJA NINTENDO NA ŻYWO
« Odpowiedź #149 dnia: Maja 14, 2006, 14:12:19 pm »
Nintendo, Nintendo, Nintendo i jeszcze raz Nintendo ! Łiii ! To mnie obłąkało, jak kompletny metafizyczny amok  :lol:

Proponuję jednak przyznać rację tym, którzy mówią, że to Nintendo opanowało targi, czyż nie ?
"(...)Her beautiful, leather mask gives her so much power, as if it were her real face...(...)" MASSSSKA...och, tak....;-)