Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 304090 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 05, 2007, 17:01:48 pm »
Teraz ponoć na Polsacie ma lecieć Pirson Break tak przynajmniej pisali na wp.pl mam nadzieje,że to prawda bo to świetny serial.Dla mnie Lost to najlepszy serial jaki oglądałem no i jeszcze Rodzina Soprano zajefany klimat i wciągający serial.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

mateo

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 05, 2007, 17:05:51 pm »
TAK
Prison Break poleci w Polsacie ! (w ferie , czy jakoś tak ?)
Szykujcie popcorn i ....do dzieła  :D
Wyśmienity serial !

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 05, 2007, 17:14:09 pm »
"Zagubieni" to mój numer jeden jeśli chodzi o seriale. Wciągające, zaskakujące, i przede wszystkim interesujący bohaterowie (czyli wszystko się uzupełnia). Moi ulubieni to Ben (Henry Gale dla niedoinformowanych), Locke i Sawyer (nie raz płakałem ze śmiechu przez jego teksty :D ). Następne odcinki już za miesiąc  :wink:
Oglądając Ben'a nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że już gdzieś gościa widziałem. I co? I miałem rację - oświeciło mnie, że grał on w pierwszej części "Piły" Zepp'a :wink:
A od wczoraj jestem pod wrażeniem "4400" - jak dla mnie super, uwielbiam takie paranormalne motywy. Podoba mi się, że efekty specjalne nie są przesadzone - bardzo dobrze, że w momencie używania tych mocy przez bohaterów, nie ma jakiś śmiesznych świateł, czy innych promieni wokół nich - jak np. w "Pakcie Milczenia".
PSN ID: WojtqGO

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 05, 2007, 17:24:40 pm »
Cytat: "Wojtq"
A od wczoraj jestem pod wrażeniem "4400" - jak dla mnie super, uwielbiam takie paranormalne motywy. Podoba mi się, że efekty specjalne nie są przesadzone - bardzo dobrze, że w momencie używania tych mocy przez bohaterów, nie ma jakiś śmiesznych świateł, czy innych promieni wokół nich - jak np. w "Pakcie Milczenia".

skopiuje swojego posta z innego forum, bo nie chce mi się drugi raz tego samego pisać.
4400 to imo takie gorsze X Files...może się rozkręci, ale nie powaliły mnie pierwsze dwa odcinki... za szybko zaczęło się dziac coś złego... choć dziewczynka słodka. Czemu napomknełam o X Files - otóż koles + babeczka, prowadzą śledztwo. Pozornie przeciwieństwa i nie mają szans, ale i tak wszyscy wiedzą, ze w końcu będzie z tego romans. Watpie, żeby udało się twórcom utrzymac ten poziom co w Archiwum X. Tam niekiedy, aż można było pomacac tą chemię, a każdy drobny gest był istotny.
Podsumowując: kolejny "wielki hicior" serialowy... ciekawe czy zatonie równie szybko co Titanic.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Kreonis

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-01-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 05, 2007, 17:38:46 pm »
Dexter.

Wytarzał moje zwłoki po podłodze.
Genialny antybohater - wspaniała kreacja, rewelacyjne aktorstwo. Zwalające z nóg komentarze.
Fabuła.
Klimat.
Klimat.
Klimat.

U mnie na 1 miejscu na równi z Prison Break

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 06, 2007, 17:00:47 pm »
Cytat: "CrazyFox"
Wczoraj byl pierwszy odcinek 4400,fajnie sie zapowiada,moze ktos ogladal? Wink


Zapowiada się fajnie, niezły pomysł przewodni, ale... kurczę, coś mi tu nie gra. Zacznijmy od sztampowych bohaterów głównych a la Fox Mulder i Scully - tak jak mówiła GGY. Razi też brak logiki w scenariuszu w kilku momentach, np: leci wielka kometa na Ziemię, żadnej reakcji światowych rządów, uzgodnień, nic, państwa samodzielnie podejmują decyzję. To raz. Dwa - scena z policją i lądowaniem "komety" nad jeziorem.

Gościa odpowiadającego za zabezpieczenie terenu powinni wywalić na zbity pysk. Kto pozwolił na to, żeby do nieznanego obiektu, nieznanego pochodzenia, o którym absolutnie nic nie wiadomo, podchodzili CYWILE?! No Matko Boska! Tam powinno być wojsko, naukowcy, odcięcie od świata całego terenu. A tutaj sobie ludki podchodzą i gapią...

Na szczęście potem jest lepiej - odseparowani "odnalezieni", nie mam też zastrzeżeń do fajnie pokazanych relacji między ludzkich. Dziewczynka przepowiadająca przyszłość rządzi. Podobała mi się też reakcja Murzyna, Richarda zdaje się - "Czarny sekretarzem Stanu?!" :mrgreen: Orson też niezły. Generalnie bardzo podoba mi się realistycznie przedstawiona psychologia bohaterów i problemy z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Zastrzeżenia mam do gry aktorskiej, facet i laseczka są za sztywni - odnalezieni lepiej, ale też nie do końca. Rozwaliła mnie gościówa od ciąży, nie pamiętam jej imienia teraz. Motyw żywcem zerżnięty z "Z archiwum X".

Ogólnie: podobało się. Oglądało się całkiem przyjemnie, może trochę nużący, ale z chęcią zobaczę jak to się rozwinie. Ale wolę i tak "X-files" - lepsze. Zdecydowanie lepsze. "4400" jest trochę...nijakie.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 06, 2007, 17:30:33 pm »
IMO z paranormalnych najlepszy jest Supernatural(nie z tego swiata) swietni bohaterowie, tajemnica jką mają do odkrycia, siwetne efkety specjalne, całty serial trzyma w napeciu do ostatnich sekund, no i ten ich muscle car :twisted:

btw bedzie to jescze leciało? zawsze było we wtorki na tvnie, w tym tygodniunnie było, sprawdziłem program i w przyszłym tygoniu tez nie ma ;/

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 06, 2007, 18:06:53 pm »
Cytat: "McJohn"
Razi też brak logiki w scenariuszu w kilku momentach, np: leci wielka kometa na Ziemię, żadnej reakcji światowych rządów, uzgodnień, nic, państwa samodzielnie podejmują decyzję. To raz. Dwa - scena z policją i lądowaniem "komety" nad jeziorem.

Gościa odpowiadającego za zabezpieczenie terenu powinni wywalić na zbity pysk. Kto pozwolił na to, żeby do nieznanego obiektu, nieznanego pochodzenia, o którym absolutnie nic nie wiadomo, podchodzili CYWILE?! No Matko Boska! Tam powinno być wojsko, naukowcy, odcięcie od świata całego terenu. A tutaj sobie ludki podchodzą i gapią...


Tja. Dlatego ten serial nie ma u mnie wiekszych szans. -_-


Cytat: "McJohn"
Motyw żywcem zerżnięty z "Z archiwum X".

Tja. Weźmy motywy z serialu, który na stałe wbił się do elity seriali i przeróbmy. -_- Teraz będziemy obserować zmiany innych, kolejne wypadki i narodziny dziwnego dziecka (jak dziecko Scully chociażby)...-_-



Cytat: "McJohn"
"4400" jest trochę...nijakie.

Powiedzmy to szczerze: jest nudne i przewidywalne, a dodatkowo nielogiczne czasami.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 06, 2007, 18:30:40 pm »
Czy ja wiem czy nudne? Mnie nawet zaciekawiło - we czwartki wieczorami zazwyczaj i tak nie mam co robić, to mogę sobie coś pooglądać. Imprezy w weekendy, naÓka...(co to jest?) też kiedy indziej. A serial zły nie jest - po prostu przeciętny jak diabli. Obejrzeć i zapomnieć. Czekam aż przyjdzie Prison Break... Mniam! To dopiero będzie uczta! :D
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 14, 2007, 23:14:50 pm »
Dexter - nie wiem może ja jakiś niedzisiejszy ale serial średnio mi przypasował .Oglądalem te parę pierwszych epów bardziej z przymusu nizli przyjemności . Niby fabuła wporzo , napięcie umięjętnie stopniowane ale kurcze ten bohater nie dośc ,że morda ubeka to w dodatku sam wymierza sprawiedliwośc  złoczyńców w dosyć nieprzyjemny sposób (to jest curva popie*doleniec!). Nie cierpię typa .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

oscyp

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 15, 2007, 00:04:35 am »
Jeśli amerykańskie seriale to tylko te komediowe. O FG, Bundych i Simpsonach nie wspominam, bo jarają sie tym wszyscy w tym ja najbardziej ;)
Z racji mojego zamiłowania do seriali komediowych, katuje TVN 7 wieczorami. Można tam spotkać Drew Carreya, FRIENDSÓW (mistrz), "Dwóch i pół" (Charlie Sheen i niesamowity pulpaśny dzieciak) i serial który zmiażdżył mnie 3 lata temu i nie moge się podnieść do dziś czyli "Luz We Dwóch" sitcom z częścią obsady American Pie, ale w zupełnie innym klimacie (nieporównywalnie lepszym). TVN 7 puściło jedną serię tylko raz, ale od tamtego momentu tylko czekam po każdym ostatnim odcinku innych seriali na wiadomość w teletygodniu "tvn7 wznawia emisję LWD" :(
Bevis & Butthead na vh1 - w zasadzie jedyny powód poza South Parkiem do oglądania jakiejkolwiek stacji "muzycznej".
Z bardziej zapomnianych seriali to polecam jeszcze Wonder Years lub jak kto woli "Cudowne Lata" opowiadające o dorastaniu Kevina Arnolda w latach 60. Genialna produkcja.
Jeśli jestem już przy serialach opowiadających o przeszłości to wesoły bardzo był "The 70s Show" (Różowe lata siedemdziesiąte) w którym postać ojca "zabijała" samym pojawieniem sie na ekranie.
Next - "Life with Louie" - "Świat według Ludwiczka" genialny serial rysowany obsypany nagrodami emmy. Ojca Ludwiczka trzeba zobaczyć na własne oczy - jakby co to Jetix (byłe Fox Kids, dawny "dom" Simpsonów).
Wings - skrzydła puszczane czasami na TV4 - klasyka.
Rossane - to samo, TV4 - klasyka


ps: polecam obczaić na filmwebie oryginalny tytuł "Luz we Dwóch" (leniwy żem) i possania kilku odcinków.

Sitcomy for live ;)

oscyp

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 15, 2007, 00:05:40 am »
edit: post mi sie zdublował, jeśli można to fajnie by było jakby go ktoś usunął.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 15, 2007, 20:01:41 pm »
sprawdziłem ostatnimi czasy 2 seriale .Oto moje opinie :

Sleeper Cell - tajny agent inwiguluje terrorystów . Sama zapowiedz dla mnie wystarczyła dla tego czym prędzej zassalem 3 pierwsze odcinki i powiem tak YES YES YES  :D  Tego mi brakowało , porządnego , wciagajacego serialu poruszajacy ostatnio dośc mocno eksploatowany w mediach problem terroryzmu . Mamy paru typów , którzy chcą tylko jednego : zabić niewiernych . Nrazie idzie głownym nurtem ale z czasem powinny pojawic się watki poboczne . Polecam .

Vanished - także 3 epy zaliczone i także dośc miło zaskoczony . Sceptycznie byłem nastawiony , jak do wszystkiego nowego zreszta , ale okazało się ,że moje uprzedzenia były zbyteczne . Porwano żonkę senatora i powstaje wielki szum i harmider ''gdzie on do ^%^$# nędzy jest '' :P . Za sprawę zabiera się agent mający za sobą smutną przeszłość , co dosyć dobitnie wykorzystuje porywacz , ale to nie wszystko . Cała rodzinka ma parę grzeszków na sumieniu a jesli do tego dodamy niestrudzona w bojach dziennikarke ktora ma gdzieś bezpieczeństwo uprowadzonej to otrzymamy niezle zapowiadajacy sie serial wysmienicie sprawdzajacy sie zapelniacz czasu podczas długich zimowych wieczorów .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 22, 2007, 21:40:26 pm »
Ja jestem już po pierwszym sezonie Rome. Serial bardzo ciekawy aż do ostatniego odcinka (niestety pierwszy sezon liczy tylko 12, drugi jest w trakcie kręcenia). Gra aktorów wspaniała - moimi postaciami są Atia i Marek Antoniusz :P. Szczerze polecam serial tym, którzy starożytne klimaty uwielbiają. Tym, co nie uwielbiają, też polecam :P.

Obecnie zasysam serial Heroes. Wczoraj oglądnąłem pierwszy odcinek i muszę powiedzieć, że podobał mi się na tyle, żeby ściągnąć pozostałe epizody.
Ogląda/oglądał już ktoś tę serię?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 11, 2007, 09:00:02 am »
Sprawdzcie Little Britain , która leci na Dwójce w czwartki . Może to nie poziom Monty Puython , ale niektore scenki bawią swą głupotą i totalnym debilizmem  :grin:

A z polskich najlepszy kryminał od czasu Ekstradycji Pitbul . Świetne zdjęcia , doborowa obsada , znakomita gra aktorska , mocne scenki  i perfekcyjnie oddane realia polskiej policji z czym niestety mają problem tworcy chociażby takich Kryminalnych czy Oficerów . Obecnie leci 2 sezon , który nie zwalnia tempa , bywa ostro ,ale i jest humorek (detektyw Ostrowski , nie mylić z Rutkowskim  :mrgreen: ).
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 11, 2007, 13:23:35 pm »
Sprawdzcie Little Britain , która leci na Dwójce w czwartki . Może to nie poziom Monty Puython , ale niektore scenki bawią swą głupotą i totalnym debilizmem  :grin:
Heh, szef drący morde w uniformie rowerzysty, że nie mogą się stresować i tych dwóch kretynów przy komputerach to mieszanka wybuchowa :D.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 11, 2007, 14:46:02 pm »
ja ogladam teraz The Tudors, serial w realich historycznych opowiadajacy o zyciu Henryka VIII, mi sie podoba :), ostatnio skonczylem tez ogladac 2 sezon Rome i Prison Break, musze tez dokonczyc Deadwood bo lezy i czeka

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 11, 2007, 23:21:14 pm »
Walker, jak się prezentuje drugi sezon Rome? Ja oglądałem pierwszy sezon i muszę przyznać, że serial naprawdę mi się spodobał. Drugi sezon trzyma poziom pierwszego?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 11, 2007, 23:50:25 pm »
drugi sezon jest chyba nawet lepszy, wiecej sie dzieje, jest pokazana jedna bitwa, wiecej dramaturgii itd :)

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 15, 2007, 18:26:33 pm »
Najbardziej mi się w Rome podobała spójność historii i zabawę prawdziwą historią przez wplatanie w jej tryby dwójki bohaterów. Serial jest też brutalny, czasem perwersyjny i dobrze, bo ugrzecznionych hoolywoodzkich produkcji mam dość. Największą zaś jego zaletą jest fakt, że ma tylko dwa sezony.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 26, 2007, 17:09:31 pm »
Ostatnio zaczalem ogladac na nowo "Hotel Zacisze" ("Fawlty Towers"). Kiedys lecial na jedynce. Wedlug mnie serial jest swietny. Lubie angielski humor wiec moze dlatego. Rezyserem i glownym bohaterem jest John Cleese (z  Monty Pythona). Szkoda, ze serial ma tylko 2 serie (po 6 odcinkow :/). Polecam wszystkim!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2007, 17:18:09 pm wysłana przez Hubi »

svonston

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 26, 2007, 19:18:17 pm »
Gdzies to leci w TV czy z torrentow jedziesz? Ja mam kilka odcinkow na plycie, ktora dodawana byla do jakiejs gazety - bardzo mi sie podoba.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 26, 2007, 20:23:48 pm »
Z tego co wiem to nigdzie nie  leci- moge sie mylic.
Ja mam wersje na plytah DVD, pozyczone od znajomego.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 26, 2007, 20:56:08 pm »
Cytuj
Lubie angielski humor wiec moze dlatego.
Jeśli lubisz angielski humor, to spróbuj Czarną Żmiję. W telewizji to nie leci, ale jest na DVD. Są 4 serie po 6odcinków (średniowiecze, renesans, oświecenie, II wojna światowa). Po prostu genialny serial, oglądam sobie wszystkie 24odcinków raz na 3miesiące i nie nudzi mi się. Myślę, że będziesz cytował powiedzonka Persiego w szkole, koniecznie w spolszczonej wersji ("niech mnie dunder świśnie").


(jest jeszcze 5 seria, ale chyba nie wydana w Polsce).

Z Atkinsonem można obejrzeć jeszcze Cienką Niebieską Linię, było kiedyś w krzyżówkach OK.

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 27, 2007, 09:02:59 am »
Różowe Lata Siedemdziesiąte (That 70s Show) przecudny serial, naprawdę zabawny, ze świetnymi postaciami, jeden z najlepszych seriali komediowych jakie w życiu oglądałem (jeżeli nawet nie najlepszy).
Leciał swego czasu na polsacie i szkoda że już go nie ma, i nawet szczególnie mnie nie ciągnęło do oglądania (myślałem że za drugim razem nie będzie mnie już śmieszył -myliłem się) gdy zdobyłem wszystkie 8 (!) sezonów, ale po pierwszym odcinku już nie mogłem się oderwać

rewelacja, każdy powinien to obejrzeć
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 27, 2007, 16:07:52 pm »
@setezer- musze obczaic.
Cytuj
("niech mnie dunder świśnie")
Znam ten cytat, chociaz nigdy Czarnej Zmiji nie ogladalem.

@Pif Paf- zgadzam sie w 100%

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 04, 2007, 14:36:07 pm »
zastanawiam się czy nie obejrzeć od 1 sezonu ''LOST'',duzo osób mówi że warto, może ktoś stresci krótko fabułe tego serialu?


Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 04, 2007, 14:59:00 pm »
zastanawiam się czy nie obejrzeć od 1 sezonu ''LOST'',duzo osób mówi że warto, może ktoś stresci krótko fabułe tego serialu?
Samolot rozbija się na wysepce, która jest kompletnie odcięta od świata, z czego cudem przeżywa ok.50 osób. Tak wstępnie ;) Ja teraz jestem po 19. odcinku trzeciej serii, i szczerze polecam ten serial. To co się dzieje później, to jak się gmatwają różne wątki - cudo. I opad szczeny często gwarantowany. Polecam!
PSN ID: WojtqGO

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 04, 2007, 15:06:38 pm »
@Crow- jesli nie ogladales od poczatku, to bezsensem bedzie zaczynanie od 2. czy 3. serii. Duzo sie dzialo od pierwszego odcinka i szczerze polecam caly serial (narazie ogladalem 2 serie).

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 04, 2007, 19:40:51 pm »
no własnie chciałem zacząć oglądać od 1 seoznu tzn ściągać :D <lol>


Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 04, 2007, 20:16:49 pm »
IMHO najlepsze seriale to bezapelacyjnie Heroes i Dexter (nie kreskowka :P) Oba z tego roku i oba bija na glowe Losty czy inne prison breaki. Poza nimi polecam jeszcze Sleeper Cell, Supernatural, Grey's Anatomy i Rome

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 04, 2007, 21:33:51 pm »
Cytuj
Lubie angielski humor wiec moze dlatego.
Jeśli lubisz angielski humor, to spróbuj Czarną Żmiję. W telewizji to nie leci, ale jest na DVD. Są 4 serie po 6odcinków (średniowiecze, renesans, oświecenie, II wojna światowa). Po prostu genialny serial, oglądam sobie wszystkie 24odcinków raz na 3miesiące i nie nudzi mi się. Myślę, że będziesz cytował powiedzonka Persiego w szkole, koniecznie w spolszczonej wersji ("niech mnie dunder świśnie").



(jest jeszcze 5 seria, ale chyba nie wydana w Polsce).

Z Atkinsonem można obejrzeć jeszcze Cienką Niebieską Linię, było kiedyś w krzyżówkach OK.
Przeglądałem dzisiaj kolekcje płyt z gazet. Mam ten serial  :lol: Bodaj 2 odcniki 3 serii, skoro polecasz chyba go obejrze

btw. Od 17 Maja Herosi na TVP2!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 14, 2007, 11:40:38 am »
Różowe Lata Siedemdziesiąte (That 70s Show) przecudny serial, naprawdę zabawny, ze świetnymi postaciami, jeden z najlepszych seriali komediowych jakie w życiu oglądałem (jeżeli nawet nie najlepszy).
Leciał swego czasu na polsacie i szkoda że już go nie ma, i nawet szczególnie mnie nie ciągnęło do oglądania (myślałem że za drugim razem nie będzie mnie już śmieszył -myliłem się) gdy zdobyłem wszystkie 8 (!) sezonów, ale po pierwszym odcinku już nie mogłem się oderwać

rewelacja, każdy powinien to obejrzeć

Ściągam systematycznie od pierwszego sezonu- przyznaję, chyba najlepszy serial komediowy jaki widziałem. A same sceny z Redem w jakimklwiek odcinku wymiatają :]

Tobacco

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-01-2007
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 18, 2007, 23:31:13 pm »
Moda na Sukces(joke :D)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 19, 2007, 01:39:34 am »
Moze nie jest to taki strice- serial, ale polecam kazdemu. Mianowicie chodzi i "Małą Brytanie". Angielski serial lecacy na tvp2 o 23. w piatki. Nie pamietam przy ktorym innym serialu sie tak smialem. Dziwne poczucie humoru, ale potezna dawka humoru zagwarantowana!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82a_Brytania

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 25, 2007, 22:43:27 pm »
Dzisiaj zostałem zmiażdżony, zniszczony i sponiewierany przez ostatnie 2 odcinki trzeciej serii LOST. Więcej nie mówię, bo nie chcę zdradzać w razie czego. A jest co!  :grin:  :grin:
Najgorsze jest to, że premiera 4. sezonu dopiero w....lutym 2008 :|
PSN ID: WojtqGO

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 01, 2007, 22:58:28 pm »
Dziś wpadł do mnie kumpel i powiedział mi dokładnie to samo + to, że Lost zrył mu porządnie łeb :P. Coś w tym serialu jednak jest. Ja nie miałem jeszcze okazji oglądnąć chociaż jednego odcinka, ale po tym co dziś mi ziomek nawijał, jak tylko oceny zostaną wystawione (trzeba poprawiać :P), to biorę się za Losta.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 21, 2007, 10:01:01 am »
Crime story. Niestety mam tylko jeden odcinek, pilota. Dodany był do jakiejś gazety matki.


Fani serialu Miami Vice (Policjanci z Miami) powinni się zainteresować. Autorem scenariusz jest ta sama osoba - Michael Mann. Z tym, że akcja ze słonecznych plaż Miami przenosi się do ponurego Chicago. Postacie nieźle przerysowane, najlepszy jest detektyw Clemmons - wielki murzyn mający cały czas cygaro w gębie i walący ze strzelby. Fabuła niezła, chętnie bym więcej odcinków obejrzał, ale nie ma bardzo jest jak.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 21, 2007, 10:41:28 am »
Nie rozumiem podniety Lostem i PB o ile pierwsze sezony byly fajne to teraz az.
Lost 3 sezon - 20 odcinkow biedy z nedza zeby w 2 ostatnich zrobic zachecajace na 4 sezon ktory pewnie bedzie podobny, bo przeciez trzeba zrobic 5 sezonow, jakby nie mozna bylo zmiescic sie w 3 genialnych.
O PB to juz lepiej nie wspominac 2 sezon to tandeta straszna akcje nie gorsze niz w filmach science fiction... i 3 sezon znowu w wiezieniu. ! w 4 znowu beda uciekac.

Osobiscie polecam te seriale : Heroes, Dexter, House MD, Grey's Anatomy, Entourage, Scrubs, Supernatural. Smallville (chociaz jego poziom tez w ostatnich sezonach strasznie kuleje) calkeim fajne sa jescze : 4400, Veronica Mars (dobrze ze dostala cancela bo 3 sezon byl slaby) Sleeper Cell

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 21, 2007, 12:04:24 pm »
HBO wyemitowało ostatni, 21 odcinek 6 serii (również ostatniej) The Sopranos.

Uczcijmy to minutą ciszy.

Moim zdaniem najlepszy serial ever.