Autor Wątek: Super Banzai Video Show  (Przeczytany 3469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Super Banzai Video Show
« dnia: Sierpnia 03, 2006, 09:27:14 am »
Jakis czas temu w jednym ze sklepow wpadla mi w oko okladka DVD ktore najwyrazniej kurzylo sie od dluzszego juz czasu. Jako ze cena byla groszowa sprawa, zakupilem ciekawostke i nie zaluje.

Super Banzai Video Show to stylizowane na japonskie teleturnieje konkurencje, ktorych wynik obstawiamy ogladajac. Na plycie oprocz ogladania i obstawiania znajduja sie tez interaktywne gry w ktore grac mozemy na praktycznie kazdym odtwarzaczu DVD. Dodatkiem po wlozeniu plytki do PC jest Super Banzai wygaszacz ekranu.

Ponizej dwa linki. Animacja otwierajaca Super Banzai, oraz jedna z konkurencji.

Opening -

Parasolki -

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Super Banzai Video Show
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 03, 2006, 11:28:28 am »
Super sprawa (rosyjska ruletka  :lol: ), ale mam kilka pyta:
1. W jakis sposob sie obstawia?
2. Ile za to zaplaciles?
3. Ile jest konkurencji?
Jesli masz filmiki z innych konkurencji to daj linka.

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Super Banzai Video Show
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 03, 2006, 14:31:26 pm »
01 - W konkurencjach filmowych, tak jak w tej pokazanej na filmiku, obstawiasz podczas ogladania. Komentator daje kilka sekund do namyslu mowiac "Place your bets now". W konkurencjach interaktywnych losowanie poprawnej odpowiedzi odbywa sie automatycznie. Mozemy obstawic odpowiedz A lub B, gra losuje i albo wygrywamy, albo nie.

02 - Zaplacilem za to, jesli dobrze pamietam, 39 koron [szwedzkich], wiec cena byla smiesznie niska a zabawy cala masa.

03 - Ilosci konkurencji nie liczylem, ale jest ich naprawde sporo. Obstawiamy ile waza jajca kolesia, ile minut moze "dawac czesc" kolezka zanim osoba ktora zaczepil wyrwie sie i pojdzie dalej... Naprawde duzo zabawnych sekwencji.

czy mam inne filmiki? Niby mam. Na plycie DVD, z ktorej zripowalem te, ktore wrzucilem na YouTube. Jak znajde chwile, to wrzuce cos jeszcze.