Autor Wątek: Goldeneye  (Przeczytany 16146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Goldeneye
« dnia: Lutego 13, 2004, 10:40:15 am »
Nie moglem sobie odmowic zalozenia tego tematu. Goldeneye to jedna z najlepszych gier FPP, jakie w ogole powstaly na domowe konsole. Przegladajac dzisiaj w poszukiwaniu newsow przerozne zrodla informacji, natrafilem na bardzo ciekawa rzecz, ktora zapewne zainteresuje wszyskich fanow Zlotego Oka. Otoz pewna grupa odnalazla w grze ukryty etap, od ktorego przez te wszystkie lata odcinalo sie Rareware. "Citadel" bo o nim mowa można odkryć za pomoca Gameshark'a . Niestety nie jest on ukonczony, jednak sam fakt jest warty odnotowania. Zastanawia mnie ile takich rzeczy ukrywaja przed nami tworcy...

Ponizej znajdziecie kilka fotek:



  • Gość
Goldeneye
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 13, 2004, 11:35:11 am »
ciekawe, naprawde ciekawe....

welpa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-02-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Re: Goldeneye
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 15, 2004, 16:15:14 pm »
Cytat: "Conker"
Nie moglem sobie odmowic zalozenia tego tematu. Goldeneye to jedna z najlepszych gier FPP, jakie w ogole powstaly na domowe konsole. Przegladajac dzisiaj w poszukiwaniu newsow przerozne zrodla informacji, natrafilem na bardzo ciekawa rzecz, ktora zapewne zainteresuje wszyskich fanow Zlotego Oka. Otoz pewna grupa odnalazla w grze ukryty etap, od ktorego przez te wszystkie lata odcinalo sie Rareware. "Citadel" bo o nim mowa można odkryć za pomoca Gameshark'a . Niestety nie jest on ukonczony, jednak sam fakt jest warty odnotowania. Zastanawia mnie ile takich rzeczy ukrywaja przed nami tworcy...


Kolejny motyw z tej samej serii, co drugie wieżyczki w pierwszej misji (na tamie trzeba dac maksymalne zblizenie snajperka... wiadomo o co chodzi). Natomiast co co samej gry - cud, miód i ogień z dupy. Pierwsza gra nad ktora zarywalem noce. Zawsze bedzie mi sie koajarzyc z bezkompromisowym graniem do upadlego, kosztem swiadectwa szkolnego  :D Do dzisiaj, przy kazdej mozliwej okazji, urzadzamy sobie sesje multiplayerowe z tym tytulem (hi kris!)...
Natomiast tak bardzo przez nasza golden-ajową ekipę (ja, oli, kris) oczekiwany perfekt dark zawiodl niestety nasze oczekiwania. a szkoda.
http://www.game-guide.pl
PiiiiiiiiiiiiiiiiiiKACHU!!!!!!!!!

Kris

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 15, 2004, 17:50:45 pm »
Coz, nie wiem co powiedziec.......
Wiem jedno, ze kazdy z Panow powyzej, ma w domu Cartdridza z Goldeneye 007, z calkowitym sejfem..........
To juz mowi samo za siebie,
a Perfect Dark niech sie ukryje w swoich ciemnosciach............
Heh, chyba sobie kupie GameSharka;D
Oby wiecej takich rzeczy:D
Ah te Nintendo64;) Niedlugo padow nie starczy.......

welpa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-02-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 15, 2004, 17:57:41 pm »
a co do ciekawostek - widzial ktos z Was moze mod do half-life`a (na pc) - Golden Eye? Calkiem ciekawe, mialem okazje zagrac pare lat temu w betę (Wania @ stadion entertainment)...
http://www.game-guide.pl
PiiiiiiiiiiiiiiiiiiKACHU!!!!!!!!!

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Goldeneye
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 15, 2004, 18:18:00 pm »
Cytat: "Kris"
Coz, nie wiem co powiedziec.......
Wiem jedno, ze kazdy z Panow powyzej, ma w domu Cartdridza z Goldeneye 007, z calkowitym sejfem..........
To juz mowi samo za siebie,
a Perfect Dark niech sie ukryje w swoich ciemnosciach............
Heh, chyba sobie kupie GameSharka;D
Oby wiecej takich rzeczy:D



Skonczenie Goldeneye na najwyzszym poziomie bylo dla mnie swego czasu wyznacznikiem umiejetnosci:) To byla masakra, ale dodatkowe etapy wszystko wynagradzaly. Do dzisiaj przeklinam misje, w ktorej trzeba bylo obronic Natalie przy kompie. Masakra! Ale strasznie kocham ta gre i do dzisiaj lubie zasiasc przy konsolce. Co do PD to pod wzgledem technicznym kopal tylki wszystkiemu co w tamtym czasie sie ukazalo na N64, jednak czegos tej grze brakowalo. Nie byla lepsza od Goldeneye. Strasznie mnie wkurzaly ostatnie, kosmiczne etapy. Jednak w multi PD nie ma sobie rownych, gram z bratem do dzisiaj i bede gral jeszcze dlugi czas. W zasadzie to od kiedy pamietam gramy i wpisalo sie to w nasze zyce codzienne (inna sprawa, ze brat sie w miedzyczasie wyprowadzil, ale i tak przychodzi na partyjke). Ale jezeli juz jestesmy przy sekretach, moze mi ktos powie po co sa te pieprzone serki w PD?

Kris

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 17, 2004, 23:22:27 pm »
Hehe, no widzisz Conker, byles taki zabiegany na Zlocie, ze straciles rozmowe o 'serkach'. LinMar, to osoba HardCore'owa, ktora niedosyc ze mi powiedziala o paranoi z serkami w PD, ktore sa poprostu dorzucane jako ciekawostka...powiedzmy cos na bardzo upartego takie cos jak klucz w Banjo Kazooie, czy Nintedo 64 w Donkey Kong Country 3 na SNES....
LinMar, powiedzial mi o jeszcze jednej ciekawostce....Mianowicie w Zeldzie Ocarina of Time, typoszcz na Lon Lon Ranch, z wasem podobny do Mario, co nam proponowal gre z kurczakami gdy Link byl maly, ma pod broda spinke.....w formie glowy Bowsera.............
Co do Ocariny, znam jeszcze jeden patent, ktorego prawie nikt na oczy nie widzial.......ale po to zeby go poznac trzeba mi dac znac na maila :twisted:
Ah te Nintendo64;) Niedlugo padow nie starczy.......

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 18, 2004, 21:16:51 pm »
A tak Offtop ma ktos jakis kontakt do LinMara (gg, mail dzialajacy?)??

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Goldeneye
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 18, 2004, 21:40:34 pm »
Cytat: "Kris"
Hehe, no widzisz Conker, byles taki zabiegany na Zlocie, ze straciles rozmowe o 'serkach'. LinMar, to osoba HardCore'owa, ktora niedosyc ze mi powiedziala o paranoi z serkami w PD, ktore sa poprostu dorzucane jako ciekawostka...powiedzmy cos na bardzo upartego takie cos jak klucz w Banjo Kazooie, czy Nintedo 64 w Donkey Kong Country 3 na SNES....
LinMar, powiedzial mi o jeszcze jednej ciekawostce....Mianowicie w Zeldzie Ocarina of Time, typoszcz na Lon Lon Ranch, z wasem podobny do Mario, co nam proponowal gre z kurczakami gdy Link byl maly, ma pod broda spinke.....w formie glowy Bowsera.............
Co do Ocariny, znam jeszcze jeden patent, ktorego prawie nikt na oczy nie widzial.......ale po to zeby go poznac trzeba mi dac znac na maila :twisted:


W Zeldzie jest wiele takich patentow, w jednym z miejsc mozna zobaczyc Marianka czy Yoshiego. Co do serkow, to wyjatkowo mnie wkurzaly, bo nie wiedzialem po co sa, ale za to wlasnie kochalem Rare. Tak btw jezeli juz jestesmy przy PD, nie ciekawi Was, co bylo za tymi zamknietymi drzwiami po wyjsciu na balkon w Carrington Institute? Bo jest pewien sposob, zeby to sprawdzic. W ogole jezeli ktos chce moge mu powiedziec, jak w prosty sposob mozna zobaczyc caaly budynek od gory, dolu itp.

Kris

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 22, 2004, 09:48:56 am »
Conker.... Mysle ze o to nie nalezy sie pytac :twisted:
Od razu wal, prosto z mostu 8)
Tak jeszcze, Apropo LinMara...
Podalem mu w pociagu moj numer GG, na komorke, ale niestety sie nieodezwal, a szkoda, bo mielibysmy napewno o czym gadac :cry:

LINMAR ODEZWIJ SIE!!
Ah te Nintendo64;) Niedlugo padow nie starczy.......

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Goldeneye
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 22, 2004, 10:12:41 am »
Kris, no wiec lecimy z koksem. W Carrington Institute jest pokoj treningowy. Trick polega na tym, zeby stanac tak, aby przyblokowac zamykajace sie drzwi (tylko troszke, zeby byla mala szczelinka). Pozniej wybierasz rakiete, ktora sam sterujesz (ta z ekranem, nie pamietam nazwy), i strzelasz (tylko trzeba ja zwolnic na maxa, bo na zakrecie nie wyrobisz). I jeszcze jedno wczesniej nie zapomnij otworzyc drzwi od strzelnicy:) I juz mozesz zwiedzic wszystkie niedostepne miejsca.

Kris

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 23, 2004, 17:03:10 pm »
Hehe, dobre... dzieki 8)
Ja mam tylko takowy problem z moim Perfect Darkiem.....
......Kartdridz mi sie spieprzyl  :(
I nic z nim nie moge zrobic:/
....dziwna sprawa.......... :?
Ah te Nintendo64;) Niedlugo padow nie starczy.......

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Goldeneye
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 27, 2004, 10:36:04 am »
Cytat: "Kris"
Hehe, dobre... dzieki 8)
Ja mam tylko takowy problem z moim Perfect Darkiem.....
......Kartdridz mi sie spieprzyl  :(
I nic z nim nie moge zrobic:/
....dziwna sprawa.......... :?


Wpadnij do mnie, moj dziala:) Ale to naprawde fajna zabawa, mozna obleciec caly instytut i zobaczyc co i jak.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 27, 2004, 11:38:45 am »
No to, który z Was chce mnie zaprosić do siebie albo pożyczyć mi konsolkę z grą? :lol:

Kris

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 27, 2004, 11:48:39 am »
Mieluuu brachuuu!!!
Wpadaj do mnie do Warszawy!
Wiem ze z Wrocka to kawalek drogi, ale mozesz wziasc ze soba Kaxiego na umilenie sobie podrozy.

Dokrztalcanie u mnie w domu... o Nintendo 64 wiem (prawie) wszystko 8)
i z przyjemnoscia sie podziele z innymi 8)

GoldenEye 007 rocks da house!
Ah te Nintendo64;) Niedlugo padow nie starczy.......

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Goldeneye
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 27, 2004, 11:53:51 am »
No to w ramach OT dopiszę jeszcze, że znam sklepik (codziennie koło niego przejeżdżam) gdzie można nabyć jeszcze N64 i to chyba w całkiem niezłej cenie. A może się skuszę? :twisted: Dobra, do Goldeneye ludziska, koniec spamu :wink: