Past Gen > Xbox 360

Wazne pytania dotyczace xbox360

(1/515) > >>

klucha444:
W piatek jade kupic xbox360 do empiku,ale mam problem posiadam zwykly telewizor 21 cali i z czestotliwoscia odswiezania obrazu 50 HZ.Moje pytania i prosby ,prosilbym o zrobienie listy gier dostepnych na rynku,ktore chodza tylko w 60Hz.Druga rzecz czy na pudelku z gra zawarta jest informacja ze dana gra chodzi tylko w 60 Hz?I czy jak kupie dead rising to naprawde nie bede umial odczytac tekstu pojawiajacego sie na ekranie a co zatym idzie nie bede upial zrobic zadnego zadania.Prosze o odpowiedzi poniewaz bardzo na tym mi zalezy.

siudym:

--- Cytat: "klucha444" ---W piatek jade kupic xbox360 do empiku,ale mam problem posiadam zwykly telewizor 21 cali i z czestotliwoscia odswiezania obrazu 50 HZ.Moje pytania i prosby ,prosilbym o zrobienie listy gier dostepnych na rynku,ktore chodza tylko w 60Hz
--- Koniec cytatu ---

Wazna sprawa - tzn. jaki stary masz TV? Bo nowsze (wszystkie gdzies tak od 3/4 lat w tył) mają juz support 60hz i gry beda normalnie kolorowe w 60hz dzialac. A to, ze pisze u Ciebie z tylu TV 50hz to chodzi tylko o prąd pewnie i ogolne info o przeznaczeniu tv na rynek PAL, bo obraz w 60hz powinien działac normalnie (z kolorem). Wiec jak masz nowszy tv, to "nie bój żaby" :)

klucha444:
Siudym telewizor ma niecale 2 lata ale jest niefirmowy a stylu na naklejce faktycznie fisze tak:"Napięcie 230V-50Hz"

Iras:
Ja mam starego (około 12 lat) Triluxa 21" - naprawde żadna rewelacja, nawet jak na tamte czasy, a nie ma najmniejszego problemu z wyświetleniem 60 Hz.

Widze że masz PS2, więc spróbuj odpalić jakąś gre w tym trybie - PES'a, DMC3, Virtua Fighter albo Tekkena.

fenris:
Ja mam goldstara (lg) 15 letniego 21" - i jedyny problem przy 60hz to to że obraz jest troche przekrzywiony :P
Ale to może już być jakaś wada tego egzemplarza - zresztą mi to nie przeszkadza tak bardzo ;)
Poza tym jak stać cię na xboxa 360 to co za proble kupić jakiegoś używanego soniaka 21/25" na trinitronie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej