Autor Wątek: Halo Wars  (Przeczytany 20805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 05, 2009, 13:45:03 pm »
Cytuj
A najlepsze jest to, że nie tylko posiadacze PS3 mają ten tytuł gdzieś
Gdyby mieli gdzieś, to byś tego nie pisał :P ;)
Po ograniu dema przez forumowiczów pewnie ruszy temat o kilka stron do przodu :)

No tak wszędzie jest spisek MS :D Lepiej uważaj żeby jeszcze czasem ten zwykły RTS nie prześcignął w wynikach sprzedaży KZ 2 :D
Na to akurat nie ma szans, bo RTSy nie są jakoś rozchwytywane na konsolach, choć akurat HW ma największe szanse by to zmienić.

HW zapowiada się na naprawdę konkretną gierkę i bardzo chętnie sprawdzę demo, żeby zobaczyć jak faktycznie się w to gra i jak się prezentuje. Mimo wszystko nie ma co ukrywać, że bardziej preferuję gry FPP/TPP od strategii i w pierwszej kolejności kupię takiego K2, czy RE5 od HW. No chyba, że po demie zmienię zdanie, ale jest to bardzo mało prawdopodobne.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 05, 2009, 13:54:09 pm »
U mnie to samo ja na razie. Ale HW i tak muszę sprawdzić.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 05, 2009, 13:55:45 pm »
Ej, ale te jednostki są takie śliczne i tak pięknie wybuchają  :o A ten malutki Spartan Laser  :o

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 05, 2009, 13:59:01 pm »
Szkoda, że dla mnie multi będzie w tej grze niczym :( Pamiętam jak 3 mecze w C&C KW zagrałem, ja robiłem sobie bazę a koleś mnie już w takim wojskiem najechał, że nawet nie zdążyłem zareagować :(

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 05, 2009, 14:04:15 pm »
Szkoda, że dla mnie multi będzie w tej grze niczym :( Pamiętam jak 3 mecze w C&C KW zagrałem, ja robiłem sobie bazę a koleś mnie już w takim wojskiem najechał, że nawet nie zdążyłem zareagować :(

I to wina gry?  :-P

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 05, 2009, 15:15:58 pm »
Tak czekałem na to demko , a dzisiaj kurier zabrał sprzęcior  :mad:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 05, 2009, 19:05:18 pm »
Wrażenia z dema:

Zacznijmy od tego co mamy w demie czyli:
- 2 misje kampanii (i z 4 renderki :D)
- tutorial początkujący i zawansowany
- skirmish (można grać na jednej mapie 1vs1, zarówno jako UNSC, lub Convenanci i mamy wszystkie jednostki i budynki do kupienia i sprawdzenia :D)
- multiplayer (nie sprawdzałem)

Jak sami widzicie całkiem sporo tego :)

Jeśli natomiast chodzi o gameplay, to jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony :D Z dostępnych na rynku strategii HW najbardziej przypomina Starcrafta i widać, że twórcy sporo się wzorowali na grze Blizzarda.
Interface wygląda i sprawuje się znakomicie, znacznie lepiej niż np w serii C&C. Muzyka i grafika również stoją na najwyższym poziomie. Szykuje się naprawdę świetna gra i najlepszy RTS tej generacji, a może i w ogóle najlepszy RTS na konsole :cool:

Po demie wygląda to mniej więcej tak:

Grafika: 9 (najładniejsza strategia dostępna na konsole, ze świetnym interfacem)
Dźwięk: 9- (bardzo klimatyczna muzyka, głosy trochę gorsze)
Grywalność: 9 (dawno tak dobrze nie grało mi się w strategię :))
Ogólnie: 9 (w pełnej wersji może drażnić brak kampanii Convenantami)

Bardzo polecam wszystkim ściągnąć demo, nawet tym nie przepadającym za strategiami, bo warto jak rzadko kiedy :D Dla mnie HW uzyskał miano must have'a :cool:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 05, 2009, 21:51:54 pm »
Głupi!!!!!A miałem oszczędzać na grach!
: Luty 05, 2009, 21:51:27 pm
:P

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 06, 2009, 09:37:46 am »
Przypomina SC? Jak, gdzie, kiedy? W SC gram 10 lat, więc bym zauważył  :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 06, 2009, 13:28:31 pm »
Przypomina SC? Jak, gdzie, kiedy? W SC gram 10 lat, więc bym zauważył  :lol:
Mi od razu skojarzyło się z SC. Już nie mówiąc o takich szczegółach jak np to, że Cobra, to żywcem wyjęty siege tank.

Acha, w demie nie ma multi :(

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 06, 2009, 13:37:41 pm »
Hmm. Teraz sobie przypomniałem, że w tekście w N+ porównuję grę do SC i piszę właśnie o Siege Tank... To ja pójdę się przewietrzyć może  :grin:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 06, 2009, 13:44:40 pm »
Hmm. Teraz sobie przypomniałem, że w tekście w N+ porównuję grę do SC i piszę właśnie o Siege Tank... To ja pójdę się przewietrzyć może  :grin:
Nie czytam N+ :P

A co samego Halo Wars, to wstyd się przyznawać, ale mam na niego większą ochotę niż na Kz2, czy RE5 :oops:

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 06, 2009, 14:01:57 pm »
No i masakra. Graficznie jest bardzo dobrze, chociaż filmiki realtimowe z pola walki wyglądają bieeedniutko. Renderki wyglądają za to cudownie... Serena po raz kolejny <3. Główny bohater słaby... fabularnie po renderach zapowiada się miazga. Co mnie rozkochało w grze, to idealne przeniesienie świata Halo. Grunty rzucające plazmami, ghosty rozwalające się jak w H3, Hunterzy z krwią pomarańczową. Idealne przedstawienie świata. Gameplayowo bardzo dobrze, chociaż oczywiście do Starcrafta tej grze lat świetlnych brakuje. Nie podoba mi się patent z bazą, ale widać, że tak robili to pod konsole, chociaż w Tiberium Wars sobie poradziło EA, więc IMO bzdura tu. Must have... dla każdego fana Halo.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 06, 2009, 18:59:50 pm »
Mi właśnie patent z bazą bardzo przypadł do gustu, bo nie ma szans abyś na jednej bazie wszystko rozbudował. Fajnie pomyślane są również wieżyczki (max 4 na bazę). W wielu rtsach można się nimi zabarykadować, a tutaj nie ma szans. Cieszy również spora ilość ulepszeń i po 3 bohaterów na jedną rasę.

Jeśli miałbym ocenić konsolowe RTSy, to wygląda to tak:
Halo Wars >>> C&C: RA3 > C&C: TW
: Luty 06, 2009, 14:11:03 pm
Lista osiągnięć:
http://www.xbox360achievements.org/game/halo-wars/achievements/

Widać, że twórcy się trochę postarali i nie poszli po najmniejszej linii oporu :)

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 08, 2009, 14:34:32 pm »
Skończyłem kampanię. Jak wyjdzie u nas kolekcjoner, to kupuję. Genialna gierka  :-P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 08, 2009, 14:46:51 pm »
Skończyłem kampanię. Jak wyjdzie u nas kolekcjoner, to kupuję. Genialna gierka  :-P
Szkoda, że polska EK jest okrojona z paru rzeczy :mad: Przykład:
http://allegro.pl/item548808825_halo_wars_pl_limited_edition_x360_faktura_vat.html (PL)
http://allegro.pl/item548139119_halo_wars_limited_collectors_edition_x360_nowa.html (Ang)
Plus jest taki, że jest 20 zeta tańsza.

Osobiście też chyba skuszę się na kolekcjonerkę, bo pudełko wymiata:


« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2009, 02:34:20 am wysłana przez POK »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 08, 2009, 23:02:32 pm »
Po demku stwierdzam, że HW to genialna gierka będzie. Idealnie został oddany klimat Halo <3, muzyka jest rewelacyjna, cudo. Staerowanie i grywalnośc o niebo lepsza niż w strategiach C&C na konsole. Gra najbardziej przypomina Starcrafta. POK, gramy razem na legendary. Jestem pod wielkim wrażeniem. Dzis nie chce mi się więcej pisać jutro coś skrobnę.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 09, 2009, 02:40:27 am »
Nie wiem dokładnie jak będzie wyglądać kampania w coopie, ale chętnie :)  W sumie będzie można grać multi 2vs2, czy 3vs3, więc też będzie ciekawie :D

Osobiście dawno nie miałem takiej ochoty w coś zagrać jak właśnie w Halo Wars. Nawet premiera GoW2, czy teraz Kz2 nie wywołały u mnie takiego ciśnienia. Jeszcze prawie 3 tygodnie do premiery :(

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 09, 2009, 12:42:09 pm »
Orientuje się może ktoś czy da się ściągnąć demo Halo Wars z neta. Nie mam podłączonego ixa do internetu :???:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 09, 2009, 13:24:14 pm »
Tak jak obiecałem, napisze coś więcej.
1. Sterowanie
Jak miałem sprawdzić czy sterowanie jest łatwe i intuicyjne? Nie grając tutoriala. W serii C&C na konsole granie bez treningu było dla mnie niemal niemożliwe a tutaj w mig załapałem o co chodzi. Że też nikt nie wpadł wcześniej na to żeby zaznaczać całe wojsko i wojsko na ekranie jednym przyciskiem. Tutaj wielkie brawa bo ten element jest genialny.
2. Muzyka
Jak każda gra z "halo" w nazwie trzyma b. wysoki poziom jeśli chodzi o dźwięki. Są to znane, ale genialne melodie z sagi Halo, głosy tez są bardzo dobre.
3. Gameplay
Kurde jestem tak wkręcony w Halo, że jak zobaczyłem to co było w tych genialnych fpsach, tylko mniejsze, ale idealnie odwzorowane pojawił mi się na ustach banan. Jest pięknie, jest pięknie.

Czekam na pełną, w dzień premiery może nie kupię, ale jak tylko spadnie ciut cena.

Nie wiem dokładnie jak będzie wyglądać kampania w coopie, ale chętnie :)  W sumie będzie można grać multi 2vs2, czy 3vs3, więc też będzie ciekawie :D

Osobiście dawno nie miałem takiej ochoty w coś zagrać jak właśnie w Halo Wars. Nawet premiera GoW2, czy teraz Kz2 nie wywołały u mnie takiego ciśnienia. Jeszcze prawie 3 tygodnie do premiery :(

Ja tam nie lubię grać w RTSy na versusie bo okropne baty dostaję od ludzi. Co-op lepszy. Zresztą znając życie dowalą takie legendary, że co-op będzie niezbędny. Btw współpraca jest na dwóch czy więcej?
: Luty 09, 2009, 13:04:16 pm
Tak sobie myslę. Skoro H1 będąc genialnym fpsem wprowadził na konsolę ten gatunek(jak jest dziś wiemy wszyscy, 50% gier to fpsy) to może HW zrobi to samo ze strategiami czasu rzeczywistego. Byłoby miło.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 09, 2009, 15:27:00 pm »
Cytuj
Tak sobie myslę. Skoro H1 będąc genialnym fpsem wprowadził na konsolę ten gatunek(jak jest dziś wiemy wszyscy, 50% gier to fpsy) to może HW zrobi to samo ze strategiami czasu rzeczywistego. Byłoby miło.
Na to nie ma raczej szans. Jak HW sprzeda się w 1/4 tak dobrze jak Halo 3, to będzie bardzo duży sukces. Osobiście stawiam na sprzedaż 1-2mln.

Acha, jak będziecie grać skirmish, to na starcie ustawcie poziom trudności na wysoki, bo nawet na nim jest trochę za łatwo.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 09, 2009, 15:41:47 pm »
Tak, poziom trudności skirmish to kpina  :-x I nie ma ustawień, jak w SC, że 5 na mnie  :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 09, 2009, 15:44:24 pm »
Szkoda, że nie dali Legendary w demku. :sad:

lupinator

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 09, 2009, 15:44:35 pm »
Jest jakiś tryb free play do swobodnego budowania imperium na dużej mapie?

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 09, 2009, 15:45:31 pm »
Choć ja w RTSy słabiutki jestem, ale skirmish to rzeczywiście banał.

Jest jakiś tryb free play do swobodnego budowania imperium na dużej mapie?

Skirmish, ale tak żeby CIę nikt nie atakował to nie.

lupinator

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 09, 2009, 15:47:24 pm »
Skirmish, ale tak żeby CIę nikt nie atakował to nie.
A po pokonaniu wszystkich można jeszcze grać? Mam takie małe zboczenie w RTSach, że lubię w spokoju sobie budować i patrzeć jak to wszystko fajnie wygląda.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 09, 2009, 15:49:52 pm »
Chyba nie...niestety. A jakaś gra oferoała coś takiego? Z rtsów?

lupinator

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 09, 2009, 15:54:38 pm »
Chyba nie...niestety. A jakaś gra oferoała coś takiego? Z rtsów?
Nie mam pojęcia, bo Halo Wars to pierwszy od kilku lat RTS na który czekam, ale wydaje mi się, że free play z warunkami otoczenia do ustawienia to coś naturalnego chociaż w sumie bardziej pasuje do symulacji jak Anno czy Settlersi.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 09, 2009, 16:39:25 pm »
Szkoda, że nie dali Legendary w demku. :sad:

Legendary to nie Legendary. Dużo się dzieje, ale najfajniej jest ustawić 3 na 3 i nagrabić miejsc pod bazy, żeby... towarzysze się nie rozwijali. Jak padną to mamy 3 na 1  :lol: A skoro surowce się nie kończą to można grać i grać  :-P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 14, 2009, 00:29:02 am »
Skirmish, ale tak żeby CIę nikt nie atakował to nie.
A po pokonaniu wszystkich można jeszcze grać? Mam takie małe zboczenie w RTSach, że lubię w spokoju sobie budować i patrzeć jak to wszystko fajnie wygląda.
Przecież możesz się spokojnie rozbudować i dopiero później rozwalić przeciwnika, nikt nie każe Ci się śpieszyć :)

Chyba nie...niestety. A jakaś gra oferoała coś takiego? Z rtsów?
Nie mam pojęcia, bo Halo Wars to pierwszy od kilku lat RTS na który czekam, ale wydaje mi się, że free play z warunkami otoczenia do ustawienia to coś naturalnego chociaż w sumie bardziej pasuje do symulacji jak Anno czy Settlersi.
W pełnej wersji będzie kilkanaście map o różnych wielkościach i dwa tryby: standardowy i deathmach (dostajesz dużo więcej surowców).
: Luty 09, 2009, 17:42:56 pm
Cytuj
Przy okazji komentowania i chwalenia się styczniowymi NPD Microsoft ogłosił, że demo Halo Wars pobrano już dwa miliony razy, niejako przy okazji ustanowiło dzięki temu nowy rekord ilości pobrań jednego dnia.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6272440,2_miliony_pobran_dema_Halo_Wars.html

I bardzo dobrze :) Oby jeszcze sama gra sprzedała się w podobnej ilości, bo zasługuje na to i bardzo chciałbym zobaczyć sequel w którym byłyby 4 grywalne rasy (UNSC, Convenanci, Flood i Bruci).

Ciapkas

  • Gość
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 14, 2009, 12:11:02 pm »
Flood to gówno, covenanci starczą.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 14, 2009, 14:10:47 pm »
Flood to gówno, covenanci starczą.
Gadanie, jak wymyśliliby jakieś fajne jednostki to rasa idealnie wpasowałaby się w rozgrywkę. W końcu Marines i Protosów już mamy, a jeszcze Zergów brakuje ;)

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 14, 2009, 14:46:23 pm »
Nie, nie wymyślili fajnych jednostek, wierzcie mi  :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 15, 2009, 01:59:58 am »
Pograłem w demo. Z pozytywów:

- pierwsze Halo, w które nie gram z obrzydzeniem;
- pierwszy RTS, w który nie gram z obrzydzeniem;

Niestety mam wraŻenie, Że po ograniu dema kampanii i skirmish widziałem juŻ niemal wszystko - wszystkie budynki, przynajmniej większość jednostek i sama gra juŻ mnie niczym nie zaskoczy.

Po demie nasuwa mi się jeszcze jedno - czy gry z uniwersum Halo nie mogą wyglądać jak rendery w Halo Wars? I nie chodzi mi o stronę techniczną, ale o design - syf, brud i zero pastelowych kolorków. Dobrze wiedzieć, Że ktoś tam potrafi zaprojektować coś fajnego. Niestety sama gra juŻ wygląda jak ubrania Dody.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 15, 2009, 09:41:23 am »
I bardzo dobrze :) Oby jeszcze sama gra sprzedała się w podobnej ilości, bo zasługuje na to i bardzo chciałbym zobaczyć sequel w którym byłyby 4 grywalne rasy (UNSC, Convenanci, Flood i Bruci).

Tylko kto ten sequel zrobi jak zamknęli Ensamble :/.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 15, 2009, 11:22:56 am »
I bardzo dobrze :) Oby jeszcze sama gra sprzedała się w podobnej ilości, bo zasługuje na to i bardzo chciałbym zobaczyć sequel w którym byłyby 4 grywalne rasy (UNSC, Convenanci, Flood i Bruci).

Tylko kto ten sequel zrobi jak zamknęli Ensamble :/.
Połowa osób z Esamble została w Microsofcie, więc jest jakaś nadzieja. Poza tym jeśli się dobrze sprzeda to po prostu będą musieli wydać sequel. Pytanie jedynie, czy to nadal będzie to samo? :???:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 15, 2009, 11:51:27 am »
Cytat: Iras
Po demie nasuwa mi się jeszcze jedno - czy gry z uniwersum Halo nie mogą wyglądać jak rendery w Halo Wars?
Tak żeby gra nie różniła się od pierdyliona innych FPSów z klimatami "brudno-wojennymi"...  :???:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 15, 2009, 13:18:31 pm »
Czy mam przez to rozumieć, że Halo poza wściekłymi kolorami nie ma nic do zaoferowania?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 15, 2009, 13:26:07 pm »
Ma do zaoferowania fantastyczną strategię, której przeszedłem już prawie połowę (zakładając, że jest 15 poziomów - tyle, ile wymienione w spisie achievementów) i jestem naprawdę zachwycony. W sumie nie ma wielu możliwości, to raczej prosta gra (ograniczone wydawanie komend i rozbudowa bazy), ale najważniejsze to, jak pomyślane są misje - a te naprawdę zmuszają do taktycznego myślenia. Może jestem kiepski, ale w siódmej misji sporo musiałem się męczyć nad rozwaleniem skarabeusza. FAX, komentarz? Jestem kiepski, czy skarabeusz naprawdę był niełatwy? :lol:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Halo Wars
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 15, 2009, 13:29:44 pm »
To co ma do zaoferowania Halo poza kolorami było wałkowane również pierdylion razy.