Autor Wątek: Muzyka elektroniczna  (Przeczytany 159532 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 28, 2007, 19:39:07 pm »
Czasem ludzie mówią "ale hardcore", gdy ktoś np. zesra się w gacie (no dobra, tandetny przykład). To tylko słowo, które znaczy  twardy rdzeń, trzon. Niech sobie używają jak chcą i do czego chcą, ważne jest co ono dla Ciebie znaczy i do czego je przypisujesz.

To zabrzmi słabo, ale co tam: najważniejsza jest muzyka, a nie gatunek, który sztucznie został do niej przypisany - co ma ciężki metal, do muzyki Iron Maiden? Co ma szybki metal (zanim wprowadzili thrash) do Slayera? (w ogóle nie może istnieć coś takiego jak szybki metal, szybko biega?).

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 28, 2007, 19:45:09 pm »
To jest hardcore: (dokładniej speedcore) :)
Takiego g*wna już dawno nie słyszałem. Dla mnie jest taki sam syf jak dance, doda, czy Iron Maiden. Muzyka mało ambitna produkowana na taśmociągu.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 28, 2007, 19:48:49 pm »
Nie lepiej napisać - "nie podoba mi się"?

Mi się nie podoba, a początek brzmi jak dialog bohaterów Quake III. Zdecydowanie wolę coś co nie kole w uszy, tego naprawdę ciężko słuchać i nie wyobrażam sobie, by w zapętlać ten "utwór".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2007, 19:51:26 pm wysłana przez setezer »

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 28, 2007, 20:27:57 pm »
Ktoś pisał że to ja poruszam stareotypy ale  kolega Setezer też na czasie nie jest, skończyło się niszczenie aut i tłuczenie sie na oczach ludzi. Jeśli kiedyś na oczy zobaczysz bijących się np. pod Protectorem to zrób zdjęcie i mi wyślij, bo to się już skończyło jak sie tłuką to za swoje i po cichu bez świadkó a nie przed knajpą. Co do imprez w remizie pomyliłeś klub z remizą w remizach przyjeżdża paru gostków i puszczają muze z płyt i tyle, w profesjonalnie udźwiękowionych klubach nie ma takiej możliwości, sprzęt jest więcej wart niż możesz sobie w myślach policzyć! Po trzecie kto widział 14 latki w prawdziwych klubach teraz wstęp od 21 latek koleszko i już nie ma tak że dal bramkarzowi paczke fajek, on sprawdza dokumenty przynajmniej u nas w mieście. Ludzie odejdźmy od plotek i zobaczmy coś na własne oczy!

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Spidey^

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 28, 2007, 20:34:38 pm »
Proponowałbym zakończyć temat podziałów gatunkowy, liczy się przecież dobra muzyka a nie to czy dany utwór mieści się np. w ramach hardcore czy też nie.

To jest hardcore: (dokładniej speedcore) :)
Takiego g*wna już dawno nie słyszałem. Dla mnie jest taki sam syf jak dance, doda, czy Iron Maiden. Muzyka mało ambitna produkowana na taśmociągu.
Dałem to tylko jako przykład, też mi się ten kawałek kompletnie nie podoba .

Btw.
Cytat: Piter_neo
www.themotionmayhem.com - moja muza, zapraszam...
"Sold The Sun" naprawdę niezłe :]

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 28, 2007, 20:36:57 pm »
Głupie gadanie. 16 letnie maniury wchodza nawet na te ekskluzywne imprezy "rezydentów" (wtf?) grających te shranz czy inne happy... no nie jestem w stanie tego napisać.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 28, 2007, 20:49:53 pm »
Kociub ja właśnie pisałem o takich wiejskich imprezach typu (z moich okolic): Ibiza, Techno Klub i inne nie mniej wyszukane nazwy. Gdzie bilet kosztuje 10zł, przyjeżdżają czasem jacyś twórcy techno, a czasem leci muzyka z płyt, czasem pojawiają się tzw. Chip'n'Dalesi (faceci zdejmują gacie i tancują - ekstra), do tego bitwy w kisielu. O porządnych klubach się nie wypowiadałem, do nich nic nie mam i tak jak pisałeś - tam nikt nie bije się publicznie, nie ma mordobić, demolek. Czytaj dokładnie. Takie kluby są w porządku, jak zresztą wszystkie. Nie toleruję jedynie hołoty, która zajeżdża maluchem na alusach, rusza z piskiem, a potem na wejściu jakiegoś "cieniasa" z kopniaka i do rowu i inne tego typu.

Możliwe, że nie jestem na czasie, ostatnio widziałem dyskotekę dwa lata temu, nie wchodziłem do środka, ale kilkanaście minut obserowałem z oddali.

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 28, 2007, 20:52:14 pm »
Głupie gadanie. 16 letnie maniury wchodza nawet na te ekskluzywne imprezy "rezydentów" (wtf?) grających te shranz czy inne happy... no nie jestem w stanie tego napisać.

Jasne tarniak  :?
Byłeś choć raz na takowej imprezie ?
Nie spotkałeś sie ani razu z jakąś tam 15-16 latką.
Co innego na imprezach komercyjnych-inaczej mówiąć..zwykłe tandetne techno (PLANETA FM wita)
Tam to dopiero jest widok nie z tej ziemi.
3/4 dyskoteki to nawalona młodzież.
W tym połowa.. to młode dziewczyny o ktróych wspomniałeś.
Ale nie na imprezie hardtechno-schranz--minimal techno-hard house(tak nastolatka to kocha..buahaha).. nie gadaj mi tu głupot.

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 28, 2007, 20:55:16 pm »
Nie chcesz wierzyć to nie, pełno licealistek i studentek. Gdyby nie słuchały tego czegoś to sam bym tam poszedł coś wyłapać :lol:

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 28, 2007, 21:04:04 pm »
Wiesz Tarniak to niezbyt dobre podejście do życia oceniając ludzi po upodobaniach do muzyki takie dzielenie społeczeństwa ja jestem super inni to hołota :/ Co do remiz to się zgodzę bez dwóch zdań. Co do studentek nic nie mam to już nie gównarzerja zresztą zależy co mają we łbie. Zresztą ktoś kiedyś powiedział że są ludzie i taborety....

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 28, 2007, 21:09:46 pm »
Ja nie oceniam ludzi po gustach muzycznych. Po prostu to nie jest miejsce na szukanie znajomości. Przez muzykę odpadłaby okazja do wspólnych imprez typu koncert/dicho. Tyle.

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 28, 2007, 21:49:21 pm »
Nie chcesz wierzyć to nie, pełno licealistek i studentek. Gdyby nie słuchały tego czegoś to sam bym tam poszedł coś wyłapać :lol:

tego czegoś.. hmm spoko.
O twoim guście muzycznym nie będe polemizował.(po co sie narażać  :lol:)
Na takich imprezach najwięcej jest osób płci męskiej.
Dobrze ,że na MAYDAY, Nature One , I LOVE TECHNO nie ma trance'u..bo po co psuć sobie ostrą/zajebistą zabawe.

Oczywiście, że niektóre dziewczyny lubią hardtechno.
Ale to chyba wyjątek  :?
PS.Nie chce się narazić poniektórym osobą [trance'o-maniakom]
Wiem, że jakieś tam imprezy są związane z tym gatunkiem techno..
Ja tam akurat nie moge tego słuchać..po prostu.

PS2.:D  ...NATURE ONE...
Sobota, 18.08.2007
18:00-8:00
Lotnisko Katowice-Muchowiec

djs:

   1. Bad Boy Bill | Chicago
   2. Adam Beyer | Sztockholm
   3. Tillmann Uhrmacher | Darmstadt
   4. Moonbootica | Hamburg
   5. Karotte | Frankfurt
   6. Tomcraft | Monachium
   7. TOCADISCO | Kolonia
   8. Space DJ'z | Londyn
   9. Felix Kroecher | Frankfurt
  10. Michael Burian | Praga
  11. Siasia | Katowice
  12. Carla Roca | Poznań
  13. Venom | Cieszyn
  14. Lukash Andego | Opole
  15. Grzegorz Es | Cz-Dz

live acts:

   1. Speedy J | Roterdam
   2. Pascal FEOS | Frankfurt
   3. Hardfloor | Diseldorf
   4. Jacek Sienkiewicz | Warszawa
   5. Solar Kingdom | Wrocław

Adam Beyer,kochany Felix Kroecher i Venomek.
Szykuje się solidna impra.
Zapraszam ? :)
Mam nadzieje, że Grzesiu zagra mocniej...bo troche zmienił swój styl.


« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2007, 21:56:15 pm wysłana przez mateo »

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:00:06 pm »
"Tego czegoś" - bo nie wiem jaka jest fachowa nazwa, a nie chce czegoś pomylić :lol:

Spidey^

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:30:04 pm »
Dobrze ,że na MAYDAY, Nature One , I LOVE TECHNO nie ma trance'u..bo po co psuć sobie ostrą/zajebistą zabawe.

Oczywiście, że niektóre dziewczyny lubią hardtechno.
Ale to chyba wyjątek  :?
PS.Nie chce się narazić poniektórym osobą [trance'o-maniakom]
Wiem, że jakieś tam imprezy są związane z tym gatunkiem techno..
Ja tam akurat nie moge tego słuchać..po prostu.

A co takiego nie podoba Ci sie w twórczości Paula van Dyk`a, Armina Van Buurena czy Dj Tiesto? Muzyka trance`owa jak sama nazwa wskazuje wprowadza człowieka w trans, pozwala się mu odprężyć , zrelaksować, jest to jedyny tego typu gatunek muzyczny, dla mnie po prostu ideał. Proponuje posłuchać kiedyś trochę dłużej trance`u przed snem, i zobaczyć jak czasmi można odpłynąć. Większość ludzi nazywa nawet trance usypiaczem :P. Ja chcociaż jestem trance`o maniakiem szanuje każdy gatunek muzyki elektronicznej i dziwię się ze dla Ciebie istnieje tylko hardtechno-schranz które to włąsnie niektórzy nazywają zwykłymi rąbankami :-?

Co do imprez to tacy ludzie jak Tiesto czy van Dyk grają tylko w eksluzywnych klubach głównie w Europie zachodniej (Anglia, Niemcy, Holandia). Byłem na kilku koncertach tego typu i jest to naprawdę "elita" (wejściówki po 21 roku życia, zero alkoholu, dragów itp. - z wyłączeniem Holandii rzecz jasna :D).

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:46:31 pm »
"Tego czegoś" - bo nie wiem jaka jest fachowa nazwa, a nie chce czegoś pomylić :lol:

Po co piszesz na dany temat (schranz) skoro nic o nim nie wiesz.Pewnie mylisz z hardstyle (Qlimax itp :lol:)Albo inne kwiatki.Weź tocz poematy na temat swojej muzy gdzie indziej... 8-)
Ja już nie chce z tąbą dyskutować bo jak ty wpadniesz w jakiś NA PRAWDE poryty trance to głowa zaczyna lekko n@pierd@l@ć...
PS.Spidey
Nie słucham trance'u.
Nie mój gust.




Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:55:24 pm »
Wroga trzeba poznać 8). A tak poważnie słuchałem teoretycznych klasyków schranzu, a tą stronkę którą podał Spidey przerobiłem już jakiś czas temu. Chciałbym mimo wszystko dowiedzieć się co podoba ci się w tym gatunku? Jestem po prostu ciekaw.

PS. Jakbyś nie zauważył to jedyne czego się czepiam to zawłaszczenie nazw hardcore i metalcore przez "scenę techno". Tak jakby sobie nie mogli wymyślić własnej nazwy. Tyle

EDIT:

Odświezyłem tego linka i miałem dosć po usłyszneiu, że The Streets jest nudne i słabe :D. Nie mniej jednak, nie jestem true technowcem bo najlepsze wałki były w zakładce Breakbeat oraz House :). No i widać pewne ograniczenie autora, w zakłądce hardcore między 70-85 pustka, a powinno być sporo dodatków.

EDIT2: Kurde od kiedy metalcore to Fear Factory, eee a Walls Of Jericho?

EDIT3: OMG, co oni zrobili z zimną falą, w tym momencie wymiękam...

EDIT4:
Tak czy inaczej jest masa zajebistych oldschoolowych funkowych, hip hopowych, disco i synthpopowych klimatów. Nie moje klimaty ale miło powspominać :).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2007, 23:26:13 pm wysłana przez tarniak »

Spidey^

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 29, 2007, 01:15:44 am »
"Tego czegoś" - bo nie wiem jaka jest fachowa nazwa, a nie chce czegoś pomylić :lol:

Po co piszesz na dany temat (schranz) skoro nic o nim nie wiesz.Pewnie mylisz z hardstyle (Qlimax itp :lol:)Albo inne kwiatki.Weź tocz poematy na temat swojej muzy gdzie indziej... 8-)
Ja już nie chce z tąbą dyskutować bo jak ty wpadniesz w jakiś NA PRAWDE poryty trance to głowa zaczyna lekko n@pierd@l@ć...

mateo, wydaje mi się że Ty również coś mylisz. Trance to spokojna melodyjna nuta więc o co chodzi z tym n#pierd#l#niem? :?  Czy Ty w ogóle kiedykolwiek trance`u słuchałeś?

To jest trance (kilka moich faworytów):



pure trance:



Gdzie Ty tam słyszysz jakieś n#pierd#l#nie? Może tylko ten ostatni kawałek jest trochę szybszy ale to nadal spokojna relaksująca nuta.

Polecam te utwory z lepszym bitrate bo skompresowane sporo tracą. Dla mnie to małe arcydzieła :D Jest jeszcze sporo fajnych kawałków np. (kopiuje z odtwarzacza dlatego te kreski) pulser-point_of_impact, mainbrain_and_somville-euphoria, oliva_presents_a300-close_to_the_crash, clokx-tibet, vicky_devine_presents_saphara-echoed_kisses, dj_spoke-hollow_man, midway-cobra, ale na YouTube ich nie znalazłem :-(

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 29, 2007, 16:16:34 pm »
Mi schranz daje dużą dawke energii.Słucham tego gatunku już ponad trzy lata.
Ostra, miodna sieczka.. to jest to ..Moim idolem jest ArkusP.A jeżeli chodzi o polskiego wykonawce ?
Ciężka sprawa..ale powiem, że najbardziej wybił się SICK (gościu ładnie nak**wa do piecyka)
Dla przykładu:
http://www.visions-of-memories.com/
videos/Events / Festivals/Felix Kröcher live at MAYDAY.
A potem kliknijcie na obrazek FELIX.(bardzo dobra jakośc filmiku)
Gdy rozpoczyna się motyw don't stop pop that pussy i kończy to uwierzcie (tego się nie da opisać) po prostu kocham hardtechno..

PS.Spidey źle mie zrozumiałeś.. :-)

Prosze was sciągnijcie ten filmik.
pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2007, 16:47:57 pm wysłana przez mateo »

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 29, 2007, 18:41:44 pm »
Hardcore to nei zabardzo zgapione bo to oznacza coś mocnego prawda? a ta muzyka akurat jest mocna nic więcej. To jak ja nazwę swoją firme farba to co mamy ją ze słownika wymazć bez przesady po drugie to wymyślają fani więc je jest nazwą taką ogólną i zarejestrowaną. Ja osobiście nie przepadam za Tiestem jakoś nie lubię jego stylu, tance to tylko niektóre kawałki jak już pisałem jak coś mi wpadnie w ucho to tego słucham jak choćby soundtrac z blues brothers :) Ja osobiście i tak nie używam tych nazw i tyle xD

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 29, 2007, 18:43:38 pm »
Punk to też gatunek i okreslenie: śmiecia wykolejeńca etc. ale nikt nie nazywa punkiem muzy granej na cymbałkach czy harfie... ;/

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 29, 2007, 20:25:49 pm »
Ehh...give your soul up to mr. FELIX..

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 29, 2007, 20:51:34 pm »
heh w sumie to cały świat jest dziwny i co się dziwisz!

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 17, 2007, 01:11:59 am »
ech, szkoda z enie uczestniczyłem w tej dyskusji od początku bo moglbym wiele napisać bo juz na niejednym forum sam na sam z jednym kolesiem toczyłem batalię na kilkja stron o właśnie pojęcie wixy i oddzielenie wixsiarstwa od prawdziwych 'techniawców'.

a jak ktos pisze z emuzyka techno to tylko ''łup łup łup'' to mnie az w gardle ściska. Moja mama tak powiedziała o mojej 18-sce, ze tylko ''łup łup łup'' przez 10 godzin. Tak to jest, ze bas najlepiej sie niesie na okolicę.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 24, 2008, 12:59:03 pm »
Nie ma to jak pisać samemu do siebie :lol:.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 24, 2008, 13:00:52 pm »


Jazda, jazda, jazda, jazdaaaa!  :cool: :lol:

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 24, 2008, 13:25:55 pm »
Nie ma to jak pisać samemu do siebie :lol:.
Ja tylko pisze jak było ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 24, 2008, 16:40:18 pm »
jeeah, zarzucamy po 5 grochów i JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spidey^

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 03, 2008, 23:29:07 pm »
genialne


anime + hardcore techno :>
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2008, 23:31:59 pm wysłana przez Spidey^ »

Marins

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 23, 2008, 08:46:24 am »
genialne


anime + hardcore techno :>

Jakie to anime ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 23, 2008, 10:12:09 am »
http://mdt-agency.pl/events/sunrise_festival/

Wybiera się ktoś? Impreza jakby nie było nieco wixiarska ale lineup daje rade. W zeszłym roku była Lucca i żałuje że nie pojechałem. Był ktoś rok temu na Sunrise?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 26, 2008, 18:42:34 pm »
Cytuj
Był ktoś rok temu na Sunrise?

Ja byłem, a co ?

Ogolnie nie polecam tej imprezki. Mozna podsumowac ją krótko- zlot polskiej wixy i lanserstwa. Chodza sobie nakoxowani drechole, nażarci jak trzeba i tylko szukaja zaczepek. Nie mowie o wszystkich, ale naprawde mam złe wspomnienia z ta imprezą. O wieeeeeele bardziej podobał mi sie MayDay. Szczerze, to zaden z tych Dj'ow mnie nie interesuje, ja wole troche inne klimaty chodź takie tez lubie, ale obiecałem sobie ze moja noga w Kołobrzegu juz nie postanie.Miasto emerytów. Po Sunrise uciekaj z tamtąd do Mielna czy gdzies bo tam nie ma co robić, chłopie co ja się tam wynudziłem...

Co do Lucca- zagrała zajebiscie jak zawsze :)

genialne


anime + hardcore techno :>

Jak to jest hardcore techno, to ja jestem Matka Teresa. Najlepiej- ktos nie ma w ogole pojecia o czym pisze, usłyszy jakas szybka melodie i odrazy hardcore techno :lol: :lol: :lol: A potem taki Spidey juz ma wyrobione zdanie o tej muzyce i jest z gory uprzedzony. Nie to ze ja lubie hardcore techno, bo dlamnie to jest syf.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2008, 18:50:36 pm wysłana przez ÓFO »

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 26, 2008, 19:09:16 pm »
Jedzie ktoś może do Dortmundu na Mayday ?
Line-up szokuje!!
Felix Krocher, Pet Duo, Amok, Frank Kvitta, Sven Wittekind, Robert Natus & Arkus P, Kaoz.[schranz]
Alter Ego, Eric Sneo, The Advent, Renato Cochen, Adam Beyer, DJ Murphy vs. Christian Fischer.[zajebiste techno]

Ja sie zastanawiam.
Dla Arkusa P bym jechał :D

Spidey^

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 26, 2008, 19:21:54 pm »
genialne


anime + hardcore techno :>

Jak to jest hardcore techno, to ja jestem Matka Teresa. Najlepiej- ktos nie ma w ogole pojecia o czym pisze, usłyszy jakas szybka melodie i odrazy hardcore techno :lol: :lol: :lol:

hardcore to może z jeden kawałek jest w tej składance, chodziło mi o nazwę filmiku na youtoube.

genialne


anime + hardcore techno :>

Jak to jest hardcore techno, to ja jestem Matka Teresa. Najlepiej- ktos nie ma w ogole pojecia o czym pisze, usłyszy jakas szybka melodie i odrazy hardcore techno :lol: :lol: :lol: A potem taki Spidey juz ma wyrobione zdanie o tej muzyce i jest z gory uprzedzony.

A dlaczego mam być uprzedzony skoro słucham niemal wyłącznie hardcore trance i hardcore techno?

genialne


anime + hardcore techno :>

Jak to jest hardcore techno, to ja jestem Matka Teresa. Najlepiej- ktos nie ma w ogole pojecia o czym pisze, usłyszy jakas szybka melodie i odrazy hardcore techno :lol: :lol: :lol: A potem taki Spidey juz ma wyrobione zdanie o tej muzyce i jest z gory uprzedzony. Nie to ze ja lubie hardcore techno, bo dlamnie to jest syf.

No to nie mamy o czy rozmawaić "znafco" :lol:

genialne


anime + hardcore techno :>

Jakie to anime ?

Nie przepadam za anime więc niestety Ci nie pomogę bo najzwyczajniej w świecie nie wiem.

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 26, 2008, 19:45:54 pm »
"Hardcore"? Ktoś, kto to ukradł powinien za to wisieć. :evil: Z elektroniki to tylko MSI. :lol:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 21, 2008, 14:47:00 pm »
Mateo mozesz byc pewny ze w tym roku nie zabraknie mniena nature one. Robert Natus, Sven Wittekind i Arkus P. po prostu zmiatają. Na scenie techno bedzie rzeźnia nie z tej ziemi :P

Cytuj
Line-up:

DJ
1. Westbam - Berlin
2. Dave Clarke - London
3. Menno de Jong - Eindhoven
4. Judge Jules - London
5. Dominik Eulberg - Bonn
6. Dj Murphy vs. Christian Fischer – Sao Paulo/Leipzig
7. Tomcraft - Munchen
8. Dj Dag - Frankfurt
9. Gayle San - London
10. Sven Wittekind - Frankfurt
11. Marco Bailey - Brussel
12. Lucca - Prag
13. Kalwi & Remi - Poznan  :lol: :lol:
14. Dj _PeKIN__ - Kwidzyn
15.  Finalista Dj’War GG

Live
1. Nature One inc.
2. The Advent - London
3. Anthony Rother – Frankfurt
4. Jacek Sienkiewicz - Warszawa
5. Giuseppe Ottaviani - Rom
6. Robert Natus vs. Arkus P. – Hamburg/Dortmund


Co to bedzie za impreza..

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 21, 2008, 15:16:27 pm »
To jest temat o elektronice czy tylko o techno? Jezeli to pierwsze to polecam moje ostatnie odkrycie:
http://www.dizzler.com/music/Sebastian/Dolami
Zajebioza. Gościu praktycznie juz dziadek, a jaką muze tworzy.


Wracam na pierwszą strone i czytam:
Cytuj
Wracając co do środowiska tej o to "kultury" to już naprawdę patologia. Głównymi priorytetami dla nich staje się muzyka, co sobotnia dyskoteka gdzie trzeba pojechać aby się tylko ucpać lub zachlać do nieprzytomności... no bo gdzież dla takiej młodzieży zabawa bez takich specjałów.
Rozumiem, że jesteś sxe, vege albo w ogóle krishnowcem. 

Cytuj
Same dyskoteki to jeden wieli syf... mnóstwo typowych małolatów którzy "baunsują" ledwo kontaktując. Wspomnę również o dziewczynach które powiem prosto puszczają się na sali imprezy. Czy to nie jest chore? Ja wszystko zrozumiem ale czy to dla nich jest to normalne aby tak żyć i niszczyć się świadomie. Mnie osobiście to bardzo boli i nie mogę patrzeć na tą plastikową chłotę.
Proszę o waszą opinie na temat jak że ciekawej pseudo-kultury.
Czy myślisz, że jesteś jakiś lepszy? Rozumiem, że teraz jesteś wielkim, złym, skinheadem który będzie bił naćpanych małolatów. Hardline po ch*ju. Jeśli nie jesteś w stanie tolerować innych subkultur to nie jesteś wcale lepszy od tych technowców. Błędów robisz porównywalnie dużo. Ale rozumiem, że jako nie pijący i nie bawiący się poważny, rosły mężczyzna wyruszasz na krucjatę przeciwko techno-mułom. Howgh!

Rispect minus tarniak. Juz dawno takiej głupoty nie czytałem, no ale może jestem poprostu za stary (22 lata) i mam inne pojęcie jak powinna wyglądać młodzież.


ps: subkultury emo, metalowców, skateo-dresów, mestroseksualnych są tak żałosne i komiczne jak disco polo.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2008, 15:41:12 pm wysłana przez Piter_neo »

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 21, 2008, 15:20:48 pm »
ÓFO ty byłes w końcu na Tunmel Carnival? Bo cie nie widziałem.. :)
Marco Remus wyk$rwił niesamowitego seta!

Co do nowego Nature One, to jestem zachwycony Line-Upem.
Zniknął z rozkładu Hardfloor, który rzeźniczy aż miło.
PS.Możliwe, że będzie namiot Gsz i tam zapewne pojawi się Schranzkurva ;]
23.03 i 05.04 (Amok, Dj Arcane) znowu ostre hardtechno w moim ukochanym klubie.


J love Schranz, and Jill never stop loving this music!!.











ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 26, 2008, 16:17:06 pm »
ÓFO ty byłes w końcu na Tunmel Carnival? Bo cie nie widziałem.. :)


Nie byłem, tydzień przed baletem sprzedałem bilet bo potzrebny był mi hajs. A i tak dzień przed tunelem pojechałem do M25 i sie cudownie bawiłem :)

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 26, 2008, 17:24:15 pm »
heh Klub M25 = stolica schranz'u. ;)

Kto był ciekawy, kiedy byłeś?
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2008, 17:28:16 pm wysłana przez mateo »

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 27, 2008, 10:08:24 am »
heh Klub M25 = stolica schranz'u. ;)

Kto był ciekawy, kiedy byłeś?

acid flux grał wtedy.