Prehistoria gen > Xbox

Niedocenione gry na xbox'a

<< < (7/7)

setezer:

--- Cytuj ---JUDGE DREED VS DEATH?
--- Koniec cytatu ---

--- Cytuj ---a grałem w wersję na NGC.
Również niedoceniona gierka. Ma dość ładną grafikę (bez wodotrysków niestety) i świetny system gry.
Np. zanim kogoś chcemy aresztować, musimy mu kazać się poddać, oddać strzał ostrzegawczy, a potem dopiero strzelać/bić i zakuwać w kajdany. Oczywiście nie wolno przesadzać z przemocą, bo inaczej inni sędziowie nas gonią.
Ogólnie bardzo przyjemna gra :)
--- Koniec cytatu ---
Też grałem na GameCube'ie i też spodobał mi się system. Trochę ta grafika jest nie do zniesienia (zwyczajnie - słaba). No i nie jest to też gra jakoś wybitnie grywalna, ot tak można pograć. Największy plus to klimacik - I AM THE LAW. 

siudym:
http://www.allegro.pl/item260622149_dungeons_dragons_heroes_xbox_.html
Dungeons & Dragons Heroes od 1pln ;)

grami:

--- Cytat: Hubi w Września 18, 2007, 15:49:29 pm ---Niedocenianą grą jest według mnie Psychonauts. Tytuł na maksa oryginalny i zabawny, jednak niewielu w to grało. A warto, zapewniam.

--- Koniec cytatu ---
Kurcze, tak długo przymierzałem się do zagrania w tą gierkę i nigdy mi się to nie udało <chlip> i pewnie się już nie uda...

Co do gier, wysoko ocenionych przez recenzentów a małej ilości sprzedanych kopii to przychodzi mi namyśl także Beyond Good & Evil, wy mam nadzieję, że chyba w to to graliście, bo warto.

mateo:
Wydaje mi się, że najbardziej niedoceniona grą na pierwszym X'ie był Conker. Remake marzenie z obłędną grafiką. (video RE na GaCka). Jakoś nikt jej nie zachwalał, a ja doznałem konsolowego orgazmu. Szkoda.

kilgort:

--- Cytat: siudym w Września 18, 2007, 15:11:28 pm ---Zazwyczaj nie zakladam takich lamerskich tematow typu "mam konsole x i nie wiem w co grac, co wybrac?", jednak chodzi nieco o cos innego... :lol:

Ostatnio sporo czytam recek, sprawdzam screeny malo znanych gier na kloca, slabo ocenionych/niedocenionych przez wiekszasc recenzentow. Jak ktos zna jakas taka gre, ktora ogolnie uznawana jest za sreniak lub nawet crap, a jednak okazala sie fajna/dobra, to piszcie. ;)



--- Koniec cytatu ---
Zapomnialem nawet o tym hehehe LOL  :-D :-D Ja bym powiedziale tak - PDO. Wlasciwie ta i jeszcze moze jedna przychodzi mi na mysl  :cool:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej