Autor Wątek: Newsy filmowe  (Przeczytany 315955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2080 dnia: Listopada 07, 2015, 09:57:42 am »
Ps. w tym trailerze najgorzej wyglądają sceny z ludźmi. Te zbroje wyglądają jak z plastiku!
Mnie natomiast w tych scenach razi sztuczne otoczenie, które prawdopodobnie w całości zostało wygenerowane komputerowo. Ciężko mi to potwierdzić, bo scenki te są krótkie, a jakość na lapku nie za wysoka. Już chyba byłoby lepiej, gdyby film był w stu procentach animacją. Liczę jednak na fajny rozrywkę.
PSN ID: WojtqGO

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2081 dnia: Listopada 07, 2015, 10:13:52 am »
Jak myslalem, festiwal slabego CGI i wszystko jakies plastikowe. Dla mnie slabo, ale ja nie przepadam za fantasy (poza wiedzminem) wiec moge byc malo obiektywny ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2082 dnia: Listopada 07, 2015, 13:27:19 pm »
Ten film powiela grzech Lucasa z nowej trylogii SW. Według mnie byłby lepszy jeśli zrobiono by go w stu procentach CGI.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2083 dnia: Listopada 07, 2015, 13:32:06 pm »
To samo dotknelo rowniez Hobbita chyba?

lupinator

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2084 dnia: Listopada 07, 2015, 14:12:24 pm »
Ten film powiela grzech Lucasa z nowej trylogii SW. Według mnie byłby lepszy jeśli zrobiono by go w stu procentach CGI.
Jak to, jak to? Przecież największą zaletą Star Warsów na tle innych fantastycznych filmów jest to, że od cholery rzeczy sami budują i nie nagrywają wszystkiego na zielonych planszach jak w gównianym hobbicie.

el becetol

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2085 dnia: Listopada 07, 2015, 14:41:37 pm »
Faktycznie wali plastikiem ten trailer, ale zwracam uwagę że ostatnio filmy na pierwszym trailerze mają jeszcze niedorobione CGI w porównaniu do finalnej wersji i mają roboczą postprodukcję (robioną tylko na trailer, podczas gdy cały film jeszcze jej nie ma). Wiele rzeczy zostanie poprawionych, zwłaszcza kolorystyka i oświetlenie. Chociaż w tym wypadku może być za dużo do naprawienia, niektóre sceny to 100% CGI, od tła po postacie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2086 dnia: Listopada 07, 2015, 19:19:09 pm »
Ten film powiela grzech Lucasa z nowej trylogii SW. Według mnie byłby lepszy jeśli zrobiono by go w stu procentach CGI.
Jak to, jak to? Przecież największą zaletą Star Warsów na tle innych fantastycznych filmów jest to, że od cholery rzeczy sami budują i nie nagrywają wszystkiego na zielonych planszach jak w gównianym hobbicie.

Taką była stara trylogia, takim jest/będzie nowy epizod. Niestety nowa trylogia tworzona jeszcze pod komendą G. L. to festiwal CGI i aktorów grających do piłek na kijach na tle green screena. J. J. A. poszedł na szczęście po rozum do głowy i powrócił do praktycznych efektów specjalnych. Myślę, że odbije się to korzystniej nawet na grze aktorskiej, nie wspominając już o tym, że jego Star Warsy nie zestarzeją się tak szybko jak poprzednia trylogia.

lupinator

  • Gość
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2087 dnia: Listopada 07, 2015, 19:42:21 pm »
Ten film powiela grzech Lucasa z nowej trylogii SW. Według mnie byłby lepszy jeśli zrobiono by go w stu procentach CGI.
Jak to, jak to? Przecież największą zaletą Star Warsów na tle innych fantastycznych filmów jest to, że od cholery rzeczy sami budują i nie nagrywają wszystkiego na zielonych planszach jak w gównianym hobbicie.

Taką była stara trylogia, takim jest/będzie nowy epizod. Niestety nowa trylogia tworzona jeszcze pod komendą G. L. to festiwal CGI i aktorów grających do piłek na kijach na tle green screena. J. J. A. poszedł na szczęście po rozum do głowy i powrócił do praktycznych efektów specjalnych. Myślę, że odbije się to korzystniej nawet na grze aktorskiej, nie wspominając już o tym, że jego Star Warsy nie zestarzeją się tak szybko jak poprzednia trylogia.
A dobra. Nie skumałem że chodzi o Mroczne Widmo i braci.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2088 dnia: Listopada 08, 2015, 11:34:12 am »
Nie wiedziałem, że nowy Wiedźmin będzie po angielsku. Co za porażka...  :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2089 dnia: Listopada 08, 2015, 14:24:26 pm »
Nie wiedziałem, że nowy Wiedźmin będzie po angielsku. Co za porażka...  :(


I dobrze. Z napisami będzie git film. Gdyby zrobili po polsku, z polskimi aktorami to by wyszła mega klapa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2090 dnia: Listopada 08, 2015, 14:25:54 pm »
Klimat ucierpi na pewno, ale jak to ma byc skierowane rowniez do zachodniego widza, to nie da sie inaczej/byloby bardzo ciezko.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2091 dnia: Listopada 08, 2015, 17:06:11 pm »
Film raczej nie będzie pełne CGI, tylko coś jak Avatar, 300, więc nie dałoby rady podkładać fajnych polskich głosów, tylko trzeba by serialowych aktorów zatrudnić.

Gdybym zobaczył w roli Jaskra jakiegoś Marka Mostowiaka, czy innego dziada to bym wyłączył tv.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2092 dnia: Listopada 08, 2015, 17:10:30 pm »
Film raczej nie będzie pełne CGI, tylko coś jak Avatar, 300, więc nie dałoby rady podkładać fajnych polskich głosów, tylko trzeba by serialowych aktorów zatrudnić.

Gdybym zobaczył w roli Jaskra jakiegoś Marka Mostowiaka, czy innego dziada to bym wyłączył tv.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2093 dnia: Listopada 08, 2015, 18:00:19 pm »
Film raczej nie będzie pełne CGI
Od dawna wiadomo, ze to film aktorski.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2094 dnia: Listopada 08, 2015, 18:20:25 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2095 dnia: Listopada 08, 2015, 18:31:14 pm »
Hahaha, sprawdziłem kto grał Jaskra w starym Wiedźminie :lol:

Oto macho, bawidamek na którego lecą wszystkie laski, osoba uwodząca wzrokiem i pięknym słowem:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak typowy chłop ze wsi :lol: Gdyby w nowym filmie mieli dać taką obsadę to bym umarł ze śmiechu.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2096 dnia: Listopada 08, 2015, 18:31:49 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2097 dnia: Listopada 08, 2015, 18:36:14 pm »
Jeśli nie wchodzi w to marketing, to moim zdaniem całkiem ok. budżet. W końcu mają to być dwa opowiadanie jedynie. Nie główna saga. Może jak odniesie sukces to zrobią pełnoprawny film, jedna część=jeden tom.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2098 dnia: Listopada 08, 2015, 19:19:53 pm »
Mylisz się Master.

Ech, jak na film kostiumowy to mam nadzieję, że chociaż to będzie ta górna granica...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2099 dnia: Listopada 17, 2015, 09:43:06 am »
Kontynuacja Prometeusza po zmianie nazwy na Alien: Paradise Lost otrzymała końcową, oficjalną nazwę Alien: Covenant.



Co więcej, pojawiła się data premiery: 6 Października 2017 (Ridley coraz starszy, oby pociągnął w dobrej formie przez te dwa lata).

I tak największą bombą w zapowiedzi jest krótkie fabularne wprowadzenie do filmu, które pojawiło się przy okazji notki:
Cytuj
“Ridley Scott returns to the universe he created in ‘Alien’ with ‘Alien: Covenant’, the second chapter in a prequel trilogy that began with ‘Prometheus’ — and connects directly to Scott’s 1979 seminal work of science fiction. Bound for a remote planet on the far side of the galaxy, the crew of the colony ship Covenant discovers what they think is an uncharted paradise, but is actually a dark, dangerous world — whose sole inhabitant is the “synthetic” David (Michael Fassbender), survivor of the doomed Prometheus expedition.”
Ciekawe, ciekawe. Chociaż szkoda, bo trzon zapowiada się schematycznie, ale tak jak wcześniej napisano Ridley to hit'n'miss, z jednej strony może skończyć się kiłą na miarę After Earth (:troll:), albo zawierać nutę niepokoju, jak końcowe sceny Brando w Sercu Ciemności/Czasie Apokalipsy. I ten brak Shaw w podsumowaniu daje do myślenia.

Z innych newsów popcornowych, Ryan Gosling w obsadzie Blade Runner 2.
http://collider.com/ryan-gosling-blade-runner-2-nice-guys
Cytuj
"Let me tell you about my mother..."
gazes silently out a window for 5 minutes while neo-Vangelis plays in the background
:lol: :puppy-eyes:
Przy okazji zgadzam się z innym komentarzem:
Cytuj
If there's a movie that absolutely does not need a sequel, it's fucking Blade Runner.
jak również z lekkim rozwianiem obaw wiedząc, że za sterami stoi Villeneuve, a kręci Deakins.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2100 dnia: Listopada 17, 2015, 09:52:22 am »
Ostatnio się dowiedziałem, że niby Tom Hardy ma zagrać Sama Fishera w ekranizacji Splinter Cell.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2101 dnia: Listopada 17, 2015, 10:02:55 am »
niby Tom Hardy ma zagrać Sama Fishera w ekranizacji Splinter Cell.
To ten film w ogóle powstaje? Ostatni był jakiś króciutki teaser z błyskającym noktowizorem wydany po Chaos Theory i tyle o nim słyszałem, a było to dobrych kilka lat temu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2102 dnia: Listopada 17, 2015, 10:10:26 am »
Kontynuacja Prometeusza po zmianie nazwy na Alien: Paradise Lost otrzymała końcową, oficjalną nazwę Alien: Covenant.



Co więcej, pojawiła się data premiery: 6 Października 2017 (Ridley coraz starszy, oby pociągnął w dobrej formie przez te dwa lata).

I tak największą bombą w zapowiedzi jest krótkie fabularne wprowadzenie do filmu, które pojawiło się przy okazji notki:
Cytuj
“Ridley Scott returns to the universe he created in ‘Alien’ with ‘Alien: Covenant’, the second chapter in a prequel trilogy that began with ‘Prometheus’ — and connects directly to Scott’s 1979 seminal work of science fiction. Bound for a remote planet on the far side of the galaxy, the crew of the colony ship Covenant discovers what they think is an uncharted paradise, but is actually a dark, dangerous world — whose sole inhabitant is the “synthetic” David (Michael Fassbender), survivor of the doomed Prometheus expedition.”
Ciekawe, ciekawe. Chociaż szkoda, bo trzon zapowiada się schematycznie, ale tak jak wcześniej napisano Ridley to hit'n'miss, z jednej strony może skończyć się kiłą na miarę After Earth (:troll:), albo zawierać nutę niepokoju, jak końcowe sceny Brando w Sercu Ciemności/Czasie Apokalipsy. I ten brak Shaw w podsumowaniu daje do myślenia.

Z innych newsów popcornowych, Ryan Gosling w obsadzie Blade Runner 2.
http://collider.com/ryan-gosling-blade-runner-2-nice-guys
Cytuj
"Let me tell you about my mother..."
gazes silently out a window for 5 minutes while neo-Vangelis plays in the background
:lol: :puppy-eyes:
Przy okazji zgadzam się z innym komentarzem:
Cytuj
If there's a movie that absolutely does not need a sequel, it's fucking Blade Runner.
jak również z lekkim rozwianiem obaw wiedząc, że za sterami stoi Villeneuve, a kręci Deakins.
O oba te filmy sie w równym stopniu obawiam jak i czuję podjarkę. Gosling umie, co pokazał w Drive.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2103 dnia: Listopada 17, 2015, 10:18:22 am »
Racja. Zrozumiałe, że rola w Drive z racji raczej oszczędnej ekspresji budzi najbliższe skojarzenia z replikantami i klimatem Blade Runnera. Gosling ogólnie w odniesieniu do kreowanych postaci to najbardziej "umiał" w Fanatyku i Blue Valentine.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2104 dnia: Listopada 17, 2015, 10:18:48 am »
Ten nowy alien ma b duże szanse na karykature starego dobrego aliena. Wczoraj znajomy mi pisał o remake oraz możliwym serialu memento to nie wiem czy to jakiś większych rozmiarów troll czy naprawdę polasza się na remake filmu sprzed 15 lat  :lol: kur**, przecież to już nawet nie jest śmieszne. Nolan juz odfajkowal swoją karierę? Komuś tu naprawdę brakuje pomysłów na dobry film bez zbędnego koszenia scenariuszy. Takie "Skoonheid" przeszło bez większego echa,  podobnie "The Comedy", a to prawdopodobnie najlepsze filmy obecnej dekady w USA, a takie tuzy ridley Scott czy coppola nie wiedzą jak dorznac swoją karierę. Wstyd panowie,  wstyd.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2105 dnia: Listopada 17, 2015, 10:19:55 am »
Kontynuacja Prometeusza po zmianie nazwy na Alien: Paradise Lost otrzymała końcową, oficjalną nazwę Alien: Covenant.



Co więcej, pojawiła się data premiery: 6 Października 2017 (Ridley coraz starszy, oby pociągnął w dobrej formie przez te dwa lata).

I tak największą bombą w zapowiedzi jest krótkie fabularne wprowadzenie do filmu, które pojawiło się przy okazji notki:
Cytuj
“Ridley Scott returns to the universe he created in ‘Alien’ with ‘Alien: Covenant’, the second chapter in a prequel trilogy that began with ‘Prometheus’ — and connects directly to Scott’s 1979 seminal work of science fiction. Bound for a remote planet on the far side of the galaxy, the crew of the colony ship Covenant discovers what they think is an uncharted paradise, but is actually a dark, dangerous world — whose sole inhabitant is the “synthetic” David (Michael Fassbender), survivor of the doomed Prometheus expedition.”
Ciekawe, ciekawe. Chociaż szkoda, bo trzon zapowiada się schematycznie, ale tak jak wcześniej napisano Ridley to hit'n'miss, z jednej strony może skończyć się kiłą na miarę After Earth (:troll:), albo zawierać nutę niepokoju, jak końcowe sceny Brando w Sercu Ciemności/Czasie Apokalipsy. I ten brak Shaw w podsumowaniu daje do myślenia.

Z innych newsów popcornowych, Ryan Gosling w obsadzie Blade Runner 2.
http://collider.com/ryan-gosling-blade-runner-2-nice-guys
Cytuj
"Let me tell you about my mother..."
gazes silently out a window for 5 minutes while neo-Vangelis plays in the background
:lol: :puppy-eyes:
Przy okazji zgadzam się z innym komentarzem:
Cytuj
If there's a movie that absolutely does not need a sequel, it's fucking Blade Runner.
jak również z lekkim rozwianiem obaw wiedząc, że za sterami stoi Villeneuve, a kręci Deakins.
O oba te filmy sie w równym stopniu obawiam jak i czuję podjarkę. Gosling umie, co pokazał w Drive.
Gosling. :roll:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2106 dnia: Listopada 17, 2015, 10:21:19 am »
Wczoraj znajomy mi pisał o remake oraz możliwym serialu memento to nie wiem czy to jakiś większych rozmiarów troll czy naprawdę polasza się na remake filmu sprzed 15 lat   kur**, przecież to już nawet nie jest śmieszne.
Niestety prawda: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/christopher-nolans-memento-get-remake-840587

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2107 dnia: Listopada 17, 2015, 10:24:06 am »
Wczoraj znajomy mi pisał o remake oraz możliwym serialu memento to nie wiem czy to jakiś większych rozmiarów troll czy naprawdę polasza się na remake filmu sprzed 15 lat   kur**, przecież to już nawet nie jest śmieszne.
Niestety prawda: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/christopher-nolans-memento-get-remake-840587
Jeszcze musze osobiście sprawdzić czy interstellar to współczesna odpowiedz na Odyseje Kubricka xD. Oh boże,  ilekroć wejdę do tego topicu tym szybciej dostaje rzucawki.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2108 dnia: Listopada 17, 2015, 10:26:02 am »
Racja. Zrozumiałe, że rola w Drive z racji raczej oszczędnej ekspresji budzi najbliższe skojarzenia z replikantami i klimatem Blade Runnera. Gosling ogólnie w odniesieniu do kreowanych postaci to najbardziej "umiał" w Fanatyku i Blue Valentine.
Rola w Place Beyond Pines też z tego co pamiętam dość "replikancka" byla a tez dal rade. Mysle, ze to dobry wybor.
Wczoraj znajomy mi pisał o remake oraz możliwym serialu memento to nie wiem czy to jakiś większych rozmiarów troll czy naprawdę polasza się na remake filmu sprzed 15 lat   kur**, przecież to już nawet nie jest śmieszne.
Niestety prawda: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/christopher-nolans-memento-get-remake-840587
Tylko z tego co czytałem, tego nie robi Nolan. Jakaś wytwórnia poczuła hajsik po prostu i spłodzi jakieś gówno.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2109 dnia: Listopada 17, 2015, 10:36:37 am »
Jeszcze musze osobiście sprawdzić czy interstellar to współczesna odpowiedz na Odyseje Kubricka xD. Oh boże,  ilekroć wejdę do tego topicu tym szybciej dostaje rzucawki.
Interstellar to taki odyseja wannabe. Nie wyszlo, zakopac, zaorac, nie wracac do tematu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2110 dnia: Listopada 17, 2015, 10:39:41 am »
Jeszcze musze osobiście sprawdzić czy interstellar to współczesna odpowiedz na Odyseje Kubricka xD. Oh boże,  ilekroć wejdę do tego topicu tym szybciej dostaje rzucawki.
Interstellar to taki odyseja wannabe. Nie wyszlo, zakopac, zaorac, nie wracac do tematu.
Lol ziomeczku co Ty mowisz? Interstellar to śwetny film. Po prostu ja bym go nie porównywał do odysei (ktora mnie osobiscie dosc mocno meczyla chwilami, ale klimacik pierwsza klasa) bo to calkiem inny film.


Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2111 dnia: Listopada 17, 2015, 10:47:25 am »
Jeszcze musze osobiście sprawdzić czy interstellar to współczesna odpowiedz na Odyseje Kubricka xD. Oh boże,  ilekroć wejdę do tego topicu tym szybciej dostaje rzucawki.
Interstellar to taki odyseja wannabe. Nie wyszlo, zakopac, zaorac, nie wracac do tematu.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2112 dnia: Listopada 17, 2015, 13:05:24 pm »
Cytuj
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Nie piszcie o
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
, bo przyjdzie sylwian i bedzie wklejał gify i zdjecia.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2113 dnia: Listopada 17, 2015, 13:48:25 pm »
Cytuj
If there's a movie that absolutely does not need a sequel, it's fucking Blade Runner.
jak również z lekkim rozwianiem obaw wiedząc, że za sterami stoi Villeneuve, a kręci Deakins.

 Nie.


jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2114 dnia: Listopada 17, 2015, 18:47:24 pm »
Nawet dobrze wygląda bez zębów.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2115 dnia: Listopada 19, 2015, 13:34:18 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2116 dnia: Listopada 19, 2015, 13:37:08 pm »
Dla mnie trochę murzynek w kurtce wygląda jakby się przeniósł do świata Star Wars z zupełnie innego filmu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2117 dnia: Listopada 19, 2015, 13:37:36 pm »
No on mi od poczatku kompletnie nie pasuje.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2118 dnia: Listopada 19, 2015, 13:49:10 pm »
Zagubiony murzyn w kosmosie, który nic nie ogarnia z otaczającego swiata. Mogli jakiś inny gatunek wybrać.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Newsy filmowe
« Odpowiedź #2119 dnia: Listopada 19, 2015, 13:56:38 pm »
Wrażenie ogólne po tej reklamówce jest takie, jakbym oglądał zapowiedź jakiegoś fanowskiego filmiku, a nie nowej części sagi. Sam nie wiem czemu.