Inne > Pchli Targ

Czarna lista oszustów

(1/9) > >>

POK:
Mam na myśli gościa o nicku "Gorrillaz". Mieliśmy się zamienić gierkami, ja mu wysłałem Crackdowna i R6:Vegas, a on mi miał wysłać Turoka z lekką dopłatą. Ostatni post, który od niego dostałem brzmiał tak:
"Siema, ja dziś wróciłem z wakacji i jutro, najpóźniej wysyłam gierki priorytetem Smile. Paczka doszła, ojciec odebrał w piątek Very Happy."
Wiadomość została wysłana 3 sierpnia (wcześniej pisał, że gierkę wyśle 1, albo 2 sierpnia), a Turoka do dziś nie dostałem :mad:
Skoro sprawa wyjaśniona, dane usuwam. Youn

Temat przesuwam (z linkiem pierwotnym) do działu "Pchli Targ", zmieniam formułę na "Czarna lista oszustów" i przyklejam, by każdy mógł wpisać jakiegokolwiek innego niegodziwca /t.

svonston:
Przyklejcie temat, żeby inny się nie nacięli, a jemu możemy wysłać prezent od forum GO - jakieś gówno w torebce.

Patosław:
Może jeszcze grę dostaniesz. Ja ostatnio czekałem miesiąc, ale w końcu doszła.   

Snake_Plissken:

--- Cytat: Patosław w Sierpnia 24, 2008, 15:30:42 pm ---Może jeszcze grę dostaniesz. Ja ostatnio czekałem miesiąc, ale w końcu doszła.  

--- Koniec cytatu ---
Ale oczywiście po zgłoszeniu tego. Bez tego pewnie byś jeszcze czekał.

Patosław:
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?action=profile;u=8014 <--- Czyli chłopak jest skreślony

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej