Autor Wątek: Czarna lista oszustów  (Przeczytany 37174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Czarna lista oszustów
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 30, 2008, 01:27:23 am »
Boicie się pań na poczcie i tyle. :-P

z3r0

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-01-2009
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Czarna lista oszustów
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 07, 2009, 09:50:57 am »
Najrozsądniejsza opcja, czekasz aż kasa znajdzie się na koncie i dopiero wtedy wysyłasz.

gron

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2006
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
  • dziedzic "Pruski"
Odp: Czarna lista oszustów
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 07, 2009, 10:40:12 am »
Jest zawsze Policja - nic nie kosztuje a chyba najbardziej skuteczne z oszustami.
promocja aukcji allegro użytkownika konsole
inwestuj w monety

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Czarna lista oszustów
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 09, 2009, 20:18:24 pm »
Jest zawsze Policja - nic nie kosztuje a chyba najbardziej skuteczne z oszustami.

Jeśli ktoś ma czas i chęć czekać miesiąc na zwrot kasy, to czemu nie. Można poznać miłą panią posterunkową.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

intergalaktyczny wojownik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-03-2009
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Czarna lista oszustów
« Odpowiedź #44 dnia: Października 05, 2009, 20:51:06 pm »
Uwaga!  na użytkownika o nicku Yabol , jakiś czas temu umówiliśmy się na wymiane , ja mu wysłałem fable na x1 a on mi gears of war , przy ustaleniach na gg  gra miała być w bardzo dobrym stanie , płytka bez rys , jedynie zamiast oryginalnego zielonego pudełka miało być czarne , przesyłkę otrzymałem bardzo szybko , ale jak ją otworzyłem to okazało się że wysłał mi samą płytke w opakowaniu dvd , bez instrukcji i okładki , płyta porysowana tak jakby ktoś jeździł po niej cyrklem , oczywiście konsola nie czyta jej , napisałem do niego na gg i powiedział że prześle mi 20 zł  na konto na regenracje tej płytki , zgodziłem się , napisał że kasa będzie u mnie we wtroek (był weekend) , oczywiście pieniędze nie trafiły na moje konto , napisałem do niego i odpisał że miał tam jakieś problemy i że pieniądze wyśle przekazem na poczcie , minąl juz ponad tydzień pieniędzy nie ma dalej na koncie , zarzekał się że wysłał tą kase , ale jak napisał do niego żeby przesłał mi skan dowodu wpłaty to juz się nie odezwał ...