Autor Wątek: Resident Evil 4  (Przeczytany 147942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 30, 2003, 17:30:33 pm »
Ale ten sklep na GBA to taki schizowy... Kupujesz zioła (Herbs) a dostajesz kawał mięcha. Kupujesz kawał mięcha, tracisz naboje czy coś. Mniejsza z tym, ale jako savepoint dobre!
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 30, 2003, 17:33:15 pm »
Mięso??? Wow... Po co komu mięso? Szcególnie w RE... A propos fajny byłby patent gdyby jakoś można odwracać uwagę zombiaków, na przykład rzucając im kawał mięcha :) A w to mięcho mżna by "combine" ze środkami nasennymi! I wtedy ciach i zombiak śpi! (i koniecznie okonie. dużo okoni)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 30, 2003, 17:42:22 pm »
No odwracanie uwagi rulez! Tyle, że te środki nasenne... Coś innego, bardziej Residentowego może kwas solny w woreczku w środku mięcha, a wtedy fajny efekt zżerania oponenta...
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 30, 2003, 17:50:15 pm »
:D Cronoz powiem jedno. Powinniśmy się wziąć za pisanie gierek we flashu :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 30, 2003, 17:58:03 pm »
Gdzie tam flash! Trzeba się nauczyć programować i wtedy pogadamy (do zobaczenia za 10 lat ;) ). Hehe, ale faktycznie team byłby niezły.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Emblem
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 30, 2003, 19:48:52 pm »
W czwórce mogliby sobie dać spokój z debilnymi emblematami. Lubię zagadki w horrorkach, ale nudzą mnie sprawdzone patenty i dlatego RE4 mógłby pójść w innym kierunku. Tylko w jakim??

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 01, 2003, 16:51:29 pm »
Mielu, właśnie w jakim kierunku RE4 iść powinien? Zbyt duży nacisk na zagadki= gra logiczna, z kolei zbyt duży na strzelanie= rzeź. Hmm. Wyśróbowanie tych elementów też zbytnio dobre nie jest (prymitywne zagadki, przeciętna sieczka). No nie wiem, ale najrozsondniej walić ciągle jakieś schizy rodem z ED i SH, ale wtedy RE4 zbyt odejdzie od klimatu z poprzednich RE. Z kolei ten klimat już wszystkim się nudzi... RE4 i zamykać mi tu tą serię, bo się spieprzy.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 02, 2003, 07:09:29 am »
RE4 będzie świetne, a co:P kolejne zarwane nocki w czasie, których nikt nie będzie myślał o spaniu :twisted:

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 02, 2003, 19:10:27 pm »
Panie mrpiki już to pisałeś :P . Swoją drogą (BTW) liczę, aby RE4 nie pozwolała grać nocą (strach itp.) chyba o to chodzi właśnie w horrorach co nie? Nocki zarywa się przy Metroidzie/Zeldzie, a w RE4 mamy się bać grać (Capcom słyszycie?).
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 02, 2003, 19:57:22 pm »
NIe uważacie że 0 było mało straszne??? Oprócz tych cholernych kolesi co sie pokazywali z nikąd z dziwną muzyczką i byli prawie nie do zdarcia...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 02, 2003, 20:02:21 pm »
No właśnie wszyscy na to narzekają iż seria RE już nie straszy. Tak samo mówi Torba (PE) i Banan (N+). To samo z THPS... Przy trzeciej części wiało już nudą, a przy czwartej gadali wszyscy o staniu seri w miejscu, a tu nagle THUG i już wszystko spoko ;). Capcom idzcie w ślady Neversoft...
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 02, 2003, 20:04:08 pm »
Zero było spoko, ale faktycznie gra gorsza od REmake'a... O pare długości... Tez się fajnie grało, ale pare rzeczy nie zagrało w tej pozycji tak jak powinno...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 02, 2003, 20:14:21 pm »
No to słuchamy... Z tego co ja słyszałem fabuła to telenowela, a brak multi to minus ogromny. Ale ja nie grałem więc słuchamy grubego ;)
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 02, 2003, 20:24:44 pm »
Po pierwsze (jak dla mnie) seria odrzuciła to co w REmaku było bardzo dobre i nowatorskie czyli defens items. Nóż w oko, granat w gardło... W zero tego brak. A kiedy przyzwyczaiłeś się do ich używania w Zero, po prostu bardzo tego brakuje. Po drugie mniej zombiaków, a więcej "popieprzeńców". Mutanty sranty... Chociaż bliskie spotkania z Tyrantem... To już wyzwanie. Po trzecie, ktoś już to zauważył, możliwośc grania dwiema osobami nie sprzyja horrorkom. Ja (choć to bardzo subiektywne) w ogóle nie lubie gier gdzie steruje się więcej niż jedną postacią. Jakoś wtedy nie mogę się z nią zżyć. (wyjątek WW- Makar i Medli, ale potwierdzenie tej reguły to np.: StarFox Adv., gdzie koło tyłka ciągle kręcił się ten debilny dino!). Poza tym jakoś mniej w tej części  było rzeczy na które można by kliknąć i przeczytać jakąś rzecz vide. obrazy, itp. To zawsze buduje klimat, a tutaj jakby tego było mniej. Jendak są momenty w których gra błyszczy. Moim zdaniem świetne są filmiki (oprócz intra). Bardzo dobrze wyreżyserowane i nie za krótkie (ani nie za długie). Zakończenie faktycznie wieje operą mydlaną, jednak dopiero sama końcówka. Zresztą wieje operą czy nie zakończenie doskonale podsumowuje grę i nie pozostawia niedosytu, a w końcu oto  chodzi. Jakoś mniej w tej części też było rzeczy na które można by kliknąć i przeczytać jakąś rzecz vide. obrazy, itp. To zawsze buduje klimat, a tutaj jakby tego było mniej.
Co sie zaś tyczy fabuły to jest ciekawa i jest wciągająca (ach ten wesker!!!), chociaż nie jestem mega-fanem serii i tak z wypiekami śledziłem przygody bohaterów z wypiekami oczekując następego FMV :) Gra warta polecenia, ale o 1 klasę niżej niż REmake.
Stąd ocena REmake 9, Zero 8

.....................
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
trailerek do RE4
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 02, 2003, 20:28:32 pm »
a jak myslicie o co chodzi chodzi z tym niby upiorem w trailerze z e3 do re4  ?? Ktory sie nagle pojawia (btw. motyw wziety zywcem z CB:Undying) i bohater ucieka ?? Co to ?? Na koncu trailerka doalatuje do gostka i nawala ??

Z tego wywnioskowalem ze moze byc to jakis nowy element w grze. trzeba bedzie ekspolorowac domostwo dopoki nie pojawi sie koles  z hakiem, a wtedy to tylko chodu!! ;)

Pozdro

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 02, 2003, 20:30:00 pm »
Heh mamy eksperta od obierania ziemniaków, a raczej od REzero. No jak czytałem reckę Torby w PE to się podjarałem ostro o wrzucanie granata w pysk w REmake, a w zero nie ma tego? Uuuu takie akcje...
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 02, 2003, 20:31:46 pm »
Wiesz... Ja nie mówię że gra jest kiepska (8 ulicą nie chodzi) ale się rozczarowałem.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 03, 2003, 17:34:36 pm »
Heh no kiepska nie jest, ale patent z granatem w ryło zombie wydawał mi się trafiony...

Właśnie zamówiłem Resident Evil, przy korzystnych wiatrach (i odrobinie cudu) weekend spędę w strachu ;), ale jak znam świat przesyłka dojdzie w poniedziałek... Ech.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Resident Evil 4
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 03, 2003, 19:37:29 pm »
heh, stary tylko nie graj na "izi"
a jak już odkryjesz invisible enemy, to ...
zobaczysz

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 03, 2003, 22:09:39 pm »
Ja kcem innowacje!!!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 03, 2003, 23:12:35 pm »
ja bym chcial w 4 zobaczyc znow skrzynie :) ktorych w re0 brakowalo rowniez zostawiac przedmioty co bylo mozliwe w 0 a nie bylo w innych czesciach no i defens items :) aaa i najwazniejsze zeby sterowac mozna bylo tylko jedna postacia !

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 05, 2003, 18:12:22 pm »
RE już mam (a jednak cud), ale zaraz założę nowy temat wyłącznie o jedynce...

RE 4 jak będzie w 3D to będzie miało dokładne celowanie jak w strzelankach zwykłych? Czy może 3D jest tylko żeby łądnie było? Ja się nie znam...
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Chousu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 06, 2003, 20:49:09 pm »
Ja bym chcial w RE4 zobaczyć halucynacje, takie jakie byly w Eternalu. W końcu Leon jest zarażony wirusem.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 02, 2004, 20:10:30 pm »
Na stronce NIntendojo.com pojawiła się informacja (jest to "bęknięcie" ploteczki starej już bardzo) że RE4 może nie być eksklusivem. Co o tym myśłicie? Ja myślę że to bajka, Capcom już nie raz dementował te plotki... Ale z drugiej strony, może ktoś posM(icrosoft)arował?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 02, 2004, 21:42:50 pm »
Cytat: "Cronoz"
RE już mam (a jednak cud), ale zaraz założę nowy temat wyłącznie o jedynce...

RE 4 jak będzie w 3D to będzie miało dokładne celowanie jak w strzelankach zwykłych? Czy może 3D jest tylko żeby łądnie było? Ja się nie znam...


Jakbys widzial filmiki tpo bys wiedzial ze celowanie bedzie podobne do tego ze Splinter Cell, czyli ze kamera podjezda "za ucho" bohatera. Taki widok z drugiej osoby.

DJ_JASZCZUR

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 22, 2004, 16:54:51 pm »
ja to co wiem na temat re4 to wiem to zhe....bedzie sie tam chodzi Leonem S Kennedym gościu z 2 :P i będzie zarazony wirusem T i z tad te halucynacje....ale mam nadzieje zhe beda zombiaki bo jak beda potforki typu silent hill to umywam rece zombiaki rlz!! :twisted:

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
Resident Evil 4
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 22, 2004, 17:24:18 pm »
Cytat: "DJ_JASZCZUR"
ja to co wiem na temat re4 to wiem to zhe....bedzie sie tam chodzi Leonem S Kennedym gościu z 2 :P i będzie zarazony wirusem T i z tad te halucynacje....ale mam nadzieje zhe beda zombiaki bo jak beda potforki typu silent hill to umywam rece zombiaki rlz!! :twisted:

gowno prawda Capcom oficjalnie poinformowalo ze LEon nie bedzie mial zadnych halucynacji
bajlando trwa!

DJ_JASZCZUR

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 22, 2004, 17:40:01 pm »
oj nio dobra spokojnie bez bulwersów proshe ..... :twisted:

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 22, 2004, 18:18:11 pm »
cale szczescie ze nie bedzie halunow :)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 22, 2004, 19:56:13 pm »
Pokładam w tej grze ogromne nadzieje... Nie grałem w żadnego RE, ale tego będę musiał mieć... I to ma być Cubeclusiv !!! Jeśli Capcom zmaści sprawię to, albo ich powieszę, albo siebie:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Glucik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-12-2003
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 22, 2004, 20:51:10 pm »
Cytat: "mrpiki"
Ja kcem innowacje!!!


Popatrz post wcześniej i zastanów się - skoro nie grałeś w poprzednie części to po co ci innowacje ... ?

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 23, 2004, 19:05:42 pm »
A ja czytałem na pewnym forum posta w którym gosć zrobił bardzo długi i ciekawy wywód , poparty ciekawymy faktami, na temat o czym będzie gra:

W skrócie chodzi o to że (podobno w jakimś wywiadzie capcom powiedział że gracze nie będą się już bali zombiaków - czyli że coś innego ma straszyć)
nowy wirus może (hyh) "wchodzić" w przedmioty martwe i daltego na trailerku widać np. lalkę z nożem... ciekawa koncepcja  :)

Kubi'X

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-12-2003
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 23, 2004, 19:18:22 pm »
Nie wiem czy to sie tyczy RE4 ale czytałem gdzieś nie o T-virusie tylko o G-virusie. Jestem ciekawy co to jest...???
Nintendo rządzi !!!

Chousu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 24, 2004, 00:04:07 am »
Ja nie chcę innych straszydeł. Wolę Zombiaki.
Gra chyba zmierza w stronę Silent Hill, a to chyba nie wróży zbyt dobrze.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 24, 2004, 00:10:41 am »
Cytat: "Chousu"

Gra chyba zmierza w stronę Silent Hill, a to chyba nie wróży zbyt dobrze.


Ke? Przecież SH jest super. Chyba, że mówisz o słabszej trójce, ale generalnie uważam, że to dobry krok. Każde kolejne RE było coraz mniej straszne.

Kubi'X

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-12-2003
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 24, 2004, 09:12:27 am »
Cytat: "Chousu"
Ja nie chcę innych straszydeł. Wolę Zombiaki.


Będą też zombiaki ! Obejrzyjcie jeszcze raz zapowiedzi ! Na filmuki widać że za szybą idzie ZOMBIAK :D. (to gdzieś na począdku filmiku)
Nintendo rządzi !!!

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 24, 2004, 23:26:26 pm »
A wiecie co przebije Residenta klimatem ? Nie, nie chce napisac SilentHill 4 ;) FORBIDDEN SIREN. Bojcie sie ciemnosci 8)
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 25, 2004, 14:56:44 pm »
Sirens na PS2? No nie wiem famitsu oceniło już tą gierkę i szału nie zrobiła (eufemizm). Mi się podoba The Suffering, ale nie czaję czy ona w końcu będzie na Gacka, czy nie... ?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 25, 2004, 15:02:26 pm »
Cytat: "gruby"
Sirens na PS2? No nie wiem famitsu oceniło już tą gierkę i szału nie zrobiła (eufemizm).


A jak dla mnie Famitsu to żaden wyznacznik. Goście mają swoje japońskie gusta i w ogóle się nimi nie sugeruję. Obadajcie stronkę SYRENEK To jest klimat !!

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 25, 2004, 16:26:27 pm »
Ja też nie mówię że Famitsu= prawda (metroida prime ocenili chyba na 32! świnie!!!)... Widziałem fotki z Syrenek i może być.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już