Prehistoria gen > GameCube

Resident Evil 4

<< < (2/116) > >>

Conker:
Eee, jakich spekujacjach? Ja nic nie widze:) To ze grafika bedzie w pelnym 3D to wiadomo juz od jakiegos czasu.

gruby:
Grafika fakycznie masakryczna. Ale ja sie trochę boję o tą grę. Kiedy po REmaku skonczyłem RE0 byłem troche rozczarowany. Wydaje mi się że seria zrobiła kroczek w tył (nawet w tytule: Re1,2,3.... i 0 :) ). Przykładem może być chociażby brak Defensive Items ( kiedy zombiak Cię złapie). Mam nadzieję że DI powrócą w RE4, bo nie ma nic przyjemniejszego niż widok finki wbitej w mózg zombiaka:)

Cronoz:
Faktycznie stwierdziłem wiadome fakty... Ale przynajmnieł ładnie wygląda :). A z tym Leonem dobrze kojarzę?

gruby:
Tak, to na pewno Leon! To chyba ten koleś z RE2 prawda? Bo jakoś nie grałem jeszcze w RE2 i RE3 (czekam aż stanieją do osiągalnego i racjonalnego pułapu) i niestety w CV tyz nie i nie kumam wszystkich postaci... Wiem, że ma on być podobno zarażony wirusem i będzie miał haloony (Eternal darkness anyone?)

Cronoz:
Wiedziałem Leon! Szczerze powiem, że nie grałem w żadnego RE, a się wam tutaj mądruję (ech!), nie mniej interesuję się tą serią trochę, bo planuję kupić REzero i RE1.

PS. RE2 w Ultima (za reklamę przepraszam) kosztuje 119zł przyzwoicie? Ale coś z grafiką nie tak niestety...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej