Autor Wątek: Modern Warfare 2  (Przeczytany 181707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 24, 2009, 00:23:51 am »
Oby tylko dodatki działały z PL.
To nie xbox live.
niby nie, a patrz na PoPa....zresztą...jeszcze się okaże że 1 lepsza byłą i nikt nie będzie w to grał :P
Pewnie i tak wszyscy wrócą do jedynki bo w MW2 usuną auto aim, nie Yeti?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2009, 00:26:25 am wysłana przez Wooyek »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 24, 2009, 00:26:50 am »
Oby tylko dodatki działały z PL.
To nie xbox live.
niby nie, a patrz na PoPa....zresztą...jeszcze się okaże że 1 lepsza byłą i nikt nie będzie w to grał :P

mu chodziło chyba o to że na xbox live jednak wszystkie dodatki chodzą niezależnie od wersji :P

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 24, 2009, 00:28:27 am »
Oby tylko dodatki działały z PL.
To nie xbox live.
niby nie, a patrz na PoPa....zresztą...jeszcze się okaże że 1 lepsza byłą i nikt nie będzie w to grał :P

mu chodziło chyba o to że na xbox live jednak wszystkie dodatki chodzą niezależnie od wersji :P
Nie to miał na myśli, bo nie chodzą.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 24, 2009, 00:29:58 am »
Taaaa, ostatnio słyszałem tylko o PSN, ale żeby na LIVE dodatki nie chodziły to mi się o uszy nie obiło. Właśnie przez tego POP'a taka sprawa dziwna wynikła.

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 24, 2009, 00:30:49 am »
Taaaa, ostatnio słyszałem tylko o PSN, ale żeby na LIVE dodatki nie chodziły to mi się o uszy nie obiło.
Fallout 3, pozdrawiam.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 24, 2009, 00:51:43 am »
Nie będziecie chciec napisy to je  wyłączycie ale wy macie problemy  :lol:

W WaW multi jest lepsze niz w COD4:MW wiec w MW2 te bedzie lepsze.

Mi by sie  p rzydalo troche wiecej taktyki w MW2 tak jak jest w SOCOMie.

I to kładzenie a wlasciwie ucanie claimorami/skaczącymi dziwkami powini zmienic i jeszcze pare zeczy i jeszcze jak by dodawali co jakis  czas nowe mapy nie tak jak z cod4:MW ze jeden map pack wydali i jeszcze mapy sa strasznie ch***we to by bylo fajnie.




Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 24, 2009, 10:49:22 am »
Cytuj
W WaW multi jest lepsze niz w COD4:MW wiec w MW2 te bedzie lepsze.
to ciekawe bo wszyscy których znam mówią odwrotnie.

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 24, 2009, 11:42:00 am »
Dla mnie osobiście mogliby bardziej skupić się na akcjach typu Epilog w MW. Troszkę więcej cichych podchodów i akcji typowo antyterrorystycznych w ciasnych zamkniętych pomieszczeniach. A teatry działań mogłyby nas rzucić z dala od oklepanych tematów pustynnych i ochłodzić nas na jakiejś Tajdze czy Czukotce. A może Kosowo czy jakieś rejony Europy przyjdzie nam pozwiedzać?

Zawsze podobały mi się 'szynowe' wstawki - oby były tak samo dopracowane jak w MW.

I jeszcze jedna rzecz - OGRANICZNIK SERII i SELEKTOR OGNIA w broni. Przecież to podstawa współczesnych giwer i kluczowy element na polu bitwy. Jak chcę strzelać pojedynczym ogniem lub serią po trzy lub dwa pociski to mam od tego ogranicznik serii i selektor, a nie odpowiednio krótsze wciśnięcie przycisku na padzie.

I bardzo chciałbym zobaczyć- co jest raczej mało realne - odwzorowanie nacisku na spust poprzez przenoszenie nacisku naszego palca na analogowy spust. To przecież kluczowa sprawa podczas prowadzenia precyzyjnego ognia z wszelakich broni precyzyjnych. Jeśli zobaczymy więcej akcji typu akcja snajperów w MW to takie rozwiązanie mogłoby się pojawić.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2009, 11:44:38 am wysłana przez Wrobel »


PEOPLE = SHIT

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 24, 2009, 15:40:27 pm »
Cytuj
W WaW multi jest lepsze niz w COD4:MW wiec w MW2 te bedzie lepsze.
to ciekawe bo wszyscy których znam mówią odwrotnie.
Wszystcy czyli nikt :wink:. Multi w CoD 4 od 5 różni się tylko brońmi i stylistyką :?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 24, 2009, 15:42:05 pm »
Perki,Uzdrawianie,lepsze mapy itd.



Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 24, 2009, 15:45:43 pm »
Pozmieniało się pare perków i teraz jeszcze są bardziej beznadziejne calaymory (czy jak to się pisze), nie widać tego wogóle! Jakie uzdrawianie?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 24, 2009, 17:34:29 pm »
Dla mnie osobiście mogliby bardziej skupić się na akcjach typu Epilog w MW. Troszkę więcej cichych podchodów i akcji typowo antyterrorystycznych w ciasnych zamkniętych pomieszczeniach. A teatry działań mogłyby nas rzucić z dala od oklepanych tematów pustynnych i ochłodzić nas na jakiejś Tajdze czy Czukotce. A może Kosowo czy jakieś rejony Europy przyjdzie nam pozwiedzać?

Zawsze podobały mi się 'szynowe' wstawki - oby były tak samo dopracowane jak w MW.

I jeszcze jedna rzecz - OGRANICZNIK SERII i SELEKTOR OGNIA w broni. Przecież to podstawa współczesnych giwer i kluczowy element na polu bitwy. Jak chcę strzelać pojedynczym ogniem lub serią po trzy lub dwa pociski to mam od tego ogranicznik serii i selektor, a nie odpowiednio krótsze wciśnięcie przycisku na padzie.

I bardzo chciałbym zobaczyć- co jest raczej mało realne - odwzorowanie nacisku na spust poprzez przenoszenie nacisku naszego palca na analogowy spust. To przecież kluczowa sprawa podczas prowadzenia precyzyjnego ognia z wszelakich broni precyzyjnych. Jeśli zobaczymy więcej akcji typu akcja snajperów w MW to takie rozwiązanie mogłoby się pojawić.

Dobrze gada, wódki mu! Sam chętnie postrzelał bym z takiego np. kałacha gdyby tylko dano mi możliwość wyboru trybu prowadzenia ognia.

Ohtar

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 24, 2009, 19:04:51 pm »
Szczerze powiedziawszy to nowoczesne konstrukcje nieczęsto mają ogranicznik długości serii i raczej się od tego odchodzi. Takie M-16, czy G36 albo Mp-5 oczywiście mogą strzelać seriami 2-3 pociskowymi, ale u większości broni z CoD4 taki przełącznik to dwie opcje - semi i auto.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 24, 2009, 19:33:01 pm »
Dla mnie osobiście mogliby bardziej skupić się na akcjach typu Epilog w MW. Troszkę więcej cichych podchodów i akcji typowo antyterrorystycznych w ciasnych zamkniętych pomieszczeniach. A teatry działań mogłyby nas rzucić z dala od oklepanych tematów pustynnych i ochłodzić nas na jakiejś Tajdze czy Czukotce. A może Kosowo czy jakieś rejony Europy przyjdzie nam pozwiedzać?

Zawsze podobały mi się 'szynowe' wstawki - oby były tak samo dopracowane jak w MW.

I jeszcze jedna rzecz - OGRANICZNIK SERII i SELEKTOR OGNIA w broni. Przecież to podstawa współczesnych giwer i kluczowy element na polu bitwy. Jak chcę strzelać pojedynczym ogniem lub serią po trzy lub dwa pociski to mam od tego ogranicznik serii i selektor, a nie odpowiednio krótsze wciśnięcie przycisku na padzie.

I bardzo chciałbym zobaczyć- co jest raczej mało realne - odwzorowanie nacisku na spust poprzez przenoszenie nacisku naszego palca na analogowy spust. To przecież kluczowa sprawa podczas prowadzenia precyzyjnego ognia z wszelakich broni precyzyjnych. Jeśli zobaczymy więcej akcji typu akcja snajperów w MW to takie rozwiązanie mogłoby się pojawić.

Na x0 przycisk do strzału jest w formie spustu.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 24, 2009, 19:59:13 pm »
No nie ma bata, polać Otharowi 8) . Ja bym chciał , no co bym chciał w MW2.... Misje - wywalić bliski wschód. Rosja, Ukraina , Polska - to są bardzo klimatyczne tereny. Ciche akcje , nie jakieś rozpierduchy ( no może tam od czasu do czasu ). Więcej misji w stylu All Ghiled Up i Wet Worka. Grafika , bardziej dopakowana - szczególnie broni i postaci , oraz masę efektów. Fizyka - destrukcja otoczenia , no i realne upadanie ciał a nie animacja ---- > ragdoll. 

Co do multi - bardziej zróżnicowane i dynamiczne tryby. Duze mapy i bardzo klimatyczne. Tak ze czuć rozwale ale można podejść do rozgrywki bardzo szpiegowsko. Np. Przeciwnicy zabezpieczają teren (tryb bronienia albo cus like that :P ) , brygada twoich kumpli nawala do nich , ogólnie wielki chaos. Dwóch snajperów na wzgórzu starają się ich osłaniać . A team uzbrojony w tłumiki czyści tyły i wylatuje z zaskoczenia.  :grin: :grin: :grin: . Błagam o brak pojazdów które psuja rozgrywce. Chociaż z drugiej strony.... drużyna spadochroniarzy ...  :smile: . Multi na 32 graczy a nawet więcej . Nie ma co sie martwic , jak dadzą duże mapy to i nie będzie kampienia na respie... właśnie !!!! 5 s respawn-protector na FFA

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 24, 2009, 20:47:21 pm »
No nie ma bata, polać Otharowi 8) . Ja bym chciał , no co bym chciał w MW2.... Misje - wywalić bliski wschód. Rosja, Ukraina , Polska - to są bardzo klimatyczne tereny. Ciche akcje , nie jakieś rozpierduchy ( no może tam od czasu do czasu ). Więcej misji w stylu All Ghiled Up i Wet Worka. Grafika , bardziej dopakowana - szczególnie broni i postaci , oraz masę efektów. Fizyka - destrukcja otoczenia , no i realne upadanie ciał a nie animacja ---- > ragdoll. 

Co do multi - bardziej zróżnicowane i dynamiczne tryby. Duze mapy i bardzo klimatyczne. Tak ze czuć rozwale ale można podejść do rozgrywki bardzo szpiegowsko. Np. Przeciwnicy zabezpieczają teren (tryb bronienia albo cus like that :P ) , brygada twoich kumpli nawala do nich , ogólnie wielki chaos. Dwóch snajperów na wzgórzu starają się ich osłaniać . A team uzbrojony w tłumiki czyści tyły i wylatuje z zaskoczenia.  :grin: :grin: :grin: . Błagam o brak pojazdów które psuja rozgrywce. Chociaż z drugiej strony.... drużyna spadochroniarzy ...  :smile: . Multi na 32 graczy a nawet więcej . Nie ma co sie martwic , jak dadzą duże mapy to i nie będzie kampienia na respie... właśnie !!!! 5 s respawn-protector na FFA
A Domination na czym polega :P Właśnie na tym co teraz powiedziałeś ;) Tylko że trochę mniej rozbudowane jest, ale jak się ma dobrą ekipę to się obstawia tak teren żeby przeciwnicy zostali rozstrzelani jak kaczki :D

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 24, 2009, 21:19:18 pm »
5 s respawn-protector na FFA

pomyślałeś przez chwilę jak wyglądałaby gra przy takim ustawieniu?

Kluczem jest dobry system respawnów, który nie rzuca cię wprost pod lufę wroga a nie 5s nieśmiertelność...

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 24, 2009, 22:20:24 pm »
Dla mnie osobiście mogliby bardziej skupić się na akcjach typu Epilog w MW. Troszkę więcej cichych podchodów i akcji typowo antyterrorystycznych w ciasnych zamkniętych pomieszczeniach. A teatry działań mogłyby nas rzucić z dala od oklepanych tematów pustynnych i ochłodzić nas na jakiejś Tajdze czy Czukotce. A może Kosowo czy jakieś rejony Europy przyjdzie nam pozwiedzać?

Zawsze podobały mi się 'szynowe' wstawki - oby były tak samo dopracowane jak w MW.

I jeszcze jedna rzecz - OGRANICZNIK SERII i SELEKTOR OGNIA w broni. Przecież to podstawa współczesnych giwer i kluczowy element na polu bitwy. Jak chcę strzelać pojedynczym ogniem lub serią po trzy lub dwa pociski to mam od tego ogranicznik serii i selektor, a nie odpowiednio krótsze wciśnięcie przycisku na padzie.

I bardzo chciałbym zobaczyć- co jest raczej mało realne - odwzorowanie nacisku na spust poprzez przenoszenie nacisku naszego palca na analogowy spust. To przecież kluczowa sprawa podczas prowadzenia precyzyjnego ognia z wszelakich broni precyzyjnych. Jeśli zobaczymy więcej akcji typu akcja snajperów w MW to takie rozwiązanie mogłoby się pojawić.

Na x0 przycisk do strzału jest w formie spustu.

Wiem o tym doskonale - chodzi o to by w grze siła nacisku spustu odpowiadała temu jak mocnoa nasz wojak naciska spust w grze. Śwoetnie by to zastąpiło funkcje wstrzymywania oddechu podczas strzału z broni precyzyjnej.

Co do ogranicznika serii w nowych konstrukcjach - owszem zgodze się, ale nie tylko z nowych w MW2 zapewne postrzelamy - a w tych starszych (choćby te co wymieniłeś Othar) chce widzieć ten jakże użyteczny gadżet :). Jakby nie patrzeć jest to integralna część tejże broni.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2009, 00:07:35 am wysłana przez Wrobel »


PEOPLE = SHIT

Kinga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-04-2009
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 24, 2009, 22:38:32 pm »
Oby tylko nie dali pojazdów do online

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 25, 2009, 09:03:51 am »
Albo pojazdy były troche słabsze od tych w CoD:WaW.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 25, 2009, 09:16:25 am »
Albo pojazdy były troche słabsze od tych w CoD:WaW.

Takie przejazdowe jak jakieś jeepy albo samoloty do zrzutów mogą dać  :smile:


Oby tylko nie dali pojazdów do online


Strzala Tomek

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 25, 2009, 09:28:01 am »
Takie przejazdowe jak jakieś jeepy albo samoloty do zrzutów mogą dać  :smile:
Skończy się na tym, że praktycznie będzie identycznie jak w CoD4. 8-)

Kinga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-04-2009
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 25, 2009, 09:51:33 am »
Nie miałbym nic przeciwko zeby to była ta sam gra co COD4 tylko nowe mapki i usprawniony online.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 25, 2009, 11:58:23 am »
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=213758

Cytuj
Who'd have thought a two-minute teaser trailer could reveal so much? PSW dissects every frame for clues you might have missed...

Cytuj
America
Yes, it's likely you'll be fighting on your own doorstep as the Russians try to turn the world against America. The high-rise buildings, electricity wires and bus all suggest an urban, almost residential feel, but it's the shop advertising 'Sports' goods to the left of the bus that gives it all away.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
England
It's a possibility. England is famous for its forts and castles, and the teaser definitely shows a tower of some sort, although the antenna behind it and the street lamps in front of it are a bit confusing. Britain's involvement ties in with the idea that the Russians are trying to turn countries against one another and start a global war.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
Mile High Club
The bonus level in Modern Warfare ties in with the events in the teaser, and perhaps it may even make a comeback along with characters such as Soap and possibly Gaz depending on whether you believed he survived. The teaser shows the inside of a plane, a parachutist, and the remains of a plane cut in half.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
Rio de janeiro, Brazil
Eagle eyes can pick out the open-armed Christ the Redeemer on a mountain-top, which overlooks Rio. As if you needed any confirmation, the buildings in the bottom-left hand corner of the second screen are typical of Brazil's or Ecuador's favelas. The narrow streets, sharp inclines and rooftop access in a typical favela should make for an swesome single-player and multiplayer map.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
Perks
The arrow on the right appears to be part of the environment, leaving us with four perks to mull over. From left to right, the first is the old Stopping Power perk, which increases a bullet's damage by 40%. The next is a winged foot, which could mean either a speed boost, a jump boost or a modified Extreme Conditioning icon. The third may be a reworked Overkill icon, or a perk that combats a knife attack. The fourth perk is contentious, with suggestions ranging from a supply drop (most likely) to a revised Revive perk from World At War.

Cytuj
Russia
The Russian airport sign translates to 'Security Checkpoint'. Also, just after the sound of the bag unzipping, one man says in Russian: "God is with us". A second man then says: "Remember, no Russian". It's likely the Russians are trying to disguise their identities in order to blame the airport massacre on another country. The Russian voice at the end of the teaser quotes Lenin when he says: "A revolution is not possible without a revolutionary situation".

Cytuj
Siberia
Plenty of clues for this one: there's the snowy map terrain along with a snowplough making tracks, a soldier who seems to be wearing mountaineering gear trying to ascend a rocky face, and a close-up view of the snowplough with a pine tree to the right of it. How do we know there's a mission set in Siberia though? The HD version of the trailer given to us by Activision was called Siberia. Simple, really.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
Japan
There's little dialogue in the teaser, but the first thing we hear is a loudspeaker announcement in Japanese that sounds very similar to that which is used on the Japanese underground system.

Cytuj
The Ocean
The teaser is full of naval references suggesting the sequel will go way beyond Modern Warfare's heavily scripted sinking boat level. The two scuba divers mean there's a mission set underwater, perhaps tied in with the submarine that we see in another screen, or the wreckage of the aircraft that appears to be underwater. We'll probably get to play as Navy SEALs, perhaps storming that pictured oil rig after swimming underwater to it to remain undetected.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 25, 2009, 12:56:05 pm »
Nie miałbym nic przeciwko zeby to była ta sam gra co COD4 tylko nowe mapki i usprawniony online.

Padłem :-D

Takie usprawnienia to w DLC się wrzuca, a nie w nowej części serii.
Dzięki takim jak Ty, nic dziwnego, że coraz mniejszej ilości developerów chce się cokolwiek zmieniać i tylko odcinają kupony od swoich wcześniejszych produkcji(KCET np.)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:06:44 pm »
Cytuj
Takie usprawnienia to w DLC się wrzuca, a nie w nowej części serii.
Dzięki takim jak Ty, nic dziwnego, że coraz mniejszej ilości developerów chce się cokolwiek zmieniać i tylko odcinają kupony od swoich wcześniejszych produkcji(KCET np.)
Bo to jest tak że jak się ulepsza doskonałe, to łatwo coś spieprzyć.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:09:06 pm »
Doskonałe? Nazywasz coda grą doskonałą?
: Kwiecień 25, 2009, 13:08:25 pm
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:09:09 pm »
Solid to taki fanboj CoD, jak Ty Halo. 8-)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:09:29 pm »
Doskonałe? Nazywasz coda grą doskonałą?
Multi tak, znaczy ma błędy, ale to są takie błędy które są w każdej grze.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:27:27 pm »
Chociażby radomowość headów i auto-aim sprawiają, że nie można coda nazwać grą idealną. 8-)

Kinga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-04-2009
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:37:40 pm »
Niektórzy wolą poważne wojenne gry, a nie laserki i inne pierdółki.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:39:10 pm »
No wiem, nie ma to jak poczuć się prawie jak żołnierz. :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:53:49 pm »
No wiem, nie ma to jak poczuć się prawie jak żołnierz. :lol:
?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 25, 2009, 13:56:24 pm »
Cytuj
Chociażby radomowość headów
to ty w K2 nie grałeś, z resztą co ty gadasz. Jak strzelisz w głowę to masz heada....

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 25, 2009, 16:45:28 pm »
Ok, ok, chłopaki spokojnie.

W nowym CoD zmienił bym punktowanie w niektórych trybach (FFA, TDM...), aby nie było głupich sytuacji, kiedy ktoś ma 25 "zabić", 30 "śmierci", a wyrgywa mecz.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 26, 2009, 08:14:34 am »
Cytuj
Chociażby radomowość headów
to ty w K2 nie grałeś, z resztą co ty gadasz. Jak strzelisz w głowę to masz heada....
W K2 też i rzadko się zdarza, że head'a masz z dupy.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 26, 2009, 09:58:52 am »
Ok, ok, chłopaki spokojnie.

W nowym CoD zmienił bym punktowanie w niektórych trybach (FFA, TDM...), aby nie było głupich sytuacji, kiedy ktoś ma 25 "zabić", 30 "śmierci", a wyrgywa mecz.
Ale wtedy to będzie promować camperów :???:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 26, 2009, 21:57:06 pm »
Raczej nie, po prostu ludkowie zaczną mniej rush'ować. W tym miejscu przydało by się kilka nowych trybów (m.in. bezperkowe, itp.)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 27, 2009, 08:26:03 am »
Brakuje Ci trybów w CoD? :shock:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 27, 2009, 11:56:22 am »
Nie chodzi o brak trybow tylko oto ze na trybie bez perkow gralo by sie hardcorowo i fajnie.

A zrobienie trybu w jakim benda same brone i granaty nie bylo by dla nich trudne.