Autor Wątek: LittleBigPlanet  (Przeczytany 7483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
LittleBigPlanet
« dnia: Stycznia 08, 2009, 13:57:18 pm »
Tak jak w temacie, jest mowa o Little Big Planet na PSP, bylo sporo plotek itp. Wrzucamy tu wszystkie informacje jakie mamy na ten temat :)

Stare plotki :

http://kotaku.com/5092639/sony-on-littlebigplanet-for-psp

A tu cos jak by potwierdzenie:

http://www.shacknews.com/onearticle.x/55977

Cytuj
Sony marketer John Koller has spoken up on speculation surrounding a PSP version of Media Molecule's LittleBigPlanet (PS3), and while he confirmed little, he did concede that the roll-your-own platformer is a likely candidate for expansion within the Sony family.

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=186407

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Jeszcze troche informacji :
http://digg.com/playstation/LittleBigPlanet_for_PSP_confirmed_coming_2009


http://www.littlebigplanetoid.com/article/litlebigplanet_on_psp_confirmed_to_sony_employyes

Cytuj
Our source also confirmed that LittleBigPlanet PSP is definitely in development and that Media Molecule have been working on it for four months. Footage was shown to attendees, though Alex Evans allegedly wasn?t prepared to show it himself because it was such an early build. ?It looked good, obviously not PS3 good, but missing the level of detail that you get in a final release?.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 01:10:00 am wysłana przez Lupi »

Nick

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-11-2008
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: LBP na PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2009, 18:56:10 pm »
Sądzę, że nic więcej wrzucić na razie nie można :D. BTW, LBP na PSP po prostu musi w końcu być! 
Czas leci jak strzała, owoc leci jak banan.

Groucho Marx

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LBP na PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 05, 2009, 23:19:26 pm »
E3 09: Debut Trailer




Wygląda to przepięknie...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2009, 23:21:06 pm wysłana przez A-n »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: LBP na PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 06, 2009, 22:54:56 pm »
W dodatku ma być równie potężnie rozbudowany edytor, co w wersji na PS3, a do tego identyczna zasada działania. Jak widać, fizyka także niczym nie ustępuje starszej odsłonie na dorosłą konsolę. Zapowiada się must-have dla posiadaczy PSP.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LBP na PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 07, 2009, 07:11:43 am »
Pytanie czy LBP na PSP ma coś czego wersja na PS3 nie ma?
Czy Story będzie zupełnie inne?
Bo na tę chwilę całkowicie nie mam ciśnienia na "to samo" - tyle, że w wersji przenośnej...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: LBP na PSP
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 07, 2009, 13:11:21 pm »
W wersji na ps3 jest polozony nacisk na 2 pady, zeby spokojne zaliczyc gre a na psp bedzie mozna spokojne przejsc gre samemu i sie dobrze bawic :)
Wszystko od nowa, od początku...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LBP na PSP
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 07, 2009, 14:15:27 pm »
W wersji PSP otoczenie jest takie..pustawe, nie wiem może to wina tego że pokazali level z jednokolorowymi materiałami.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LBP na PSP
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 26, 2009, 17:59:55 pm »
SDCC 09: Savannah Gameplay (Cam)




Świetnie to wygląda :grin:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 30, 2009, 06:36:39 am »
LittleBigPlanet PSP to 'Cross-Talk' with PS3, unlock bonus content:
http://www.joystiq.com/2009/07/29/littlebigplanet-psp-to-cross-talk-with-ps3-unlock-bonus-conte/

Cytuj
When LittleBigPlanet PSP was first announced, we instinctively guessed there would be connectivity with the PS3 game. Looks like we were right. Players that own the original game will be able to unlock bonus content through a feature Sony is calling "Cross-Talk." No details on what the bonuses will entail, but we wouldn't be surprised if owners of both are treated to some exclusive costumes.

In addition to confirming PS3 connectivity, a leaked retail sellsheet notes that Sony will be planning a "multi-million dollar marketing push" for the game -- makes sense, when you consider the PSP Go is launching this year. Finally, Sony also confirmed plans for a PlayStation Network demo of the game. For the millions of PSP owners that don't have a PS3, this will undoubtedly the very first taste they get of LBP's "Play, Create, Share" motto.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: LBP na PSP
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 17, 2009, 12:58:10 pm »
SDCC 09: Savannah Gameplay (Cam)




Świetnie to wygląda :grin:

Pytanie czy LBP na PSP ma coś czego wersja na PS3 nie ma?
Czy Story będzie zupełnie inne?
Bo na tę chwilę całkowicie nie mam ciśnienia na "to samo" - tyle, że w wersji przenośnej...

Rewelacja. Dobrze, nawet bardzo dobrze się składa, gdyż coś cicho ostatnio w temacie hitów na PSP. Takie przenośne LBS się przyda. Czy zaskoczy czymś? Cóż , dla mnie sama wizja grania w LBP podczas przykładowo podróży, to sympatyczna opcja. Tym bardziej, iż świetnie się powinno sprawdzić, jako całość. Godny konkurent dla Mariana z DS.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #10 dnia: Października 26, 2009, 08:50:37 am »
Będzie demo:
http://www.gram.pl/news_8gPfJO68_Powstaje_demo_LittleBigPlanet_na_PSP.html

Cytuj
Według informacji, które pojawiły się na amerykańskim PlayStation Blog możemy się spodziewać demo LittleBigPlanet na PSP. Gra debiutuje już lada chwila, więc wersja demo byłaby jak najbardziej pożądana.

Według Marka Valledora z Sony Computer Entertainment America demo: Jest w przygotowaniu. Kiedy tylko zakończymy proces certyfikacji i testy, to poinformujemy o oficjalnej dacie wydania. Pamiętamy zapewne, że wersja na konsolkę PSP została pozbawiona trybu zabawy dla wielu graczy. Na szczęście pozostał prosty w obsłudze edytor i nietuzinkowa zabawa znana z "dorosłej" wersji.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #11 dnia: Października 26, 2009, 23:06:11 pm »
SDCC 09: Savannah Gameplay (Cam)




Świetnie to wygląda :grin:

Pytanie czy LBP na PSP ma coś czego wersja na PS3 nie ma?
Czy Story będzie zupełnie inne?
Bo na tę chwilę całkowicie nie mam ciśnienia na "to samo" - tyle, że w wersji przenośnej...

Rewelacja. Dobrze, nawet bardzo dobrze się składa, gdyż coś cicho ostatnio w temacie hitów na PSP. Takie przenośne LBS się przyda. Czy zaskoczy czymś? Cóż , dla mnie sama wizja grania w LBP podczas przykładowo podróży, to sympatyczna opcja. Tym bardziej, iż świetnie się powinno sprawdzić, jako całość. Godny konkurent dla Mariana z DS.
Wybaczcie, że odpisuję na post z sierpnia. Według mnie żadna, ale to absolutnie ŻADNA platformówka 2d wydana na konsole nie może równać się z new super mario bros. Chyba, że super mario bros. 3  :cool:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 02, 2009, 12:59:58 pm »
Niby racja, ale można polemizować. Marian to kult sam w sobie ( i synonim świetnej platformowej gry). Szczególnie kochają go kobiety (zupełnie jak Rona Jeremiego, może to, przez podobieństwo uderzające).
Jednak niejedna kobieta u mnie grała w LBP na PS3 (każda przy tym grała  kiedyś tam w Mario) i .... są zachwycone. Bowiem skacze się, zbieractwo istnieje, nie ma logicznych zagadek, płatwo całość opanować - czyli jak w Mario - jednak gra wygrywa dwoma elementami. Pierwszy to główny bohater. Drugi to zabawa w przebieranie.

Badania własne xD

lupinator

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 09, 2009, 16:30:08 pm »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 17, 2009, 20:47:49 pm »
Ja tam kupię. Co prawda, jeszcze wersji na PS3 nie przeszedłem, choć ta gości szmat czasu u mnie na półce i zastanawiam się, czy LBP na PSP też zajmie mi kilkanaście miesięcy, jednak, taka gra na PSP, to dobra rzecz. Coś w deseń Mario na DS. Pokazać swej kobiecie i masz anielski spokój xD

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 17, 2009, 22:39:19 pm »
Po twoim "ja tam kupie" spodziewałem sie 6 w eurogamerze, a tam 9 lol

nakimushi

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 20, 2009, 15:55:30 pm »
wczoraj sciagnalem demko i musze powiedziec ze rewelacja !!!!
o ile gra na ps3 mi nie przypadla do gustu prawie wogole i sprzedalem ja po jakims czasie tak wersja na psp (ktora wyglada identycznie jak nie lepiej  :shock:) idealnie mi lezy

ta gra wrecz jest stworzona do tej konsolki  - naprawde nie spodziewalem sie ze kupie ta gre drugi raz ale mysle ze tak bedzie /
polecam

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 20, 2009, 22:17:23 pm »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 13, 2010, 21:21:04 pm »
Odświeżę trochę temat: ma ktoś więcej info odnośnie tego, czy faktycznie jest jakiś 'cross-talk' pomiędzy wersją PS3, a PSP? Była o tym mowa przed premierą jakoś.