Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 398840 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #720 dnia: Sierpnia 28, 2007, 15:54:13 pm »
Byłeś szybszy, właśnie miałem zamiar zrezygnować.
Zapewne

Cytuj
To jest najdziwniejsze forum jakie moderowałem, ale to za sprawą głównego admina (tak Palli, chodzi o ciebie). Straciłeś panowanie nad forum - userzy robią co chcą, jadą po moderatorach za każde ich działaniem,
hm, nie zauważyłem, żeby ktoś jechał np. po Younie, Lewiku, zielarzu [wstaw sobie ksywkę moderatora]. Zasłużyłeś sobie na to, tak jak i ja swego czasu, wybiórczym dawaniem ostrzeżeń. Ot, kolejny precedens. Zresztą dla mnie jechanie to np. "hokus pokus czary mary twoja stara to twój stary", a o ile pamiętam, starałem się prowadzić merytoryczna dyskusję.

Cytuj
wszędzie offtop, syf jednym słowem. Ja chciałem coś tu zdziałać i troche to zmienić, ale, że userzy nie przyzwyczajeni to odrazu po mnie za to po mnie pojechali ja najzwyczajniej w świecie broniłem sie przed atakami min. w tym temacie a ty mnie jeszcze za to postanowiłeś usunąć.
Znów te ataki... to chyba niedobrze, że widzisz zjawiska, których inni nie widzą. Ty dajesz jakieś ostrzeżenie Mikes'owi za offtop a w temacie o Playstation 3 co druga wypowiedź rozpoczyna gigantycznego offtopa i wyzwiska, ale jak widać, nie chciało Ci się ogarniać tak niewdzięcznego tematu.

Cytuj
I nie wyrzucać jedynych moderatorów którzy pomagali temu forum, czyli tobie.
Ojej, ja już tak chyba 4 raz byłem moderatorem i znowu nie jestem, bo sobie za dużo pozwalałem. Nawet się nie dowiedziałem za co ostatnim razem straciłem moda :).

Cytuj
W tym samym momencie rezygnuje z udzielania się na tym forum.
Pozdrawiam.
Patos jak za pamiętnego odejścia Don Pedra. :cry:
Cytuj
Hubi - dziękuje.
Oooh, isn't that sweet? :-(

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpnia 28, 2007, 15:58:40 pm »
Cytuj
a w temacie o Playstation 3 co druga wypowiedź rozpoczyna gigantycznego offtopa i wyzwiska, ale jak widać, nie chciało Ci się ogarniać tak niewdzięcznego tematu.
I to potwierdza to, o czym pisał Crash.

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:00:25 pm »
A mimo to nie zaglądał, do tego tematu. Tylko dawał ostrzeżenie Mikes'owi, który pisał bzdury, w nomen omen, bzdurnych tematach.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:07:41 pm »
A mimo to nie zaglądał, do tego tematu. Tylko dawał ostrzeżenie Mikes'owi, który pisał bzdury, w nomen omen, bzdurnych tematach.
OK, niech będzie, że masz racje.
Tylko dlaczego żaden inny mod, których wymieniłeś, że nikt po nich nie jeździ, itd., również nie zajrzy do tego tematu? Czemu aż tak bardzo uczepiłeś się Crasha? Lepiej żeby w ogóle nic nie robił? Bo gdyby Ci wymienieni wyżej również dawali ostrzeżenia tam gdzie trzeba, do i po nich by ludzie jeździli.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpnia 28, 2007, 16:10:58 pm »
Crasch - od teraz przestajesz być moderatorem.
Zalecałbym wyleczyć się z pyszałkowatości.

Byłeś szybszy, właśnie miałem zamiar zrezygnować.

Zawsze lepiej to brzmi, ze chciales zrezygnowac, prawda? :) Lecz przyjmijmy, ze faktycznie tak bylo...

Cytat: crasch
To jest najdziwniejsze forum jakie moderowałem, ale to za sprawą głównego admina (tak Palli, chodzi o ciebie). Straciłeś panowanie nad forum - userzy robią co chcą, jadą po moderatorach za każde ich działaniem, wszędzie offtop, syf jednym słowem.

User ma prawo od moderatora uzyskac informacje dlaczego stalo sie co sie stalo (jezeli ostrzezenie nie zostalo dostatecznie opisane). To, ze po Tobie "jechali" zdecydowanie czesciej niz po innych moderatorach to juz osobna kwestia. Pewnie sie na Ciebie uwzieli.


Cytat: crasch
Ja chciałem coś tu zdziałać i troche to zmienić, ale, że userzy nie przyzwyczajeni to odrazu po mnie za to po mnie pojechali ja najzwyczajniej w świecie broniłem sie przed atakami min. w tym temacie a ty mnie jeszcze za to postanowiłeś usunąć.

Nie chodzi o to, ze sie broniles. Nie za to zostales usuniety z moderacji. Masz manie wielkosci, wszystko chcesz kontrolowac, wszystko wiesz najlepiej. Chyba za bardzo poczules wladze na forum. Informacje o Twoich stosunkach z reszta zespolu forum zostawie dla siebie.

Cytat: crasch
Widać, że nie masz pojęcia jaka jest sytuacja do końca.
Radze zwracać więcej uwagi na swoje forum. I nie wyrzucać jedynych moderatorów którzy pomagali temu forum, czyli tobie.

Dziekuje za rade. Twoja opinia o tym, ze jestes w grupie "jedynych moderatorow, ktorzy pomagali temu forum" najlepiej swiadczy o Twoim braku pokory.

Cytat: crasch
W tym samym momencie rezygnuje z udzielania się na tym forum.
Pozdrawiam.

Hubi - dziękuje.

Sklamalbym, jezeli powiedzialbym, ze bedzie mi brakowac Twoich postow :)
Nie mniej - powodzenia.

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

JW

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-08-2007
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpnia 28, 2007, 17:41:18 pm »
http://www.gameonly.pl/newsy/12662

Czy którykolwiek z adminów zadał sobie tyle trudu ,aby przeczytać chociaż jeden post użytkownika DawidM z tego tematu?
Nienawidzę jak ktoś kogoś dyskryminuje na tle miejsca zamieszkania.
I do tego trzech użytkowników zaśmiecało newsa: TakaJestPrawda,Player1 oraz Dawidm, dlaczego ten ostatni nie został zbanowany?

I jakim cudem komentarze niezarejestrowanych użytkowników o takiej treści przechodzą przez ręce moderacji?

Cytyje:"   Gość admini idioci   Wysłano: 28.08.2007   16:31:47   [Odpowiedz]
Gdzie admini?? Może wam odpowiadają takie śmiecie jak taka jest prawda czy Player 1. Gameonly zamienia się powoli na ćwokonly."

Czy GameOnly to serwis dla graczy czy jakiś blokersów z dużych miast pokroju DawidM?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpnia 28, 2007, 18:59:36 pm »
Palli - prosze, uwierz mi. Naprawde pare dni już sie nosiłem z myślą opuszczenia grupy moderatorów GameOnly Forum. Co do tych stosunków z resztą moderatorów, to nie mam pojęcia o czym piszesz. Tylko z casprem sie nie dogadaliśmy.
ps. to ja nie powiem co niektórzy z grupy adminów/modów forum GO myślą o tobie :).
ps2. co do tego, że ci nie bedzie brakowac moich postów. Skąd wiesz jakie są moje posty? Śledziłeś tak dokładnie forum i moje wiadomość, że wiesz co i jak pisze? :D
Tarniak - nie myślałeś żeby zatrudnić sie u o. Rydzyka i otworzyć jakiś nowy program w Radiu Maryja, np. 'Dobre Rady Tarniusia'? Or smth :].

btw. Palli jeżeli jeszcze zmienisz zdanie i zechcesz mnie w moderacji, to obiecuje, że nie będe kompletnie nic robił! Nie przyznam żadnego bana/ostrzeżenia czy też nie zamkne/usune jakiegokolwiek tematu! W razie czego może na mnie liczyć :].

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:13:13 pm »
Cytuj
ps. to ja nie powiem co niektórzy z grupy adminów/modów forum GO myślą o tobie
Tjaaa... bo ja uwierze ze Music, zielarz i reszta jadą po Pailiemu za plecami  :lol: Kto jak kto ale to są spoko chlopaki.
Cytuj
ps2. co do tego, że ci nie bedzie brakowac moich postów. Skąd wiesz jakie są moje posty? Śledziłeś tak dokładnie forum i moje wiadomość, że wiesz co i jak pisze? Very Happy
A co, admin ma nie zagladać na forum? :lol:
Cytuj
Tarniak - nie myślałeś żeby zatrudnić sie u o. Rydzyka i otworzyć jakiś nowy program w Radiu Maryja, np. 'Dobre Rady Tarniusia'? Or smth :].
wtf?
Cytuj
btw. Palli jeżeli jeszcze zmienisz zdanie i zechcesz mnie w moderacji, to obiecuje, że nie będe kompletnie nic robił! Nie przyznam żadnego bana/ostrzeżenia czy też nie zamkne/usune jakiegokolwiek tematu! W razie czego może na mnie liczyć :].
Tak, jutro Paili zagada do Ciebie na GG i spyta o ponowną współpracę :lol:

Anyway, kończę te kłótnie licząć ze dotrzymasz zdania i pisać już nie będziesz. Pa =*

btw. Hubi, w czym crasch był leoszy od innch modów? W tym ze bardzo lubił zakanczac tresciwe dyskusje? A może w tym że dawał ostrzezenia tylko w przypadku tych offtopów które on uznaławł za słuszne?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2007, 19:15:30 pm wysłana przez Mikes »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #728 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:15:19 pm »
Cytuj
ps. to ja nie powiem co niektórzy z grupy adminów/modów forum GO myślą o tobie
Tjaaa... bo ja uwierze ze Music, zielarz i reszta jadą po Pailiemu za plecami  :lol: Kto jak kto ale to są spoko chlopaki.
Cytuj
ps2. co do tego, że ci nie bedzie brakowac moich postów. Skąd wiesz jakie są moje posty? Śledziłeś tak dokładnie forum i moje wiadomość, że wiesz co i jak pisze? Very Happy
A co, admin ma nie zagladać na forum? :lol:
Cytuj
Tarniak - nie myślałeś żeby zatrudnić sie u o. Rydzyka i otworzyć jakiś nowy program w Radiu Maryja, np. 'Dobre Rady Tarniusia'? Or smth :].
wtf?
Cytuj
btw. Palli jeżeli jeszcze zmienisz zdanie i zechcesz mnie w moderacji, to obiecuje, że nie będe kompletnie nic robił! Nie przyznam żadnego bana/ostrzeżenia czy też nie zamkne/usune jakiegokolwiek tematu! W razie czego może na mnie liczyć :].
Tak, jutro Paili zagada do Ciebie na GG i spyta o ponowną współpracę :lol:

Anyway, kończę te kłótnie licząć ze dotrzymasz zdania i pisać już nie będziesz. Pa =*

btw. Hubi, w czym crasch był leoszy od innch modów? W tym ze bardzo lubiał zakanczac tresciwe dyskusje? A może w tym że dawał ostrzezenia tylko w przypadku tych offtopów które on uznaławł za słuszne?

 :lol: :lol: :lol: :lol: dzieciaczek  :lol: :lol: :lol: :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #729 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:16:16 pm »
Cytuj
btw. Palli jeżeli jeszcze zmienisz zdanie i zechcesz mnie w moderacji, to obiecuje, że nie będe kompletnie nic robił! Nie przyznam żadnego bana/ostrzeżenia czy też nie zamkne/usune jakiegokolwiek tematu! W razie czego może na mnie liczyć :].
Cytuj
Tarniak - nie myślałeś żeby zatrudnić sie u o. Rydzyka i otworzyć jakiś nowy program w Radiu Maryja, np. 'Dobre Rady Tarniusia'? Or smth :].
Żałosne hasła. Sorry, ale dzieciak jesteś.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #730 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:16:57 pm »
Palli - prosze, uwierz mi. Naprawde pare dni już sie nosiłem z myślą opuszczenia grupy moderatorów GameOnly Forum. Co do tych stosunków z resztą moderatorów, to nie mam pojęcia o czym piszesz. Tylko z casprem sie nie dogadaliśmy.
ps. to ja nie powiem co niektórzy z grupy adminów/modów forum GO myślą o tobie :).
ps2. co do tego, że ci nie bedzie brakowac moich postów. Skąd wiesz jakie są moje posty? Śledziłeś tak dokładnie forum i moje wiadomość, że wiesz co i jak pisze? :D
Tarniak - nie myślałeś żeby zatrudnić sie u o. Rydzyka i otworzyć jakiś nowy program w Radiu Maryja, np. 'Dobre Rady Tarniusia'? Or smth :].

btw. Palli jeżeli jeszcze zmienisz zdanie i zechcesz mnie w moderacji, to obiecuje, że nie będe kompletnie nic robił! Nie przyznam żadnego bana/ostrzeżenia czy też nie zamkne/usune jakiegokolwiek tematu! W razie czego może na mnie liczyć :].

Crasch, miales nie pisac. Co tu jeszcze robisz, łodafak?  :eek: W ogole to jestes zalosny. Niby chciales wystapic z moderacji, ale gdzie tam, chetnie pomodujesz jeszcze... LAMER.  :?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #731 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:17:44 pm »
Cytuj
ps. to ja nie powiem co niektórzy z grupy adminów/modów forum GO myślą o tobie
Tjaaa... bo ja uwierze ze Music, zielarz i reszta jadą po Pailiemu za plecami  :lol: Kto jak kto ale to są spoko chlopaki.
Cytuj
ps2. co do tego, że ci nie bedzie brakowac moich postów. Skąd wiesz jakie są moje posty? Śledziłeś tak dokładnie forum i moje wiadomość, że wiesz co i jak pisze? Very Happy
A co, admin ma nie zagladać na forum? :lol:
Cytuj
Tarniak - nie myślałeś żeby zatrudnić sie u o. Rydzyka i otworzyć jakiś nowy program w Radiu Maryja, np. 'Dobre Rady Tarniusia'? Or smth :].
wtf?
Cytuj
btw. Palli jeżeli jeszcze zmienisz zdanie i zechcesz mnie w moderacji, to obiecuje, że nie będe kompletnie nic robił! Nie przyznam żadnego bana/ostrzeżenia czy też nie zamkne/usune jakiegokolwiek tematu! W razie czego może na mnie liczyć :].
Tak, jutro Paili zagada do Ciebie na GG i spyta o ponowną współpracę :lol:

Anyway, kończę te kłótnie licząć ze dotrzymasz zdania i pisać już nie będziesz. Pa =*

btw. Hubi, w czym crasch był leoszy od innch modów? W tym ze bardzo lubiał zakanczac tresciwe dyskusje? A może w tym że dawał ostrzezenia tylko w przypadku tych offtopów które on uznaławł za słuszne?

 :lol: :lol: :lol: :lol: dzieciaczek  :lol: :lol: :lol: :lol:
Dowaliłeś mi cholernie inteligentnie, nie powiem :eek:

Odejdź z twarzą crasch, a przynajmniej z jej resztkami.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2007, 19:19:42 pm wysłana przez Mikes »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #732 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:20:53 pm »
Palli - prosze, uwierz mi. Naprawde pare dni już sie nosiłem z myślą opuszczenia grupy moderatorów GameOnly Forum. Co do tych stosunków z resztą moderatorów, to nie mam pojęcia o czym piszesz. Tylko z casprem sie nie dogadaliśmy.
ps. to ja nie powiem co niektórzy z grupy adminów/modów forum GO myślą o tobie :).
ps2. co do tego, że ci nie bedzie brakowac moich postów. Skąd wiesz jakie są moje posty? Śledziłeś tak dokładnie forum i moje wiadomość, że wiesz co i jak pisze? :D
Tarniak - nie myślałeś żeby zatrudnić sie u o. Rydzyka i otworzyć jakiś nowy program w Radiu Maryja, np. 'Dobre Rady Tarniusia'? Or smth :].

btw. Palli jeżeli jeszcze zmienisz zdanie i zechcesz mnie w moderacji, to obiecuje, że nie będe kompletnie nic robił! Nie przyznam żadnego bana/ostrzeżenia czy też nie zamkne/usune jakiegokolwiek tematu! W razie czego może na mnie liczyć :].

Crasch, miales nie pisac. Co tu jeszcze robisz, łodafak?  :eek: W ogole to jestes zalosny. Niby chciales wystapic z moderacji, ale gdzie tam, chetnie pomodujesz jeszcze... LAMER.  :?

Hahaha. Dobre. Pomoderuje jeszcze? Przeczytaj mój post jeszcze raz, i tym razem nie zapomnij swoich różowych okularów bo znów niedowidzisz żałosna 'lamko'. :]

Tarniak? Dzieciak? Czyli tak jak ty.

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #733 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:24:21 pm »
Niezbyt. To ty miałeś ponoć nie pisać, a jedziesz nagle wszystkim równo. Tak zachowują się dzieci. Tupią małymi bosymi stopkami w ziemię i zabierają swoje foremki, by podbijać inną piaskownicę, dzięki której poznają splendor i spleen pięknych witryn internetowych, w których fora są pełne młodych, prężnych i bezwzględnych moderatorów, którzy żadnemu offtopicowi nie popuszczą.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #734 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:27:15 pm »
Palli - prosze, uwierz mi. Naprawde pare dni już sie nosiłem z myślą opuszczenia grupy moderatorów GameOnly Forum. Co do tych stosunków z resztą moderatorów, to nie mam pojęcia o czym piszesz. Tylko z casprem sie nie dogadaliśmy.
ps. to ja nie powiem co niektórzy z grupy adminów/modów forum GO myślą o tobie :).
ps2. co do tego, że ci nie bedzie brakowac moich postów. Skąd wiesz jakie są moje posty? Śledziłeś tak dokładnie forum i moje wiadomość, że wiesz co i jak pisze? :D
Tarniak - nie myślałeś żeby zatrudnić sie u o. Rydzyka i otworzyć jakiś nowy program w Radiu Maryja, np. 'Dobre Rady Tarniusia'? Or smth :].

btw. Palli jeżeli jeszcze zmienisz zdanie i zechcesz mnie w moderacji, to obiecuje, że nie będe kompletnie nic robił! Nie przyznam żadnego bana/ostrzeżenia czy też nie zamkne/usune jakiegokolwiek tematu! W razie czego może na mnie liczyć :].

Crasch, miales nie pisac. Co tu jeszcze robisz, łodafak?  :eek: W ogole to jestes zalosny. Niby chciales wystapic z moderacji, ale gdzie tam, chetnie pomodujesz jeszcze... LAMER.  :?

Hahaha. Dobre. Pomoderuje jeszcze? Przeczytaj mój post jeszcze raz, i tym razem nie zapomnij swoich różowych okularów bo znów niedowidzisz żałosna 'lamko'. :]

Tarniak? Dzieciak? Czyli tak jak ty.

Dzieki za troske, okularow nie noszę. Ja z twojego posta zrozumialem, ze chetnie wejdziesz do moderacji i bedziesz rzekomo sie obijal jak reszta.   :?


mateo

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #735 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:31:52 pm »
Crasch..
walcz chłopie dalej..jak na Snake'a przystało  :lol: ;)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #736 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:33:45 pm »
Crasch..
walcz chłopie dalej..jak na Snake'a przystało  :lol: ;)
kur** ty to potrafisz czasem wyjechać :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #737 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:41:35 pm »
Eee... nie to żebym coś mówił, ale wylewanie na publicznym forum szamba pochodzącego ze środowiska administratorów i modów jest trochę złe, nie sądzicie? Nie możecie tej dyskusji (swoją droga - offtop) poprowadzić na PW czy gdzieś, gdzie oko szarego uzytkownika nie sięga?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #738 dnia: Sierpnia 28, 2007, 19:51:53 pm »
Cytuj
User ma prawo od moderatora uzyskac informacje dlaczego stalo sie co sie stalo (jezeli ostrzezenie nie zostalo dostatecznie opisane). To, ze po Tobie "jechali" zdecydowanie czesciej niz po innych moderatorach to juz osobna kwestia. Pewnie sie na Ciebie uwzieli.
Pali - skoro tak to dlaczego jak ja dostalem 2tygodniowego bana nikt nie dal mi absolutnie zadnej odpowiedzi ? Nawet nie wiem kto mi go dal do dzis, a ban byl za bagatela "przeklinanie" gdzie nie wytykajac palcem jest to czeste zjawisko na tym forum i nie widzialem zeby lecialy bany.
Nie jestem zaglebiony w sytuacje ale nie mam nic do moderacji Crasha i on jako jedyny zainteresowal sie moja sprawa i wyjasnil mi ze ban jest tymczasowy, do dzis nie moge pisac komentarzy nie wiedziec czemu.
Osobiscie odpowiada mi luznosc tego forum ale jak sprawiedliwosc to dla wszystkich.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #739 dnia: Sierpnia 28, 2007, 20:03:09 pm »
Kolejne prywatne pojechanki skończą się banami, od tego posta.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #740 dnia: Sierpnia 28, 2007, 20:08:38 pm »
Mikes - mam odejść z resztą twarzy? :lol: Zostaje :D hehehe.
Tarniak - hmm... Gdzie ja po kimś pojechałem? Po nikim nie jade, tylko odpowiadam w tak samo inteligentny sposób jak dana osoba odnosiła sie do mnie. Zauważ to.
Mateo - dooobre :D.
Mr_Zombie - weź daj spokój userze!! W końcu to konstruktywna dyskusja :D aha to forum to jeden wielki offtop więc sie nie czepiaj hehe ;)
Sora - i tak Cie dogonie w GS na X0!! Więc sie za mną nie wstawiaj, bo to nic nie da :P:P ;))).

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #741 dnia: Sierpnia 28, 2007, 20:36:55 pm »
Ostrzegałem. Jeden dzień odpoczynku od forum.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2007, 20:38:32 pm wysłana przez lewik »

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #742 dnia: Sierpnia 28, 2007, 21:49:59 pm »
To nie jest żadna pojechanka, tylko odpowiedź na zadane pytani:
Cytuj
btw. Hubi, w czym crasch był leoszy od innch modów? W tym ze bardzo lubił zakanczac tresciwe dyskusje? A może w tym że dawał ostrzezenia tylko w przypadku tych offtopów które on uznaławł za słuszne?
Tym, że przynajmniej coś robi. Widziałeś ostatnio, żeby jakiś inny mod zamykał bezsensowny temat, etc.?

BTW
Wszystko zaczęło się od kłótni na temat ostrzeżenia POK'a, a on sam nic tu nawet nie napisał :lol:

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #743 dnia: Sierpnia 29, 2007, 01:12:11 am »
Nie było mnie zaledwie pół dnia, a tu proszę - ile korzystnych zmian na forum. Nie wnoszę żadnych zażaleń. Jestem od teraz szczęśliwym człowiekiem.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #744 dnia: Sierpnia 29, 2007, 21:36:25 pm »
Składam zazalenie na to ze ban crascha juz nie działa

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #745 dnia: Sierpnia 29, 2007, 21:41:28 pm »
Składam zazalenie na to ze ban crascha juz nie działa

Dobra, a teraz mi powiedz za co mam mieć bana? Czekam na inteligentną odpowiedź, choć znając osobe którą prosze takiej nie uzyskam.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #746 dnia: Sierpnia 29, 2007, 21:47:07 pm »
Wyraźnie napisałem, że na jeden dzień. Za takie głupie prowokacje Mikes, zaraz też możesz dostać.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #747 dnia: Września 22, 2007, 15:34:48 pm »
Ooo jak miło dostałem warna, ale Marcepan już nie. I gdzie ku*** ta sprawiedliwość ?

Edit: Ile go będę miał ?

Edit2: Warn to od razu, ale wytłumaczyć się ? Nieee no po co
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2007, 23:46:36 pm wysłana przez Bloo »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #748 dnia: Września 23, 2007, 17:38:13 pm »
Można wiedziec czemu Lesiu, Tarny itd. dostali ostrzezenia a w temacie o Halo 3 http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2301.msg208575;boardseen#new offtop i najazdy sie szerzą?

pff

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #749 dnia: Września 23, 2007, 17:53:21 pm »
Można wiedziec czemu Lesiu, Tarny itd. dostali ostrzezenia a w temacie o Halo 3 http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2301.msg208575;boardseen#new offtop i najazdy sie szerzą?

pff
Ja tam offtopa nie widzę.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #750 dnia: Września 23, 2007, 17:54:26 pm »
Bo dla Ciebie offtop to zwykły post.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #751 dnia: Września 23, 2007, 18:12:25 pm »
Bo dla Ciebie offtop to zwykły post.
Haha...

Poza tym nie ma co porównywać postów z tematu o Halo z tym, za co ww. osoby dostał ostrzeżenie. Bo o ile dobrze wiem Tarniak dostał je za obrażanie mnie, a Lesiu za porno obrazek faceto- kobiety :lol:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #752 dnia: Września 23, 2007, 18:18:44 pm »
Ależ ohydny zboczeniec z tego Lesia!

---

Dobra, dobra, jeżeli dostał ostrzeżenie za ten obrazek, to niech ktoś mu je zdejmie i dam mi. Użył zdjęcia Mejsa, które jest na moim serwerze, więc wykorzystałem sytuację i podmieniłem je na osobliwą hybrydę obu płci. Taka mała przestroga przed "hotlinkowaniem" obrazków z podejrzanych źródeł.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #753 dnia: Września 23, 2007, 18:19:49 pm »
Bo dla Ciebie offtop to zwykły post.
Haha...

Poza tym nie ma co porównywać postów z tematu o Halo z tym, za co ww. osoby dostał ostrzeżenie. Bo o ile dobrze wiem Tarniak dostał je za obrażanie mnie, a Lesiu za porno obrazek faceto- kobiety :lol:

Aha, czyli post z jednym gifem i gadanie o koltetach mogą byc bo to temat Halo? Aha.
Lesiu nie wstawiał zadnych porno obrazków tylko zdjecie Mejsa o_O

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #754 dnia: Września 23, 2007, 18:21:36 pm »
Bo dla Ciebie offtop to zwykły post.
Haha...

Poza tym nie ma co porównywać postów z tematu o Halo z tym, za co ww. osoby dostał ostrzeżenie. Bo o ile dobrze wiem Tarniak dostał je za obrażanie mnie, a Lesiu za porno obrazek faceto- kobiety :lol:

Aha, czyli post z jednym gifem i gadanie o koltetach mogą byc bo to temat Halo? Aha.
Lesiu nie wstawiał zadnych porno obrazków tylko zdjecie Mejsa o_O

Nie, a co Ty myślałeś.  :mad:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #755 dnia: Września 23, 2007, 18:22:05 pm »
Chyba coś przeoczyłeś Mikes. Wejdź do tematu Szokuje i obejrzyj mój "spojler". To nie jest żaden fotomontaż.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #756 dnia: Września 23, 2007, 18:23:22 pm »
Chyba coś przeoczyłeś Mikes. Wejdź do tematu Szokuje i obejrzyj mój "spojler". To nie jest żaden fotomontaż.
Lesiu wstawił obrazek Mejsa który Ty zamieniłeś na jakąś shemale i wyszedł maly zonk, głównie dla Lesia xD

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #757 dnia: Września 23, 2007, 18:32:22 pm »
Jak wyżej napisałem - trzeba było nie KRAŚĆ obrazków z mojej strony. Nawet sobie nie wyobrażasz jakie to obciążenie dla serwera, w try-miga przekroczyłoby mi miesięczny limit i co wtedy?

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #758 dnia: Września 23, 2007, 18:43:41 pm »
Bo dla Ciebie offtop to zwykły post.
Haha...

Poza tym nie ma co porównywać postów z tematu o Halo z tym, za co ww. osoby dostał ostrzeżenie. Bo o ile dobrze wiem Tarniak dostał je za obrażanie mnie, a Lesiu za porno obrazek faceto- kobiety :lol:

Przecież ja Cię nie obraziłem. Założyłem pewną hipotezę, której nie potwierdziłem więc pozostała hipotezą, a zatem nie była stwierdzeniem. Jeśli jednakoż cytat przeze mnie przytoczony poniżej owej hipotezy, potwierdził ją, stała się tezą za którą uzyskałem ostrzeżenie. Wobec owego jeśli moja hipoteza została uznana za tezę - przez moderatora - to znaczy to, że była prawdziwa, a ponieważ ja wysunąłem wyłącznie hipotezę, która została rozstrzygnięta jako teza to jestem niewinny. W konkluzji: dostałem niesłuszne ostrzeżenie za prawdę.  :cool:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #759 dnia: Września 23, 2007, 20:28:38 pm »
Bo dla Ciebie offtop to zwykły post.
Haha...

Poza tym nie ma co porównywać postów z tematu o Halo z tym, za co ww. osoby dostał ostrzeżenie. Bo o ile dobrze wiem Tarniak dostał je za obrażanie mnie, a Lesiu za porno obrazek faceto- kobiety :lol:

Przecież ja Cię nie obraziłem. Założyłem pewną hipotezę, której nie potwierdziłem więc pozostała hipotezą, a zatem nie była stwierdzeniem. Jeśli jednakoż cytat przeze mnie przytoczony poniżej owej hipotezy, potwierdził ją, stała się tezą za którą uzyskałem ostrzeżenie. Wobec owego jeśli moja hipoteza została uznana za tezę - przez moderatora - to znaczy to, że była prawdziwa, a ponieważ ja wysunąłem wyłącznie hipotezę, która została rozstrzygnięta jako teza to jestem niewinny. W konkluzji: dostałem niesłuszne ostrzeżenie za prawdę. :cool:

I w tym momencie znowu mnie obrażasz.
Cytuj
Jeśli jednakoż cytat przeze mnie przytoczony poniżej owej hipotezy, potwierdził ją,
Oj chyba jednak nie potwierdził. Nie raczyłeś wytłumaczyć dokładnie o co Ci chodziło i wciąż nie wiem co jest takiego szokującego i niezrozumiałego w tym, że ktoś nie wie, że Samus jest kobietą.

Z mojej strony EOT (przynajmniej w tym temacie).