Autor Wątek: PlayStation 4 - Temat Główny  (Przeczytany 1035328 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8400 dnia: Lipca 09, 2015, 20:14:32 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8401 dnia: Lipca 09, 2015, 20:52:34 pm »
Wiele bzdur, nieistotnych pierdół i cebuli. Ledwie kilka interesujących punktów. Nuda.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8402 dnia: Lipca 09, 2015, 23:29:12 pm »
Bundle dostępny od 15 września. Info z US, więc na razie nie wiadomo co z EU.

http://blog.us.playstation.com/2015/07/07/limited-edition-destiny-the-taken-king-ps4-bundle-out-this-september/



Cytuj
The package will include a white Destiny-inspired 500GB Limited Edition PS4 system and a physical copy of Destiny: The Taken King Legendary Edition, which includes Destiny, Expansions I and II, and The Taken King. You’ll also get an upgrade to the Digital Collector’s Edition, which includes the following content: three exotic Guardian class items with XP bonuses, three classic-specific emotes, three armor shaders, as well as the early access weapons pack.

Cytuj
As you can see, the design showcases a map of the cosmos in silver with the Guardian’s crest set in gold right in the center – a beacon of hope in a besieged solar system.
Wiadomo czy to będzie ta nowa wersja konsoli?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8403 dnia: Lipca 09, 2015, 23:34:19 pm »
Na razie nie wiadomo. Info o cenie i  preorderach pojawi się wkrótce.

Kapnęliście się, że na zdjęciu jest pad dla leworęcznych? ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8404 dnia: Lipca 10, 2015, 09:41:38 am »
Kapnęliście się, że na zdjęciu jest pad dla leworęcznych?

Nie xD

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8405 dnia: Lipca 10, 2015, 10:49:02 am »
Oddawał ktoś z was pada na gwarancję przez Playstation Polska? Ile czasu trwa cały proces? Tydzień temu, w piątek kurier odebrał mojego pada, a do tej pory nie dostałem żadnej informacji odnośnie przyjęcia mojego sprzętu w serwisie we Francji. :/ W weekend wracam z urlopu i nie będę miał na czym grać!

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8406 dnia: Lipca 10, 2015, 10:59:47 am »
Oddawał ktoś z was pada na gwarancję przez Playstation Polska? Ile czasu trwa cały proces? Tydzień temu, w piątek kurier odebrał mojego pada, a do tej pory nie dostałem żadnej informacji odnośnie przyjęcia mojego sprzętu w serwisie we Francji. :/ W weekend wracam z urlopu i nie będę miał na czym grać!

Jeżeli w 2 tygodnie robocze nie dostaniesz żadnej informacji to gwarancja jest z automatu uznana. Więc nie wypytuj ich tylko czekaj ;) Albo kup sobie drugiego pada na czas oczekiwania :P 2 pady się przydadzą a możesz na spokojnie czekać na rozwiązanie sprawy ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8407 dnia: Lipca 10, 2015, 11:58:01 am »
Jeżeli w 2 tygodnie robocze nie dostaniesz żadnej informacji to gwarancja jest z automatu uznana.

Kto tak powiedział?

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8408 dnia: Lipca 10, 2015, 12:09:48 pm »
Jeżeli w 2 tygodnie robocze nie dostaniesz żadnej informacji to gwarancja jest z automatu uznana.

Kto tak powiedział?

Cytuj
art. 8 ust. 3 Jeżeli sprzedawca, który otrzymał od kupującego żądanie określone w ust. 1, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8409 dnia: Lipca 10, 2015, 12:10:36 pm »
Dalej radośnie mieszasz rękojmię i gwarancję  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8410 dnia: Lipca 10, 2015, 12:13:39 pm »
Dalej radośnie mieszasz rękojmię i gwarancję  :lol:

No nie wiem wpis dotyczył reklamacji.

Zresztą rozmawiałem z kolegami z działu reklamacji w pracy i w przypadku gwarancji też muszą dać jakąkolwiek informacje w ciągu 14 dni (choćby, że potrwa to dłużej) bo inaczej uznawana jest za rozpatrzoną.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8411 dnia: Lipca 10, 2015, 12:29:06 pm »
Gwarancji w ogóle nie rozpatruje sprzedawca tylko producent w oparciu o własne warunki gwarancji...

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8412 dnia: Lipca 10, 2015, 14:10:26 pm »
Chyba że nie napisze nic w danej kwestii to wtedy ustawowo jakieś terminy dają.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8413 dnia: Lipca 10, 2015, 14:16:58 pm »
Oddawał ktoś z was pada na gwarancję przez Playstation Polska? Ile czasu trwa cały proces? Tydzień temu, w piątek kurier odebrał mojego pada, a do tej pory nie dostałem żadnej informacji odnośnie przyjęcia mojego sprzętu w serwisie we Francji. :/ W weekend wracam z urlopu i nie będę miał na czym grać!



Do 21 dni trwa cały proces.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8414 dnia: Lipca 10, 2015, 14:18:02 pm »
No wiadomo, bardziej chodziło mi o to, ile w praktyce dni to zajmuje.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8415 dnia: Lipca 10, 2015, 14:29:04 pm »
Jestem prawie pewien, ze moja PS4 jest jakaś trefna jeśli chodzi o system chłodzenia.

Od samego początku wyje jak poj**ana. Z Killzonem czy z DriveClub w deszczu (bez jest trochę ciszej, mniejsze obciążenie konsoli) czy PCars na Nurbie - wchodzi na poziom suszaki do włosów a jak wychodzę do menu konsoli to hałas jeszcze się zwiększa (obciążający multitasking i utrzymywanie gry w tle). Masakra, najgłośniejsza konsola od momentu jak do konsol zawitało aktywne chłodzenie. Lektura neta mówi, że to dość powszechna plaga PS4, z drugiej strony są też takie konsole, których niemal zupełnie nie słychać. Wygląda na to, że w jakiś tam partiach konsoli albo zapomnieli dać pasty na procu albo coś źle złożyli albo chujwieco. Najchętniej bym kurwę rozłożył na kawałki i sam sprawdził, ale wiadomo - gwarancja.

A wczoraj dodatkowo zauważyłem artefakty wokół czcionek, takie jakby od kompresji wideo, delikatne duszki mrugające wokół tekstu w menu konsoli - wypisz wymaluj przegrzany GPU albo pamięć. Jak wyłączyłem grę i zostawiłem konsolę bezczynną w menu (czyli ostygła a wiatraki ucichły) - artefakty zniknęły. Do tego skrzypiący, wyginający się w dłoniach pad jakby się zaraz miał rozpaść i mam pełen obraz "jakości"  :lol:
Zupełnie jak polska developerka - projekt dobry tylko wykonanie nie te  :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8416 dnia: Lipca 10, 2015, 14:38:01 pm »
Postaw konsolę poziomo, to się trochę uciszy :lol: tak mówią... artefakty masz przy grze w driveclub? Wrzucałem tutaj taki filmik z artefaktami jak po przesadzonym overclockingu, bo mam to samo.

Odnośnie hałasu, planuję konsolę oddać do naprawy w związku z tym. Moldar dostał nówkę sztukę przez ten feler, warto zapytać jak im opisał usterkę. 

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8417 dnia: Lipca 10, 2015, 14:41:09 pm »
A wczoraj dodatkowo zauważyłem artefakty wokół czcionek, takie jakby od kompresji wideo, delikatne duszki mrugające wokół tekstu w menu konsoli - wypisz wymaluj przegrzany GPU albo pamięć.
Jaką masz "tapetę"? U znajomego też zauważyłem "asrtefakty" na ekranie i się okazało że to tylko przy dynamicznych motywach (albo jednym z nich) Zakonu 86.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8418 dnia: Lipca 10, 2015, 14:43:02 pm »
Postaw konsolę poziomo, to się trochę uciszy :lol: tak mówią... artefakty masz przy grze w driveclub? Wrzucałem tutaj taki filmik z artefaktami jak po przesadzonym overclockingu, bo mam to samo.

Odnośnie hałasu, planuję konsolę oddać do naprawy w związku z tym. Moldar dostał nówkę sztukę przez ten feler, warto zapytać jak im opisał usterkę. 
Porty na ruterze też ustawić?
Czy pionowo czy poziomo - jeden uj, może minimalnie tyci tyci lepiej jest poziomo. Dodam, że konsola ma fhooi miejsca dookoła i może swobodnie oddychać.

Moldar, napisz jak to było u Ciebie, co i jak.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8419 dnia: Lipca 10, 2015, 14:45:20 pm »
Jaką masz "tapetę"? U znajomego też zauważyłem "asrtefakty" na ekranie i się okazało że to tylko przy dynamicznych motywach (albo jednym z nich) Zakonu 86.
Stockową defaultową niezmienioną - nie zmieniałem ani motywu ani samej tapety ani jej koloru. Czyli jak to się tam zwie, "Niebieska fala" chyba.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8420 dnia: Lipca 10, 2015, 14:47:37 pm »
No to wychodzi na to, że nie szanowałeś marki. ;/

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8421 dnia: Lipca 10, 2015, 14:50:45 pm »
Nie bluźnij, trzy czarne siostry stoją obok siebie i tylko jedna z nich jest chora :cry:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8422 dnia: Lipca 10, 2015, 14:53:12 pm »
Widzisz, zabrakło najważniejszej - szarej - i pokarało ;)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8423 dnia: Lipca 10, 2015, 15:07:39 pm »
Ale szara też była zdrowa, nic a nic mi nie chorowała.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8424 dnia: Lipca 10, 2015, 15:12:39 pm »
No niestety masz pecha. U mnie cisza jakby nie chodziła w ogóle.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8425 dnia: Lipca 10, 2015, 15:13:51 pm »
No niestety masz pecha. U mnie cisza jakby nie chodziła w ogóle.
Nawet jak grasz, czy z grą w tle jesteś w menu głównym - serio?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8426 dnia: Lipca 10, 2015, 15:16:48 pm »
Yep. Raz chyba przy Killzone podczas gorącego dnia weszła w większe obroty. Tak to chill.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8427 dnia: Lipca 10, 2015, 15:23:29 pm »
Już nie do końca pamiętam jak to było u mnie, ale sporo się działo  :lol:

Po pierwsze, robiłem wszystko przez Saturn, dłużej się czeka, ale jest to IMO najlepsza opcja, ze sklepem można po prostu lepiej walczyć o swoje, z Sony nic się nie ugra.

Pierwsza wysyłka nastąpiła, jak konsola zaczęła wypluwać płyty i latała w środku jakaś śrubka, po dwóch tygodniach otrzymałem nową konsolę, ale w tej był spory feler, była kurewsko głośna, więc znowu Saturn i znowu gwarancja. Był to już czas, kiedy gwarancja od Sony już się zakończyła, ale sklep nie robił z tym problemu i konsolę przyjęli.

Jakieś 3 tygodnie później, otrzymałem z powrotem konsolę z opcją zapłaty za naprawę !? Poszedłem do marketu i powiedzieli, że to tylko tak z automatu informacja, oni płacą za naprawę. Czyli PRAM zażądał 600 żł, Saturn zapłacił. Otwieram pudło, a tam uszkodzony róg konsoli, jakby je*ła o podłogę. Konsoli nie przyjąłem i znowu qrwa czekanie. Przy okazji rozmawiałem z kierownikiem, że żądam nowej konsoli, a nie tylko wymianę obudowy, do PRAMu również dzwoniłem i przedstawiłem swój punkt widzenia, a oni na moje zarzuty zapytali " A skąd Pan wie, że konsola akurat na podłogę upadła ?" No kur** ewidentnie kutas chciał mnie wrobić, gardzę takimi odrzutami. Po jakimś czasie konsola znowu wróciła do Saturna, idę, a tam wersja odnowiona, z wgraną grą Driveclub  :lol:  Śmiech na sali, dodam jeszcze to, że pudełko wyglądało jakby ktoś to wszystko zjadł i wysrał, jakbym chciał sprzedać w przyszłości konsolę, to od razu 100 zł mniej za samo zjebane pudełko.

Powrót do Saturna i afera, miała być nowa, jest odnowiona i jeszcze z profilami kogoś i wgranymi grami  :lol:  Przyszedł kierownik, 10 minut rozmowy i pełny zwrot pieniędzy, zakupiłem białą i czerwonego pada, ale już w Euro RTV. Ta też jest głośna, ale znacznie mniej, jak wyjdzie nowa wersja w europie i będzie chodzić lepiej, to pewnie wymienię sobie.

Generalnie 2 miesiące byłem bez konsoli, nie przeszkadzało mi to, bo siedziałem w warszawie, finał histori udowadnia to co pisałem na początku, lepiej walczyć ze sklepem, bo po prostu więcej można ugrać.

PS. białą chciałem od razu oddać do sklepu i zażądać zwrotu, ale zakup przez internet jest ważny, jak jest wysyłka do domu, a mi dziewczyna osobiście odebrała w sklepie i wychodził tylko serwis i gwarancja, olałem temat, nie chciało mi się już czekać.

PS2. PS4 to po prostu gówno jest, już mogli wywalić zasilacz na zewnątrz, to pewnie nie byłoby takich problemów, szkoda szkoda, bo konsola sama w sobie jest świetna, ale kompletnie nie ogarnęli tego chłodzenia i konsole działają jak chcą.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8428 dnia: Lipca 10, 2015, 16:23:16 pm »
No niestety masz pecha. U mnie cisza jakby nie chodziła w ogóle.
Nawet jak grasz, czy z grą w tle jesteś w menu głównym - serio?
Jino nie gra na ps4, a jeśli już to w indyki z plusa. Po czym wychwala jak szybko sie ładują   :lol:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8429 dnia: Lipca 10, 2015, 16:47:06 pm »
Yep. Raz chyba przy Killzone podczas gorącego dnia weszła w większe obroty. Tak to chill.
To na bank swoją reklamuje, prosto w Euro RTV jak Moldar radzi (dzięki za info).

Jino nie gra na ps4, a jeśli już to w indyki z plusa. Po czym wychwala jak szybko sie ładują   :lol:
Moja wyła nawet na tym zjebanym Rocket League z grafiką jak na tablecie.  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8430 dnia: Lipca 10, 2015, 16:48:29 pm »
Ta gra jest bardzo zjebana i rzekomo kazdemu strasznie wyje na niej.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8431 dnia: Lipca 10, 2015, 16:57:37 pm »
Wyje nad swoim losem, że jej surowy Pan taką grę włączył.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8432 dnia: Lipca 10, 2015, 21:49:54 pm »
Już nie do końca pamiętam jak to było u mnie, ale sporo się działo  :lol:

Po pierwsze, robiłem wszystko przez Saturn, dłużej się czeka, ale jest to IMO najlepsza opcja, ze sklepem można po prostu lepiej walczyć o swoje, z Sony nic się nie ugra.

Pierwsza wysyłka nastąpiła, jak konsola zaczęła wypluwać płyty i latała w środku jakaś śrubka, po dwóch tygodniach otrzymałem nową konsolę, ale w tej był spory feler, była kurewsko głośna, więc znowu Saturn i znowu gwarancja. Był to już czas, kiedy gwarancja od Sony już się zakończyła, ale sklep nie robił z tym problemu i konsolę przyjęli.

Jakieś 3 tygodnie później, otrzymałem z powrotem konsolę z opcją zapłaty za naprawę !? Poszedłem do marketu i powiedzieli, że to tylko tak z automatu informacja, oni płacą za naprawę. Czyli PRAM zażądał 600 żł, Saturn zapłacił. Otwieram pudło, a tam uszkodzony róg konsoli, jakby je*ła o podłogę. Konsoli nie przyjąłem i znowu qrwa czekanie. Przy okazji rozmawiałem z kierownikiem, że żądam nowej konsoli, a nie tylko wymianę obudowy, do PRAMu również dzwoniłem i przedstawiłem swój punkt widzenia, a oni na moje zarzuty zapytali " A skąd Pan wie, że konsola akurat na podłogę upadła ?" No kur** ewidentnie kutas chciał mnie wrobić, gardzę takimi odrzutami. Po jakimś czasie konsola znowu wróciła do Saturna, idę, a tam wersja odnowiona, z wgraną grą Driveclub  :lol:  Śmiech na sali, dodam jeszcze to, że pudełko wyglądało jakby ktoś to wszystko zjadł i wysrał, jakbym chciał sprzedać w przyszłości konsolę, to od razu 100 zł mniej za samo zjebane pudełko.

Powrót do Saturna i afera, miała być nowa, jest odnowiona i jeszcze z profilami kogoś i wgranymi grami  :lol:  Przyszedł kierownik, 10 minut rozmowy i pełny zwrot pieniędzy, zakupiłem białą i czerwonego pada, ale już w Euro RTV. Ta też jest głośna, ale znacznie mniej, jak wyjdzie nowa wersja w europie i będzie chodzić lepiej, to pewnie wymienię sobie.

Generalnie 2 miesiące byłem bez konsoli, nie przeszkadzało mi to, bo siedziałem w warszawie, finał histori udowadnia to co pisałem na początku, lepiej walczyć ze sklepem, bo po prostu więcej można ugrać.

PS. białą chciałem od razu oddać do sklepu i zażądać zwrotu, ale zakup przez internet jest ważny, jak jest wysyłka do domu, a mi dziewczyna osobiście odebrała w sklepie i wychodził tylko serwis i gwarancja, olałem temat, nie chciało mi się już czekać.

PS2. PS4 to po prostu gówno jest, już mogli wywalić zasilacz na zewnątrz, to pewnie nie byłoby takich problemów, szkoda szkoda, bo konsola sama w sobie jest świetna, ale kompletnie nie ogarnęli tego chłodzenia i konsole działają jak chcą.

Śmiech na sali. Już tak zębów nie szczerzyli, jak podczas sprzedaży. Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Mnie od czasów PSX, żadna nie popsuła się (nawet dwa faty PS Trzy, podobno całkiem wadliwej).
Liczę, że z PS4 będzie podobnie. Dla pewności dokupiłem gwarancję przy zakupie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8433 dnia: Lipca 11, 2015, 01:15:21 am »
Ja niedawno dzwoniłem do serwisu w tej sprawie głośnej pracy i grzania się sprzętu, to konsultant musiał mnie z jakimś przełożonym połączyć, sam nie chciał tej sprawy tykać. Na razie czekam na ponowny kontakt z ich strony, ale może coś tam się uda ugrać.

Btw, wydaje mi się, że to wypluwanie płyty z grą i blokada połykania na jakiś czas, to jest automatyczna metoda zapobiegania przegrzaniu się sprzętu... ten konsultant bardzo się zainteresował tym przypadkiem ;>

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8434 dnia: Lipca 11, 2015, 11:19:08 am »
Btw, wydaje mi się, że to wypluwanie płyty z grą i blokada połykania na jakiś czas, to jest automatyczna metoda zapobiegania przegrzaniu się sprzętu... ten konsultant bardzo się zainteresował tym przypadkiem ;>

Ta i żeby wyłączyć tą automatyczną metodę zapobieganiu przegrzania wystarczy dokręcić śrubkę! ;)

Kiedyś wymieniali konsole za to, teraz krąży po necie filmik jak to banalnie naprawić :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8435 dnia: Lipca 11, 2015, 11:22:54 am »
Może to nie to samo? Z resztą, jak kupuję nowy sprzęt, to nie po to, żeby samemu kombinować z jakimiś śrubkami, które same się odkręcają :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8436 dnia: Lipca 11, 2015, 11:27:45 am »
Wątpię aby to było z przegrzaniem sprzętu, u mnie konsola sama się włączyła i zaczęła wypływać płytę, której nie było w środku.

Ja póki co nie kombinuje juz nic. Poczekam do premiery nowej konsoli, może ta z desitny taką będzie. W tedy sprzedaż białej i kupno kolejnej.

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8437 dnia: Lipca 11, 2015, 11:33:37 am »
Może to nie to samo? Z resztą, jak kupuję nowy sprzęt, to nie po to, żeby samemu kombinować z jakimiś śrubkami, które same się odkręcają :lol:

Ja tu ci podsuwam rozwiązanie, a ty się oburzasz ;) Zluzuj poślady. Wyślij konsole do serwisu to też ci "naprawią/wymienią" ale jak nie chce ci się czekać dokręć śrubkę i problem z głowy ;P

na 99% to to samo ;) Śrubka haczy o element napędu który wypycha płytę ;)

Proszę:
http://www.playstationing.com/ps4/how-to-fix-ps4-auto-eject-problem/1170


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8438 dnia: Lipca 11, 2015, 11:35:26 am »
Ale to się zdarzyło tylko dwa razy. W mega upalny dzień. Stąd moje przypuszczenia odnośnie zapobiegania przegrzaniu się.  Od tamtego momentu ,  sytuacja się nie powtórzyła.

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation 4 - Temat Główny
« Odpowiedź #8439 dnia: Lipca 11, 2015, 11:47:30 am »
Ale to się zdarzyło tylko dwa razy. W mega upalny dzień. Stąd moje przypuszczenia odnośnie zapobiegania przegrzaniu się.  Od tamtego momentu ,  sytuacja się nie powtórzyła.

Kwestia szczęścia ;) Mi się przy nowej konsoli zdarzało to tylko przy grze Trine 2 i jakoś pomogło :lol: