Autor Wątek: Odszkodowanie  (Przeczytany 2946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

omniboss

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-03-2016
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odszkodowanie
« dnia: Kwietnia 06, 2016, 15:54:12 pm »
Hej  ;) Potrzebuję waszej pomocy. Prowadzę firmę w branży transportowej. Niestety parę dni temu mój pracownik miał wypadek- auto na tę chwilę nie do użytkowania. Chyba przysługuje firmie odszkodowanie  za przestój pojazdu, ale nie wiem jak się o to ubiegać tak żeby było najwyższe i pokryło wszystkie koszta naprawy oraz utracony dochód. Może warto skontaktować się z prawnikami, bardziej się na tym znają.. Wiecie może na czym dokładnie polega taka współpraca, macie doświadczenia? Jakieś opinie, porady?  :roll:
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2016, 22:43:56 pm wysłana przez omniboss »

svonston

  • Gość
Odp: Odszkodowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2016, 15:55:49 pm »
Sprzedam opla

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Odszkodowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 06, 2016, 16:09:14 pm »
Insignia? :P  :grin:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Odszkodowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 06, 2016, 16:34:22 pm »
Hej  ;) Potrzebuję waszej pomocy. Jak wiecie pracuję w firmie z branży transportowej. Parę dni temu miałem małą kraksę furką, zagapiłem się na dobrą fuńkę co jadła kebaba od Amrita obok przystanku i przytarłem kurwa bok o barierki. Na tę chwilę auto nie do użytkowania. Szef będzie zły jak się dowie, bo ojebałem jedno piwko przed robotą, z konkursowego kega Heńka, co zgarnąłem. Pewnie bossu będzie chciał odszkodowanie uzyskać, a znając jego, jak najwyższe. Jak zacznie węszyć to się kapnie, że byłem na gazie, w środy po 14 posuwam jego żonę i od 2 miechów rozmawiam z firmą konkurencyjną o przejściu do nich. Może warto się skontaktować z prawnikami, bardziej się na tym znają. Niech załatwią tak, żeby nic nie wyszło. Wiecie może na czym dokładnie polega taka współpraca, macie doświadczenia? Jakieś opinie, porady?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Odszkodowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 06, 2016, 16:38:39 pm »