Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 217337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Anime
« Odpowiedź #120 dnia: Października 29, 2004, 14:39:56 pm »
Wypuszczanie kilku wersji ostatnich dwóch odcinków - to jest ściema (imho) - i robienie z nich filmów kinowych. Oczywiście filmy były znakomite i dawno temu mnie zabiły, ale nie lubię tego samego w różnych wersjach. Gdyby np. zrobili film kinowy z ostatnich odcinków Cowboy Bebop to by mnie coś trafiło.  CB to moja ulubiona seria, zaraz obok 4 odcinków Rouroni Kenshin.

slave

  • Gość
Anime
« Odpowiedź #121 dnia: Października 29, 2004, 20:51:44 pm »
jedno slowo: 'samurai champloo'. eee... dwa!

pan watanabe postaral sie po raz kolejny i wyszlo to, co wyszlo [czytaj: cudenko najwyzszych lotow]. humor, akcja, duza ilosc posoki, swietni bohaterowie. rzadzaca seria [jak na razie 17 odcinkow - kto nie widzial, niech zdobedzie, bo to lektura obowiazkowa].

a poza tym: 'cowboy bebop' [faaaye ;], 'ghost in the shell', 'hellsing', 'grenadier' [poki co - dwa ep'y, ale bardzo dobre], 'nge', 'rurouni kenshin' i wiele, wiele innych...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #122 dnia: Października 29, 2004, 21:15:02 pm »
Samurai Champloo oglądałem tylko 2 odcinki i zajebiscie mi sie podobały, wiec mowiesz ze juz jest 17 :) super, musze skombinowac KONIECZNIE

tak na marginesie trigun ządzi

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Anime
« Odpowiedź #123 dnia: Października 29, 2004, 23:00:14 pm »
[/quote]ren Wysłany: Pią Paź 29, 2004 10:37:28    Temat postu:  

--------------------------------------------------------------------------------
 
Trusio napisał:
Eeee tam - Evangelion ściema niemiłosierna...
oO

Kultowe anime, a ty mowisz ze sciema  Moze bys jakims argumentem sypnal?
 
Cytuj


Ano ściema. Kultowe - może i tak, ale nie dla wszystkich. Jak dla mnie trochę niestrawne. Fatalny Shinji i naprawdę zwalone zakończenia. No ale to moje zdanie i nikomu go nie narzucam  :P

A Bebop pozostanie moim ulubionym anime ever (no chyba, ze jakimś cudem ktoś zrobi coś lepszego, ale wątpie...)
[/code]
GT: Trusio

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #124 dnia: Października 29, 2004, 23:08:12 pm »
Cytat: "Trusio"
ren Wysłany: Pią Paź 29, 2004 10:37:28    Temat postu:  

--------------------------------------------------------------------------------
 
Trusio napisał:
Eeee tam - Evangelion ściema niemiłosierna...
oO

Kultowe anime, a ty mowisz ze sciema  Moze bys jakims argumentem sypnal?
 
Cytuj


Ano ściema. Kultowe - może i tak, ale nie dla wszystkich. Jak dla mnie trochę niestrawne. Fatalny Shinji i naprawdę zwalone zakończenia. No ale to moje zdanie i nikomu go nie narzucam  :P

A Bebop pozostanie moim ulubionym anime ever (no chyba, ze jakimś cudem ktoś zrobi coś lepszego, ale wątpie...)
[/quote]Fakt, faktem NGE to nie anime dla wszytkich. A ze niestrawne? Zeby do konca zrozumiec o co biega, trzeba serie obejrzec przynajmnie z 5 razy. I o to wlasnie chodzi - bo jaka inna seria Cie do tego wrecz zmusza?
[size=9]Waitin' for:[/size]

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Anime
« Odpowiedź #125 dnia: Października 30, 2004, 19:03:03 pm »
no ja nie chce nic mówic, ale na supernovej są już 3 pierwsze odcinki Viewtiful Joe...
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #126 dnia: Października 30, 2004, 19:09:19 pm »
Cytat: "Trusio"
no ja nie chce nic mówic, ale na supernovej są już 3 pierwsze odcinki Viewtiful Joe...


dzieki za info 8) peac

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Vejit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #127 dnia: Października 31, 2004, 13:59:11 pm »
Cytat: "Trusio"
Eeee tam - Evangelion ściema niemiłosierna... Lepiej puściliby wlasnie Triguna, Wolf's Rain, Ghost in the Shell... Od biedy moga powtórzyc znowu Cowboya bebopa :P


Jeśli cię to interesuje to JPF 12 listopada ma wypuścić pierwszy z dwóch tomów mangi Wolf's Rain.
I will show You the Greatest Nightmare

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Anime
« Odpowiedź #128 dnia: Października 31, 2004, 18:51:56 pm »
Tyle to ja wiem. Niestety manga jest u nas na razie (z resztą - gdzie indziej też) zbyt kosztowna i na tego Hellsinga, Love Hina i Gunsmiht Cats się ledwo wyrabiam. A propos - chce ktoś kupic siedem tomów Detektywa Kindaichi i pierwszy tom Hiroszimy od Waneko?? Stan idealny, czytane jeden raz  :o  :wink:  :?:
GT: Trusio

slave

  • Gość
Anime
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 01, 2004, 19:09:28 pm »
ech... wlasnie skonczylem ogladac pierwszy odcinek 'viewtiful joe' i jedyne co moge powiedziec to... jest [tylko?] dobrze. poczatek troche nudnawy - szczegolnie dla tych, ktorzy z gra mieli juz stycznosc. potem sie nawet rozwija, ale to jeszcze nie to czego mozna oczekiwac po anime opartym na podstawie takiej pozycji. ogladajac koncowke [tylko wtedy jest troche akcji] az chce sie chwycic pad'a we wlasne rece i wywinac pare komboli. mozna ogladnac - ot taki maly suplement do tego, co mialo miejsce w grze. chociaz szczerze mowiac wole sam kierowac losami jurka niz wpatrywac sie w jego postac na ekranie.

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 01, 2004, 19:25:40 pm »
Ja tam lubie Naruto Jeeeeee . Dragon Ball .... od tego się zaczeło .spodobało mi sie . szczerze mówiąc chciałem kolegow w szkole lac tymi trickami  co w DB były no i ostatnio jak oglondalem Naruto :P

Dante MUst Die :P

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Anime
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 01, 2004, 22:02:55 pm »
dzisiaj na dwójce puścili księżniczkę mononoke...nawet przyjemnie się oglądało. tylko dupa, że był polski dubbing, ale w sumie to dzieciom nie chiałoby się czytać podpisów :wink:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Anime
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 01, 2004, 22:05:19 pm »
Cytat: "cappo"
dzisiaj na dwójce puścili księżniczkę mononoke...nawet przyjemnie się oglądało. tylko dupa, że był polski dubbing, ale w sumie to dzieciom nie chiałoby się czytać podpisów :wink:


A ja moge sie w dupe ugryzc, bo zaspalem...-_-'

Ogladal ktos moze 'Grobowiec Swietlikow'Osobiscie jeszcze nie mialem okazji go obejzec, ale slyszalem ze jest swietne.
Fryty tyty dotknij pyty

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Anime
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 02, 2004, 00:11:59 am »
Grobowiec Świetlików?... Taaa... Swojego czasu puścili go na hyperze. Naprawdę świetny kawałek poważnego, dorosłego, refleksyjno-filozowicznego anime historyczno-wojennego (?!? :? ). A tak ogólniej - to jest to, co zabija klina tym wszystkim szmaciarzom i genialnym paniom "szkolnym psycholog" (tudzież leszczom z TVN) szczękającym na mangę i anime - naprawdę głęboki obraz kinowy. Złego słowa nie powiem. Gdyby polska TVP puszczała takie filmy o "dorosłej" porze, to może ludzie zaczęliby poważniej traktować temat mangi i anime...

Jak wkurza mnie puszczanie polskich dubbingów i to tłymaczonych z angielskich wersji. Co za ściema. Z Mononoke Hime to dzisiaj tylko napisy końcowe oglądałem, właśnie temu, bo tych szajsowatych dubbingów znieść nie mogę zwyczjnie... :evil:
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 02, 2004, 08:47:28 am »
Mononoke oglądałem ze 4 razy, a grobowiec swietlikow ze 3 i bardzo mi sie podobało. Szkoda za juz hypera niemam.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 03, 2004, 06:52:02 am »
Naruto The best  tylko gdzie ten 107 odcinek nie moge sie doczekac :P

Dante MUst Die :P

Vejit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 03, 2004, 16:37:20 pm »
Cytat: "KaKasHi"
Ja tam lubie Naruto Jeeeeee . Dragon Ball .... od tego się zaczeło

Kolejny fan DB który przechodzi na Naruto (tak jak ja) :D Ale DB nadal jest dlamnie nr 1. Odnośnie anime Viewtiful Joe. FFFAAJJNNEEEEE TO!!!! Pierwszy odcinek rzeczywiście może przynudzać ale przecież nie można się spodziewać 100% akcji w 1odc. To by była przesada, najpierw trzeba wprowadzić wszystkich w historię (może gracze ją znają ale nie każdy fan anime to osoba posiadająca konsole z grą VJ). Bardzo chętnie zobaczę sobie wszystkie 52 odc (tyle ma być/jest zapowiedziane <niepotrzebne skreslic :P> z tego co wiem na dzień dzisiejszy )
I will show You the Greatest Nightmare

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 03, 2004, 17:02:06 pm »
Cytat: "KaKasHi"
:D Ale DB nadal jest dlamnie nr 1


Widać, że za wiele anime nie oglądałeś :| na dzisiejsze czasy DB krótko mowiąc to siano, no moze troszke przesadziłem, ale napewno przeszłość.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

slave

  • Gość
Anime
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 03, 2004, 20:47:37 pm »
Cytat: "ako"
[...] widac, ze za wiele anime nie ogladales [...]


rotfl... pytanie podstawowe: czy to, ze vejit [nie kakashi] uznaje 'db' za pierwszorzedne anime, musi od razu oznaczac, ze ogladal malo japonskich kreskowek? jakas nowa miara wyznaczania kto jest otaku, a kto nie? ja w swoim zyciu naogladalem sie cholernej ilosci anime, poczawszy od tych nienajlepszych, a skonczywszy na niemalze cudenkach. w dalszym ciagu jednak za majsterszyk uwazam 'tosho daimosu', ktorego ogladalem majac 6 lat. a to, ze 'db' to przeszlosc to juz zalezy od widza. dla ciebie to siano, a dla vejit'a anime, ktore jest 'fpyte', 'robi' i 'daje rade'...

Vejit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 04, 2004, 16:44:43 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "KaKasHi"
:D Ale DB nadal jest dlamnie nr 1


Widać, że za wiele anime nie oglądałeś :| na dzisiejsze czasy DB krótko mowiąc to siano, no moze troszke przesadziłem, ale napewno przeszłość.


Już kiedyś za taką wypowiedź że DB jest moim nr1 na forum dotyczącym moda "Naruto" do Half Life'a tez ktoś mi zarzucił że mało anime oglądałem. Tu jest lista serii lub np 10 odc serii które oglądałem:
Full Metal Panic, FMP: Fumoffu, DNA2, Evangelion, NGE D&R, Samurai Deeper Kyo, Onegai Teacher, Slayers, Groove Adventure Rave, Berserk, Di Gi Charat, Saint Seyia, Sonic X, Sayiuki, GTO, Gundam Team 08, Gundam Wing, Gundam Seed, Bastard,Ghost in the Shell, Armitage III, Tenchi Myuo, Love Hina, Burn Up W, Power Dolls, Captain Tsubasa, D.N.Angel, Inu Yasha, Wolf's Rain,HellSing, Agenta Aika, X 1999, Chobits, i inne ale mi się wymieniać już niechce <chyba że na twoje życzenie>. W anime (i mandze) siedze już długo, na konwentach (Asucon) moge się ich naoglądać  a i od moich przyjaciół mogę dostać praktycznie każde anime.

Slave ma racje kazdy ma swój gust i swoje anime nr1.
I will show You the Greatest Nightmare

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 07, 2004, 00:05:10 am »
Może polecił by mi ktoś anime które ma klimat trzyma w napięciu jest troche love story ... bo tak czytam i czytam  każdy coś chwaliale ..(cowboya beopa zostawie na później choć pare odcinków oglądałem)


Czy oglądał ktoś Samurai Champloo ... ja jestem w trakcie i powiem tak Samurai champloo daje rade a nawet lepiej (takie odstresowujące to)


według mnie to i Kill billa prawie można zaliczyć jako anime niektóre momęty są anime i wogole klimat anime i ten UNREALIZM :D

pozdrówka
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Anime
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 10, 2004, 17:57:17 pm »
mometami ortorafja niekturyh mnie rozpiepsza.... proszem- ni kaleccie jenzyka Polskiego.............................


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 13, 2004, 13:15:43 pm »
Oblukajcie to  :arrow:  http://www.enigma.boo.pl/pantsu  
W menu kliknijcie "Fatures" to moze byc naprawde ciekawe i zdaje się ze jest tu nocleg ;) i wiele atrakcji!!!!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Anime
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 13, 2004, 15:07:08 pm »
Hej animemaniacy podajcie mi tytuły które warto obejżeć (tylko bez DRAGONBALLI, GitS). A dzisiaj oglądam Akirę - WKOŃCU!!!!!!!!!!!!

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Anime
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 13, 2004, 16:42:11 pm »
Dziś Szef pleca: Cowboy Bebop, Trigun, Ninja Scroll (podstawy - jestem banalny, wiem :P ). Z mniej znanych - Lupin III - o ile to znajdziesz i poczujesz powiew wolności na twarzy - zakochasz się w tej arcyserii!!! "Now and then, here and there" - mało znane, ale jakże świetne anime!! Di-Gi-Charat - Nooo BAAAAAAAA!!! :lol:  :lol:
GT: Trusio

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Anime
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 13, 2004, 19:53:33 pm »
Cowboy Bebop, Rouroni Kenshin (ale tylko 4 odcinkowe OAV, czy OVA, zapomnialem, jaki był ten skrót), Witch Hunter Robin, Slayers 2 seria, Mononoke Hime, Spirited Away.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #146 dnia: Listopada 13, 2004, 20:05:04 pm »
dziwne, nie interesuje Was "Pantsu"? wybiera się tam ktoś z GO? poza FAX'em  8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

slave

  • Gość
Anime
« Odpowiedź #147 dnia: Listopada 13, 2004, 23:08:20 pm »
kun, rzucaj sie w strone takich anime jak: 'cowboy bebop', 'samurai champloo', 'mai - hime', 'bleach', 'you are under arrest', 'hellsing', 'rurouni kenshin' [dla odmiany powiem - nie tylko oav ;], 'chobits', 'agent aika' i 'neo ranga'.

Cytat: "ako"
[...] dziwne, nie interesuje was "pantsu"? wybiera sie tam ktos z GO? poza fax'em [...]


nie, nie i jeszcze raz nie :twisted:...

Anonymous

  • Gość
Anime
« Odpowiedź #148 dnia: Listopada 14, 2004, 12:16:37 pm »
Cytat: "Kresq"
mometami ortorafja niekturyh mnie rozpiepsza.... proszem- ni kaleccie jenzyka Polskiego.............................

Buahahahahaha. ROTFL. Najgorsze jednak jest to: rze kolega Kreskó, niestety dobże muwi, prosze was sprubujcie czytać ksionżki albo chociarz czasopisma kolorowe :/

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Anime
« Odpowiedź #149 dnia: Listopada 16, 2004, 16:31:48 pm »
Świerszczyki odpadają- za mało textu :lol: .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Anime
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 03, 2005, 18:21:46 pm »
No nie piszcie, że niczego nie oglądacie, temat anime spadł gdzieś na kolejne strony, a może warto wspomnieć o Last Exile na antenie programu Hyper. Fajne połączenie animacji i grafiki, zupełnie przyjemni bohaterowie i ciekawy świat. Co Wy na to?

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #151 dnia: Stycznia 03, 2005, 18:23:08 pm »
Ja ogldam Ed, Ed & Eddy ;] i nie ma nic lepszego :).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 03, 2005, 18:58:06 pm »
Lubie anime ale raczej te dorosle" (chodzi mi o horrory i anime przepelnione akcja), lubie rowniez anime uczace o zyciu i poruszajace tematy uczuc (np. noc swietlikow) .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Kasej

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-12-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #153 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:00:22 pm »
Możecie się śmiać ale mi spodobał się Chobits, w sumie to porusza wyobraźnie i wprowadza w dziwny klimat.

PS. Nieźle wyrywa sie na niego panienki, moja kumpela po pewnej scenie zaczeła wypłakiwać się mi na ramieniu.
Nie przepuściłem okazji, aby ją pocieszyć.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Anime
« Odpowiedź #154 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:54:39 pm »
Widzę, że zainteresowanie Last Exile zaiste wielkie jest  :wink:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #155 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:55:09 pm »
Cytat: "lewik"
Ja ogldam Ed, Ed & Eddy ;] i nie ma nic lepszego :).


-_- no comments

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Anime
« Odpowiedź #156 dnia: Stycznia 03, 2005, 20:04:44 pm »
Last Exile fajne jest, ale niestety oposcilem pierwsze odcinki i czekam az od nowa puszacza te serie

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #157 dnia: Stycznia 03, 2005, 20:09:53 pm »
Last Exile, hmmm jakos po obejrzeniu pierwszych w odc nie przciagnelo mojej uwagi, ja oddaje hold Serial Experiment Lain'owi (kun mowie ci cos dla ciebie), ostatnio obejrzane - Appleseed hmmm ogolnie fajne, niektore akcje wprost bombowe, ale selszejding w anime, jakos przez te 90 min nie mogem sie przyzwyczaic, moze jak bedzie wiecej tego typu anime to przywykne, ale narazie nici... aktualnie czekam na nowe odc, GITS-a SAC 2nd GIG - ogladam z powodu holdu jedynki (no w sumie i 2ki), ale musze przyznac ze drugi sezon jest naprawde dobry
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Anime
« Odpowiedź #158 dnia: Stycznia 03, 2005, 20:33:21 pm »
ja ostatnio oglądałem GITS'a2 ... a teraz czekam na paczkę pełną filmów. od Viviego naturalnie :D. co nie, młody?? ;)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Anime
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 03, 2005, 21:10:58 pm »
Cytat: "Wudi"
Lubie anime ale raczej te dorosle" (chodzi mi o horrory i anime przepelnione akcja), lubie rowniez anime uczace o zyciu i poruszajace tematy uczuc (np. noc swietlikow) .


Z reguły większość anime jest kierowana dla dorosłych, co nie oznacza ze młodsi nie ogladają. "Grobowiec", a nie 'noc' :wink:

Cytat: "lewik"
Ja ogldam Ed, Ed & Eddy ;] i nie ma nic lepszego


 :lol: Widac jak lewik jest opcykany w dziale anime :P to dział nie dla ciebie maan 8)

Ja ostatnio zacząłem oglądać Captain Tsubase road to 2002, co prawda dopiero kilka odcinków, bo cos strasznie wolno mi się ściaga :( ale musze przyznać, że seria dalej mi sie podoba;> tylko kurwicy dostaje, że tak wolno sie ściaga <załamka> :evil: ;(

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k