Autor Wątek: Gitara ... :]  (Przeczytany 31519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 14, 2007, 12:38:19 pm »
Tarny: Ale ja przyznalem Tobie racje w sprawie jakosci Mayonesow, a nie co do ilosci kasy, ktora trzeba na taki zakup wydac :). Wiesz, mi po prostu chodzi o to ze ja jeszcze nie wiedzialem nigdzie (choc odrazu mowie ze na Allegro dosc rzadko patrze) Mayonesa za 200 zl uzywanego. Nawet nie probuje sobie wyobrazic w  jakim stanie moze byc taka gitara za tak niska cene :P. No ale jesli ty widziales to wtedy zwracam honor :wink:.

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 14, 2007, 12:58:57 pm »
Co więcej, ja mam Mayonesa, na którym koncertowano. Zakupiony za 200 zł i nie licząc marnego stanu pokręteł to wszystko śmiga cudownie. :). W sumie ja to go za pół darmo a nie 200 dostałem nawet :).

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 18, 2007, 09:38:28 am »
ja mam jakiegos klasyka którego firmy nieznam
a elektryka jakiś shit firmy defil którego to dostałem za darmo


freeq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 19, 2007, 16:40:24 pm »
jest mam moja gitare klasyczna mysle ze do nauki w sam raz:) znajomy mi tylko powiedzial ze jakas mala ale sprawdzalem i ma standardowe wymiary, pytanie tylko gdzie znajde dobrze opisane chwyty w internecie, znacie jakies storny?

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 19, 2007, 18:30:12 pm »
Jak obadas sobię szkołę patyczaka ze strony wcześniej i będziesz grał z zamkniętymi oczami wszystkie te kawałki to zakup sobie książeczkę z akordami :D.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 22, 2007, 01:09:43 am »
Ja tam akordy chwytam na zdrowy rozum, bez zadnych opisow :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 22, 2007, 09:50:56 am »
Ja tam akordy chwytam na zdrowy rozum, bez zadnych opisow :)
:?: Primo - co to znaczy "na zdrowy rozum". Secundo - ze "zdrowego rozumu" nie weźmiesz jak się chwyta E czy A ;/

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 22, 2007, 12:29:52 pm »
A co jest trudnego w zlapaniu E lub A? Moim zdaniem to jedne z prostszych akordow.
A na zdrowy rozum znaczy, ze chwytam tak jak najwygodniej i najszybciej.
Przez przypadek natrafilem kiedys na skan jednej z ksiazek do nauki gry z kilkoma akordami i tam byly podane tak samo, jak ja sie ich uczylem.

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 22, 2007, 13:30:51 pm »
JEzuuuu, ale mnie chodzi o to, że trzeba wiedzieć gdzie jest A czy E bo z dupy tego nie weźmiesz.  :(

Korzeń

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-04-2007
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 22, 2007, 23:33:58 pm »
No w sumie E jakoś tam możesz niby znaleźć. Struna E pusta, a dwie wyzej na dwojce. Pozniej E1, czyli po prostu struna E na jedynce, a nastepne na trojce. No, tyle jeśli chodzi o akordy, ktore można jakos na "ludzki rozum" wychwycić;) Ale co do reszty, tarniak ma racje. W koncu musisz wiedziec, jak wyglada D np. no nie?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 24, 2007, 17:28:56 pm »
Niby tak, ale ja sie ucz sam i chwytam jak mi wygodniej. Moim zdaniem D mozna chwytac na dwa sposoby, ale ja wybieram ten z uzyciem 3 palcow, bo wg. mnie jest prostszy.

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 06, 2007, 01:20:51 am »
JEzuuuu, ale mnie chodzi o to, że trzeba wiedzieć gdzie jest A czy E bo z dupy tego nie weźmiesz.  :(

Ale to akurat jest najbardziej podstawowa wiedza. Bardzo latwo jest sie nauczyc rozmieszczenia dzwiekow, w necie jest peleno rozpisek. Bez przesady Tarny ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 06, 2007, 09:21:14 am »
Mnie chodzi tylko o to, że nie chwytasz za wiosło i nie wiesz od razu gdzie ejst jakiś akord. No chyba, że wy wiecie... :-?

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 09, 2007, 16:45:39 pm »
Mnie chodzi tylko o to, że nie chwytasz za wiosło i nie wiesz od razu gdzie ejst jakiś akord. No chyba, że wy wiecie... :-?

No ja akurat wiem :F A tak serio, to naprawde mi jeden dzien zajelo nauczenie sie rozmieszczenia dzwiekow, a pozniej tylko szlifujesz ta wiedze, uczysz sie w locie przeskakwiac na odpowiedni dzwiek. Pozniej jest juz raczej z gorki jesli chodzi o skale itp. Oczywiscie pozniej znow jest hardcore jesli dochodzisz do zabawy z nutami i wszystkim co z nimi zwiazane. Ale naprawde wystarczy dobrze znac rozmieszczenie dzwiekow i skale, bo moc spokojnie komponowac cos samemu z jakims konkretnym zamyslem, lub po prostu improwizowac solowki podczas jamowania.

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 09, 2007, 17:08:03 pm »
Solówki nie potrzebne, nuty nie potrzebne, kilka riffów i można grać. Zależy na co ktoś stawia, jak chce grać progresywnego rocka to proszę bardzo, może się szlifować i robić cuda, do dobrego punka i oldschoolowego hardcore'a wystarczy kilka riffów i jazda. Rzekłem. 8-)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 09, 2007, 17:52:36 pm »
Czyli przysłowiowe "trzy akordy, darcie mordy"?

Ja oczywiście nie lubie jakichś pseudo-zajebistych solówek (najbardziej przodują w nich chyba metalowi panowie z długimi piórami i gejowsko obcisłym outfitem), podczas których można zasnąć, ale też od grania na wiośle oczekuję czegoś więcej niż kilka riffów powtarzających się co kilka taktów :wink:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 09, 2007, 18:16:02 pm »
http://www.myspace.com/firedup

przykład: jak dla mnie zajebiste, a na kilku riffach piosenki mają oparte. I tyle oczekuje od wiosła :D.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 09, 2007, 19:16:18 pm »
Heh, niedawno (jakieś 1,5 miesiąca temu) wyszedłem z założenia, że trzeba umieć grać na gitarze. Więc kupiłem defila klasyka od kumpla (Boże, co ja kupiłem? ;) ) i zacząłem co nieco brzdąkać.
Próbowałem też coś zagrać na elektryku, ale tylko palce sobie rozciąłem :(
Co najlepiej na początek opanować? Umiem już kilka chwytów (Am, E, C, D, A), męczę się z cholernym F (kolega powiedział, że to koszmar wielu początkujących gitarzystów) i wydaje mi się, że nie podołam temu :/ Mam cholernie krótkie palce i mam kłopoty z dociśnięciem palcem wskazującym 3 strun na pierwszym progu :(
Macie jakieś porady? Może coś, co mi pozwoli szybko F opanować?
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 09, 2007, 21:30:09 pm »
http://www.myspace.com/firedup
przykład: jak dla mnie zajebiste, a na kilku riffach piosenki mają oparte. I tyle oczekuje od wiosła :D.
Heh, dobre, nie powiem... A tutaj jest autorska piosenka zespołu mojego kumpla (gra tam na basie).  W suemi nie wiem po co to wrzucam, bo nijak ma się to do tego dałeś, ale kij z tym - podoba mi się (pomijając fakt,że w pewnym momencie mają jakąś połamany rytm na garach - nie wiem co perkusista pił) :-D http://www.myspace.com/bekeydwhatever

W sumie jakiś krótki czas temu obudziłem się, wstałem z łóżka, pomyślałem, że czas coś w moim życiu zmienić i powiedziałem sobie: "Dobra, ku*wa, zrobię wreszcie to, o czym myślę już od jakichś dwóch lat - zacznę grać na basie. Jeśli dam dupy to będzie oczywiste, że jestem głupią cipą!"
Tak więc rozpalony moim entuzjazmem zacząłem poszukiwać gitarki. Wreszcie ją znalazłem, cholernie mi się podoba:
http://sklep.ragtime.com.pl//product_info.php?cPath=131_17&products_id=1578&osCsid=b0a1bf651971b9bf8962cccbe6f42c75
Hm, problem polegał tylko na tym, że albo kupię sobie gitarę, albo wreszcie wezmę i zrobię to pieprzone prawo jazdy, bo sianem nie sram. Jednak uznałem, że prawko może poczekać, tak więc kolekcjonuję fundusze na tego Corta. :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 09, 2007, 21:34:22 pm »
No i do takiego typu muzyki to by się umiejętności przydały ;D. Jednakoż, mnie to nie kręci ;D zresztą ja nie od gitarowania jestem. Tak tylko lubię pograć sobie, siedząc na piecu, jakieś rzewne 77 i przyszpanować przed duperami :).

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 09, 2007, 21:54:27 pm »
Tia, ten koleś na basie to wymiata konkretnie - takie granie mi się podoba, ale ciągnie mnie też do takiego rockowo-punkowego napieprzania po strunach. He he, do wyboru do koloru - zależnie od nastroju. Ale pierwsze co nauczę się grać to chyba "Bleeding me" Metaliczki :-D

PS. Hmm, a dupery są w wieku..? ;)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 09, 2007, 21:59:00 pm »
Kiedyś przyszedłem na Comę, żeby obadać co to i o co w tym biega...i takiej kumulacji ładnych kobiet (podkreślam KOBIET) to nie widziałem w życiu. A 77 to są piękne piosenki o miłości i działają bez granicy wieku. Wierz mi. ;]

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 09, 2007, 22:22:33 pm »
Bez granicy wieku? Czaję, czyli można na nie wyrywać zarówno trzynasto- jak i trzydziestolatki ;]
O miłości? Powinniśmy być zatwardziałymi wrogami tego groteskowego "uczucia" stworzonego i spopularyzowanego przez zwichrowane kobiece umysły (a także przez naćpanych wieszczów z epoki romantyzmu), których jedynym celem jest usidlenie oraz upokorzenie mężczyzny! Aaalbo coś w ten deseń :-D

Dobra, jeszcze jeden mały offtop: byłeś na tej comie i co? Fajne to? Bo nigdy nie mogłem się jakoś pozbierać, załatwić sobie te ich dwie płytki i przesłuchać tej rozmetaforyzowanej twórczości. A teraz będzie w Opolu na piastonaliach ich koncert i zastanawiam się czy w ogóle warto. W sumie słaby support jest tego roku, z tego co mnie jako tako interesuje to będzie chyba tylko Kult, Habakuk i Blade Loki.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 09, 2007, 23:26:39 pm »
Jeśli np. podobał Ci się zespół, który podałeś w linku to spokojnie idź. Mnie tam interesowały tylko konwenanse. d: A co do piosenek o miłości to chodzi o rzewne banały, takie pozbawione udawanego patosu.

Żeby nie było offtopica, planuję zakupić bas, żeby wesprzeć wybitnie nie-basowe południe polski. ;)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 09, 2007, 23:36:28 pm »
Nie no, wiesz - tak tylko mówiłem... Bo jak to śpiewała Marylka Rodowicz:
"Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się,
Tak pięknie jak w filmie, jak we śnie!"
  :O
O ja głupi frajer, chyba się zakochałem :shock:

Żeby nie było offtopica: no, widzisz - i już będzie o dwóch basistów więcej, bo ja też z południa :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 09, 2007, 23:53:40 pm »
Kresq: Ten Cort to bardzo dobry wybor :-). Ja sam grywam na basie Corta, ktory co prawda kosztowal mnie okolo 800 zl, ale brzmi jak wiekszosc basow za 1500 :-D. Ogolnie basowki Corta sa bardzo "miekkimi" basami, czyli sa bardzo wygodne i budowa gryfu zwieksza wygode grania. W kazdym razie powodzenia :cool:.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 10, 2007, 23:18:29 pm »
Tak sobie jeszcze net przeglądałem i ten Mockbird jest zajebisty:
http://www.fxmusic.pl/oferta/pro391.html
Ale niestety nie mam na zbyciu 1800 zł na samą gitarę, bo ytle właśnie ten Rich kosztuje :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 16, 2007, 17:40:22 pm »
Ja postanowilem zakupic sobie gitarkę na 'początek', mysle ze na start dobrze wybrałem ( popytałem, poczytałem, przeszukałem net itd...) zamówiłem sobie zestawik Cort X6 GM ze strunami 9-46 D'Dadario ( bo długie i jasne brzmienie ;) Doradziło mi tez kilka zaawansowanych kolesi i kasa poszła w ruch. Wzmacniacz mam w domu 200W + kolumny ( dosyc wielkie 'koncertowki' cudem to w pokoju mieszcze,lol :) Przydałby sie również jakiś przester pewnie Korg ale to poźniej. Mam pytanko co do tego mostka, czy ktos tutaj mial z nim stycznosc ? Floyd Rose. Strojenia sie nie boje od razu mówie :)) ( bo nauczyciel powiedzial ze lubi stroic Floyda :) Zalezy mi na opisaniu działania "wajchy". Wiem ze obniza i podwyza ton ale czy tylko tyle? I czy ta gitara nadaje sie do grania metalu? Pozdro.

freeq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 22, 2007, 21:17:24 pm »
podajcie jakas najlatwiejsza piosenke ktorej mozna sie nauczyc na poczatku grania, jakas znana zebym wiedzial w jakim rytmie grac

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 22, 2007, 21:52:04 pm »
Smoke On The Water? :lol: Riffy masz kilka stron wcześniej.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 22, 2007, 22:09:54 pm »
I jak tam Kresq byłeś na Piastonaliach? Ja byłem na Habakuku, co tam się działo pod sceną  :lol:

A co do gitary ostatnio nauczyłem się "Gdybym miał gitarę" fajnie się to gra. A Iron Man na jednej strunie to totalny hardcore.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 22, 2007, 22:33:34 pm »
Teraz ucze sie Canon Rocka i musze powiedziec, ze poczatek nie jest taki trudny  :D
Umie ktos moze robic flażolety? Najtrudniejsza technika, z jaka sie do tej pory spotkalem (co nie znaczy, ze czasem mi nie wychodzi :P).

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 22, 2007, 22:58:33 pm »
Ja byłem na Habakuku, co tam się działo pod sceną  :lol:
:?: oświeć mnie proszę.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 22, 2007, 23:00:14 pm »
Pogo fajne Tarniaku. Wierz to był mój pierwszy raz więc szczególnie dobrze go wspominam. Nie bij.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 24, 2007, 15:33:52 pm »
podajcie jakas najlatwiejsza piosenke ktorej mozna sie nauczyc na poczatku grania, jakas znana zebym wiedzial w jakim rytmie grac
Najlatwiejsza piosenka, z jaka dotychczas sie spotkalem jest T.LOVE "Jest Super". Cala piosenka sklada sie z 4 prostych akordow.

Aktualnie ucze sie "Hey Joe" Hendrixa. Narazie samymi akordami, gdy juz je opanuje, przerzuce sie na tabulatury.

Tarniak

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 24, 2007, 15:42:50 pm »
A najłatwiejsza piosenka to siekiera zespołu Siekiera :D

0-3-2.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 26, 2007, 16:42:18 pm »
Co sadzicie o zestawie Washburn x10 + peavey rage 158?

Czy ta gitara bedzie dobra dla poczatkujacego gitarzysty, ktory z elektrykami nie mial jeszcze kontaktu?
I czy oplaca sie brac taki zestaw (stan idealny, jeszcze na gwarancji przez rok) za 599 zl?

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 26, 2007, 17:10:20 pm »
I jak tam Kresq byłeś na Piastonaliach? Ja byłem na Habakuku, co tam się działo pod sceną  :lol:
Pierwszego dnia nawaliłem się w trzy dupy i tylko z tego względu było jakoś w miarę. Na Blade Loki się spóźniłem, później nie pamiętam co grało, a występ Comy wg mnie zassysał. Drugi dzień to była totalna padaka przez deszcz. Trzeciego dnia poszedłem właśnie na tego Habakuka, ale też średnio było - nie wiem, może byłem za mało pijany, ale jakoś żaden z ich utworów nie zmusił mnie do jakieoś fajnego pogowania. Byłem zmęczony i zmyłem się przed Kazikiem. Nie wiem, jak na razie to pogo najbardziej mi się podobało na jednym koncercie Hey :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 11, 2009, 15:17:35 pm »
Ja posiadam m. in. Ibanez AX. Biało czarna. Kawał solidnego sprzętu wysokiej klasy.

Diuk

  • Gość
Odp: Gitara ... :]
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 11, 2009, 15:39:40 pm »
AX'y nie są gitarami "wysokiej klasy" tak z założenia.

Co grasz, ile grasz, na czym grasz, jaki styl?