Autor Wątek: Painkillah  (Przeczytany 14402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Painkillah
« dnia: Lutego 19, 2004, 23:10:02 pm »
Nie wiem, czy nie obudzilem sie ze snu zimowego dopiero, i czy ta wiadomosc to jeszcze w ogole jakas nowosc.  No, ale faktem jest, ze DEMO Painkillera (w wersji na PC) ujrzalo swiatlo dzienne. Trzy poziomy i ta graaaaaaaaaaaaaaaafikam i ta gryyyyyyyyyywalnosc. Goraco polecam!
ofkoz linki do dema znajduja sie na www.painkillergame.com . Jedyne 240mb :> WARTO!!!
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2004, 01:00:22 am »
Mój PC i tak tego nie udźwignie [staruszek], czekam więc na wersję na Xboxa. I teraz dwie sprawy:

1) Czy wydadzą w Polsce Painkillera w wersji na Xboxa?
2) I w jakiej cenie?
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 20, 2004, 01:55:27 am »
No wymagania to gra ma niezłe. Cóż, należy się dostosować do wymogów dwudziestego pierwszego wieku :lol: Amar dzięki za ten topic i link, wiesz, że czekam na tę grę ostro :D Kiepsko póki co wygląda sprawa z iksem. Wiadomo, że gra ma być. Ale kiedy ją zrobią i czy będzie w Polsce? Well, trochę miażdży cena wersji pecetowej. 19.90 zeta za Pigułę Przeciwbólową? Pięknie. I teraz jak pokaże się wersja eksowa to ciekawe kto wyda dwie paki jak może mieć 10 razy taniej :roll:

Xarou

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 20, 2004, 07:27:55 am »
Cytat: "Mielu"
No wymagania to gra ma niezłe. Cóż, należy się dostosować do wymogów dwudziestego pierwszego wieku :lol: Amar dzięki za ten topic i link, wiesz, że czekam na tę grę ostro :D Kiepsko póki co wygląda sprawa z iksem. Wiadomo, że gra ma być. Ale kiedy ją zrobią i czy będzie w Polsce? Well, trochę miażdży cena wersji pecetowej. 19.90 zeta za Pigułę Przeciwbólową? Pięknie. I teraz jak pokaże się wersja eksowa to ciekawe kto wyda dwie paki jak może mieć 10 razy taniej :roll:


Czekaj... Pomyślmy... Kto? kto? kto? Hmmm, a może konsolowiec, a może gośc który leje na coroczne dokupywanie do PC sprzętu za 2000zł, żeby gry chodzily:)?

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 20, 2004, 11:17:04 am »
Zastanawiają mnie koszty produkcji gry na X'a a gry na PC... :roll:
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 20, 2004, 11:38:40 am »
Cytat: "Xarou"
Cytat: "Mielu"
No wymagania to gra ma niezłe. Cóż, należy się dostosować do wymogów dwudziestego pierwszego wieku :lol: Amar dzięki za ten topic i link, wiesz, że czekam na tę grę ostro :D Kiepsko póki co wygląda sprawa z iksem. Wiadomo, że gra ma być. Ale kiedy ją zrobią i czy będzie w Polsce? Well, trochę miażdży cena wersji pecetowej. 19.90 zeta za Pigułę Przeciwbólową? Pięknie. I teraz jak pokaże się wersja eksowa to ciekawe kto wyda dwie paki jak może mieć 10 razy taniej :roll:


Czekaj... Pomyślmy... Kto? kto? kto? Hmmm, a może konsolowiec, a może gośc który leje na coroczne dokupywanie do PC sprzętu za 2000zł, żeby gry chodzily:)?


Chciałbym widzieć Twoją minę jak sobie kupię tę gierkę za 20 zeta, a Ty będziesz za nią bulił w tym czasie 220. No chyba, że kupisz sobie pirata. Mówię po prostu, że w Polsce Xboxowcom wcale nie jest tak IZI. Kumam doskonale, że ktoś może nie mieć dopasionego PC i kupi sobie wersję na Cyklopa. Ale prawda jest taka, że może Amerykanom nie zrobiłoby to różnicy czy wydadzą 5 czy 50 dolców, a dla przeciętnego Polaka to zajebista różnica. No, ale od czego są piraci :evil: W każdym razie poczekajmy na jakiekolwiek informacje o wersji na iksa, bo jak mówiłem, kiepsko z nimi póki co :?

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 20, 2004, 14:49:25 pm »
No dobra - zastanówmy się...

Wersja na PC wyjdzie za ok. 20 pln, oczywiście będzie to wersja polska, żeby nie było 'przemytów' za granicę.

Jeśli wersja na Xboxa wyjdzie w ogóle w Polsce, to w przypadku ceny znacznie większej od wersji PeCetowej nie znajdzie nabywcy. 30 zł - ok, dycha więcej. Ale 80-100 to już dla wielu będzie 'przegięcie'. I tutaj zarobią piraci...

Jak dla mnie to pojechali z tą ceną 19.99 - spokojnie mogliby grę sprzedać troszkę drożej. :roll:
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Xarou

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 21, 2004, 12:51:42 pm »
Cytat: "Mielu"


Chciałbym widzieć Twoją minę jak sobie kupię tę gierkę za 20 zeta, a Ty będziesz za nią bulił w tym czasie 220.


Hehe

W Polsce 90% to gry pirackie, dlatego nie ma co się dziwić, że wypuszczą grę za 20zł. Wszyscy razem siedzimy w Polsce i każdy wie jak jest  :wink:

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 21, 2004, 19:00:26 pm »
Mam to demko i powiem tylko, że absoultnie zerwało mi kask. Kocham kołkownicę :twisted: Fizyka w grze naprawdę rządzi no i świetna grafa to coś za co wielbię mistrza Adriana. A to dopiero początek moich zabaw z tym demkiem :twisted:

Xarou

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 21, 2004, 21:54:36 pm »
Ja również od jakiegoś czasu testuje demko. Painkiller rządzi :twisted: SP to tylko dodatek, nie moge doczekać się MP! Moze szykuje sie nam polski następca Q3?:)

Cerb

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-01-2004
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 22, 2004, 00:16:02 am »
Cytat: "Mielu"
Mam to demko i powiem tylko, że absoultnie zerwało mi kask. Kocham kołkownicę :twisted: Fizyka w grze naprawdę rządzi

Wiadomo ze fizyka i bronie wymiataja jezeli wzorem dla nich byl Quake 1 a raczej Quakeworld. Wystarczy popatrzec na odrzut postaci po strzalach no i kontrole lotu w poiwetrzu. Jest identyczna z Quakeworldem, na jednym filmiku widzialem akcje rodem z deathmachty z Quake, skok i 2 zakrety w powietrzu. Zerwalo mi kask. Zaraz zasysam demo.
ps. Chmielarza mozna spotkac grajacego w Quakeworlda nick Ghostrider, przynajmniej jak ostatnio gralem to gral pod takim nickiem. Niezle wymiata  :wink: .
Drum'n'bass dla wszystkich masss.... :p
My site www.vmax.piwko.pl - najlepszy motocykl swiata :p.

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 22, 2004, 05:18:02 am »
Ludzie...jest 5 rano, w tv leca telezakupy Mango...A PAINKILLAH IZ FAKIN FAKIN FAAAAAAAKIN GUD!!!!!!!!
Jezu, nie moge opisac tego, co czuje po 2 godzinnej grze. Nie nadazalem z robieniem screenow, nie nadazalem z otwieraniem buzi z wrazenia - TA GRA ZARZADZI!
Motyw ze 'zmiana widoku na diabelski' czy cos :) Obraz staje sie szary, a wrogowie sa 'żarzący' i rozwala sie ich jednym strzalem. Przyspieszone tempo - O JEZU!
ENGINE!!! Gra dostosowuje grafike do mozliwosci naszego sprzetu. 1024x768, wszystko na HIGH i gra nie zwalnia!!!!!!!!!!!! Jedynie przy wybuchaniu konstrukcji, w poziomie Palace, chrupalo troszke. Ale nawet, gdy atakowalo mnie 20 przeciwnikow, a ja rznalem ich pierwsza bronia (nazwalem ja kosiara:>) - krew sie lala, obraz sie rozmywal pod naciskiem otrztmywanych ciosow, ale framerate caly czas byl staly!!! Boze, przybijanie wrogow do sciany kolkami, przecinanie na pol laserem, aaaaaaaaa!!!! Te poziomy! NIC SIE NIE DORYSOWUJE!!!! I nawet mozna ustrzelic latajaca wiedzme! Muza!!!! Znowu super! W pierwszym poziomie wydalo mi sie, ze jest taka hm..groteskowa i dobrze sie komponowala z otoczeniem i niezdarnymi przeciwnikami. Jeszcze o engine musze powiedziec cos. FIZYKA RZADZI! I zgadzam sie z przedmowca, ze wzorowana byla chyba na Quakeworld - boze, jestes blisko wroga - strzelasz... ODRZUCA GOOOOOOOO!!!! Stoisz dalej, odrzuca go, ale na mniejsza odleglosc. Aaaaaaaaaaaaaaaaa nie moge juz pisac.....zasypiam, ale czuje, ze chyba bede musial zrobic stronke o tej grze. Jestem jeszcze ciekaw jaki procent udzialu w tej grze maja Polacy - tzn. co dokladnie robili?
No i grafa.....zapomnialem (zasnac). Powiem tak. Poziom Palace, ostatni checkpoint, gdy wchodzi sie na gore, na balkon. Po schodach zbiegaja rycerzyki -rzne ich kosiara!!! A SCHODY OBRYZGANE KRWIA! CO ZA EFEKT!!!!! Jak to wyglada! I najlepsze, to JA GONILEM frajerow, a nie oni mnie! Tarcza? Jaka tarcza, kosiara ja rozwali, a sekunde pozniej moglem juz zbierac dusze pokonanego!
Nie moge juz...na prawde... Kupie ta gre, nie wiem gdzie (w kiosku) i za ile (19,99), ale bede mial oryginal.
Ta gra, tfu, samo demo (!) odbudowalo we mnie zaufanie do FPP!!! Jaki tam CS, Soldiery Of Fortune'y i Quake'i, Half Life'y?! NIE ISTNIEJA!
Znalazlem sie w PAINKILLAH Zone.
I tak! NIEBO MA SWOJEGO "UDZERZENIOWCA"!
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

Snake

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
pain
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 22, 2004, 08:43:33 am »
Kocham gry FPP,juz niemoge doczekac sie na Painkillera, po twoim poscie wzrosly moje oczekiwania na te gre :D bedzie jatka !!.
Poprostu Konsole Rulez :)

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 22, 2004, 08:56:33 am »
JAK MOGLIŚCIE NIE WSPOMNIEĆ O FENOMENALNEJ WALCE Z OSTATNIM BOSSEM, KTÓREGO ROZMIARY, ANIMACJA I ZACHOWANIE NA POLU BITEWNYM SPRAWIAJĄ, ŻE CHCE SIĘ GRAĆ WIĘCEJ I WIĘCEJ! TAK POWINNY WYGLĄDAĆ WALKI Z GŁÓWNYMI BOSSAMI! VULCAN, ZA POMOCĄ KTÓREGO "ROZMAWIA SIĘ" Z TYM PANEM TO JEDNOCZEŚNIE NAJCUDOWNIEJSZY VULCAN W GRACH VIDEO!

ARMOUND MA ABSOLUTNĄ RACJĘ! PAINKILLER TO NAJŚLICZNIEJSZE TEKSTURY UŻYTE W JAKIMKOLWIEK FPP NA PC! WYMODELOWANIE OBIEKTÓW W PORÓWNANIU Z DOOM3 niestety daje radę i poprostu widać która gra powstaje milion lat, a która dopiero 3  :twisted:  PAIN POLECI JUŻ NA RADEONIE 8500 (znanym także jako 9100), którego połknie każdy delikwent z trzema stówkami w kieszeni (kielni  :twisted: ) I NIE SŁYSZĘ O WYWALANIU 2000 zeta ROCZNIE, BO SIĘ ZAKURWIĘ! TO CZYSTA BZDURA! PAIN BUJA SIĘ OSTRO I JEST NAJCUDOWNIEJSZY! PIERWSZY KUPUJĘ GO W SERII "DOBRA GRA!"!! AAAAAA!


ps. "nie mogę już pisać..." ? Ech...

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 22, 2004, 09:46:30 am »
SEKRETY I BONUSY W DEMIE! KAŻDY LEVEL MA UKRYTY BONUS, o KTÓREGO OMINIĘCIU CHMIELARZ POWIADOMI NAS PO SKOŃCZENIU ETAPU! ZNISZCZYĆ PRZECIWNIKÓW ZA POMOCĄ SAMEJ KOŁKOWNICY, CZY PRZEJŚĆ PRZEZ ETAP w OKREŚLONYM CZASIE! PRACY JEST W CHOLERĘ! MIELU! ARMOUND! JAKIEŚ BRONIE POZA KOŁEM, SIEKARKĄ, PRĄDOWNICĄ i WULKANEM?

FIZYKA JEST CUDNA! KOŁKI WBIJAJĄ SIĘ W RUCHOME ELEMENTY OTOCZENIA I WPĘDZAJĄ JE W RUCH! DO KWIETNIA JESZCZE TYYYYYLE CZASU!  :shock:  :shock:  :shock:

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 22, 2004, 11:06:14 am »
Cytat: "Cerb"
Cytat: "Mielu"
Mam to demko i powiem tylko, że absoultnie zerwało mi kask. Kocham kołkownicę :twisted: Fizyka w grze naprawdę rządzi

Wiadomo ze fizyka i bronie wymiataja jezeli wzorem dla nich byl Quake 1 a raczej Quakeworld. Wystarczy popatrzec na odrzut postaci po strzalach no i kontrole lotu w poiwetrzu. Jest identyczna z Quakeworldem, na jednym filmiku widzialem akcje rodem z deathmachty z Quake, skok i 2 zakrety w powietrzu. Zerwalo mi kask. Zaraz zasysam demo.
ps. Chmielarza mozna spotkac grajacego w Quakeworlda nick Ghostrider, przynajmniej jak ostatnio gralem to gral pod takim nickiem. Niezle wymiata  :wink: .


Tak tak. Chmielarz uwielbia grać w Quakeworlda i nim się chłopaki głównie inspirowali. A także konsolową, czystą zabawą. Rzeźnia na maksa!! Ale ta gra nie miała być kolejnym QW ani Q1. Zobaczycie jak wyjdzie pełna wersja. Wtedy się okaże who's da king. Wierzę w co mówią chłopaki z PCF-teamu po tym demku :shock:  :twisted:  :D

Amaru, ta broń to jest właśnie PAINKILLER, czyli lek na ból dla schorowanych dusz naszych wrogów :twisted:  :twisted:  :twisted: Poza tym jest tak jak mówisz - gra ma zżerać nędzne, nudne FPP i pokazać jak wygląda prawdziwa jatka. I Ty poczułeś po demku, że nie istnieje inny FPP to, faken, dziadek Adrian mówił prawdę.

Matt u mnie gra też już się buja pięknie, ale wcześniej na upgrade kompa wywaliłem tego tysiąca haha (joke :wink: ). Nie wiem jak reszta broni, bo mało pograłem. Brat okupujący kompa sux :evil: Czy ja napisałem właśnie, że jestem zły, bo brat zajmuje mi KOMPA jak obok mam DWIE konsole - na jednej BGE, a na drugiej VJ?? Chmielu cużeś mi zrobił :shock:  :wink:

Ps. Na forum People Can Fly i Painkillera w jednym, czasem można zastać Ghosta. Wpadłem kiedyś jak akurat siedział. Pięć minut się zastanawiałem czy mu posłać privmesa, ale w końcu sobie poszedł. A ja siedziałem tak - :shock:  :P

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 22, 2004, 13:08:02 pm »
Wlasnie wstalem. Patrze na swojego posta z godziny 5 rano... To ktos inny pisal... Bylem taki najarany gra, ze w pospiechu napisalem mini recenzje ;) No i dalem upust wykrzyknikom i innym caps lockom. Dzis zamecze demo PK do konca!
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 22, 2004, 15:20:17 pm »
A mi kazali wywalić bannerek "Painkillera' z podpisu... :mrgreen:
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Xarou

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 22, 2004, 21:59:05 pm »
Cytat: "TomisH"
A mi kazali wywalić bannerek "Painkillera' z podpisu... :mrgreen:


nie lubimy polskich produkcji, co?  :D

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 22, 2004, 22:22:04 pm »
A zatem siadamy wszyscy i piszemy petycję do Dziadka Adriana żeby podał jakieś konkrety odnośnie wersji xboxowej. W końcu to forum konsolowe, a my tu o PC :wink: Swoją drogą, myślicie, że Pudło poradzi sobie z PK? Matt jeśli u Ciebie śmiga wszystko cacy, a mówisz, że super sprzętu nie masz to możliwe, że X pociągnie grę z luzem. We will see 8)

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 23, 2004, 00:12:50 am »
Mam nadzieję, że ludziska pokażą, ze 'Polak potrafi' i przystosują konwersję do możliwości konsoli przy okazji niewiele tracąc z oryginalnego wyglądu ;)

Ale fakt - jakiś wywiadzik czy zapytanie odnośnie wersji na Xboxa by się przydał(o)... :roll:
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Painkillah
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 23, 2004, 00:47:08 am »
Polacy(glownie) produkuja gre, czy Chmielarz jest tylko jedynym rodakiem w teamie(sry za 'niewiedze')? Z innej beczki. Madafaka ta gra wyrywa w kosmos(zwalszcza ten 100 tonowy boss:D), ten efekt 'berserka' to ostry patent. Engine to po prostu majstersztyk...^^
Fryty tyty dotknij pyty

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 23, 2004, 12:59:13 pm »
Cytat: "szafa"
Polacy(glownie) produkuja gre, czy Chmielarz jest tylko jedynym rodakiem w teamie(sry za 'niewiedze')? Z innej beczki. Madafaka ta gra wyrywa w kosmos(zwalszcza ten 100 tonowy boss:D), ten efekt 'berserka' to ostry patent. Engine to po prostu majstersztyk...^^


Ja tam wiem o Polakach. GhostRider, Joseph, Virt. Pracują w Wawie i chyba nie mają ludzi zza granicy, ale mogę się mylić. A może Wy chcecie pomóc? Włazicie na PCF-site i szukacie Jobs. Idzie się uśmiać :D

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 20, 2004, 16:58:09 pm »
Hej posiadacze Xboxa. Cieszycie się, że gra wyjdzie dopiero w listopadzie? Trochę sobie chłopaki zlali sprawę, ale oby się zrehabilitowali porządną konwersją :?

cegla

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-12-2003
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 22, 2004, 22:02:41 pm »
wielki blad ze strony PE IMO, gre powinni wydac albo na wakacje albo po swietach... Chyba nie musze mowic o ile spadnie sprzedasz tej gry, kiedy wyjdzie mniej wiecej rownolegle z HALO 2 MoV, Full spectrum warrior i reszta tych wszystkich kilerow poprzekladanych na jesien...
gg - 2851040
___________________

Tu nic nie ma - jestem w salonie p...

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Painkillah
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 21, 2004, 18:56:27 pm »
Uaaaaaa!!!! Mam Painkillera(niestety Pc werszyn;/) Po przejsciu kilku poziomow smiem stwierdzic, ze gra jest ostra. Graficznie jest ogien!! Muzycznie troche mniej, powiedzmy ze 'plomyczek':)) Grywalnosc: M AA S A K R A!!
Podsumowujac: gra jest wypasna, mozna latwo sie odstresowac przy niej - to lubie.
Fryty tyty dotknij pyty

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Painkillah
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 30, 2006, 20:13:36 pm »
temat stary a gry jeszcze jak nie ma, tak nie ma;)
Ale bedzie juz niedlugo w koncu.

Polecam zobaczyc nowe filmiki z painkillera na xbox,
zwłaszcza ze jest kilka "making of" i dialogi są po polsku;D
http://media.xbox.ign.com/media/477/477980/vids_1.html

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Painkillah
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 30, 2006, 20:30:26 pm »
ja grałem w demo tej gry i panowie zapomnieli dać możliwości włączenia osi y :?
mimo że celowałem praktycznie w poziomie, to przeszedłem pierwszą misję z tego dema bez zgona :shock:
chyba nie wyważyli poziomu trudności w ogóle :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Painkillah
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 30, 2006, 20:48:31 pm »
Cytat: "xelloss"
ja grałem w demo tej gry i panowie zapomnieli dać możliwości włączenia osi y :?
mimo że celowałem praktycznie w poziomie, to przeszedłem pierwszą misję z tego dema bez zgona :shock:
chyba nie wyważyli poziomu trudności w ogóle :lol:

Ostatnio moim zdaniem FPSy traca swój poziom trudości ja w BLACKu zaliczyłem na poziomie normal 1 zgon ale jeszcze mi została ostatnia misja może sie jednak ta statystyka poprawi :wink: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Painkillah
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 30, 2006, 22:03:14 pm »
Cytat: "xelloss"
ja grałem w demo tej gry i panowie zapomnieli dać możliwości włączenia osi y :?

 :?
chyba w finalnej wersji bedzie taka opcja.... ja zawsze odwracam w pionie na "lotnicze" sterowanie.