Autor Wątek: Wolfenstein: The New Order  (Przeczytany 12232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 01, 2014, 11:53:24 am »
No ja tak samo po dłuższym zastanowieniu się poczekam aż stanieje i kupię za jakieś mniejsze pieniądze ;) A odłożę trochę kaski na okres przed świąteczny ;)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 02, 2014, 08:13:41 am »
Kupiłem, skończyłem i polecam. Ostatnio ciężko o solidny tryb single player w fpsach, ale ten w Wolfie naprawdę trzyma poziom.
Przyjemna oldscullowa strzelanka z masą rzeczy do odszukania i wymagającym poziomem trudności.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 03, 2014, 15:58:42 pm »
Oki przeszedłem kilka misji i mogę coś dodać od siebie. Duży plus za klimat. Super scenka w pociągu, jak z filmów Tarantino:-). Świetny dubbing i fajnie napisane dialogi. Zwłaszcza jak mówią częściowo po polsku i angielsku. Fajnie też, że szwaby mówią po niemiecku:-). Gram na normalu i już wielokrotnie zginąłem, więc nie wiem czy jestem tak słaby czy marudzenie na zbyt niski poziom trudności jest prawdziwe:).


Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 03, 2014, 16:04:09 pm »
Też grałem na normalu i o ile przez 3/4 gry przebrnąłem bez większych problemów, tak pod koniec było naprawdę hardcorowo. Trudna (i bardzo dobrze) gra.
Przejście jej na najwyższym poziomie będzie dużym wyzwaniem  :)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 08, 2014, 16:30:09 pm »
Chce sie może ktoś zamienić bez dopłat, Wolfensteina na NFS rivals (ps4)?

lupinator

  • Gość
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 09, 2014, 01:03:58 am »
Krótka ballada o cross-gen grafice:






Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 09, 2014, 01:12:42 am »
A mnie się wydaje, że jednak o kiepskim devie i chujowym silniku. Przecież to wygląda gorzej od CoD Ghost i cross-genem się tego nie da wytłumaczyć.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 09, 2014, 10:42:32 am »
To prawda, są dobre momenty ale z bliska tekstury to masakra. No i sporo ząbków też jest.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 06, 2015, 17:21:22 pm »
Może być ciekawie, ale za niespełna dwa Kazimierze, jak ktoś nie ograł, to lepiej chyba w New Order zainwestować, który obecnie tani jest.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 07, 2015, 12:20:45 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/6tIw2z2-SLk?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 07, 2015, 14:04:47 pm »
Swego czasu ograłem na premierę. Średnio mi podszedł aczkolwiek ma swoje momenty. Scena w pociągu jest genialna. Jak u Tarantino:-).  Obecnie jest w co grać i raczej się nie skuszę. Nadal w kolejce czeka metro redux.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 12, 2017, 01:20:44 am »
Odświeżę temat, bo dzisiaj skończyłem gierkę. Przyjemny FPS, niezbyt wymagający (nawet na Uber; dopiero kolejne odblokowane tryby z szyfrów Enigmy mogą napsuć krwi). Nie sili się być nie wiadomo jak poważna grą, wyczuwalny jest pastisz, ale ma to swój oldschoolowy klimat. Przeciwnicy są nieogarnięci, bo jak zabijemy cichaczem jednego, to drugi przechodząc obok ciała nie zwraca na niego uwagi. Zabójstwa czasami idą jak po sznurku, no ale w końcu to gierka głównie z nastawieniem na strzelanie i rozwałkę, a nie rozkmina jak w Dishonored. Miło, że są akcenty skradankowe. Proste strzelanie spełnia swoja rolę nad wyraz dobrze (pomimo tego, że nie ma bullet dropa).

Ogólnie wizję przedstawioną w grze, gdzie naziści wygrali wojnę, widziałbym w jakimś poważnym i brutalnym tytule. Bo obozy koncentracyjne, kroczące maszyny spalające ludzi, mechy i "nowocześni naziści" są idealnym tematem na ciężką klimatycznie grę (po części też kłania się jedynka i dwójka Killzone). Zrobić syf, brud, poważne wstawki, dialogi oraz decyzje i mógłby powstać dobry szpil.

Podobała mi się ostatnia lokacja, korytarze z posągami nazistów, odlatujący tynk ze ścian etc. Momentami poczułem się jak w Matrixie. Ciekawy również patent z bronią-kulą. Gra też zachęca do ponownego przejścia poprzez wiadomy wybór na koniec pierwszego rozdziału. Propagandowe postery oraz hasła, wycinki z gazet, które mają nas mocniej wkręcić w panujące czasy są spoko, ale traci to trochę na swoim wydźwięku poprzez całościową otoczkę filmu klasy B. Co oczywiście w przypadku Wolfensteina jest zrozumiałe. No i bardzo miły akcent z koszmarem i powrotem do przeszłości, hehe.

Pomimo tej prostoty i pastiszu, sama postać głównego bohatera wypada bardzo dobrze. Blazkowicz pomimo swoje osiłkowatości, tekstów a'la Duke Nukem, sprawia wrażenie inteligentnego i rozsądnego wojaka, który całościowo wzbudza sympatię.

Na plus zakończenie:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Podsumowując - przyjemny tytuł na odstresowanie, łączący feeling 'tamtych lat' z elementami nowoczesnych FPSów. Jak znów trafi się dobre promo, to pewnie skuszę się na dodatek Old Blood.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wolfenstein: The New Order
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 12, 2017, 01:32:13 am »
Niemiecką kurwe, niemiecką. Nic sie widze nie uczysz  :evil: