Autor Wątek: Darksiders Warmastered Edition  (Przeczytany 28023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Darksiders Warmastered Edition
« dnia: Lipca 17, 2008, 14:54:25 pm »
Darksiders zapowiada sie nad wyraz interesujaco.Gra zostala zapowiedziana na PS3 i Xboxa 360

Tuż przed Sądem Ostatecznym w swą ostatnią podróż wyruszą Wojna, Zaraza, Głód i Śmierć. Gracz wcieli się w tego pierwszego i już na wstępie dowie się, że jest skończonym głąbem. Popełnił bowiem koszmarny błąd - ruszył zbyt wcześnie. To z jego winy na Ziemi trwa teraz wielka bitwa pomiędzy Niebem a Piekłem, której stawką są miliony dusz. Wojna zostaje wezwany przed oblicze Stwórcy, pozbawiony swoich mocy i zesłany raz jeszcze na dół, wśród ludzi. Odzyska swoją pozycję, jeśli zdoła naprawić to, co zniszczył.






i cos co trzeba obejrzec:

http://www.gametrailers.com/player/36516.html

fajnie jak by w 2008 jeszcze wyszlo:)

« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2016, 17:59:38 pm wysłana przez Ryo »

lupinator

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 17, 2008, 15:27:19 pm »
Ten sam przypadek co RotA - renderowana scenka świetna, a gameplay - nic wyjątkowego, nic ponad to co już było i stasznie mało charakterystyczny główny bohtaer.

Gameplay z wywiadem

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 25, 2008, 13:35:42 pm »
dla mnie bomba  :D :D :D, nie uwazam tez ze główny bohater jest mało charakterystyczny (równie dobrze można powiedzieć że bohater z God Of War jest mało charakterystyczny  8)...ot mięśniak z łysą glacą ) ....de gustibus...

Filmiki które polecam do obejrzenia (jesli ktos nie widział):

intro:

http://www.gametrailers.com/player/36516.html

dev.diary - horseman

http://www.gametrailers.com/player/34304.html

E3 2007 Developer Walkthrough Pt. 2 HD

http://www.gametrailers.com/player/21941.html

dev.diary -design

http://www.gametrailers.com/player/35818.html

Jesli popracują nad grywalnoscią to moze byc konkurencja dla God of War (zwłaszcza ze przy tym drugim nie pracuje juz Jaffe)...poczekamy zobaczymy  8-)...będę sledził newsy o tej grze.


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 25, 2008, 13:49:20 pm »
Od razu jak przeczytałem pierwszy post to wiedziałem że będzie slasher. Sorry ale "wojna" już ma swojego boga :) choć + leci za pomysł. Trochę mi przypomina nigdy nie wydany 4 Horsemens of Apocalypse. Zobaczymy co wyjdzie.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 25, 2008, 17:37:51 pm »
Kompletnie umknęła mi ta gra na E3 a wyglada zajebiscie. Fabuła przypomina GoW2(tracimy moce i od nowa) ale klimat niszczy

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 04, 2009, 20:52:44 pm »
E3 09: Developer Walkthrough HD


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 05, 2009, 14:59:55 pm »
Darksiders Stage Demo - Gamespot

http://e3.gamespot.com/video/6211602/?hd=1&tag=live-schedule

Wygląda i gra się nieźle. Widać, że może to mieć ciekawą historię, może wyjdzie z tego taka dorosła Zelda?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 05, 2009, 17:45:20 pm »
Do Zeldy to bym tego raczej nie porownywal, przynajmniej mnie nic Zeldy w DarkSidersach nie przypomina, klimacik fajny, design rowniez swietny ale gdzie tu Zelda? :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 05, 2009, 21:04:20 pm »
Do Zeldy to bym tego raczej nie porownywal, przynajmniej mnie nic Zeldy w DarkSidersach nie przypomina, klimacik fajny, design rowniez swietny ale gdzie tu Zelda? :)

Mam nadzieję, że wątek fabularny będzie rozbudowany a nie jak w slasherach, gdzie kolejne scenki to tylko wymówka do zabijania wrogów.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 12, 2009, 17:45:20 pm »
Moze i watek fabularny bedzie ok, ale raczej nie nastawial bym sie na jakas epicka opowiesc :)
: Czerwiec 05, 2009, 15:30:21 pm
Exclusive Walkthrough Part I HD


Kurde ta gra nie moze sie nie udac, czym wiecej materialow ogladam z gry tym bardziej chce w nia zagrac, Anioly wygladaja naprawde swietnie :)

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 16, 2009, 19:29:35 pm »


Jak myślicie , zobaczymy w tej generacji gier taką grafę, jak w tym cgi ?
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 23, 2009, 13:30:25 pm »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 26, 2009, 17:40:23 pm »
SDCC 09: Walkthrough Part IV HD



Nie podoba mi się to...

nakimushi

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 31, 2009, 19:21:47 pm »
cos ucichlo o grze a premiera za pare dni + kilka swietnych recenzji /

ign uk - 8.9
ign au - 9/10
http://uk.xbox360.ign.com/articles/105/1056759p1.html

+ kilka innych serwisow oceny w okolicach 90%

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 01, 2010, 11:03:15 am »
Sam nie grałem jeszcze, ale powiedzmy, że znam kogoś kto zaliczył kilka godzin z grą - wrażenia bardzo pozytywne. Co ciekawe, nie ma non stop sieczki, sporo zagadek. Ja osobiście czekam na ten tytuł w dużej mierze przez tematykę i design.

mateo

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 01, 2010, 14:26:06 pm »
Coraz bardziej ta gra mnie przekonywuje, trzeba to ogarnąć. ;]

Mrocz

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 01, 2010, 19:52:36 pm »
Darksiders bardziej mnie kręcił, niż Dante's Inferno, ale coś czuje, że w 2010 roku nie będzie mi się chciało grać w innego Slashera niż God Of War III... Co ich wzięło na taki wylew gier tego typu? :P Zwłaszcza, że zarówno Dante's Inferno jak i Darksiders mają premierę "na siłę" przed God Of War III ;]... Ja chyba i tak najpierw pogram sobie w GoW'a, a potem co najwyżej w Darksiders...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 02, 2010, 00:16:06 am »
Sam nie grałem jeszcze, ale powiedzmy, że znam kogoś kto zaliczył kilka godzin z grą - wrażenia bardzo pozytywne. Co ciekawe, nie ma non stop sieczki, sporo zagadek. Ja osobiście czekam na ten tytuł w dużej mierze przez tematykę i design.
Kyrielejsonie. By Wojna bawił się w przenoszenie beczek i ustawianie filarów.... Choć skoro Bóg Wojny może, to niech kolega po fachu też coś porobi w tym segmencie.  :grin:
Intro przywozi mi na myśl córkę ojca Terminatora 4 i matki 2012, której chrzęsną jest "Legend", a bratem WoW (facet wyglada troszkę jak Artas).

nakimushi

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 02, 2010, 11:09:51 am »
ale Darksiders jest gra RPG z elementami walk wiec porownanie do GoW jest raczej nie na miejscu - ludzie ktorzy grali porównuja ta gre do zeldy /
ja chyba sobie kupie bo akurat 7 wracam i mam 3 dni wolnego jescze a Bayonetta jakos mnie odpycha przez zwalony port /

30 min demo z ign
http://n4g.com/News-450646.aspx

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 02, 2010, 12:30:05 pm »
Dokładnie, to nie jest slasher jak GoW, czy Dante's Inferno (które swoją drogą po demie spadło w mojej prywatnej liście na sam koniec). David Jaffe mówił niedawno, że gdyby miał zrobić teraz GoW, połączyłby go z Zeldą z N64. Darksiders jest właśnie czymś takim. A design przypomina trochę ten z Warcraft 3, przez swoją komiksowość. Ja to kupuję. Pierwsza pozycja do nabycia w 2010 roku ;).

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 02, 2010, 15:22:03 pm »
Dlatego, że bohater ubija hurtowo przeciwników, a później jeden z nich wbija mu sztylet w plecy, a 4 min. później władcza Śmierć błaga go o litość  :big-grin-sweat:
Co do gry (D:WoW), jestem jak najbardziej na tak. Tylko ten design .... Niby wszytko ok, ale Overlord, teraz Brutal Legend i D:WoW .... Wszystkie mają taki WoW design.
Niby są ciekawe stwory, jest momentami mrocznie, ale wszytko to w konwencji takiej baśni. Chciałbym widzieć taką grę na modłę (wizualia) takiego Kz2, czy Gearsów....

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 05, 2010, 12:26:09 pm »
Gra zbiera świetne oceny. Niemal same 9/10.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 05, 2010, 12:28:39 pm »
W Ultimie już mają ;).

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 05, 2010, 16:54:08 pm »
Dlaczego o tej grze było tak cicho? Przecież ta gra zapowiada sie genialnie

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 05, 2010, 18:21:43 pm »
Po przeczytaniu recki w Extrimie nawet sie napalilem na ten tytuł, może jak cena troszkę spadnie to się skuszę, lubię takie klimaty. Może do GoWa3 nie podskoczy ale kawał dobrego slashera z tego jest, więc trzeba się będzie zapoznać.

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 06, 2010, 15:29:04 pm »
Zdecydowanie wybieram Bayonettę i Dante's Inferno. Tak jak kolega wyżej napisał "wojna ma już swojego boga" Klimat, design, grafika jakoś słabo mnie przekonują i ogólnie nie odczuwam tak zwanego "podjarania" tym tytułem ;/ Zapowiada się bardzo ciekawy sezon dla slasher'ów i bardzo mnie to cieszy jako zwolennika tego typu gier 8)
Straszna posucha jest wśród bijatyk, bo od czasów DOA4( nie licząc średniego Calibura) niema w co bić :/ Panowie TRAGEDIA !!!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2010, 15:32:29 pm wysłana przez luk »

hanza

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 06, 2010, 15:50:54 pm »

Straszna posucha jest wśród bijatyk, bo od czasów DOA4( nie licząc średniego Calibura) niema w co bić :/ Panowie TRAGEDIA !!!
odstaw klej :lol:
SFIV, BlazBlue, Tekken 6 plus KOF XII

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 06, 2010, 15:52:52 pm »
Cytuj
Straszna posucha jest wśród bijatyk, bo od czasów DOA4( nie licząc średniego Calibura) niema w co bić :/ Panowie TRAGEDIA !!!

Boli...

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 06, 2010, 16:15:48 pm »
Cytuj
Straszna posucha jest wśród bijatyk, bo od czasów DOA4( nie licząc średniego Calibura) niema w co bić :/ Panowie TRAGEDIA !!!

Boli...

A tobie kolego o co znowu chodzi ???  :-?

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 06, 2010, 16:17:26 pm »
odstaw klej :lol:
SFIV, BlazBlue, Tekken 6 plus KOF XII


Albo Ja już jestem za stary, albo Ty bardzo młody. Z tych bijatyk co wymieniłeś może SFIV na niedzielę się nada, a cała reszta z najnowszym Tekken'em 6 na czele to są jakieś kolorowe kulfony nie warte większej uwagi. Dawniej dla Tekken'a kupowało się konsole, teraz śmiać mi się chce z tych przekolorowanych  postaci i z tej areny, na której plątają się barany w rytm spedalonego jodłowania. Jak tobie się to podoba, to rzeczywiście bijatyk tego typu znajdziesz od groma. Ok nie mąćmy wody ;)

BlazBlue zjada SFIV na śniadanie, może coś zmieni się za sprawą SSFIV w co szczerze wątpie. Kolorowe kulfony, czyli rozumiem, że bijatyka z najbardziej rozbudowanym systemem walki jest niegrywalna ? Guilty Gear - możesz mieć racje gówno z niej straszne, za dużo w niej czerwonego.

O takich tytułach jak Tatsunoko vs Capcom zapewne nawet nie słyszałeś ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2010, 16:43:43 pm wysłana przez Patosław »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 07, 2010, 15:40:36 pm »
Recka na GT:


Overall 8.4

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:43:20 pm »
odstaw klej :lol:
SFIV, BlazBlue, Tekken 6 plus KOF XII


Albo Ja już jestem za stary, albo Ty bardzo młody. Z tych bijatyk co wymieniłeś może SFIV na niedzielę się nada, a cała reszta z najnowszym Tekken'em 6 na czele to są jakieś kolorowe kulfony nie warte większej uwagi. Dawniej dla Tekken'a kupowało się konsole, teraz śmiać mi się chce z tych przekolorowanych  postaci i z tej areny, na której plątają się barany w rytm spedalonego jodłowania. Jak tobie się to podoba, to rzeczywiście bijatyk tego typu znajdziesz od groma. Ok nie mąćmy wody ;)

BlazBlue zjada SFIV na śniadanie, może coś zmieni się za sprawą SSFIV w co szczerze wątpie. Kolorowe kulfony, czyli rozumiem, że bijatyka z najbardziej rozbudowanym systemem walki jest niegrywalna ? Guilty Gear - możesz mieć racje gówno z niej straszne, za dużo w niej czerwonego.

O takich tytułach jak Tatsunoko vs Capcom zapewne nawet nie słyszałeś ?
Patosław bez urazy :roll: Co to w ogóle jest hmmm ? Zgadza się nie słyszałem o tym i zapewne nie tylko ja. Te pozycje co wymieniłeś tzn. BlazBlue, Guilty Gear i to całe Tatsunoko vs Capcom są moim skromnym zdaniem badziewia. Jeżeli lubisz ciorać w takie wykręcone bijatyki to jest to twoja sprawa i twój gust do wybierania gier. Ja nawet takich mordobijek nie biorę pod uwagę i sory, ale rzeczywiście za dużo tam czerwonego. Wystarczy, że popatrzę na kilka screenów i już mnie odpycha.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 07, 2010, 20:48:10 pm »
Ok. Wracaj grać w DoA4.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 09, 2010, 00:50:51 am »

Patosław bez urazy :roll: Co to w ogóle jest hmmm ? Zgadza się nie słyszałem o tym i zapewne nie tylko ja. Te pozycje co wymieniłeś tzn. BlazBlue, Guilty Gear i to całe Tatsunoko vs Capcom są moim skromnym zdaniem badziewia. Jeżeli lubisz ciorać w takie wykręcone bijatyki to jest to twoja sprawa i twój gust do wybierania gier. Ja nawet takich mordobijek nie biorę pod uwagę i sory, ale rzeczywiście za dużo tam czerwonego. Wystarczy, że popatrzę na kilka screenów i już mnie odpycha.

Nie kompromituj się. BlazBlue można nie znać, ale nie słyszałeś o Guilty Gear?  :lol: Arc System Works robi cudowne gry, sam mam BlazBlue i SFIV i BlazBlue zjada Street Fightera na śniadanie wszystkim - designem i systemem. SFIV jest bardziej popularny ponieważ cała masa małolatów w US się na niego rzuciła. Gra jest brzydka i całe 2.5D jest dla picu bardziej.
 Offtop

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 09, 2010, 11:45:09 am »

Patosław bez urazy :roll: Co to w ogóle jest hmmm ? Zgadza się nie słyszałem o tym i zapewne nie tylko ja. Te pozycje co wymieniłeś tzn. BlazBlue, Guilty Gear i to całe Tatsunoko vs Capcom są moim skromnym zdaniem badziewia. Jeżeli lubisz ciorać w takie wykręcone bijatyki to jest to twoja sprawa i twój gust do wybierania gier. Ja nawet takich mordobijek nie biorę pod uwagę i sory, ale rzeczywiście za dużo tam czerwonego. Wystarczy, że popatrzę na kilka screenów i już mnie odpycha.

Nie kompromituj się. BlazBlue można nie znać, ale nie słyszałeś o Guilty Gear?  :lol: Arc System Works robi cudowne gry, sam mam BlazBlue i SFIV i BlazBlue zjada Street Fightera na śniadanie wszystkim - designem i systemem. SFIV jest bardziej popularny ponieważ cała masa małolatów w US się na niego rzuciła. Gra jest brzydka i całe 2.5D jest dla picu bardziej.
Ok. nie chodziło mi tutaj o wszczynanie jakichś tam bójek. Ja tylko wyraziłem swoją opinię co sadze o tych bijatykach . Trochę ta moja opinia co niektórych wkurwiła  :-? Jeżeli kogoś, lub czyjąś ulubiona pozycję uraziłem to sorry i proponuję zakończyć to nasze pieprzenie. W końcu to temat jest o Darksiders.
 Offtop

nakimushi

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 10, 2010, 01:02:25 am »
wlasnie wrocilem z miasta z pudelkiem / jakos nie moglem sobie odmowic na zimne wieczory  :grin:
pogram zaraz i napisze co i jak

Wiadomość scalona: Stycznia 10, 2010, 02:41:06 am
ok poczatek slaby jakis - graficznie itd

ale kurde doszedlem do 2 poziomu i masakra
grafika swietna - gra sie jak w zelde/
mam nadzieje ze sie szybko nie znudzi
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2010, 02:41:06 am wysłana przez nakimushi »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 10, 2010, 11:39:28 am »
Dlaczego o tej grze było tak cicho? Przecież ta gra zapowiada sie genialnie
Są tz. "ciche hity", a są gry (niekoniecznie hity), które się sprzedają w dużej mierze dzięki hypeowi na nie - Halo, GTA.
Tak znakomite oceny nie powinny dziwić. Przecież oceny z górnych półek nie są tylko dla znanych kontynuacji zarezerwowane. Pozostaje się cieszyć, że nowy, wyborny gracz się zrodził jak jakiś czas temu Dead Space.

lupinator

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 10, 2010, 11:51:54 am »
Dokładnie - cichy hit. U mnie ta gra w głowie od początku była zakodowana jako średniak, ale spojrzałem na oceny i kurde - 'coś tu nie gra' - pomyślałem. Gry jeszcze nie kupiłem, zrobił to znajomy, który przez cały czas zdawał mi relację, głównie pod kątem tego, jak bardzo dużo tu Zeldy (z tym, że doroślejszej). Skończyłem tak, że nie wiem, czy kupować teraz Uncharted 2, czy Darksiders - cichy hit gorącego pierwszego kwartału 2010.

nakimushi

  • Gość
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 10, 2010, 16:52:15 pm »
no pogralem juz kilka godzin od wczoraj i dalej gra trzyma caly czas swietny poziom
no i dodatkowo sie rozkreca bo dostajemy nowe zabawki jak bronie etc i nowe umiejetnosci

chyba tej gry nie mozna lepiej opisac jak zelda dla doroslych ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Darksiders: Wrath of War
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 10, 2010, 18:01:05 pm »
Jak wygląda sprawa combosów? Walka mieczem jest rozbudowana, czy non-stop biegamy i używamy 2-3 ciosów na krzyż?