Autor Wątek: Pokój Gracza  (Przeczytany 291227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pawel_k

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #920 dnia: Lutego 27, 2010, 15:04:16 pm »
no to i ja pokażę mój mały salonik, który służy mi równocześnie za gralnię ;) jakość zdjęć troszkę słaba, do tego kolory minimalnie przekłamane, ale taki mam niestety aparat..

http://raceland.pl/priv_stuff/m1.jpg
sprzęciki to oczywiście ps3, plazma panasa 42 cale (G10), wszystko spięte z miniwieżą onkyo. a w koszyku obok miniwieży leży jeszcze psp ;) do pospinania zostały kabelki, ale na razie nie chce mi się tego robić...

http://raceland.pl/priv_stuff/m2.jpg
tutaj pożywiam się przed kolejnymi sesjami, w końcu głody gracz, to słaby gracz ;)

http://raceland.pl/priv_stuff/m3.jpg
a tutaj sobie siedzę podczas grania :)
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2010, 13:55:02 pm wysłana przez pawel_k »

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #921 dnia: Lutego 27, 2010, 15:22:36 pm »
Paweł wszystko fajnie, pokój klimatyczny, brakuję tylko jakiegoś obrazu na ścianie. Odnośnie sprzętu, też w porządku, tylko tą prawą kolumnę daj inaczej, oprzyj o ściankę regału książki lub gry, a kolumnę ustaw z brzegu, będzie miała więcej oddechu, oczywiście możesz ją także skręcić analogicznie do lewej, powinno być lepiej. Mini to Onkyo Cs-325 jak dobrze widzę. Bardzo fajne mini w swojej cenie(teraz za 700zł można wyrwać). ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2010, 15:27:17 pm wysłana przez Unlimited »

pawel_k

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #922 dnia: Lutego 27, 2010, 15:32:37 pm »
Paweł wszystko fajnie, pokój klimatyczny, brakuję tylko jakiegoś obrazu na ścianie. Odnośnie sprzętu, też w porządku, tylko tą prawą kolumnę daj inaczej, oprzyj o ściankę regału książki lub gry, a kolumnę ustaw z brzegu, będzie miała więcej oddechu, oczywiście możesz ją także skręcić analogicznie do lewej, powinno być lepiej. Mini to Onkyo Cs-325 jak dobrze widzę. Bardzo fajne mini w swojej cenie(teraz za 700zł można wyrwać). ;)
mini to dokładnie ten model :) 700zł to raczej troszkę mało na niego, ja dałem 900zł w jakiejś promocji w MM, ale na necie w dobrych sklepach widziałem że chodzi za ponad 1000zł... w każdym razie trochę żałuję że nie kupiłem modelu 525 - bebechy te same co w 325 ale ma dodatkowo wejście usb...

co do prawego głośnika to chętnie bym tak zrobił, ale ta półka na której stoi jest taka trochę mało godna zaufania ze względu na mocowanie, a głośnik troszkę waży, więc po prostu boję się o urwanie półki ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #923 dnia: Lutego 27, 2010, 16:24:28 pm »
Jeśli ktoś ma TV zawieszony na ścianie i narzeka na brak obrazów, to polecam tą paczę tapet w Full HD.

http://rapidshare.com/files/354804962/100_Best_Nature_Full_HD_Wallpapers_1920x1080p.rar

Naprawdę efekt daje radę.

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #924 dnia: Lutego 27, 2010, 17:13:07 pm »
Paweł wszystko fajnie, pokój klimatyczny, brakuję tylko jakiegoś obrazu na ścianie. Odnośnie sprzętu, też w porządku, tylko tą prawą kolumnę daj inaczej, oprzyj o ściankę regału książki lub gry, a kolumnę ustaw z brzegu, będzie miała więcej oddechu, oczywiście możesz ją także skręcić analogicznie do lewej, powinno być lepiej. Mini to Onkyo Cs-325 jak dobrze widzę. Bardzo fajne mini w swojej cenie(teraz za 700zł można wyrwać). ;)
mini to dokładnie ten model :) 700zł to raczej troszkę mało na niego, ja dałem 900zł w jakiejś promocji w MM, ale na necie w dobrych sklepach widziałem że chodzi za ponad 1000zł... w każdym razie trochę żałuję że nie kupiłem modelu 525 - bebechy te same co w 325 ale ma dodatkowo wejście usb...

co do prawego głośnika to chętnie bym tak zrobił, ale ta półka na której stoi jest taka trochę mało godna zaufania ze względu na mocowanie, a głośnik troszkę waży, więc po prostu boję się o urwanie półki ;)

Widziałem 325 na allegro za 725zł plus koszt przesyłki. Odnośnie 525, oprócz USB ma trochę inne bebechy, zmieniony DAC, z tyłu kolumn złote zaciski, no i gałka jest aluminiowa. Odnośnie półki, rozumiem. Szkoda było by kolumny. Choć może chociaż na środek półki, albo jakieś tanie standy kup. ;)

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #925 dnia: Marca 01, 2010, 16:22:37 pm »
Paweł wszystko fajnie, pokój klimatyczny, brakuję tylko jakiegoś obrazu na ścianie. Odnośnie sprzętu, też w porządku, tylko tą prawą kolumnę daj inaczej, oprzyj o ściankę regału książki lub gry, a kolumnę ustaw z brzegu, będzie miała więcej oddechu, oczywiście możesz ją także skręcić analogicznie do lewej, powinno być lepiej. Mini to Onkyo Cs-325 jak dobrze widzę. Bardzo fajne mini w swojej cenie(teraz za 700zł można wyrwać). ;)
Wlaznie dobrze. Facet nie robi bajzlu na scianach tak tak, obrazki to nic zlego ale kilka osobktre mam przesadzaja z tym maja po 2-3 na JEDNEJ scianiedo tego lampki zawieszki . Moja siora ma fajny TV. Brawie duza - ponad czterdziesci cali . Normalnie na scianie nic nie miala i bylo ok, pozjiej jaies obrazy zdjecia kwiaty, glupio tv wygladal


Ale pokoik bardzo ladny postarales sie  :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #926 dnia: Marca 03, 2010, 09:57:46 am »
Na zdjęciu moje ostatnie brakujące ogniwo do Ps3, czyli sfera dźwiękowa, wreszcie zostało to naprawione. Z braku miejsca "padło" na zestaw Bose Companion 3 serries II.




maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #927 dnia: Marca 07, 2010, 13:18:39 pm »
Tak to wygląda jak gram w moim pokoju. (połowy gier nie ma bo po ludziach się rozeszło)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
A tak ja w dużym.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wszystko od nowa, od początku...

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #928 dnia: Marca 07, 2010, 13:37:47 pm »
Wszystko fajnie, tylko że tego suba to na ziemie. No i te kolumny w dużym pokoju nie pasują(jakościowo) do elektroniki Denona, są zbyt kiepskie, pewnie jakieś no name albo M-Audio. Tak się sprzedaję zestawy KD, czyli dobra elektronika i daremne kolumny i w 3000zł się mieścimy, poza tym przydało by się ten duży pokój jakoś akustycznie zaadoptować, może dywanik, jakieś obrazy, bo tak pewnie dźwięk jest zbyt ostry i występuje duży pogłos, no chyba że się mylę. Jednak generalnie w porządku. ;)


maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #929 dnia: Marca 07, 2010, 13:51:33 pm »
Głośniki to http://www.ferguson-digital.eu/pl/zestawy-glosnikow/27-ex-650-ii.html w Media Markt były identyczne pod inną nazwą marki (znanej) z przebitką +300zł, głośniki w zupełności starczą do oglądania N'ki lub grania od czasu do czasu.
Co do suba to "na podłogę"... nie da rady mam tak kable ułożone, że wszystko bym musiał od początku wywalać i układać.
Na ustawienie w dużym pokoju nie patrz bo jest tymczasowe, po prostu nie chce nam się przemeblowania zrobić a zabieramy się do tego już jakiś czas  :roll:
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2010, 13:55:54 pm wysłana przez maly_pinki »
Wszystko od nowa, od początku...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #930 dnia: Marca 07, 2010, 13:51:48 pm »
Słabe to było Dawidku, naprawdę słabe.

Wiadomość scalona: [time]Marzec 07, 2010, 14:05:52 pm[/time]
Tak dla wyjaśnienia. Kolumny M-Audio dostały 5 gwiazdek w Video & DVD Reporter. Oto ich recenzja.

Cytuj
O brzmieniu M-Audio wydobywają z dźwięku dużo przestrzeni i to należy do ich dużych atutów. Swobodnie kreowana panorama wielokanałowa daje poczucie obcowania ze znacznie droższym zestawem kolumn. Bardzo wyraźnie rozrysowany pierwszy plan i nie gorzej pozostałe, budowane przez kolumny przednie i centralną, są uzupełnione przez efekty dookólne uwalniane z tylnych, niedużych kolumienek. Dźwięk obficie wypełnia pokój odsłuchowy, bez dziur między poszczególnymi kanałami. Odnośnie systemu 5,0 – brak aktywnego subwoofera nie jest odczuwalny, zwłaszcza że z przetwarzaniem najniższych częstotliwości przednie kolumny radzą sobie bardzo dobrze. Potrafią zejść dosyć nisko, zachowując przy tym kompromis między potęgą basu a jego kontrolą. Średnica jest nieco ocieplona i przyjemna w odbiorze. Choć słychać delikatne podbicie w jej górnym rejonie, w miejscu połączenia z głośnikiem wysokotonowym, to nie kłuje ona uszu wrzaskliwie przetwarzanymi wokalami, jak to bywa w tanich zespołach głośnikowych. Podsumowanie Niemieckie M-Audio są godne polecenia, zwłaszcza osobom pragnącym zaoszczędzić nieco aktywnym subwooferze w początkowej fazie budowania własnego systemu wielokanałowego.

Mowa o tym zestawie:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kto nie słyszał jak to gra ten po prostu plecie bzdury pisząc iż M-Audio to słaby sprzęt.

Wiadomość scalona: Marca 07, 2010, 14:07:12 pm
Ja dodam tylko od siebie, że jak ktoś nie chce przepłacać i zachować bardzo dobry stosunek ceny do jakości to szczerze polecam kolumny M-Audio.
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2010, 14:07:12 pm wysłana przez BoBaN »

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #931 dnia: Marca 07, 2010, 14:10:02 pm »
Dokładnie mam te ostatnie kolumny (ex650 s) http://fergusonsklep.pl/foto/ex650II.jpg
Wszystko od nowa, od początku...

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #932 dnia: Marca 07, 2010, 14:24:26 pm »
Ja bym wybrał inną konfigurację w tej cenie. Ale nie będziemy się o to kłócić, wszak nie służą one do muzyki tylko do gier i filmów. Odnośnie samej recenzji, lukrowana.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #933 dnia: Marca 07, 2010, 14:29:57 pm »
Przed wyborem kolumn przesłuchałem parę zestawów, w tym m.in. tańsze modele Koda. Kompletnie mną nie wstrząsnęły i kolumny M-Audio zdecydowanie były najbardziej dynamiczne a przy tym tańsze. Owszem nie mam co porównać ich brzmienia podczas muzyki do zestawu brata (Denon i Koda z wyższej półki) ale on wydał dużo więcej pieniędzy i kupował sprzęt bardziej pod odsłuch muzy. Ja kupowałem pod gry i filmy gdyż nie uważam że elektroniczna muzyka wymaga zainwestowania wysokich kosztów w sprzęt.

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #934 dnia: Marca 07, 2010, 14:39:40 pm »
Mylisz się, chociażby płyty takich wykonawców elektroniki jak: Yello, Groove Armada, Kraftwerk, Trentemoller, itd. mają taką samą hierarchie jak płyty wokalistów jazzowych jak Katie Melua, Norah Jones, Diana Krall itd. Czyli im lepszy sprzęty tym lepiej. Wiadomo że każdy kupuję kolumny w jakimś celu, tak jak mówiłem do gier i filmów na początek starczą.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #935 dnia: Marca 07, 2010, 14:43:32 pm »
Widocznie mam inny punkt postrzegania muzyki jakiej słuchamy. Zgadzam się co do powyższych wykonawców, jednak ja najczęściej słucham DnB, Dub czy Detriot i raczej nie potrzebny mi jest do tego sprzęt za parę tysięcy złotych.

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #936 dnia: Marca 07, 2010, 14:55:57 pm »
Też takiej muzyki słucham, i wierz mi że jest potrzebny, oczywiście jeśli słuchasz audio-cd, formatów bezstratnych czy formatów bezstratnych poprzez streaming. Myślę że dobrym kompromisem jest nowy Piano Craft i sub Jamo 200a lub jak masz fundusze sub velodyne impact. W cenie od 2000zł do 3000zł(w zależności czy z subem czy bez) masz sprzęt który deklasuję brzmieniem każde KD do 5-6 tyś złotych. Za godz. wrzucę artykuł dla użytkowników KD, pokazujące jak wiele tracą podłączając system poprzez HDMI, mowa o dźwięku. Będzie dostępny w zakładce kącik melomana. ;)

EDIT: Jest już dostępny w pewnej zakładce.
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2010, 15:34:04 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #937 dnia: Marca 07, 2010, 17:58:41 pm »
Ja mam konsolę podpięta kablem optycznym. HDMI jedynie obraz. Nie oszukujmy się, do gier jedynie KD a nie żadne stereo.

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #938 dnia: Marca 07, 2010, 18:17:52 pm »
Dobrze masz podpięte :) Masz rację że do gier KD a nie żadne stereo, ja jednak mówię o kompromisach i takich osobnikach gdzie ich procent słuchania muzyki jest większy niż 50% a kupują KD, zamiast mieć w tej cenie o co najmniej klasę lepsze brzmienie rezygnując z KD. ;)

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #939 dnia: Marca 07, 2010, 19:57:51 pm »

 A to z koleji moja nora.Niestety stare fronty gdyz nowe wraz z elektronika poszly do testow do znajomego ,jak tylko wroca zaktualizuje zdjecia  :D

http://img225.imageshack.us/img225/1699/img0842r.jpg

http://img186.imageshack.us/img186/2781/img0845q.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/4247/img0844c.jpg

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #940 dnia: Marca 07, 2010, 20:29:21 pm »
Bardzo ładnie :)

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #941 dnia: Marca 07, 2010, 20:41:28 pm »
A dziekuje  :D

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #942 dnia: Marca 07, 2010, 20:43:45 pm »
Też mocno pochwalam i doceniam wysiłek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #943 dnia: Marca 07, 2010, 21:10:35 pm »
Bardzo gustownie i z klasą, czyżby to były Kefy, mowa o frontach, co ważne wreszcie pokój gdzie nie ma samych paneli u pustych ścian. Możesz z kolumnami ciut do przodu wyjechać i min. je do środka skręcić, no chyba że w tej pozycji gra to najlepiej. ;)

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #944 dnia: Marca 07, 2010, 22:44:56 pm »
Stare kilpisch F1 ,za pere dni wroca Klipsch Rf 62.Co do odleglosci od sciany powiniennem je jeszcze o jakies 7-10 cm wysunac ale kobita nadaje ze za bardzo wystaja wtedy  :(  Bardziej to mnie meczy centralny ktory jest poprostu za duzy i przed tv nie moze stac.Bardzo fajny efekt daje ambilight we wnece .Na tym zdjeciu moze lepiej bedzie to widac ale i tak do konca nie odzwierciedla jak w rzeczywistosci wyglada.Grajac w wipeouta poprostu festiwal kolorow na scianie  :D

http://img443.imageshack.us/img443/5410/img0848s.jpg      :grin:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #945 dnia: Marca 07, 2010, 22:57:28 pm »
Świetny pokoik. Taki styl bardzo mi się podoba. Widzę, że jednak będę musiał sobie jakieś małe światełko za tv zamontować bo zapewne przyjemniej dla oka się gra wtedy.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #946 dnia: Marca 07, 2010, 23:04:26 pm »
Na prawde coś świetnego. Bardzo mi się podoba :)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #947 dnia: Marca 08, 2010, 03:10:41 am »
Anu, jestem podobnego zdania.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

MaxuS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #948 dnia: Kwietnia 15, 2010, 19:48:42 pm »
Ogladam te wszystkie pokoje ale i tak nie robią na mnie szczególnego wrażenia ( poza nielicznymi wyjątkami). Ehhh... to nie to co kiedyś...
Na unikalny klimat hc roomu wpływają różne gadżety (plakaty, figurki, różne kolekcje - gier przedewszystkim> patrz> pokój użytkownika narkoman ), a nie super odjebane za XXX PLNów futryny, panele i inne pierdoły  ...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #949 dnia: Kwietnia 15, 2010, 20:10:51 pm »
Mówisz, masz. Tak wyglądał mój pokój przed remontem.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

el becetol

  • Gość
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #950 dnia: Kwietnia 15, 2010, 20:32:35 pm »
W ciemno wybieram pokój Legrada. Świat sie zmienia ludzie dorastają i dochodzą do wniosku ze plakaty na ścianach i syf już nie jest fajny.

MaxuS - nie chcę dobijać jednego z ostatnich wiernych ideałom "hardcorowego grania", ale Hiv odszedł z PE.   

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #951 dnia: Kwietnia 15, 2010, 20:58:28 pm »
Też miałem taki plakat z Nemesisem ^^

Świat sie zmienia ludzie dorastają i dochodzą do wniosku ze plakaty na ścianach i syf już nie jest fajny.
Z tym się akurat zgodzę. Tak jak kiedyś plakaty mi się bardzo podobały, tak teraz... mam na ścianie 3 arty o tematyce growej oprawione ładnie w antyramy i to mi wystarczy ;].
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #952 dnia: Kwietnia 15, 2010, 21:15:25 pm »
Świetny pokoik. Taki styl bardzo mi się podoba. Widzę, że jednak będę musiał sobie jakieś małe światełko za tv zamontować bo zapewne przyjemniej dla oka się gra wtedy.
Zajebisty jest ambilight w philipsach. Idealne podświetlenie do grania w nocy. Normalnie teraz na plaźmie mam problem z odpowiednim oświetleniem pomieszczenia w nocy by się przyjemnie grało. Jak sam TV działa to bardzo oczy się męczą. Takie podświetlenie z tyłu jest super, nie dość że daje idealne światło do grania to jeszcze tworzy fajny klimat.

Wiadomość scalona: Kwietnia 15, 2010, 21:17:38 pm

 A to z koleji moja nora.Niestety stare fronty gdyz nowe wraz z elektronika poszly do testow do znajomego ,jak tylko wroca zaktualizuje zdjecia  :D

http://img225.imageshack.us/img225/1699/img0842r.jpg

http://img186.imageshack.us/img186/2781/img0845q.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/4247/img0844c.jpg
Nie myslałeś by coś zrobić z tym frontowym głośnikiem. Jak dla mnie zaburza harmonie i symetrie pomieszczenia, no i pewnie podświadomie by mnie denerwowało, że dzwięk słyszę trochę z boku, a nie z przodu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2010, 21:17:38 pm wysłana przez Piter_neo »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #953 dnia: Kwietnia 15, 2010, 21:17:52 pm »
Ej, ja mam plakaty w starym pokoju. Wprawdzie dwa, ale zawsze  :oops:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Miałem też kiedyś od cholery tych dużych pudełek z edycji premierowych gier na PC. Za dużo miejsca to jednak zajmowało więc wywaliłem :P.

W tym, że ludzie się zmienili też racja. Czasy zagraconych pokoi i wytapetowanych ścian plakatami z gier/filmów oraz pustych puszek po piwie na szafkach powoli odchodzą ;).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2010, 21:20:49 pm wysłana przez tytacz »

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #954 dnia: Kwietnia 16, 2010, 02:43:30 am »

[/quote]
Nie myslałeś by coś zrobić z tym frontowym głośnikiem. Jak dla mnie zaburza harmonie i symetrie pomieszczenia, no i pewnie podświadomie by mnie denerwowało, że dzwięk słyszę trochę z boku, a nie z przodu.
[/quote]

Pewnie ze myslalem tylko na nic sensownego nie wpadlem  :( Prawdopodobnie stanie na tej niby polce nad tv ale wiaze sie to z wierceniem aby kabel na dol puscic a jakos zabrac sie za to nie moge.Bydle jest wielkie nie wiem po kij akurat ten central kupilem ( normalnie przed tv powinien stac ) Cos bede myslal na dniach bo rzeczywiscie irytuje mnie to od poczatku.
Co do plakatow i innych bzdur.Pewnie fajna sprawa jesli to ma rece i nogi ( jakis zajebisty art w antyramie , plakacikow z gazet to raczej nie wieszam od 13 roku zycia ) Problem w tym ze czlowiek powoli dorasta,pojawia sie wlasne mieszkanie ( w koncu :) ) ktore dzieli sie ze swoja druga polowka,stara sie to jakos wszystko urzadzic i na takie rzeczy nie ma juz miejsca i nie bedzie  :(

MaxuS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #955 dnia: Kwietnia 16, 2010, 18:04:05 pm »
Panowie, żebyśmy się dobrze zrozumieli !
Nie chodzi mi o to, żeby przyklejać plakaty na ścianach, suficie, własnym czole czy Bóg wie gdzie indziej - nie w tym rzecz.
Duża "rupieciarnia" gdzie jest strasznie gęsto od wszystkich pierdół to również nie to.
Chodzi o unikalny klimat miejsca w którym gramy, tak że człowiek wchodzi do takiego pokoju i od razu ma jasny obraz w głowie; co nam w życiu sprawia frajdę, a jego myśli od razu kierują się w kierunku typu: " oho, prawdziwy pasjonat elektronicznej rozrywki".

Jasne - przyznaje racje , zmieniamy się, starzejemy ( o fuck jak to brzmi :P ale cóż taka jest prawda); własny światopogląd też już bardziej wyważony, aczkolwiek to nie jest powód aby rezygnować  z pewnych gadżetów ( równie dobrze można by zrezygnować z grania, bo ktoś pewnie powie ze gry nie są dla dorosłych i takie tam...).

Pozdro

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #956 dnia: Kwietnia 16, 2010, 18:38:45 pm »
Powiem Ci, że jak ktoś wchodził do mojego pokoju przed remontem, to nie miał najmniejszych wątpliwości jakiego hobby jest to świątynia. Nawet moja babcia to wiedziała. :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 569
  • Reputacja: 251
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #957 dnia: Kwietnia 17, 2010, 18:45:36 pm »
Mówisz, masz. Tak wyglądał mój pokój przed remontem.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wszędzie po oczach bije Sony  :grin: Reklamówka zawodowa BoBaN. Gdzie ją dorwałeś Oo

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #958 dnia: Kwietnia 17, 2010, 19:06:10 pm »
Wyobraź sobie że pewnie kupił coś w centrum Sony i tam dają takie reklamówki, niesamowite! o_O

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Pokój Gracza
« Odpowiedź #959 dnia: Kwietnia 17, 2010, 19:22:42 pm »
!!!ZA DARMO!!!