Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 509579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #680 dnia: Stycznia 29, 2008, 23:14:50 pm »
Marcepan ma zajebistych ekspertów - dwóch emerytowanych lewicowych polityków z których jeden jest prawnikiem i bajkopisarzem znanym z niechęci do USA a drugi jest przygłupim ekologiem-hipokrytą.
Nie ma co - eksperci :-?

Tarniak

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #681 dnia: Stycznia 29, 2008, 23:18:05 pm »
Cytuj
przygłupim ekologiem
Fajnie masz.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #682 dnia: Stycznia 29, 2008, 23:23:51 pm »
Marcepan ma zajebistych ekspertów - dwóch emerytowanych lewicowych polityków z których jeden jest prawnikiem i bajkopisarzem znanym z niechęci do USA a drugi jest przygłupim ekologiem-hipokrytą.
Nie ma co - eksperci :-?

No niech ten totalnie głupi post Fenrisa będzie przykładem że nie warto dyskutować z tym panem. Fenris działa zgodnie z zasadą "TYLKO MOJA RACJA JEST NAJMOJSZA I TYLKO ONA SIE DLA MNIE LICZY". W pięknych paru zdaniach podsumował ludzi na nie byle jakich stanowiskach określając ich mianem lewicowego bajkopisarza i przygłupiego ekologa-hipokryty.
Nic tylko pogratulować samozaparcia w udowadnianiu swoich racji używając nawet takich idiotycznych i dennych argumentów jak w cytowanym komentarzu. Po prostu idealnie podsumowałeś swoją osobę w tej całej dyskusji jaka się tutaj toczyła.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #683 dnia: Stycznia 29, 2008, 23:25:52 pm »
O czym ty gadasz człowieku :lol:
Dajesz link do wywiadu z ludźmi o poglądach mocno lewicowych, znanych ze swojej niechęci do USA od lat i śmiesz ich nazywać ekspertami.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #684 dnia: Stycznia 29, 2008, 23:27:38 pm »
Marcepan to się powinno tyczyć twojej osoby "TYLKO MOJA RACJA JEST NAJMOJSZA I TYLKO ONA SIE DLA MNIE LICZY". 

Twoi eksperci są słabi. Chcesz pogadać o 11/9 ?  :cool:


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #685 dnia: Stycznia 29, 2008, 23:29:48 pm »
No niech ten totalnie głupi post Fenrisa będzie przykładem że nie warto dyskutować z tym panem.

Już prawie wszyscy wiedzą, z kim na prawdę nie warto dyskutować.

"Moja jest tylko racja, i to jest święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, bo właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #686 dnia: Stycznia 29, 2008, 23:59:21 pm »
Fajnie panowie. Cieszę się razem z Wami i z Waszymi jedynymi słusznymi ekspertami i poglądami.

PS. Prezentujecie wszyscy trzej tak samo niski i żenujący poziom. Ale nie bierzcie tego do siebie. Wasi eksperci i tak wiedzą lepiej.

LoL!

BTW. Życzę Wam żebyście kiedyś osiągnęli tyle co "przygłupi ekolog-hipokryta" i "lewicowy bajkopisarz". Już nie mogę się doczekać aż znajdę w internecie lub w TV filmy z Waszym udziałem gdzie dzielcie się z narodem tą jedyną słuszną prawdą. Bo jak na razie to możecie sobie pogrzebać palcem w d..e, wyjąć, powąchać i stwierdzić czy Wasza kupa śmierdzi lub pachnie. Na ten moment jedynie na taką ekspertyzę co najwyżej Was stać. :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2008, 00:09:10 am wysłana przez MarcePan »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #687 dnia: Stycznia 30, 2008, 00:00:13 am »
Cytat: MarcePan
W pięknych paru zdaniach podsumował ludzi na nie byle jakich stanowiskach określając ich mianem lewicowego bajkopisarza i przygłupiego ekologa-hipokryty.
Nie ma chyba nikogo bardziej naiwnego w historii niż lewicowi ani tym bardziej  lewaccy intelektualiści.

Przez cały powojenny okres tzw. intelektualna lewica w krajach zachodnich służyła Stalinowi i późniejszym przywódcom Związku Radzieckiego za "użytecznych idiotów" - kolesi kompletnie oderwanych od rzeczywistości, dla których na przykład socjalizm stalinowski był wzorem do naśladowania a łagry i czystki tacy kolesie nazywali co najwyżej złem koniecznym w drodze do zrealizowania komunistycznej utopii.  Dość przypomnieć że Orwell który napisał imho najlepszą antyutopię czyli "1984" był otoczony nienawiścią przez lewicowych intelektualistów w Wielkiej Brytanii za to że ośmielał się w ten sposób ostrzegać przed totalitaryzmem.

Można mieć usta pełne lewicowych frazesów i chrzanić koszmarne głupoty tak jak na przykład te o 9/11. 

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #688 dnia: Stycznia 30, 2008, 13:05:01 pm »
generalizujecie z tymi lewakami. na dziś dzień skrajni prawicowcy (przynajmniej w Polsce) wychodzą na strasznych idiotów (wiecie o kogo chodzi).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #689 dnia: Stycznia 30, 2008, 13:55:04 pm »
A dajże Ty mi spokój!  :-x

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #690 dnia: Stycznia 30, 2008, 16:06:00 pm »
Cytuj
Nie ma chyba nikogo bardziej naiwnego w historii niż lewicowi ani tym bardziej  lewaccy intelektualiści.

Przez cały powojenny okres tzw. intelektualna lewica w krajach zachodnich służyła Stalinowi i późniejszym przywódcom Związku Radzieckiego za "użytecznych idiotów" - kolesi kompletnie oderwanych od rzeczywistości, dla których na przykład socjalizm stalinowski był wzorem do naśladowania a łagry i czystki tacy kolesie nazywali co najwyżej złem koniecznym w drodze do zrealizowania komunistycznej utopii.  Dość przypomnieć że Orwell który napisał imho najlepszą antyutopię czyli "1984" był otoczony nienawiścią przez lewicowych intelektualistów w Wielkiej Brytanii za to że ośmielał się w ten sposób ostrzegać przed totalitaryzmem.

Można mieć usta pełne lewicowych frazesów i chrzanić koszmarne głupoty tak jak na przykład te o 9/11.
to czemu ganisz polityke PiS , który chcial się uporac z ta elitą , hę ??
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #691 dnia: Stycznia 30, 2008, 18:57:49 pm »
Cytat: MarcePan
W pięknych paru zdaniach podsumował ludzi na nie byle jakich stanowiskach określając ich mianem lewicowego bajkopisarza i przygłupiego ekologa-hipokryty.
Nie ma chyba nikogo bardziej naiwnego w historii niż lewicowi ani tym bardziej  lewaccy intelektualiści.

Przez cały powojenny okres tzw. intelektualna lewica w krajach zachodnich służyła Stalinowi i późniejszym przywódcom Związku Radzieckiego za "użytecznych idiotów" - kolesi kompletnie oderwanych od rzeczywistości, dla których na przykład socjalizm stalinowski był wzorem do naśladowania a łagry i czystki tacy kolesie nazywali co najwyżej złem koniecznym w drodze do zrealizowania komunistycznej utopii.  Dość przypomnieć że Orwell który napisał imho najlepszą antyutopię czyli "1984" był otoczony nienawiścią przez lewicowych intelektualistów w Wielkiej Brytanii za to że ośmielał się w ten sposób ostrzegać przed totalitaryzmem.

Można mieć usta pełne lewicowych frazesów i chrzanić koszmarne głupoty tak jak na przykład te o 9/11. 

tą teorię można odwrócic w stronę prawicowców.

---
moim zdaniem mylne jest porównywanie ludzi żyjących w ucisku państwa totalitarnego, do ludzi wolnych w państwie demokratycznym.
wiecie, ci którzy "klaskali, bo inni klaskali", a w dupie mieli całą tą zbrodniczą ideologię i kult jednostki. chcieli tylko przetrwac i tyle..

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #692 dnia: Stycznia 30, 2008, 20:49:53 pm »
Cytuj
to czemu ganisz polityke PiS , który chcial się uporac z ta elitą , hę ??
Ponieważ imho PiS wcale tego nie robił. Ja tam przez dwa lata widziałem tylko popisy medialne Ziobry.  :cool: Akurat PiS z tym całym szukaniem układów i sieci bardzo przypomina wielbicieli teorii spiskowych.  :cool: Poza tym PiS to taka nasza śmieszna polska odmiana prawicy z prawdziwą prawicą typu republikanie w USA czy konserwatyści w UK niewiele mająca wspólnego. Tak samo jak ci wszyscy szemrani biznesmeni postkomuny nie mają nic wspólnego z jakąś elitą intelektualną czy nowoczesną lewicą typu Laborzyści czy demokraci w USA.
Cytuj
moim zdaniem mylne jest porównywanie ludzi żyjących w ucisku państwa totalitarnego, do ludzi wolnych w państwie demokratycznym.
Właśnie mam na myśli tych naiwnych żyjących w wolych krajach którzy o prawdziwym obliczu komunizmu niewiele wiedzieli albo raczej nie chcieli wiedzieć. 

Ale to już w ogóle offtop.


« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2008, 20:54:07 pm wysłana przez Leenk »

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #693 dnia: Stycznia 30, 2008, 20:58:41 pm »
Panowie temat o polityce jest gdzie indziej nie róbmy kaszany  :???:

cailleach

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-01-2008
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #694 dnia: Stycznia 30, 2008, 21:49:21 pm »
To jest arcy ciekawy artykuł o zatajanych informacjach dotyczących Sfinksa i Kompleksu w Gizie.

http://www.egipt.amra.pl/amratajemnicesfinksa.php

Nie jest to żadna strona o teoriach spiskowych.Po prostu strona o Egipcie.


To też jest ciekawy artykuł

http://www.egipt.amra.pl/amraatlantydzi.php


Ciekawa jest też teoria o lądowaniu na księżycu,a raczej o tym,że tego lądowania nie było.Sama nie wiem co o tym myśleć.Nie można przecież wierzyć we wszystko co "inne".Chociaż niektóre dowody są miażdżące.

Tak samo jak zdjęcia,i filmiki(nawet na youtubie), które pokazują wybuchające bomby w kondygnacjach niższych od zawalających się podczas upadku WTC chyba budynku nr 2.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2008, 21:52:29 pm wysłana przez cailleach »
"Rudzika w klatce uwięzienie,wprawia niebiosa w oburzenie."

Why are You wearing that stupid man suit?

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #695 dnia: Stycznia 30, 2008, 22:34:03 pm »
Sprawa Sfinksa i Kompleksu w Gizie owszem ciekawa ale bardziej mnie interesuje problematyka związana z teorią spisku z 11/9 i np o lądowaniu na księżycu.


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #696 dnia: Lutego 01, 2008, 19:50:53 pm »
wczoraj na kanale discovery oglądałem ciekawy film dokumentalny, pt. "CIA:tajni wojownicy ameryki"

po seansie doszedłem do wniosku, że stany same ukręciły na siebie bat. CIA, ta organizacja namieszała tak konkretnie i tylu ludziom się naraziła, że nie dziwię się nienawiści żywionej do tego państwa.

dojście do władzy Homeiniego, wspieranie i szkolenie afgańskich fundamentalistów, wspieranie szwadronów śmierci w Gwatemali, handel narkotykami, zabójstwa przywódców. morze krwi...

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #697 dnia: Lutego 02, 2008, 00:45:34 am »
Ja bym jeszcze dodał planowanie zamachu na Castro (co akurat by było pozytywną rzeczą ;)) przy pomocy Chicagowskiego The Outfit a później co najmniej zastanawiające morderstwo Sama Giancany (gość był chroniony przez tuzin ochroniarzy - a ktoś sobie wszedł, zaciukał go i nikt nawet nie zauważył :lol:) na dzień przed jego przesłuchaniem przez bodaj komisja senacką.

cailleach

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-01-2008
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #698 dnia: Lutego 03, 2008, 01:04:29 am »
Sprawa Sfinksa i Kompleksu w Gizie owszem ciekawa ale bardziej mnie interesuje problematyka związana z teorią spisku z 11/9 i np o lądowaniu na księżycu.



W tej kwesti mogę polecić jedynie Zeitgeist i Loose Change,a może jeszcze ewentualnie Farenheit 9/11, ale to wszystko już pewnie znasz;)
"Rudzika w klatce uwięzienie,wprawia niebiosa w oburzenie."

Why are You wearing that stupid man suit?

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #700 dnia: Lutego 05, 2008, 00:16:14 am »
nie wiem czy bylo ale daje

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #701 dnia: Lutego 05, 2008, 00:39:01 am »
nie wiem czy bylo ale daje

było z 4 razy ale loos :)

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #702 dnia: Lutego 07, 2008, 11:29:11 am »
Temat umiera więc podratuje go bardziej realną teorią niż ta o 9/11.

http://reptoids.com/

O to strona badająca działalność Reptilian na ziemi :cool:

Nawet mamy fotę!


svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #703 dnia: Lutego 07, 2008, 11:36:34 am »
To jest chyba nawet lepsze od znikajacych samolotow...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #704 dnia: Lutego 07, 2008, 15:19:44 pm »
Tu macie czupakabre

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #705 dnia: Lutego 07, 2008, 15:28:10 pm »
Ma ktos wiecej artykulow podobnych do tego odnosnie Sfinksa i Egiptu? Bardzo mnie tamten wciagnal, chetnie bym wiecej na podobny temat poczytal ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2008, 15:34:17 pm wysłana przez Desser »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #706 dnia: Lutego 07, 2008, 15:33:48 pm »
@ Mikes
Pamiętam kiedyś był odcinek "Nie do wiary" o tym stworze. Mogliby jakiś dobry horror o tym nakręcić. :P

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #707 dnia: Lutego 07, 2008, 15:35:30 pm »
@ Mikes
Pamiętam kiedyś był odcinek "Nie do wiary" o tym stworze. Mogliby jakiś dobry horror o tym nakręcić. :P
Widziałem go, ich źródła były chu.jowe i żadnych dowodów, to wygląda naprawde realnie i jeśli to fejk to świenie zrobiony.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #708 dnia: Lutego 07, 2008, 15:36:53 pm »


 :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #709 dnia: Lutego 07, 2008, 15:42:13 pm »
@ Mikes
Pamiętam kiedyś był odcinek "Nie do wiary" o tym stworze. Mogliby jakiś dobry horror o tym nakręcić. :P
Widziałem go, ich źródła były chu.jowe i żadnych dowodów, to wygląda naprawde realnie i jeśli to fejk to świenie zrobiony.

Ale fajne zdjęcia tej Czupakabry pokazywali. Można było się przerazić. Jak to mój kumpel następnego dnia w szkole stwierdził: "jak zobaczyłem tego pokemona to spać potem nie mogłem". :P To było jeszcze za czasów średniej szkoły.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #710 dnia: Lutego 15, 2008, 22:16:58 pm »


 :lol:

Widziałem ten filmik już jakiś czas temu. Hmm ciekawe  :lol:

tutaj wersja skrócona z finałem i ang napisami




Iran odcięty
http://wolne-media.h2.pl/?p=2020
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2008, 20:56:18 pm wysłana przez Marins »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #711 dnia: Marca 05, 2008, 11:29:46 am »
Trafilem w sieci  na jeszcze kilka ciekawostek:

Jedna z najglupszych teorii konspiracji: Nasz Ksiezyc nieistnieje bo widac go zarowno w nocy jak i w dzien (czasami). Prawdopodobnie jest to olbrzymi balon w stratosferze.
i kolejne...


* Biały człowiek został stworzony przez czarnego naukowca w laboratorium na Księżycu
* Jezuici zatopili Titanica, żeby zabić płynących na nim bogatych i wpływowych Żydów

Opublikowane: Marzec 05, 2008, 11:28:34
* Druga wojna światowa nigdy się nie wydarzyła. Wymyślili ją Iluminaci, którzy przy pomocy fałszywych historii w gazetach, sztuczek magicznych i efektów specjalnych pchnęli świat w objęcia pacyfizmu.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #712 dnia: Marca 05, 2008, 11:29:49 am »
Trafilem w sieci  na jeszcze kilka ciekawostek:

Jedna z najglupszych teorii konspiracji: Nasz Ksiezyc nieistnieje bo widac go zarowno w nocy jak i w dzien (czasami). Prawdopodobnie jest to olbrzymi balon w stratosferze.
i kolejne...


* Biały człowiek został stworzony przez czarnego naukowca w laboratorium na Księżycu
* Jezuici zatopili Titanica, żeby zabić płynących na nim bogatych i wpływowych Żydów



 :lol: :lol: :lol: :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #713 dnia: Marca 05, 2008, 11:30:30 am »
@LoNdEk, do złego tematu to dałeś.
Miałeś to wrzucić do Co was ostatnio rozśmieszyło  :lol: :lol: :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #714 dnia: Marca 05, 2008, 11:58:58 am »
@LoNdEk, do złego tematu to dałeś.
Miałeś to wrzucić do Co was ostatnio rozśmieszyło  :lol: :lol: :lol:

wiem ze to smieszne, ale jednak sa ludzie ktorzy w to wierza:>:D:D


* Ukrzyżowanie Chrystusa było inscenizacją. (Hugh Schonfield) Chrystus uciekał z ukochaną Marią Magdaleną łodzią do Francji (Baigent/Leigh/Lincoln)

http://www.polonica.net/ProtokolyMedrcowSyjonu1.htm
http://pl.wikipedia.org/wiki/Protoko%C5%82y_M%C4%99drc%C3%B3w_Syjonu

Opublikowane: Marzec 05, 2008, 11:48:30
Dorzuce cos jeszcze o HAARP (ang. High Frequency Active Auroral Research Program)

tu oficjalna strona projektu:
http://www.haarp.alaska.edu/


a tu troche teorii spiskowych na ten temat:

Cytuj
Istnieją spekulacje na temat, czemu konkretnie służy ta instalacja. Rzekoma tajemniczość wzmaga istnienie wielu teorii spiskowych na temat HAARP np.:

    * HAARP to broń elektromagnetyczna, która potrafi skumulować energię elektromagnetyczną w niewielkim obszarze, znane wyłączenie prądu w Nowym Jorku było następstwem testów tej broni (oparta na pracach dotyczących bezprzewodowego przesyłu energii Nikoli Tesli).
    * HAARP to broń geofizyczna – może powodować: trzęsienia ziemi, cyklony, tsunami itp.
    * HAARP to urządzenie potrafiące sterować myślami ludzi.
    * HAARP to urządzenie mające wyżej wymienione cechy + możliwość: zniszczenia wszystkich satelitów na orbicie i międzykontynentalnych pocisków balistycznych, podziemnej tomografii, łączności z okrętami podwodnymi, sprowadzania na wybrany dowolny cel fali promieniowania o sile 20 megaton.

Część tych teorii spiskowych budowanych jest przez analogię do systemu Echelon, który ostatecznie okazał się rzeczywistą instalacją podsłuchową.

zrodlo:
http://pl.wikipedia.org/wiki/HAARP


Kolejny raz "zli Amerykanie" za czyms stoja:D ( Aurora, Projekt Filadelfia, Czarne Helikoptery, WTC itp.)
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2008, 12:01:20 pm wysłana przez LoNdEk »

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #715 dnia: Marca 10, 2008, 08:39:42 am »
Pentagon cenzuruje Google Maps

"Pentagon zmusił Google do usunięcia ze swojej strony zdjęć teksańskiej bazy. Co więcej, zakazał internetowemu potentatowi wykonywania filmów czy zdjęć swoich baz wojskowych. Powodem tego jest "potencjalne zagrożenie", jakie może stanowić dostęp do tego typ materiałów. Google sporne materiały usunęło i dodało, że błędem było w ogóle je tam umieszczać."

W czas się panowie zdecydowali.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #716 dnia: Marca 10, 2008, 16:48:07 pm »
niech lepiej pokażą te nagrania jak to rzekomo Boeing albo awionetka Dodo wbiła się w Pentagon . Bandyci .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #717 dnia: Marca 10, 2008, 16:59:04 pm »
Tych nagrań nigdy nie zobaczymy - taki świat...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #718 dnia: Marca 10, 2008, 17:01:18 pm »
Taki rząd USA a nie świat.

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #719 dnia: Marca 10, 2008, 17:11:22 pm »
Taki rząd USA a nie świat.

Dobrze wiedzieć.