Autor Wątek: Co was w życiu napawa optymizmem?  (Przeczytany 1139634 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4880 dnia: Lipca 11, 2009, 23:59:04 pm »

No może troche racji ma Setezer :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4881 dnia: Lipca 12, 2009, 00:01:49 am »
Zasadniczo środowiska lewackie lubują się w skupianiu na mniejszościach wszelkich i tym, co w istocie najmniej ważne.

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4882 dnia: Lipca 12, 2009, 00:03:01 am »
Z Zielonych w moim regionie startowała babka, która nic nie miała wspólnego z socjalizmem.

Cytuj
Ale wierzysz w Boga stworzyciela bezkształtną masę czy takiego sprawiedliwego opiekuna ludzi?
To drugie i nie nazywam go Bogiem.
: Lipiec 12, 2009, 00:02:03 am
Zasadniczo środowiska lewackie lubują się w skupianiu na mniejszościach wszelkich i tym, co w istocie najmniej ważne.
No no, a potem wylewasz żale, że wycinają Ci wszystkie drzewka na ośce. Ale kogo obchodzi środowisko, nie? Nieistotne. Zwierzęta - nieistotne, póki ktoś Ci nie zajebie psa, bo wtedy nagle każdy chce wstąpić do ALFu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4883 dnia: Lipca 12, 2009, 00:09:46 am »
No no, a potem wylewasz żale, że wycinają Ci wszystkie drzewka na ośce. Ale kogo obchodzi środowisko, nie?

Drzewa na mojej ośce pewnie nie obchodzą nikogo, ale emisja CO2 i globalne ocieplenie socjalistycznych mitomanów z UE jak najbardziej interesuje, dzięki czemu fundują mi stale drożejący prąd.

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4884 dnia: Lipca 12, 2009, 00:17:37 am »
Emisja CO2 do atmosfery to mitomania? Ciekawe. A to, że UE wykorzystuje ten fakt w taki sposób, to już inna sprawa i TO jest złe. Nie da się jednak zanegować oczywistych zjawisk, bo zaraz zaczniemy twierdzić, że wdychamy co2, a wydychamy azot. :lol:

Z mojej strony to koniec.

PS. Jak na osobę zainspirowaną Gandhim, zaskakujesz mnie mocno. Akurat pojęcie ahinsy, powinno być Ci znane. Że reszcie nie jest, to już zdążyłem się przyzwyczaić.
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2009, 00:23:09 am wysłana przez tarniak »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4885 dnia: Lipca 12, 2009, 00:45:12 am »
Odkryłem nowe, pyszniutkie piwo- francuzi nawet te trunki mają delikatne. Ale aromatyczne przynajmniej.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4886 dnia: Lipca 12, 2009, 02:10:41 am »
Cytuj
PS. Jak na osobę zainspirowaną Gandhim, zaskakujesz mnie mocno. Akurat pojęcie ahinsy, powinno być Ci znane. Że reszcie nie jest, to już zdążyłem się przyzwyczaić.
Hmm, sęk w tym, że ja uważam ludzi za, hmm, wyższych od zwierząt i zawsze człowiek wg mnie będzie ważniejszy od zwierząt. Problem jest z ustaleniem tej granicy, kiedy człowiek "przegina" i ja w sumie nie podejmuje się przyjęcia jakiejkolwiek postawy w tej kwestii. Z jednej strony skłaniam się ku totalnej walce gatunków - zobacz jak kot zabawia się z myszą (kurde, to jest niewiarygodne, jak kot potrafi być brutalny, aż żal tej myszki - na żywo widziałem co kochany kotek, leżący na kanapie i buszujący w zbożu wyczynia z gryzoniem), więc człowiek jako wyżej rozwinięty, na szczycie piramidki może robić z resztą co chce, ale... kurczę to okrutne jest i niegodne. Skoro mamy ten rozum, sumienie(?) to powinniśmy być lepsi od tych prymitywnych kotów, ale jakaś granica godności/użyteczności musi istnieć. Przecież niemożliwe jest by wszyscy ludzie świata stali się wegetarianinami, a więc zwierzęta zabijać trzeba - w sposób szybki i bezbolesny, z "przyjemnym" życiem? No nie da się, wtedy kilo mięsa kosztowałby 200zł i McDonald by upadł, a ty samym wszelkie wycieczki szkolne do Torunia obyłyby się bez GŁÓWNEJ atrakcji (wizyty w Mc na starówce).

Diuk

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4887 dnia: Lipca 12, 2009, 05:00:53 am »
Cytuj
Co was w życiu napawa optymizmem?
chuj w dupe
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2009, 05:02:56 am wysłana przez Diuk »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4888 dnia: Lipca 12, 2009, 05:28:40 am »
Cytuj
Co was w życiu napawa optymizmem?
chuj w dupe
Coś pił? :mad:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4889 dnia: Lipca 12, 2009, 07:29:04 am »
Emisja CO2 do atmosfery to mitomania? Ciekawe. A to, że UE wykorzystuje ten fakt w taki sposób, to już inna sprawa i TO jest złe. Nie da się jednak zanegować oczywistych zjawisk, bo zaraz zaczniemy twierdzić, że wdychamy co2, a wydychamy azot. :lol:

Mitomania to efekt cieplarniany i wpływ CO2 na ocieplenie klimatu, a poza tym człowiek produkuje niewielki ułamek dwutlenku węgla.

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4890 dnia: Lipca 12, 2009, 09:36:42 am »
Cytuj
Przecież niemożliwe jest by wszyscy ludzie świata stali się wegetarianinami
Bo? Nie tylko jest to możliwe, ale jest to logiczne

Cytuj
W książce Populacja, zasoby i środowisko Anna i Paul Ehrlichowie dowodzą, że otrzymanie kilograma pszenicy wymaga jedynie 27 litrów wody, podczas gdy na wyprodukowanie 1 kg mięsa potrzeba od ok. 1 135 do 2 724 litrów wody.

Cytuj
Jean Mayer, żywieniowiec z Harvardu, szacuje, że zmniejszenie produkcji mięsa jedynie o 10 % pozwoliłoby na zwiększenie produkcji przetworów zbożowych, umożliwiających wyżywienie dodatkowych 60 mln ludzi

Cytuj
Z jednej strony skłaniam się ku totalnej walce gatunków - zobacz jak kot zabawia się z myszą (kurde, to jest niewiarygodne, jak kot potrafi być brutalny, aż żal tej myszki - na żywo widziałem co kochany kotek, leżący na kanapie i buszujący w zbożu wyczynia z gryzoniem), więc człowiek jako wyżej rozwinięty, na szczycie piramidki może robić z resztą co chce
To teraz tak. Jeśli bierzemy pod uwagę samą naturę to człowiek nie jest na szczycie, to narzędzia (czyli coś sztucznego), a dokładniej broń daje mu wyższą pozycję. Przeciętny człowiek bez narzędzi nie miałby szans z lwem, niedźwiedziem czy bykiem.

Jeśli rozpatrujesz sprawę cywilizacyjnie to sam już sobie odpowiedziałeś:

Cytuj
ale... kurczę to okrutne jest i niegodne. Skoro mamy ten rozum, sumienie(?) to powinniśmy być lepsi od tych prymitywnych kotów,

Pewnie nie wiecie, że np. bykom na corridę przycina się rogi, wkłada się im wazelinę do oczu, wbija w genitalia szpilki, nacina nogi i smaruje rozpuszczalnikiem, nie daje się mu jeść, pić przez dłuższy czas, zanim wyjdzie wbija się mu sztylet w szyje. Na samym początku "walki" wbija się bykowi 10 cm ostrze w szyje, potem kilka rytualnych wbić (6) następnie przecięcie serca szpadą (a zazwyczaj tnie się mu płuca więc dusi się własną krwią). A potem WIELKI człowiek wygrywa z wielkim bykiem. Woo hoo.
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2009, 09:48:54 am wysłana przez tarniak »

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4891 dnia: Lipca 12, 2009, 10:15:21 am »
Cytuj
To teraz tak. Jeśli bierzemy pod uwagę samą naturę to człowiek nie jest na szczycie, to narzędzia (czyli coś sztucznego), a dokładniej broń daje mu wyższą pozycję. Przeciętny człowiek bez narzędzi nie miałby szans z lwem, niedźwiedziem czy bykiem.
Ale nie żyjemy w pustym świecie, a przepełnionym drzewami, kamieniami itd., z których od zawsze się korzysta, by uzyskać przewagę. Małpy śmigają po drzewach nie wchodząc w drogę drapieżnikom (taki "na oko" przykład, bo jestem totalnym debilem z biologii), a człowiek bierze badyle, ostrzy na kamieniu i zabija słonia. Ważna jest np. też sprawa czy zwierzak biega w stadzie czy samotnie? Wyciągając pojedynczego bawoła ze stada nie ma on szans z lwem, ale ich siłą jest właśnie trzymanie się kupy, a pada ten, który odłącza się. Także argument, że człowiek nie jest wyżej, bo korzysta z narzędzi własnej konstrukcji jest słaby. Może jakby dostał zesłania broni palnej od Bozi, to bym przyznał ci rację, ale on sam spluwy wynalazł. Niech lwy też wymyśla pistolety, kto im broni.

Cytuj
Bo? Nie tylko jest to możliwe, ale jest to logiczne
Czyli postulujesz w 100% za byciem nazwijmy to GODNYM człowiekiem. Takim co nie bawi się w prymitywne zabijanie zwierząt i uważasz, że już nadszedł ten czas. Po kilku milionach/miliardach lat człowiek mniej więcej teraz już jest na tyle rozwinięty, że nie musi jeść mięsa. Nie wygram tej dyskusji za nic, bo kompletnie nie jestem w temacie, ale na wyczucie - raz że likwidacja wszystkich hodowli pod ubój = duuuużo mniej źródeł żarcia = pomidor za 10zł/kg. To by się raczej wszystko załamało, a poza tym generalnie ludzie są dobrzy, ale mięso jedzą, bo lubią. Wolą nie myśleć o tych okropieństwach, a już na pewno nie idą w kierunku "pięknego świata bez mordowania" (bo ubój w normalnych warunkach dla przeciętnego człowieka jest czymś najzupełniej normalnym).

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4892 dnia: Lipca 12, 2009, 12:33:11 pm »
Cytuj
zobacz jak kot zabawia się z myszą (kurde, to jest niewiarygodne, jak kot potrafi być brutalny, aż żal tej myszki - na żywo widziałem co kochany kotek, leżący na kanapie i buszujący w zbożu wyczynia z gryzoniem),

On się bawi po to, by myszka była smaczniejsza w smaku, więc nie robi tego dla zabawy tak jak ludzie bawia się z bykami!!! Bidenymy, bezbronnymi bykami.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4893 dnia: Lipca 12, 2009, 12:45:41 pm »
To ja jestem fajniejszy ;<



No nie pierd**. TO znaczy, że jesteś Jackiem Sparrowem polskiego Interwebzu.

W sumie powinienem wrzucić to do "co was wkurza", albo w ogóle stworzyć nowy temat "co was załamuje", ale przeprowadziłem się i na nowej chacie mają livebox tp... Nie wiem co za skończony debil to wybrał, nie wiem jak z umową, nie wiem czy można to zmienić, a gdyby nawet dałoby się zmienić, to nie wiem czy w ogóle dałoby się dogadać z tymi ludźmi i uzmysłowić im jaką karygodną i zasługującą na eutanazję niedorzeczność popełnili.
Wiem tylko, że płaci się za to gówniane białe pudełko i za ten gówniany net jakieś 75 złotych.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Teraz już nawet tarniak jest fajniejszy niż ja.
 
Za moje poprzednie internety też płaciłem około 70 złotych.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4894 dnia: Lipca 12, 2009, 12:57:31 pm »
Rozkminiłem. Wchodziłeś z uczelni na pewno -__-.

Cytuj
Teraz już nawet tarniak jest fajniejszy niż ja.
Od zawsze jestem :cool:.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4895 dnia: Lipca 12, 2009, 13:03:55 pm »
Rozkminiłem. Wchodziłeś z uczelni na pewno -__-.
Nie.

Cytuj
Cytuj
Teraz już nawet tarniak jest fajniejszy niż ja.
Od zawsze jestem :cool:.
Nie.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4896 dnia: Lipca 12, 2009, 13:05:13 pm »
Kłamiesz.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4897 dnia: Lipca 12, 2009, 13:07:26 pm »
Taki wynik miałem na starej chacie, a Ty nie od zawsze jesteś fajniejszy niż ja. Później się wyrobiłeś. Ale jak już mówiłem, nic dziwnego, że mnie przegoniłeś, skoro mam takie gówniane internety... :|


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4898 dnia: Lipca 12, 2009, 13:38:02 pm »
Kresq - jak w Dialogu można mieć 50 mega? Gdzie oni to mają w ofercie?

A Liveboxa oddaj w tepsie i kup Linksysa.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4899 dnia: Lipca 13, 2009, 09:54:25 am »
Dostałem się na dzienną geografię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu  8-)
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2009, 09:56:01 am wysłana przez marcin_N »

oscyp

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4900 dnia: Lipca 13, 2009, 11:10:15 am »
Co do przejscia całej populacji na wege, to niestety, jest to niemożliwe - MIĘSO JEST DOBRE W SMAKU! Bez idei, bez buractwa i dansingu, poprostu mięso jest dobre, a jeśli ludzie coś lubią (pukanie osobników tej samej płci, pukanie osobników innej płci, jazda zanieczysczającymi powietrze samochodami + 14352 innych przykładów) to nie ma takiego ch*** co to by im tego zabronił lub zmienił ich upodobania.

MEAT POWER.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4901 dnia: Lipca 13, 2009, 11:17:58 am »
Znalazłem piwo a mam strasznego kaca!! :-D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4902 dnia: Lipca 13, 2009, 12:09:55 pm »
jak to się dzieje że jak człowiek nie szuka pracy to ona i tak go znajduje...
najpewniej od poniedziałku idę do roboty...do matki.
Tyle że tam przyszłości nie widzę, wiec pewnie popracuję do października. Zarobię na TV, szkołę i jakieś duperełki, a potem się zwolnię i poszukam czegoś sensowniejszego.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4903 dnia: Lipca 13, 2009, 12:14:00 pm »
Hm z pracą tak właśnie jest, gorzej jak człowiek bardzo chce znaleźć pracę w konkretnej dziedzinie, a tu wielkie "G"... Najważniejsze że dzięki tej pracy zaqpisz sobie to co będziesz chciał  :cool: a to chyba jedna z ważniejszych korzyści ( jak nie najważniejsza ) z pracy.
Buźka

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4904 dnia: Lipca 13, 2009, 12:34:39 pm »
Wow, ale comeback!

Jutro jestem umówiony na rozmowę w jakiejś firmie finansowej- fajnie jakby wyszło, wolę to aniżeli iśc do sklepu z ciuchami i uśmiechac się do galerianek za 7zł/h.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4905 dnia: Lipca 13, 2009, 12:41:36 pm »
Cytuj
uśmiechac się do galerianek za 7zł/h.
7 to i tak duzo a i wyrwac coś można :grin:

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4906 dnia: Lipca 13, 2009, 12:43:42 pm »
Hehe jaki tam znowu comeback xP Od taką krótką przerwę miałam  :shock:

Music no to mogę tylko życzyć powodzenia! 3mam kciuki żeby się udało bo ostatnio właśnie zahaczyłam o pracę w galerii łódzkiej w ciuchach i tego po prostu nie da się opisać jak niewdzięczna jest ta robota... a i kasa jest "trochę" mała  :???:

Buźka

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4907 dnia: Lipca 13, 2009, 12:49:11 pm »
Cytuj
Music no to mogę tylko życzyć powodzenia! 3mam kciuki żeby się udało bo ostatnio właśnie zahaczyłam o pracę w galerii łódzkiej w ciuchach i tego po prostu nie da się opisać jak niewdzięczna jest ta robota... a i kasa jest "trochę" mała
Hmmm to może i lepiej że z Croppa nie dzwonili do mnie..bo tam CV składałem.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4908 dnia: Lipca 13, 2009, 12:52:47 pm »
Pracowanie u któregokolwiek rodzica to imo jedna z największych kup jakie mogą się przydarzyć.



Kresq - jak w Dialogu można mieć 50 mega? Gdzie oni to mają w ofercie?

A Liveboxa oddaj w tepsie i kup Linksysa.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Nie wiem gdzie oni tyle dają, jak się wprowadziłem do poprzedniego mieszkania, to już przyszedłem na gotowe, z tym, że wcześniej to była jakaś osiedlówka, a później dialog ich wykupil - w każdym razie tyle mi wyszło w tych jakże miarodajnych testach szybkości, a i tak dostałem ocenę 3.8 :lol:
: Lipiec 13, 2009, 12:51:17 pm
Dostałem się na dzienną geografię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu  8-)
I tak masz raka.


Co do przejscia całej populacji na wege, to niestety, jest to niemożliwe - MIĘSO JEST DOBRE W SMAKU! Bez idei, bez buractwa i dansingu, poprostu mięso jest dobre, a jeśli ludzie coś lubią (pukanie osobników tej samej płci, pukanie osobników innej płci, jazda zanieczysczającymi powietrze samochodami + 14352 innych przykładów) to nie ma takiego ch*** co to by im tego zabronił lub zmienił ich upodobania.

MEAT POWER.
Kocham cię. Taką miłością platoniczną.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4909 dnia: Lipca 13, 2009, 12:55:10 pm »
Solid wierz mi że nawet lepiej że nie zadzwonili.. Wiem że czasami nie ma innego wyjścia i trzeba brać pracę jaka się nadarzy, ale jak ma się wybór to ja bym unikała pracy w sklepach w centrach handlowych :/ No ale to tylko moje skromne zdanie  :cool:
Buźka

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4910 dnia: Lipca 13, 2009, 12:55:18 pm »
Cytuj
uśmiechac się do galerianek za 7zł/h.
7 to i tak duzo a i wyrwac coś można :grin:

Tiaa...
Takie zabawy już mnie nie bawią :]

Cytuj
Music no to mogę tylko życzyć powodzenia! 3mam kciuki żeby się udało bo ostatnio właśnie zahaczyłam o pracę w galerii łódzkiej w ciuchach i tego po prostu nie da się opisać jak niewdzięczna jest ta robota... a i kasa jest "trochę" mała

A dziękowac, dziękowac.

http://img268.imageshack.us/img268/1594/dsc00024j.jpg  ,  http://img12.imageshack.us/img12/3640/dsc00025mng.jpg   mieszkanie nareszcie pomalowane- super to wygląda.


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4911 dnia: Lipca 13, 2009, 12:58:43 pm »
Cytuj
Pracowanie u któregokolwiek rodzica to imo jedna z największych kup jakie mogą się przydarzyć.
znaczy to jest ta sama robota co ma moja mamuśka, a nie że ona jest właścicielką. A i tak pewnie zmiany tak się ułożą że rodzicielkę będę widział tylko jak wychodzę/wracam do domu.

oscyp

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4912 dnia: Lipca 13, 2009, 12:59:54 pm »
Pozdrawiam mechanika z pierwszego zdjęcia.

Buźka

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4913 dnia: Lipca 13, 2009, 13:02:36 pm »
Yep, dzielne chłopaki od rana zasuwają przy samochodach.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4914 dnia: Lipca 13, 2009, 14:15:41 pm »
Solid wierz mi że nawet lepiej że nie zadzwonili.. Wiem że czasami nie ma innego wyjścia i trzeba brać pracę jaka się nadarzy, ale jak ma się wybór to ja bym unikała pracy w sklepach w centrach handlowych :/ No ale to tylko moje skromne zdanie  :cool:
Buźka
Mam pytanie, co się stanie jak nie napiszesz Buźka?

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4915 dnia: Lipca 13, 2009, 14:19:29 pm »
Hm pewnie nic, choć może przyspieszy się koniec świata  :-| ok, takie moje głupie przyzwyczajenie, więc spokojnie, to już nie będzie miało miejsca  :oops:
A co do tematu, to mnie osobiście napawa optymizmem wizja prawdziwych wakacji! Bez pracy i innych obowiązków! Tak, wiem - żal.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4916 dnia: Lipca 13, 2009, 16:05:03 pm »
Ja tam sram już tymi wakacjami jeśli to kogoś pocieszy...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4917 dnia: Lipca 13, 2009, 16:10:15 pm »
Ja tam sram już tymi wakacjami jeśli to kogoś pocieszy...
Wpis. Gdyby tylko jakąś pracę znaleźć  :roll:

svonston

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4918 dnia: Lipca 13, 2009, 16:16:49 pm »
Ja tam sram już tymi wakacjami jeśli to kogoś pocieszy...
Wpis. Gdyby tylko jakąś pracę znaleźć  :roll:
Pracy jest od ch,uja, wystarczy poszukać.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #4919 dnia: Lipca 13, 2009, 16:21:39 pm »
Zależy co jest w stanie Cię usatysfakcjonować.