Autor Wątek: Co was w życiu napawa optymizmem?  (Przeczytany 1139601 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7840 dnia: Września 19, 2011, 11:50:00 am »
W Norwegii to wszystkich black metalowców zamykają w zakładach zamkniętychapartamentach, a za pomysł, żeby ich w tv pokazać, to pewnie wieszają.

Fixed.

Mogli zamiast metalowców zamykać masonów. Wtedy uniknęliby niedawnej tragedii.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7841 dnia: Września 19, 2011, 11:53:36 am »
>mfw nikt w temacie nie ma pojęcia o BM i jego stylistyce


el becetol

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7842 dnia: Września 19, 2011, 11:59:12 am »
Jakby TVP2 było gigiem DM i tam by się darli to ich sprawa. Mnie rusza natomiast podejście zarządu TVP za czasów PO w stylu "O jakiś typek podarł biblie, lansujmy go, w ch** go lansujmy, dajmy go do jury w końcu podarł biblie, więc zna się na muzyce rozrywkowej". Ciekawe czy jakby za czasów PiS do jury programu rozrywkowego wzięli jakiegoś skina z kapeli nakurwiającej o mordowaniu Żydów, to czy GW, TVN i inni aktualni obrońcy wolności słowa nie widzieli by w tym nic dziwnego.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7843 dnia: Września 19, 2011, 12:00:10 pm »
W Norwegii to wszystkich black metalowców zamykają w zakładach zamkniętych, a za pomysł, żeby ich w tv pokazać, to pewnie wieszają.
Ale ty pieeeeeeeeeerdolisz. Darkthrone, Immortal, Mayhem - chyba najbardziej znane BM zespoły na świecie są z Norwegii. Wszystkie zresztą czynnie działające. Faktycznie, zamknęli typa z Burzum, ale za przestępstwa (podpalenia i morderstwo) :lol:. Fajnie jest wiedzieć o czym się pisze.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7844 dnia: Września 19, 2011, 12:06:31 pm »
Czyli ja pisałem na serio nie śmiejąc się z tego co się w Polsce dzieje?
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7845 dnia: Września 19, 2011, 12:07:34 pm »
Jakby TVP2 było gigiem DM i tam by się darli to ich sprawa. Mnie rusza natomiast podejście zarządu TVP za czasów PO w stylu "O jakiś typek podarł biblie, lansujmy go, w ch** go lansujmy, dajmy go do jury w końcu podarł biblie, więc zna się na muzyce rozrywkowej". Ciekawe czy jakby za czasów PiS do jury programu rozrywkowego wzięli jakiegoś skina z kapeli nakurwiającej o mordowaniu Żydów, to czy GW, TVN i inni aktualni obrońcy wolności słowa nie widzieli by w tym nic dziwnego.
Nikt z pro-zwierzęcych organizacji nie goni za Maniaciem z Mayhem za ganianie z świńskim ryjem w ręce czy oblewanie się krwią, bo to się dzieje w tych zjebanych BM enklawach. Tak samo było z gigiem Behemotha. Tylko przez wzgląd na to, że to jeden z niewielu zespołów robiących karierę na zachodzie ktoś w ogóle z czymś takim wyskoczył. Nazikowe koncerty jakoś się odbywają, durnie hajlują pod sceną i też nikt się tym nie zajmuje.

Dodam, że to tak naprawdę tą całą nagonką robią mu reklamę. Połowa ludzi w Polsce nie znałaby typa, a oni zrobili mu PRową przysługę i teraz każdy wie "a to ten co podarł biblię i chodził z Dodą". :lol:


Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 19, 2011, 12:08:11 pm[/time]
Czyli ja pisałem na serio nie śmiejąc się z tego co się w Polsce dzieje?
Sorry, ale nie wierzę w humor konserwatywnych liberałów. Chyba, że tak sobie lawirujesz poglądowo.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 12:11:10 pm wysłana przez tarniak »

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7846 dnia: Września 19, 2011, 12:11:32 pm »
Słabe wybrnięcie.
BM jeszcze na kasetach słuchałem, zresztą powinno się na kasetach, a nie jakichś tam cd ; ). Lata temu nawet sporo zespołów poznałem, ale bardziej z ciekawości niż bycia fanem.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7847 dnia: Września 19, 2011, 12:13:04 pm »
Słabe wybrnięcie.
BM jeszcze na kasetach słuchałem, zresztą powinno się na kasetach, a nie jakichś tam cd ; ). Lata temu nawet sporo zespołów poznałem, ale bardziej z ciekawości niż bycia fanem.
Ale z czego ja mam wybrnąć? Jak ktoś deklaruje się jako fan JKM w kilku tematach to ciężko żebym przypuszczał, że lubi BM.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7848 dnia: Września 19, 2011, 12:13:35 pm »
No tak, bo odbywanie się koncertów = promowanie typka za pieniądze podatników w publicznej TV. Ach te podwójne standardy lewaków.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7849 dnia: Września 19, 2011, 12:15:50 pm »
Ale z czego ja mam wybrnąć? Jak ktoś deklaruje się jako fan JKM w kilku tematach to ciężko żebym przypuszczał, że lubi BM.
Lubię też bardziej jabłka niż pomarańcze, czy to znaczy, że mogę być za aborcją lub Palikotem?
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7850 dnia: Września 19, 2011, 12:16:14 pm »
Ogólnie bawi mnie ta cała nagonka kościoła na Nergala. Jeszcze Rydzyk się w to wszystko włączył. Ma tupet je**ny.
Mnie bawi nagonka na ludzi, którzy robią słuszna nagonkę na Nergala.
Ale co on ogólnie zrobił? Chyba nie chodzi Ci o to nieszczęsne Pismo Święte? :lol:
Mnie nie obchodzi to czy darł pismo święte czy koran cz cokolwiek innego.

Chodzi o jedno, jest zadeklarowanym satanistą. Satanizm to nie sprawa czysto katolicka czy w ogóle religijna. Satanizm to sekta czcząca szatana czyli czcząca powiedzmy "zło". Ogólnie szatan to śmierć, cierpienie, deprawacja itp.

Nie chodzi tez o konkretne, rzetelne pojęcie satanizmu. Chodzi o to z czym się kojarzy, jakiej często muzyki dotyczy i ogólnie całej kultury.

IMO osoba będąca powiedzmy ikoną sekty, której wyznawcy np. na koncertach nabijają kozie łby na dzidy, a nagie kobiety oduzone narkotykami przywiązane są do krzyży, a w teledyskach spuszczają się podczas wycinania piersi kobiecie (po dziś żałuję, że kumpel namówił mnie bym zobaczył ten teledysk).

Ja nie rozumiem mieszania w to kwestii religijnych. Jezeli była by osoba ateistą, ale byłaby członkiem grupy kojarzonej ze złem, cierpieniem, śmiercią, obrzydliwymi obrazami (jak wyżej wymieniony) to nie chciałbym, by występowała ona w publicznej telewizji.

Nie róbmy z satanizmu zwykłego światopoglądu, równie dobrego i właściwego co inne religie czy poglądy na wiare.

Wiadomość scalona: Września 19, 2011, 12:16:54 pm
Ciekawe czy jakby za czasów PiS do jury programu rozrywkowego wzięli jakiegoś skina z kapeli nakurwiającej o mordowaniu Żydów, to czy GW, TVN i inni aktualni obrońcy wolności słowa nie widzieli by w tym nic dziwnego.
Dokładnie, dobrze powiedziane.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 264
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7851 dnia: Września 19, 2011, 12:21:03 pm »
Ale zdajesz sobie sprawe, że w większości to jest pod publiczkę a w domu kapciuszki i szlafroczek?

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7852 dnia: Września 19, 2011, 12:23:09 pm »
Jeśli w publicznej puszczą Dziecko Rosemary, to będzie podobny krzyk ze strony przeciwników Negrala?
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7853 dnia: Września 19, 2011, 12:24:49 pm »
Kiedyś przeglądałem bodajże biblię satanistów i tam były teksty głównie typu "satanizm to przeciwieństwo chrześcijaństwa, przykład: chrześcijanin po uderzeniu w twarz powinien nastawić drugi policzek - satanista po prostu odda cios z nawiązką". Tego typu satanistą też mógłbym być.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

el becetol

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7854 dnia: Września 19, 2011, 12:25:36 pm »
Jeśli w publicznej puszczą Dziecko Rosemary, to będzie podobny krzyk ze strony przeciwników Negrala?

Przecież puszczali. Był?


Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7855 dnia: Września 19, 2011, 12:26:58 pm »
Miałem na myśli tutaj na forum ; ) a czy był ogólnie to nie wiem, nie oglądam tv ;P
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7856 dnia: Września 19, 2011, 14:23:57 pm »
O matko. Piter, jak ty bardzo nie wiesz o czym pier**lisz.

Cytuj
Nie chodzi tez o konkretne, rzetelne pojęcie satanizmu. Chodzi o to z czym się kojarzy, jakiej często muzyki dotyczy i ogólnie całej kultury.
Nie masz pojęcia o problemie. Pomijając już scenę BM, takie rzeczy jak pentagramy i odwrócone krzyże to część ich stylistyki i tyle. Przez ch** wie ile lat (do teraz), znana banda ateistów z mało znanej grupy Slayer :lol:, korzystała z różnej symboliki: w tekstach, artworkach. Oczywiście od zawsze uznawani za "satanistów" w dupie mają cały kult diabła, po prostu są przeciwko religii. Suicidal Tendencies miało teledyski, w których synkowi wypalał się pentagram w zeszycie, a potem jeździł z zespołem na deskorolce; śpiewali o diable. Mam spore wątpliwości czy wszyscy tam są w ogóle ateistami. A w/w zespoły to nawet nie jest black metal.

Cytuj
IMO osoba będąca powiedzmy ikoną sekty, której wyznawcy np. na koncertach nabijają kozie łby na dzidy, a nagie kobiety oduzone narkotykami przywiązane są do krzyży, a w teledyskach spuszczają się podczas wycinania piersi kobiecie (po dziś żałuję, że kumpel namówił mnie bym zobaczył ten teledysk).
:lol: :lol: Oczywiście kobiety były porwane, a ty wcale nie oglądałeś filmiku jakiś chorych typków zajaranych snuffem. <ok>

Cytuj
Ja nie rozumiem mieszania w to kwestii religijnych. Jezeli była by osoba ateistą, ale byłaby członkiem grupy kojarzonej ze złem, cierpieniem, śmiercią, obrzydliwymi obrazami (jak wyżej wymieniony) to nie chciałbym, by występowała ona w publicznej telewizji.
Chyba Cię poj**ało, że takie rzeczy jak wymieniłeś są na koncertach Behemota. Litości, człowieku.

Cytuj
Nie róbmy z satanizmu zwykłego światopoglądu, równie dobrego i właściwego co inne religie czy poglądy na wiare.
A kto tak zrobił?

@Iras - nie wiem jaki mam mieć niby podwójne standardy. Nie oburzam się, że na koncertach Mayhemu jest pełno zabitej zwierzyny. Pierdoli mnie czy podrze PŚ czy Koran. Coś takiego jak obraza uczuć religijnych powinno zostać wyrugowana ze słowników na całym świecie.

EDIT: Czasem wydaje mi się, że wszyscy wychowali się na muzyce popularnej. Przecież lżenie z religii w muzyce trwa lat prawie 30. Beka z rządów, prezydentów, społeczeństwa 2x tyle. Tysiące crustowych zespołów powinno mieć sprawy w sądach, tysiące metalowych powinno wisieć etc. etc.

Dodam tylko, że oglądałem to całe Voice of Poland i jakoś nie widziałem, żeby imć Adam w jakikolwiek sposób swoje domniemane poglądy "prezentował".
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 15:02:51 pm wysłana przez tarniak »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 264
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7857 dnia: Września 19, 2011, 14:26:48 pm »
Nie oburzam się, że na koncertach Mayhemu jest pełno zabitej zwierzyny. Pierdoli mnie czy podrze PŚ czy Koran. Coś takiego jak obraza uczuć religijnych powinno zostać wyrugowana ze słowników na całym świecie.
Czyli tak samo moge je**ć na pedałów i nikt nie ma prawa nazwać mnie homofobem?

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7858 dnia: Września 19, 2011, 14:37:49 pm »
1) Homoseksualizm to religia? Wow.

2) Jest już wpis w konstytucji o ochronie czci i dobrego imienia. Jeśli ktoś Cię zwyzywa możesz dochodzić swoich racji na drodze prawnej. Jeśli uważasz, że "zaściankowy katol" to obraza, masz prawo iść z tym do sądu, tak jak homoseksualista może iść po tym jak zostanie nazwany "pedałem". Po co do tego "obraza uczuć religijnych"?

Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 19, 2011, 14:44:51 pm[/time]
Chodzi o jedno, jest zadeklarowanym satanistą.
Zanim odpisałem na tą bzdurę, chciałem jeszcze dowodu:

Wybaczcie, że Wojewódzki:



8:43

i początek drugiego

Zadeklarowany satanista. :lol:

Jeszcze jedno. Pospieszalski przez tyle lat obrażał moją inteligencję z pieniędzy podatników :troll:.

Wiadomość scalona: Września 19, 2011, 15:13:14 pm
A satanizm sam w sobie czyli ten, który jednak zazwyczaj nie trafia do TV czy Internetu to głupota niezwykła.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 15:13:14 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7859 dnia: Września 19, 2011, 15:15:55 pm »
Dyskusja z tarniakiem [ *]

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7860 dnia: Września 19, 2011, 15:17:47 pm »
To odpowiedziałeś. :lol: Piter wyskakuje ze swoimi mądrościami o rzekomym sataniźmie - dementuję -> dyskusja z tarniakiem.

Gadasz mi o podwójnych standardach - mówię, że w tej kwestii nie mam i nikomu nie bronię zapraszania do programu kleryków, biskupów, katechetów -> dyskusja z tarniakiem.

Rozumiem, że dyskusja byłaby elo gdybym po prostu się zgodził, że Nergal nie może być w TV.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 15:20:47 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7861 dnia: Września 19, 2011, 15:20:18 pm »
Na ch** ci kur** odpowiadać, skoro z uporem maniaka omijasz clou problemu, a napierdalasz o satanistach i BM  :-?

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7862 dnia: Września 19, 2011, 15:21:08 pm »
Co niby ominąłem?

Jeśli chodzi o to straszne podarcie, to dla mnie wyszłoby na to samo gdyby podarł Koran czy deklarację praw człowieka. Nie bawi mnie to, nie przeszkadza mi to. Nikomu krzywdy nie robi, w wyborach nie startuje, w Voice of Poland trzody nie robi. Jeszcze rozumiem gdyby robił jakiś chlew, rzucał jakąś antyreligijną taniochą na antenie. A tak? Poza tatuażami to niewiele widzę różnic.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 15:27:16 pm wysłana przez tarniak »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7863 dnia: Września 19, 2011, 15:32:46 pm »
A o co właśnie chodzi, że tak się czepiacie go w TV? Ominęła mnie zupełnie ta afera z dissowaniem nergala, bo telewizji nie oglądam, pudelka nie czytam, coś tam tylko do mnie dochodzi, że właśnie straszne jakies problemy, ale dlaczego tak właściwie? Myślę generalnie jak tarniak powyżej, koło chu** mi lata ten nergal, robi show na koncertach ale to imidż sceniczny, widać przecież, że na co dzień jest normalnym ziomeczkiem.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7864 dnia: Września 19, 2011, 15:35:02 pm »
Jeśli chodzi o to straszne podarcie, to dla mnie wyszłoby na to samo gdyby podarł Koran czy deklarację praw człowieka.

W dupie mam na co wyszłoby dla ciebie. Problem w tym, że dla sądu, mediów i części opinii publicznej zapewne wyszłoby na coś zupełnie innego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7865 dnia: Września 19, 2011, 15:54:14 pm »
Jeśli chodzi o to straszne podarcie, to dla mnie wyszłoby na to samo gdyby podarł Koran czy deklarację praw człowieka.

W dupie mam na co wyszłoby dla ciebie. Problem w tym, że dla sądu, mediów i części opinii publicznej zapewne wyszłoby na coś zupełnie innego.

Przecież on został uniewinniony przez sąd.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7866 dnia: Września 19, 2011, 16:10:40 pm »
Jeśli chodzi o to straszne podarcie, to dla mnie wyszłoby na to samo gdyby podarł Koran czy deklarację praw człowieka.

W dupie mam na co wyszłoby dla ciebie. Problem w tym, że dla sądu, mediów i części opinii publicznej zapewne wyszłoby na coś zupełnie innego.
No ty w dupie masz wszystko co piszę, więc:

Dyskusja z Irasem. :lol:

Zarzucasz mi, "podwójne standardy", a kiedy mówię, że takich nie mam to wyskakujesz, że w dupie masz co mam do powiedzenia. Jak to działa? Tajemnica poliszynela.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7867 dnia: Września 19, 2011, 16:32:49 pm »
Świat nie kręci się wokół ciebie, a poza tym chyba nie chcesz mi powiedzieć, że

jakby za czasów PiS do jury programu rozrywkowego wzięli jakiegoś skina z kapeli nakurwiającej o mordowaniu Żydów,

to nie miałbyś z tym problemu.


Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7868 dnia: Września 19, 2011, 16:47:39 pm »
No ale skoro jechałeś ad personam, że mam podwójne standardy to za kogo mam się wypowiadać jak nie za siebie?

Świat nie kręci się wokół ciebie, a poza tym chyba nie chcesz mi powiedzieć, że

jakby za czasów PiS do jury programu rozrywkowego wzięli jakiegoś skina z kapeli nakurwiającej o mordowaniu Żydów,
to nie miałbyś z tym problemu.
A to Nergal ma kawałki o mordowaniu kogokolwiek? kur**, to jest właśnie to. Jeśli dla Ciebie przekaz NS-kapeli = przekaz Behemota to wykazujesz się kompletną ignorancją, zarówno w kwestii SH jak i twórczości Nergala (której nie lubię, żeby nie było). Mało było, z mojej perspektywy, wkurwiających konserw w TVP? Mało księży zaproszono do setki programów publicystycznych? A gdyby jakiś ksiądz podarł "Boga Urojonego" (uchodzącego przecież, za "biblię ateistów") to ktoś by się oburzył? Tu wracamy do kwestii "obrazy uczuć religijnych".

Póki co to pierdolicie, że TVP promuje chorego typa, ale najwyraźniej nikt nie oglądał VOP, w którym jak dotychczas nie padło żadne stwierdzenie, które mogłoby urazić jakiegokolwiek katolika, ateistę, Polaka, Niemca, geja, heteroseksualiste czy kogokolwiek innego. Nie ważne czy typ ma coś w głowie, ważne że w ramach swojej zabawy podarł książkę. Joł.

Naprawdę, nikogo to co zrobił z biblią nie jara, prócz fanów Faktów i Mitów. Robienie z tego wielkiej fety, jest jak robienie fety z karykatur wiadomo kogo.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 16:53:00 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7869 dnia: Września 19, 2011, 17:04:42 pm »
Ciekawe jest to sprowadzanie do tego że "tylko książkę" podarł - a jak ostatnio ktoś "tylko pomnik", tak samo martwy przedmiot jak książka, w Jedwabnem pomalował to media broniące wolności słowa Nergala się obsrały w nagonce. Jeżeli podarcie biblii jest "głosem w debacie", to jest to ten sam poziom co machnięcie swastyki na pomniku - czemu ci sami ludzie w pierwszej sprawie mówią "Zostawcie chłopaka, mamy wolność" a w drugiej angażują wszystkie służby z ABW i całą lewicową prasą na czele w celu ukarania sprawcy a za całą sprawę przeprasza premier Tusk w imieniu wszystkich Polaków (sic!)? Ja je**e, przecież to jest tak absurdalne że ręce opadają i dobitnie pokazuje jak zakłamana i dwulicowa jest lewica.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7870 dnia: Września 19, 2011, 17:12:30 pm »
Ale zagrywasz. Najpierw odnosisz się do mnie, a potem zaczynasz pisać o lewicy in genere. ALE CZEMU TY WIDZISZ ZALEŻNOŚĆ JA vs wszystko co lewicowe? Czy ja pracuję dla jakiejś agencji prasowej? Nie, wypowiadam SWOJE zdanie na forum.

Z pomnikiem jest DOKŁADNIE tak samo jak z biblią. Jakiś kretyn pomalował pomnik i zamiast po prostu zmazać jak każdy inny durny wybryk tego typu, to zrobiło się im reklamę w mediach. Nie musisz mi tłumaczyć, że świat jest niesprawiedliwy, naprawdę.

Widzisz, kilka postów wyżej popełniłem ten sam błąd i założyłem, że kolega Milford kopiuje bezmyślnie Pana JKM. Bo tak mi było łatwiej. To zrozumiałe, że łatwo komuś pojechać jak jesteś w stanie przykleić mu kilka łatek, ale ja ani nie jestem fanem BM, ani behemota, ani ateistą. Nawet antyklerykalny niespecjalnie, bo mnie zbyt wiele wcale nie przeszkadza. No ale ch**, róbcie ze mnie gnoja, bo nie mam problemu z NORMALNYM gościem, który po prostu przegiął, jak na polskie standardy, pałę. Poseł Hoffman też przegina, a w mediach go promują i to w dodatku nie w kategoriach rozrywkowych. :troll:
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 17:19:35 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7871 dnia: Września 19, 2011, 17:32:42 pm »
Ale zagrywasz. Najpierw odnosisz się do mnie, a potem zaczynasz pisać o lewicy in genere. ALE CZEMU TY WIDZISZ ZALEŻNOŚĆ JA vs wszystko co lewicowe? Czy ja pracuję dla jakiejś agencji prasowej? Nie, wypowiadam SWOJE zdanie na forum.


Czy ja się ciebie pytam żebyś mi za lewice odpowiadał? Ja znam te odpowiedzi. Nawet cie nie cytowałem więc czemu piszesz że się odnoszę do ciebie? Zobacz na jaki post odpisywałeś - ja tam pisałem o hipokryzji i różnicy z jaką traktuje się katolików a jak przedstawicieli innych religii, ty na to odpowiedziałeś, a teraz się burzysz że ja kontynuuje temat. Co my mamy gadać wyłącznie o twoim zdaniu na temat Nergala? Powoli łapiesz o co chodzi widzę - bo mi nie przeszkadza że ktoś się przebiera w sukienke i w piwnicy deklaruje miłość do szatana, niech sobie robi co chcę. Mnie wkur**a to że jak obrzucisz gównem katolików to od razu jesteś gwiazdą, jurorem, trafiasz na okładkę Newsweeka i lewacka prasa (czyli 90% mainstreamu) ustawia cię jako obrońcę wolności słowa. A spróbowałby Nergal to samo zrobić w stosunku do innej religii. Ban na TV, ban na koncerty, ABW w drodze, prokurator czeka, lewica chce zmiany prawa, a sam premier przeprasza obrażonych - tak jak było w przypadku pomnika. I to jest sedno o którym wspominał Iras, a nie że typ podarł książkę.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 264
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7872 dnia: Września 19, 2011, 17:36:54 pm »
Chciałem coś napisać, ale becet napisał praktycznie to co chciałem więc: WPIS!

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7873 dnia: Września 19, 2011, 17:40:30 pm »
Zacytowałeś moje słowa ziomku w pierwszym zdaniu, więc logicznym jest, że odnosisz się do moich słów.

Cytuj
lewacka prasa (czyli 90% mainstreamu)
Pojęcie lewicy masz tak szerokie jak JKM, ale tyle razy to wałkowałem że już szkoda.

Na szczęście myślę samodzielnie i mam wyrobione krytyczne myślenie dzięki czemu nie muszę łykać 90% medialnych bzdur. Na tyle filtruję wiadomości, że dopiero wczoraj usłyszałem o tym incydencie z pomnikiem. :oops: A, że te same "prawa" nie dotyczą innych religii, to już wina m.in. "obrony uczuć religijnych". Tworzenie nietykalnych krów. Jak ktoś robi źle, to robi źle. Jeśli Biedroń zachowuje się jak idiota, to zachowuje się jak idiota i nie powinno się go traktować specjalnie, bo jest homoseksualny. Tak jak nie powinno się traktować specjalnie kogokolwiek, kto stoi za jakąś religią. Jak papa robi źle to kur** robi źle i nie jest istotne w co wierzy. O to chodzi w moim pojęciu "równości".
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 17:44:15 pm wysłana przez tarniak »

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7874 dnia: Września 19, 2011, 18:34:23 pm »
Ja nie widzę żadnej zależności między pobazgraniem pomnika, a podarciem biblii. Pomnik stoi w miejscu publicznym, a Nergal podarł przecież biblię na koncercie, gdzie byli obecni tylko fani. Jakby Nergal podarł biblię przed kościołem, albo pomalował kościół to wtedy faktycznie złamałby prawo.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7876 dnia: Września 22, 2011, 23:35:07 pm »
Nergal urządził tanie prowo i media zrobiły szum bo coś się w końcu stało ''kontrowersyjnego''. Jakiż to jest zaścianek...
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

svonston

  • Gość

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7878 dnia: Września 30, 2011, 13:25:46 pm »
Z drugiej strony butthurt reżyser, który pierdoli o chujowej formie jest śmieszniutki. How I Met Your Mother to w końcu ta sama formuła, a serial nie ma 15 lat. :troll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 264
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #7879 dnia: Września 30, 2011, 18:12:10 pm »

:troll: