Autor Wątek: Destiny 2  (Przeczytany 7682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Destiny 2
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 26, 2018, 12:26:18 pm »
No niestety zmiany jakie wprowadzali już w jedynce nie wróżyły nic dobrego, teraz widać jest jeszcze gorzej. Cóż, mieli swoje 5 minut, trzeba im to przyznać, bo chyba wszyscy świetnie się swojego czasu bawiliśmy z podstawką Destiny 1. No ale im dalej w las, tym więcej absurdów i wszystko chyli się ku końcowi i porażce. Porażce w oczach graczy, bo z perspektywy finansów, to sama jedynka była chyba kolosalnym sukcesem dla Acti, a dwójka też trochę podjechała na hajpie, więc stratni raczej nie są ;)

No i witaj ponownie na forum Mrocz :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Destiny 2
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 26, 2018, 14:43:23 pm »
No niestety zmiany jakie wprowadzali już w jedynce nie wróżyły nic dobrego, teraz widać jest jeszcze gorzej. Cóż, mieli swoje 5 minut, trzeba im to przyznać, bo chyba wszyscy świetnie się swojego czasu bawiliśmy z podstawką Destiny 1. No ale im dalej w las, tym więcej absurdów i wszystko chyli się ku końcowi i porażce. Porażce w oczach graczy, bo z perspektywy finansów, to sama jedynka była chyba kolosalnym sukcesem dla Acti, a dwójka też trochę podjechała na hajpie, więc stratni raczej nie są ;)

No i witaj ponownie na forum Mrocz :D

Yo... Smutne. Bo IP zrobili świetne. Ciągle mam nadzieje, bo w D1 też był ciemniejszy okres po którym grę naprawili wraz z The Taken King. Drugiego małego DLC nie kupie. Bo mam focha na nich za oszukiwanie fanów xD Póki co sobie odpuszczam ich grę, za bardzo mi podpadli, ale jak wszyscy fani się od nich odwrócą to może serio przemyślą postępowanie i zaczną tytuł naprawiać jak to było w D1.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Destiny 2
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 26, 2018, 15:48:57 pm »
Dla mnie kuriozalne jest to, że jedynka to jeden z lepszych moich zakupów, a dwójka, to najgorszy mój zakup growy, znudziło mnie po godzinie i już nie wróciłem.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Destiny 2
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 26, 2018, 16:15:21 pm »
Siema Mrocz. Nawet kiedyś widziałem jak grałeś w dwójeczkę :-). Dobrze poczytać o wadach od fana bo prawdę ci powie i pokrywa się to z tym co ludzie w filmikach na YT mówili. To że wszystko wpada tak łatwo wykrusza grupę hardcorow co grali w to latami a casuale i tak oleją po miesiącu. Zjebali to strasznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Destiny 2
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 26, 2020, 17:46:59 pm »


4k i 60 k/s. Gra trafi do Xbox Game Pass ze wszystkimi dodatkami. Ładnie. Czekam.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Destiny 2
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 05, 2021, 20:44:37 pm »
Pograłem trochę w wersję F2P. Pierwsze co mi się w oczy rzuciło, to recykling map pvp z części pierwszej, teraz są lokacjami, gdzie robimy patrole itp. Graficznie zero różnic,  przynajmniej tak jak to zapamiętałem, a miał być nowy silnik i spodziewałem się wodotrysków. Kampania chyba nie istnieje, wersja darmowa oferuje kilka misji z poszczególnych kampanii zawartych w dlc, ale w żadnym miejscu nie są one powiązane ze sobą, więc to takie rozszerzone demo dające dostęp do pvp i podstaw całego grajndu. Jeśli chodzi o grajnd, nie jest lekko, wersja darmowa nie daje dostępu do Strajków o podwyższonym poziomie trudności, które dają materiały niezbędne do ulepszania wyposażenia i Egzotyki. A pierdół do zbierania jest miliard, znacznie więcej niż zapamiętałem z części pierwszej. Pogram, zobaczę jak to będzie, mimo wszystko jakoś mnie wciągnęło :)