Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 397809 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 26, 2006, 23:30:13 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 27, 2006, 00:22:50 am »
Składam zażalenie na zachowanie moderatorów - Tarniaka i Miazgi.

[Głos z lodówki: Przyjęte]

Przepraszam, ale wydaje mi się, że forum jest dla użytkowników - to my je tworzymy i to dzięki nam ono żyje, więc jeśli my chcemy, żeby znalazł się tutaj taki temat, to chyba mamy prawo do zamieszczenia go.

Topic nie łamie żadnego z punktów regulaminu więc nie wiem dlaczego został usunięty. Panowie Tarniak i Miazga mogą się nie zgadzać, ale ich zadaniem jest chyba pilnowanie pożądku, którego temat nie naruszał. Sorry Panowie, ale nie jesteście pępkiem świata i to, czy chcecie pomagać innym czy wręcz przeciwnie - macie ich w d*pie nie ma tu znaczenia...

Akcja jest zakrojona na ogromną skale - temat jest na wielu forach przyklejony - nie wiem dlaczego GameOnly musi być inne. Jeśli ktoś uważa że to fake a nie chce dzwonić, żeby przypadkiem komuś nie dodować konta, może iść do punktu krwiodactwa i się dowiedzieć o co chodzi.

Przykro mi, że takie zamieszanie zrobiło się właśnie na GameOnly  :(

[Głos z lodówki: Nam też jest przykro]

_Music, skoro krew można oddać w każdmy punkcie w Polsce, akcja na 100% jest zarejestrowana.

Aha! Proszę, żeby zażalenia nie rozpatrywały i nie komentowały osoby, na które się zażalam.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 27, 2006, 00:30:53 am »
Cytuj
Aha! Proszę, żeby zażalenia nie rozpatrywały i nie komentowały osoby, na które się zażalam.


No tu już przeginasz  :roll:

Kooa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-05-2006
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 27, 2006, 00:32:13 am »
Sukinsyny i tyle... EOT

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 27, 2006, 00:36:15 am »
niech mnie ktos zabije......... prosze.......


Cytuj
Sukinsyny i tyle... EOT


banik. sliczny i tlusciutki ;*

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 27, 2006, 00:43:50 am »
Cytat: "_Music"
Cytuj
Aha! Proszę, żeby zażalenia nie rozpatrywały i nie komentowały osoby, na które się zażalam.


No tu już przeginasz  :roll:

Przykro mi, ale tak samo uważam, że przeginają Tarniak i Miazga.

[Głos z lodówki: Nie jesteś sam na drodze]

Walczą z innymi użytkownikami a w moim odczuciu nie mają racji. Nam na tym zależy, ich to nic nie kosztuje a komuś może uratować życie. Tymczasem obaj Panowie kpią z poważnej sprawy i w drwiący sposób odnoszą się do innych użytkowników. Sorry, ale wydaje mi się, że należałoby podejść do tego odrobine poważniej.

Nie chciałem żeby komentowali to co napisałem, bo doskonale wiem jakie jest ich zdanie na ten temat - wiem że zostłbym za to zjechany.

EDIT: Kolejny post Miazgi tylko potwierdził to co napisałem. BTW czy moderator ma prawo zmiany zasad regulaminu?

PS: Panie Miazga, życzę Panu, żeby nigdy nie musiał Pan prosić innych o pomoc - mogliby okazać się równie obojętni jak Pan teraz.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 27, 2006, 00:55:32 am »
Cytuj
Walczą z innymi użytkownikami a w moim odczuciu nie mają racji.


a zobacz sobie ilu użytkowników uważa, że ty nie masz racji. Ok, w takim razie wrzucimy temat, pod warunkiem, że ja sobie umieszczę tutaj ogłoszenie o zbiórce pieniędzy dla Oskara (złamany kręgosłup na lekcji wuefu), o pomocy dla mojego wujka, który też ma białaczkę, o potrzebnych funduszach na operację nogi mojego znajomego... wy też sobie będziecie mogli pozakładać takie tematy.

Aha, i mała zmiana zasad. Każdy post  o człowieku potrzebującym krwi w tym temacie, to automatyczne przyjęcie na klate nie ostrzeżenia, a bana.

Flik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-04-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 27, 2006, 08:47:33 am »
Kto zbanował Kooa i dlaczego?

Koleś miał nam zalatwiać gry a dzięki jakiemuś miłemu modowi nie mamy z nim żadnego kontaktu teraz...

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 27, 2006, 09:06:23 am »
Cytat: "Miazga"
banik. sliczny i tlusciutki ;*

a dlaczego?
Cytat: "Kooa"
Sukinsyny i tyle... EOT

ale można mailem...
Cytuj
davydskd@interia.pl

Flik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-04-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 27, 2006, 09:40:37 am »
Kurde ludzie, ale chodziło o krew dla tego chłopaka. Nie dziwię się mu. Pozatym powinno się chyba od ostrzeżeń zacząć.

Dobra thx za maila...

_invictus

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 27, 2006, 10:35:58 am »
Cytuj
Kurde ludzie, ale chodziło o krew dla tego chłopaka
to zadzwoń do niego i przekaż że jesteś dawcą (może przy okazji siędowiesz czy istnieje w świecie realnym i przekażesz to moderatorom), no jaki problem? zobacz sobie na innym forum nr tel i skontaktuj się. BTW sądzę, że przez to całe zamieszanie, to właśnie na tym forum, największy rozgłos i wydźwięk ma ta cała akcja zbierania krwi.
Do PCK  proponuję się zgłosić (ja bym jeszcze "uderzył" do woja, policji, zhp ). I tak chyba właśnie przez tego typu jednostki można otrzymywać/dawać krew (z niemal 0 zagrożeniem przeniesienia i otrzymania w krwi jakiegoś syfu).

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 27, 2006, 16:05:01 pm »
hubi będzie ban, jeśli jeszcze raz wkleisz tu tego posta. A że raz już dostałeś ten order, to tym razem odpoczniesz sobie od forum na zdecydowanie więcej, niż tydzień. Miłego dnia.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 27, 2006, 16:25:55 pm »
Była tu dosyć złożona wypowiedź Hubi'ego i zniknęła... Dziwne  :|

Miazga czy straszenie użytkownika banem, tylko dlatego że pisze nie po Twojej myśli i jest przeciwny Twojemu zachowaniu jest wg Ciebie właściwe?  :roll:

[Miazga: nie, po prostu ile mozna prosić, zebyście sobie dali spokój, nie wiem, poszli na piwo, wyszli na dwór, pograli na konsoli, a nie wałkowali ten temat na okrągło? Off top postanowiłem zakończyyć na poście hubiego, który i tak z uporem maniaka wklejał go na nowo (dlatego powiedziałem, że jak wklei jeszcze raz, to bedzie ban). Aha, i naprawdę mało przejmuję się tym, że jest przeciwny mojemu zachowaniu. Tyle.]

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 27, 2006, 17:06:06 pm »
ja pierdziele, wy to macie problemy, kilku ludkow robi afere O_o ja to bym pobanowal ich wszystkich i pokasowal te durne posty, przynajmneij spokoj by byl, i tak zale sie

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 27, 2006, 17:22:34 pm »
Koniec tego tematu, Hubi zalozy topic jeszcze raz i prosze go nie zamykac. Z racji sesji innych decyzji chwilowo nie bedzie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 27, 2006, 22:02:30 pm »
Cytat: "Miazga"
to tym razem odpoczniesz sobie od forum na zdecydowanie więcej, niż tydzień. Miłego dnia.


Zarejestruje sie ponownie jako HUBI2 i tak bedzie pisał...Przeciez takie "kary" są idiotyczne... :roll:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 29, 2006, 13:47:40 pm »
SKładam zażalernie na niejakiego Riddicka B. który robi taki burdel w newsach o PS3 kłócąc się z Irasem że aż szkoda to czytać :/

mejs

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 29, 2006, 14:13:23 pm »
Nie tylko w newsach o Ps3 ale również w newsach o PSP i Ps2. Ogólnie robi burdel w newsach Sony.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 29, 2006, 14:45:17 pm »
Dostał ostrzeżenie, jak się to powtórzy to mu podziękujemy.

Riddick B.

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 29, 2006, 14:51:24 pm »
Cytat: "Mikes"
SKładam zażalernie na niejakiego Riddicka B. który robi taki burdel w newsach o PS3 kłócąc się z Irasem że aż szkoda to czytać :/

Nieprawda. Jeżeli ja jestem winny, to tak samo Iras, który ciągle mnie prowokuje, komentuje każdą moją wypowiedz, wytyka mi błędy ortograficzne, robi niepotrzebne przytyki, obrażą, itp, a wszystko po to by mnie skompromitować.
Tak więc składam zażalenie również na niego.

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 29, 2006, 14:51:40 pm »
Ja myślę, że za multikonto powinniśmy już go pożegnać.

Riddick B.

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 29, 2006, 14:58:22 pm »
Cytat: "Tarniak"
Ja myślę, że za multikonto powinniśmy już go pożegnać.

Poprzedni użytkownik, mający konto na GO, wyjachał za granicę i z przyczyn czysto technicznych nie będzie już użytkował tego komputera.
Z tego co wiem to On (poprzedni użytkownik), w meilu do jednego z redaktorów GO, wspomniał kiedyś, że wtedy był to komputer publiczny (np. kafejka internetowa, akadamik, itp.)

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 29, 2006, 17:14:16 pm »
Cytat: "Riddick B."
Cytat: "Mikes"
SKładam zażalernie na niejakiego Riddicka B. który robi taki burdel w newsach o PS3 kłócąc się z Irasem że aż szkoda to czytać :/

Nieprawda. Jeżeli ja jestem winny, to tak samo Iras, który ciągle mnie prowokuje, komentuje każdą moją wypowiedz, wytyka mi błędy ortograficzne, robi niepotrzebne przytyki, obrażą, itp, a wszystko po to by mnie skompromitować.
Tak więc składam zażalenie również na niego.


Iras też dostał ostrzeżenie.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 29, 2006, 18:45:17 pm »
Napisze tutaj: za co ja ostrzezenie dostalem?

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 29, 2006, 18:55:31 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 29, 2006, 19:22:32 pm »
http://www.gameonly.pl/newsy/9302
http://www.gameonly.pl/newsy/9304

Wybaczcie, ja też często pisze jak zawodowy idiota, ale to co odwala Riddick, to chyba lekka przesada  :?

Riddick B.

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 29, 2006, 21:14:41 pm »
Cytat: "Iras"
http://www.gameonly.pl/newsy/9302
http://www.gameonly.pl/newsy/9304

Wybaczcie, ja też często pisze jak zawodowy idiota, ale to co odwala Riddick, to chyba lekka przesada  :?

Bardzo dobrzę. Niech się wszyscy przekonają, że ty tak samo się wykłucasz jak ja. Do tanga trzeba dwojgo.

Poza tym w tematach, które podałeś kilkakrotnie apelowałem do ciebie o zaprzestanie pisania do mnie./prowokowania mnie. Niestety nieskutecznie.
Zaproponowałem również, żeby jesli któryś z nas napisze do drugiego, dostał od razu bana. Nie zgodziłeś się. Dlaczego? Bo chcesz bez przerwy prowadzić ze mną wojnę.

Jeżeli mi należy się ban, to równnież i tobie.
Więc zwracam się ponownie do cienie. Masz na tyle odwagi i honoru, żebyśmy obaj dobrowolnie zostali zabanowani? Wątpię, bo ty widzisz winę tylko w innych, a sam uważasz że jesteś czysty jak łza.

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 29, 2006, 21:26:55 pm »
Ja jestem za. Chętnie obu zbanuje :D.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 29, 2006, 21:33:07 pm »
Cytat: "Tarniak"
Ja jestem za. Chętnie obu zbanuje .

sędzia Dred :lol:  :wink:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 29, 2006, 23:05:00 pm »
Cytat: "Tarniak"
Ja jestem za. Chętnie obu zbanuje


Daj im szansę! Daj im szansę! Daj im...  :mrgreen:
Na poprawę ofkoz :D

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 29, 2006, 23:10:04 pm »
Cytat: "Tarniak"
Ja jestem za. Chętnie obu zbanuje :D.

To kto wtedy będzie komentował tak namiętnie te wszystkie nudne newsy?? :D
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 30, 2006, 01:10:42 am »
Cytat: "Riddick B."
Zaproponowałem również, żeby jesli któryś z nas napisze do drugiego, dostał od razu bana. Nie zgodziłeś się. Dlaczego? Bo chcesz bez przerwy prowadzić ze mną wojnę.

Sorry, ale chrzanisz takie głupoty, że nie sposób tego nie skomentować. Pozatym prowokujesz, wkurzasz i obrażasz nie tylko mnie  :?

Ja chce rozmawiać o grach a ty na każdym kroku jedziesz mi po honorze, odwadze, męskości i preferencjach seksualnych - jeśli nie widzisz między nami różnicy to moge Ci tylko współczuć  :roll:

Cosmaty

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 30, 2006, 09:42:08 am »
Cytat: "Tarniak"
Ja jestem za. Chętnie obu zbanuje


Tarniak nie krępuj się, oddasz nam zwykłym userom wielką przysługę ;)

Iras, nie wnikaj, on po prostu jest na nieco innym poziomie niż my 'mniej świadomi' obywatele.

Riddick B.

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 30, 2006, 10:22:12 am »
Cytat: "Iras"
Sorry, ale chrzanisz takie głupoty, że nie sposób tego nie skomentować. Pozatym prowokujesz, wkurzasz i obrażasz nie tylko mnie  :?

Widzisz, ja to samo myślę o tobie. Tylko głupiec uważa, że jego punkt widzenia jest jedynym słusznym.

Cytat: "Iras"
Ja chce rozmawiać o grach a ty na każdym kroku jedziesz mi po honorze, odwadze, męskości i preferencjach seksualnych - jeśli nie widzisz między nami różnicy to moge Ci tylko współczuć  :roll:

Ja także rozmawiam o grach i konsolach. Ty także mi ubliżasz i się wykłócasz. Jeżeli nie odpowiada ci moja osoba, to tak jak mówiłem, wyraz zgodę, abyśmy otrzymali wspólnie bana. Bo jesteś tak samo winny jak ja. Ale aby podjąć taką decyzję trzeba nie być dzieckiem. I widzieć winę również w sobie. Natomisat jeśli nadal uważasz, że powinienem zostać zabanowany a ty nie, nie waż się do mnie więcej pisać z kolejnymi prowokacjami, czy też czymkolwiek. Kropka.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 30, 2006, 10:26:41 am »
hmmmm to chyba nie jest miejsce na wasze klotnie co nie??? moderatorzy maja chyba wakacje, ze pozwalaja na taki syf, chociazby pousuwali te posty, wlasnie zale sie na prace moderatorow :wink:

Tarniak

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 30, 2006, 12:40:30 pm »
No, wakacje mam, jeszcze jeden post nie na temat i od razu ostrzeżenie! :x

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 30, 2006, 19:14:18 pm »
Iras i Riddick B., ludzie zaczynają podejrzewać że rodzi się między wami jakaś chemia, więc dla dobra własnego image'u dajcie sobie spokój i nie piszcie do siebie przez jakiś czas albowiem czas leczy rany...

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 30, 2006, 20:49:13 pm »
Pan bólu i zniszczenia skończył sesję. I z tej okazji obaj panowie dostaną po banie na dobry początek wakacji. Wszak zasłużyli.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 30, 2006, 23:32:27 pm »
No to z okazji ukończenia sesji mógłbyś zdjąć pewnemu niewinnemu użytkownikowi dwa ostrzeżenia, na którym ciążą one już od roku.

;)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 01, 2006, 00:52:41 am »
Ostro... IMHO, Iras nie powinien dostac tak od razu z BANki... dał się głupio wciągnąć, ale porównując z podejściem  niektórych "bliźniaków" do innych to mocno krzywdzące. Może jednak przemyślicie to?:)