Autor Wątek: Need For Speed  (Przeczytany 40192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #320 dnia: Listopada 07, 2015, 12:20:14 pm »
Racja, ale akurat to cos zastosowane w NFS to jedna z najgorszych praktyk rakowych IMO. Czesto wyjezdzam, prawie zawsze mam ze soba konsole, nie zawsze moge sie podpiac do neta. I przez takie idiotyczne zasady juz sobie w NFS nie zagram. Jeden z najgorszych rakow.

No w twoim przypadku to faktycznie i u mnie by to wykluczało zakup gier gdybym wyjeżdżał gdzieś co chwila ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #321 dnia: Listopada 07, 2015, 12:23:43 pm »
No ogolnie kretynski pomysl. Net Ci padnie w domu, nie zagrasz.

lupinator

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #322 dnia: Listopada 07, 2015, 14:03:26 pm »
No ogolnie kretynski pomysl. Net Ci padnie w domu, nie zagrasz.
Mi częściej pada prąd niż net w domu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #323 dnia: Listopada 07, 2015, 14:07:52 pm »
No ogolnie kretynski pomysl. Net Ci padnie w domu, nie zagrasz.
Mi częściej pada prąd niż net w domu.
Przyklad taki tylko.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #324 dnia: Listopada 07, 2015, 15:37:39 pm »
Ciekawe czy gdyby odpowiednia ilość osób zaczęła sapać o ten online, to by zrobili patcha jak np. w przypadku Sim City.

lupinator

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #325 dnia: Listopada 07, 2015, 15:42:54 pm »
Ciekawe czy gdyby odpowiednia ilość osób zaczęła sapać o ten online, to by zrobili patcha jak np. w przypadku Sim City.

Na pewno.  Tylko ten NFS jest o tyle śmieszny, że udaje granie online nawet jak się gra w singlu.

Swoją drogą nie wiem do końca po co im to połączenie, ale jeśli odbierają info o grze to pomaga to w ulepszaniu gier na przyszłość.* Czym większa informacja zwrotna dla developera tym lepiej.

*i dymaniu graczy też, ale tego nie da się uniknąć

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #326 dnia: Listopada 07, 2015, 17:14:48 pm »
Akurat jeśli okaże się to prawda z tymi darmowymi DLC to jestem wstanie wybaczyć in ten always online ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #327 dnia: Listopada 08, 2015, 18:46:14 pm »
Ta gra to dobry przykład jak w miarę dobrego arcade racera popsuć spierdolonym handicapem. Startuję w wyścigu 300 konnym autem, przeciwnicy jadą równo ze mną aby na końcu nagle mnie wyprzedzić. Jadę w tym samym wyścigu 700 konnym autem i ci sami przeciwnicy również jadą ze mną równo i też na końcu dostają powera żeby mnie wyprzedzić. Jedyne po co przydaje się tutaj tuning i mocniejsze fury, to próby czasowe, bo bardziej dopakowanym autem łatwiej je zaloczyć.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #328 dnia: Listopada 08, 2015, 19:08:01 pm »
Ja powiem tak. Ta gra wzbudza we mnie mocno mieszane uczucia.

Generalnie, sam arcade, model jazdy, tuning, klimat itp. Są bardzo bardzo dobre. Gra naprawdę prezentuje się, i jest mega grywalna. Tuning jest wyśmienity, uwielbiam w tej grze modyfikować fury i potrafię sporo nad nimi czasu spędzać :)

Z drugiej jednak strony grałem sporo przez 2 dni i gra przestaje mnie ostro przyciągać. Nie ma tego uczucia, że nie mogę się doczekać jak siąde z powrotem do gry. Owszem dalej jest radość z przejechania paru wyścigów, ale trzeba to dozować bo w pewnym momencie czuje znużenie. Miasto jest trochę małe i często powtarzają się miejscówki i jakoś tak wszystko staje się jednolite. Był nawet moment, że przeszło mi przez myśl, czy by tej gry nie sprzedać póki świerza, ale daje mi jednak jakąś radość + zapowiedź darmowego wsparcia gry i może z tego rozwinąć się zajebiście dopakowany tytuł (zobaczymy czy darmowa zawartość choćby w połowie będzie tak dobra jak ta do Driveclub)

Gra jest naprawdę fajna, ale jednak troszkę za mała moim zdaniem. Zaczynam czuć, że tytuł próbowali przez 2 lata ogarnąć technicznie i nie zdążyli dodać jej odpowiedniej zawartości. Przez to mamy dosyć mało samochodów i mapa, która nie jest za duża (co ciekawe na podglądzie jest PEŁNO miejsc zabudowanych gdzie nie ma poprowadzonych dróg... przypadek? myślę, że miasto się rozszerzy z czasem.

W chwili obecnej tytuł sobie zostawię bo jest to przyjemna gierka na wieczór, ale nie ukrywam lekko jestem zawiedziony zawartością.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2015, 19:38:43 pm wysłana przez Mrocz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #329 dnia: Listopada 08, 2015, 19:35:36 pm »
To dobrze, ze sie wstrzymałem. Poczekam na dlc i wtedy kupie :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #330 dnia: Listopada 08, 2015, 19:37:54 pm »
O właśnie, czy miasto to te same miejscówki co w becie?
Może te darmowe DLC to właśnie są te uliczki, które teraz są niedostępne?  :lol: Nie zdziwiłbym się, wycinanie, a później dodawanie gotowego contentu po premierze jest ostatnio w modzie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #331 dnia: Listopada 08, 2015, 19:41:39 pm »
O właśnie, czy miasto to te same miejscówki co w becie?
Może te darmowe DLC to właśnie są te uliczki, które teraz są niedostępne?  :lol: Nie zdziwiłbym się, wycinanie, a później dodawanie gotowego contentu po premierze jest ostatnio w modzie.

Możliwe. Miasto jest to samo co w Becie. I ciągle mam wrażenie, że ta mapa jest przygotowana tylko pocięta. I teraz dobre EA daje darmowe DLC ;) (w sumie i tak dobrze, że za darmo a nie kasuje :lol: )

Ta gra to dobry przykład jak w miarę dobrego arcade racera popsuć spierdolonym handicapem. Startuję w wyścigu 300 konnym autem, przeciwnicy jadą równo ze mną aby na końcu nagle mnie wyprzedzić. Jadę w tym samym wyścigu 700 konnym autem i ci sami przeciwnicy również jadą ze mną równo i też na końcu dostają powera żeby mnie wyprzedzić. Jedyne po co przydaje się tutaj tuning i mocniejsze fury, to próby czasowe, bo bardziej dopakowanym autem łatwiej je zaloczyć.

Zgadzam się Handicap niszczy wyścigi. Ale czasów i drift są naprawdę zajebiste :) Fajnie jakby przykręcili ten handicap.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2015, 20:17:49 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #332 dnia: Listopada 08, 2015, 20:51:10 pm »
Drift też jest spoko, masz rację. Dźwięki aut jak lecą bokiem i słychać odcinkę są świetnie zrobione. Jednak dla mnie to za mało i nie wiem czy nie wymienię sobie tego na jakąś inną gre.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #333 dnia: Listopada 08, 2015, 22:06:07 pm »
Wymień na Black Opsa, spoko się pyka. :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #334 dnia: Listopada 08, 2015, 23:28:55 pm »
Yhm...wierzę. :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #335 dnia: Listopada 08, 2015, 23:32:33 pm »
Wymień na Black Opsa, spoko się pyka. :troll:
Dobra scena na koniec pierwszego chaptera.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #336 dnia: Listopada 08, 2015, 23:33:12 pm »
śmieszna sprawa, ale też rozważam sprzedaż/wymianę na inną gierkę. Trochę sobie pogram opchnę w tygodniu i jak gra okaże się fajnie rozwijać to najwyżej drugi raz kupię ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #337 dnia: Listopada 09, 2015, 21:02:59 pm »
Kolejne dzieło ;) Dla niektórych będzie znajome ;)







PS. Jakiś błąd się wtargnął i dziwnie rozmywa vinyle.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #338 dnia: Listopada 21, 2015, 21:42:53 pm »
Całkowicie nie czuję tej gry.

Jest za bardzo rozlazła, nie ja jakiegoś jednego celu.

Cały czas ma się jakieś dostępne wyścigi, wyzwania - które ni ekoniecznie trzeba nawet wygrywać. Nie czuć w tym sensu.

Od poczatku można kupować lepsze auta, można je tuningować, ale tak na prawdę nie ma w tym żadnego celu bo to nic nie daje w grze. Można tyning wizualny i mechaniczny robić ale nie trzeba. Można kupować nowe szybsze auta ale nie jest to potrzebne do postępu w grze.

Nic sie nie trzyma kupy, nie tworzy jednej całości. Cała grę czuję się jakbym jeździł free roaming.

Inna sprawa, że całe miasto mocno, mocno monotonne jest i praktycznie ma się wrażenie, ze jeżdzi się w kółko po kilku przecznicach. Poza tym samo miasto jest szaro-buro-nijakie. Nie ma neonów, wieżowców, plaży, widowiskowych mostów, podświetlonych parków itp. Ulice są puste i wymarłe.

Tutaj:
https://youtu.be/0OklyrtDEPw?t=45m33s
Trasa jest jasna, kolorowa widowiskowa. Teren podczas wyścigu ograniczony, dzięki czemu widać gdzie jechać i jak biegnie trasa i można się skupić na efektywnej jeździe i braniu zakrętów. Sam model jazdy wolniejszy, bardziej przewidywalny i spójny. Na trasie dużo się dzieje i za dobrą jazdę jesteśmy nagradzani i nie ma handicapu.

Nie pomaga w grze, ze co 30 sekund ktoś do nas dzwoni i coś od nas chce, a właściwie nie wiadomo co. Ciężko czasem przeczytać napisy bo sie jedzie, a spauzować się nie da.

Chyba restartu wyścigów tez nie ma, z tego co zauważyłem i trzeba wracać na początek wyzwania by jeszcze raz wziąść w nim udział.


Ja nie lubię sandboxów, a szczególnie w wyścigach. Lubię mieć jasno wysiltowane wyścigi do przejechania, widoczny postęp w grze i jasno okreslone wymagania i cel do którego zmierzam. Gra powinna nagradzać za dobra jazdę i stopniowo zwiększać poziom trudności i stymulować progres w autach i tuningu. Tutaj tego nie ma. Tutaj wygląda to tak: masz całą mapę, wszystkie auta i pojeździj sobie i potuninguj auto według widzi misie i sam szukaj w tym zabawy i celu.

« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2015, 22:05:20 pm wysłana przez Piter_neo »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #339 dnia: Listopada 21, 2015, 22:10:23 pm »


Po pierwszych 4 godzinach byłem zachwycony. Drugie posiedzenie nie miało nawet połowę tej mocy. Gra jest piękna, to się ceni. Brzmi znakomicie, to także. Do modelu jazdy trzeba się przyzwyczaić, ale kompletnie nie podoba mi sie to, że te telefony non stop dzwonią. Wszelakie samouczki także kiepsko sa pomyślane. Mkniesz przez miasto, wyskakuje ci fala tekstu (gry nie idzie zatrzymać), albo kasujesz, albo czytasz i dzwon. Punkty kontrolne też sa źle rozmieszczone. Jadę kilka minut do celu, a tam nagle policja włącza sygnał i mnie goni. Albo im ucieknę i znowu będę kilka minut do celu jechał, albo dam się złapać i zaczynam w garażu....kilka minut od misji właściwej. Te filmiki między misjami bardziej do jakiegoś POV się nadają, nie do gry wideo. Sztuczna inteligencja jak z Madagaskar Racing, oszustwo w czystej postaci. Jedziesz ulepszonym Lambo, prosta droga, wszystkich o kilka sekund wyprzedzasz, a zaraz Golfik cię mija z pańską pogardą każe ci spaliny wąchać.  :evil:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #340 dnia: Listopada 21, 2015, 22:25:13 pm »
Tak, gra jest piękna i brzmi zajebiście. Audio i wideo to zawsze był mocny punkt NFS-ów i tutaj jest świetnie. Chociaż grafika jest monotonna i wydaje mi się, zę w grze jest mało utworów.

Ja zdecydowałem, że weekend jeszcze pogram i koniec. Jadę do sklepu oddać lub wymienić na coś innego. Jestem zawiedziony mocno, a wystarczyłoby jakby zrobili po prostu kolejnego undergrounda.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #341 dnia: Listopada 22, 2015, 00:05:29 am »
Ja postanowiłem... Grę sprzedaje. Naprawdę fajny to tytuł, ale za pół roku, jak go rozwiną, bo póki co to jest chwila i gra ci się nudzę. Najlepsze jest to, że gardzę trofeami, a bez świadomości jakiejkolwiek zdobypłem w tej grze platynkę :lol:

PS. Schlałem się jak dziki rezus u kumpla na imprezie więc moge je**ć literówki :lol: jutro opchne to gówno i chyba wezme czarnych opsów 3 :lol:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #342 dnia: Listopada 22, 2015, 00:21:04 am »
Ja postanowiłem... Grę sprzedaje. Naprawdę fajny to tytuł, ale za pół roku, jak go rozwiną, bo póki co to jest chwila i gra ci się nudzę. Najlepsze jest to, że gardzę trofeami, a bez świadomości jakiejkolwiek zdobypłem w tej grze platynkę :lol:

PS. Schlałem się jak dziki rezus u kumpla na imprezie więc moge je**ć literówki :lol: jutro opchne to gówno i chyba wezme czarnych opsów 3 :lol:
Mnie też kusi by zmarnować czas w multi w opsach :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #343 dnia: Listopada 22, 2015, 20:14:44 pm »
To i ja się piszę. Można forumkowo postrzelać  :grin:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #344 dnia: Listopada 22, 2015, 22:55:12 pm »
 :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #345 dnia: Grudnia 18, 2015, 15:50:26 pm »


Znakomicie wygląda, świetnie brzmi.

Takimi słowami od lat można przedstawiać kolejne odsłony N4S, dodając, że to godni i uniwersalni przedstawiciele gatunku. Tak było ostatnio z Rywalami, tak tez jest z najnowszą odsłoną.
Graficznie jest to jedna z najlepiej obecnie prezentujących się gier. Utworów nie jest może od groma, ale większość tego co twórcy zaprezentowali spisuje się kapitalnie (szczególnie te nowe, dodane w ostatnim paczu). Jeżeli chodzi o grywalność, jest bardzo dobrze. Od czasu GRiD tak wspaniale mi się nie driftowało. Gdy już się to opanuje, samochód ustawiamy pod taką opcję i czerpiemy jeszcze większą frajdę z rozrywki (szczególnie z zawodów opartych na drifcie, a tych jest sporo).

Jedyne co mi nie do końca podeszło, to te elo-ziomalskie klimaty w przerywnikach, gdzie grupa ludzi w okolicy 40tki udaje nastolatków zachwyconych siecią "Hej, zobacz, Ken Blok wrzucił na tube nowy filmik, popatrz ile wyświetleń". Tyle dobrze, że przy dziewczynach wygląda to jak POV.

9/10 - grafika;
9/10 - audio;
8/1o - grywalność;

8/10 - ocena końcowa;



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #346 dnia: Grudnia 18, 2015, 20:38:24 pm »
Jeżeli chodzi o grywalność, jest bardzo dobrze.

No właśnie nie i to jest główny minus tego NFS'a. Miasto szybko sie nudzi, a nachalny handicap dopełnia dzieła zniszczenia gameplay'u. Dlatego tak szybko ten NFS zniknął z mojej półki na gry.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #347 dnia: Grudnia 19, 2015, 14:12:21 pm »
Grywalność - sprawa indywidualna, BoBaN. W cda gra otrzymała 5/10, ich sprawa. Ja bawiłem się bardzo dobrze przez ponad 16 godzin, uważam, że zasługuje co najmniej na mocne 7/10, ale i 8/10 nie będzie przesadzone.  Jasne, można było poprawić sporo, ale można to przypiąć do większości gier. Fajnie, że po paczu tel. można wyłączać  :grin:

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #348 dnia: Grudnia 19, 2015, 14:18:24 pm »
Jeżeli chodzi o grywalność, jest bardzo dobrze.

No właśnie nie i to jest główny minus tego NFS'a. Miasto szybko sie nudzi, a nachalny handicap dopełnia dzieła zniszczenia gameplay'u. Dlatego tak szybko ten NFS zniknął z mojej półki na gry.

Po patchu handicap został poprawiony. Nie ma już tragedii.

Ale miasto nadal szybko się nudzi. Powinni rozszerzyć miejscówkę i byłoby fajnie.

Ale generalnie ode mnie ten NFS to takie 6/10. 3+ W skali szkolnej. Fajny do odstresowania się, ale nic specjalnego.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #349 dnia: Grudnia 19, 2015, 14:44:55 pm »
A A/V, jakbyś ocenił, Mrocz  :shifty:

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #350 dnia: Grudnia 19, 2015, 17:13:55 pm »
8/10 mocne 5. Do DC daleko, ale fajna mroczna stylistyka.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #351 dnia: Grudnia 21, 2015, 14:46:19 pm »
Wzorem Uszatego ciągła noc i pochmurne niebo, a asfalt mokry nawet w tunelach.  :grin:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #352 dnia: Grudnia 21, 2015, 14:58:31 pm »
Efekciarstwo EA. Nie pierwszy raz cos takiego stosuja. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #353 dnia: Grudnia 21, 2015, 15:18:13 pm »
Zgodzę się. Ale to efekciarstwo podnosi atrakcyjność gry.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #354 dnia: Grudnia 21, 2015, 15:57:32 pm »
Plus zabija autentycznosc. To sa szczegoly ktore powinny byc poprawione. Inaczej nigdy gra nie bedzie miec inspiracji by byc czym lepszym niz kolejnym racerem ktory wychodzi w danym roku. To dlatego PGR byl, a teraz Driveclub jest najlepszymi racerami w swoim gatunku.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #355 dnia: Grudnia 21, 2015, 18:01:46 pm »
Mój kolega opisał N4S właściwie "bardzo dobry przedstawiciel gatunku". Nic dodać, nic ująć. Natomiast DC na chwilę obecną jest świetny. Za taką cenę (niecałe dwa Kazimierze za grę plus przepustkę), za to co oferuje obecnie, nic tylko grac i znakomicie się bawić, choć niekoniecznie wręczyłbym mu dominację nad Forzą.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #356 dnia: Stycznia 19, 2016, 11:28:55 am »
Kupiłem i jestem rozczarowany. Model jazdy mega prosty, dziwna rozdzielczość (może to przez filtry, ale mam wrażenie że to subhd..). W ogóle grafika jest średnia imo. W dodatku brak widoku z wnętrza i puste miasto :(
Ale za to opcje modyfikacji pojazdów są bardzo rozbudowane i za to duży plus.

Drivecluby lepsze  :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed
« Odpowiedź #357 dnia: Stycznia 19, 2016, 11:40:06 am »
Kupiłem i jestem rozczarowany. Model jazdy mega prosty, dziwna rozdzielczość (może to przez filtry, ale mam wrażenie że to subhd..). W ogóle grafika jest średnia imo. W dodatku brak widoku z wnętrza i puste miasto :(
Ale za to opcje modyfikacji pojazdów są bardzo rozbudowane i za to duży plus.

Drivecluby lepsze  :P

No generalnie średnia ta gra jest, ale pojeździć sobie można. Drift jest bardzo fajny jak się dobrze stuninguje driftowóz ;)