Autor Wątek: Killzone: Shadow Fall  (Przeczytany 275869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marins

  • Gość
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1120 dnia: Listopada 13, 2013, 21:20:06 pm »
Singiel w KZ2 i KZ3 był nudny. Dla mnie najważniejsze jest multi a to zapowiada się na dobre  8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1121 dnia: Listopada 13, 2013, 21:22:26 pm »
Gra na pewno nie jest zła. Ale wszyscy spodziewali się porządnego pierdolnięcia, a wyszła tylko kolejna dobra gierka. Nie taka, dla której warto kupić PS4. Moje oczekiwania po ostatnim trailerze jeszcze wzrosły, a tu takie coś. Wiadomo, że nie można sugerować się tylko średnią ocen. Jest jednak ona w jakiś sposób miarodajna.

A czym według Ciebie miałoby być pierdolnięcie w takiej grze jak Killzone? Bioshocka czy innego Dishonored niektórzy oczekiwali?

Szuter z dojebaną grafiką i pewnie miodnym online. Usprawnienia w sumie też są, bo mamy drona i lokacje są dość rozległe, z miejscem na misje skradankowe.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1122 dnia: Listopada 13, 2013, 21:23:48 pm »
Bazując na tym, co można zobaczyć na metacritic, tylko polygon wyłamał się z oceną 5/10, czy tam 50%. Większość "Mixed reviews" to 70%. Może, fanfary - gra po prostu nie spełniła oczekiwań i wypadła słabiej, niż się spodziewano? Nie trzeba szukać wszędzie złego Oka Saurona wyrosłego na szczycie budynków w Redmond.

Fajnie, a jesteś w stanie przedstawić (wyłowić) jakieś racjonalne zarzuty pod adresem gry? Grafika bez dwóch zdań jest rewelacyjna, ścieżka dźwiękowa podobno również, poprawiony, sterowanie responsywne, multi daje radę, więc o co chodzi? Jechanie typowego fpsa za bycie typowym fpsem? "To wszystko już gdzieś widzieliśmy" i dlatego rekomendacja "NO"? Przecież to pasuje do 98% obecnie wydawanych gier. Za samą stronę techniczną - o ile gra nie ma bardzo poważnych uchybień w innych aspektach, ocena powinna być ze dwa oczka wyższa od Ghosta.

lupinator

  • Gość
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1123 dnia: Listopada 13, 2013, 21:26:22 pm »
To zmowa czy co? W każdym razie dużo osób bardzo chwali grafę Killzone i Knacka, nie ma się co martwić o moc i o to chodzi. Launche zazwyczaj bywają przeciętne.

Marins

  • Gość
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1124 dnia: Listopada 13, 2013, 21:28:42 pm »
To zmowa czy co? W każdym razie dużo osób bardzo chwali grafę Killzone i Knacka, nie ma się co martwić o moc i o to chodzi. Launche zazwyczaj bywają przeciętne.
Wpis.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1125 dnia: Listopada 13, 2013, 21:30:57 pm »
Killzone, w którym stawia się na otwarte misje w których to gracz kreuje scenariusz jest odgrzewany? Ja mam dość gier z single playerem w którym przechodzi się od zaznaczonego wyraźnie punktu A do zaznaczonego jeszcze wyraźniej punktu B, zatrzymując się w pokoikach do strzelania i na ewentualne cut scenki w których wszystko wybucha. Wydaje się, że część recenzentów również ma tego dość, większa część natomiast uwielbia ten nitkowy design, i to dla nich powstaje obecnie większość gier, dzięki czemu mogę oszczędzić  ciężki hajs :)

Ryse z pewnością dostanie lepsze oceny w niektórych serwisach ;).

Edit: Właśnie doczytuje o tym, że większość serwisów w ogóle nie brała pod uwagę multiplayera, a ci którzy to robili mieli niecałe 3 godziny gry za pasem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2013, 21:37:47 pm wysłana przez Wudi »
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1126 dnia: Listopada 13, 2013, 21:36:35 pm »
Bazując na tym, co można zobaczyć na metacritic, tylko polygon wyłamał się z oceną 5/10, czy tam 50%. Większość "Mixed reviews" to 70%. Może, fanfary - gra po prostu nie spełniła oczekiwań i wypadła słabiej, niż się spodziewano? Nie trzeba szukać wszędzie złego Oka Saurona wyrosłego na szczycie budynków w Redmond.

Fajnie, a jesteś w stanie przedstawić (wyłowić) jakieś racjonalne zarzuty pod adresem gry? Grafika bez dwóch zdań jest rewelacyjna, ścieżka dźwiękowa podobno również, poprawiony, sterowanie responsywne, multi daje radę, więc o co chodzi? Jechanie typowego fpsa za bycie typowym fpsem? "To wszystko już gdzieś widzieliśmy" i dlatego rekomendacja "NO"? Przecież to pasuje do 98% obecnie wydawanych gier. Za samą stronę techniczną - o ile gra nie ma bardzo poważnych uchybień w innych aspektach, ocena powinna być ze dwa oczka wyższa od Ghosta.
Z racjonalnymi zarzutami poczekam, aż sam zagram. Z opinią też należałoby się powstrzymać - jednak - zakładając, że pomimo świetnej otoczki, jaką zawsze miało Killzone, GG znowu dało dupy, wstawiło w te realia nudny, schematyczny gameplay i oklepane dialogi, to gra z mojej perspektywy nie może być oceniona wyżej, niż poprzedniczki. Za cyferkami nie przepadam, ale single po ograniu zawsze był "jako tako". Multi jeszcze się zobaczy, ale skoro ktoś wrzuca pełnoprawny single do gry, ocena ma prawo iść w dół. Tego tytułu nie traktuje się stricte przez pryzmat multi, jak w Battlefieldzie, gdzie single-player dodawany jest na siłę i prawie nikt nie kupuje BF4 dla tego trybu.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1127 dnia: Listopada 13, 2013, 21:38:33 pm »
Dlaczego Killzone nie kupuje się przez pryzmat multi? Masz jakieś stastystyki?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1128 dnia: Listopada 13, 2013, 21:43:27 pm »
nie kupuje się jedynie przez pryzmat multi

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1129 dnia: Listopada 13, 2013, 21:46:03 pm »
Gra na pewno nie jest zła. Ale wszyscy spodziewali się porządnego pierdolnięcia, a wyszła tylko kolejna dobra gierka. Nie taka, dla której warto kupić PS4. Moje oczekiwania po ostatnim trailerze jeszcze wzrosły, a tu takie coś. Wiadomo, że nie można sugerować się tylko średnią ocen. Jest jednak ona w jakiś sposób miarodajna.

A czym według Ciebie miałoby być pierdolnięcie w takiej grze jak Killzone? Bioshocka czy innego Dishonored niektórzy oczekiwali?

Szuter z dojebaną grafiką i pewnie miodnym online. Usprawnienia w sumie też są, bo mamy drona i lokacje są dość rozległe, z miejscem na misje skradankowe.
Tu już liczę na inwencję i umiejętności twórców. Nie obchodzi mnie typ czy rodzaj gry. Ma po prostu być zajebiście grywalna. Tego oczekuję. A są różne drogi by ten cel osiągnąć. W tym przypadku najwidoczniej coś poszło nie tak.
Dla przykładu Halo Reach było takim bardzo grywalnym zwykłym FPSem (czwórka niestety nie była już tak dobra).

W ogóle to z serii Killzone najbardziej mi się podobała jedynka. Dwójka też była niezła, ale pewne rzeczy mi nie podeszły. Natomiast trójka już po demku mnie odrzuciła. Liczyłem, że ten KZ wprowadzi serię na nową lepszą drogę.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1130 dnia: Listopada 13, 2013, 21:49:53 pm »
Singiel w KZ2 i KZ3 był nudny. Dla mnie najważniejsze jest multi a to zapowiada się na dobre  8)
sam jesteś nudny :P KZ2 to oprócz HL2 najlepszy fps obecnej generacji.
MEGA GRAFA:






« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2013, 22:38:30 pm wysłana przez Wulfen »

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1131 dnia: Listopada 13, 2013, 22:34:50 pm »
Śmiech z tych recenzji. W sumie nie grałem więc może sie okazać, że z grą faktycznie jest coś nie tak, ale takie minusy to żart:
(powtarzają się w prawie każdej recenzji)
- Sceniarusz nie powala, podobny miało już wiele gier
- Brak innowacyjnych elementów, a przecie to nextgen
- Miejscami gra jest za trudna
- Otwarte levele sprawiają, że można sie pogubić.
 :lol:

Z mojej perspektywy ta gra zapowiada się na najlepszą odsłonę serii (Chociaż nie najbardziej klimatyczną). Gameplay jest ciekawszy niż w poprzedniczkach i mocno innowacyjny względem nich. Są otwarte levele, które można przechodzić w różnym stylu (skradanie się/rambo), owl też wydaje sie być świetnym patentem. Bohater jest ciekawszy niż Sev, fabuła też poszła do przodu. Nawet gdyby gra miała tyle fabuły co pokazano na zwiastunach, to i tak byłoby to więcej i lepiej niż w takim kz3..
Recenzenci piszą że singiel starcza na 10h, czyli o połowe dłużej niż poprzedniczki.
Podejście recenzentów przekracza moje pojęcie.  Ba, nawet mnie utwierdzili w przekonaniu, że to będzie rewelacyjna gra  :)

Nowe jawdropping screeny, z umiarkowanymi spoilerami:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2013, 22:36:41 pm wysłana przez Madman »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1132 dnia: Listopada 13, 2013, 22:46:18 pm »
ciekawe jak będzie wyglądała ich następna gra za 2-3 lata. A karota znowu wyszedł na idiotę.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1133 dnia: Listopada 13, 2013, 22:52:29 pm »
To kto w końcu z forum kupuje PS4 + KZ w najbliższym czasie? Przydadzą się opinie "normalnych" graczy ;)

BTW grafa super 8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1134 dnia: Listopada 13, 2013, 22:54:36 pm »
ciekawe jak będzie wyglądała ich następna gra za 2-3 lata. A karota znowu wyszedł na idiotę.

Karotki lepiej nie wywołuj. Przecież aliasing na tych screenach biedakowi oczka wydrapie  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1135 dnia: Listopada 13, 2013, 22:57:39 pm »
To kto w końcu z forum kupuje PS4 + KZ w najbliższym czasie? Przydadzą się opinie "normalnych" graczy ;)

BTW grafa super 8)

Pewnie ja, ale muszę poczytać gafa przez te dwa tygodnie czy konsole nie dostają jakiegoś rroda czy innego gówna.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1136 dnia: Listopada 13, 2013, 23:01:10 pm »
To kto w końcu z forum kupuje PS4 + KZ w najbliższym czasie? Przydadzą się opinie "normalnych" graczy ;)

BTW grafa super 8)
Jeśli starczy dla mnie, to biore na premiere bundla z killzonem.
Ale moja opinia może nie być obiektywna  :angel:

ciekawe jak będzie wyglądała ich następna gra za 2-3 lata. A karota znowu wyszedł na idiotę.

Karotki lepiej nie wywołuj. Przecież aliasing na tych screenach biedakowi oczka wydrapie  :lol:
On jeśli już to napisze to co zwykle, czyli że inne gry mają 10 razy bardziej zaawansowaną technologię, a nam oczy mydli art design. Bo wiadomo - nie liczy się to jak gra wygląda, tylko to z jakiej technologi korzysta  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1137 dnia: Listopada 13, 2013, 23:28:50 pm »
Crysis 3 wygląda 10x lepiej.
Widzę,że nie tylko ja przypomniałem sobie o Karocie i o błyskotliwych komentarzach :)

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1138 dnia: Listopada 14, 2013, 00:31:27 am »
To kto w końcu z forum kupuje PS4 + KZ w najbliższym czasie? Przydadzą się opinie "normalnych" graczy ;)

BTW grafa super 8)

Też biorę na premierę, o ile dopadnę gdzieś na mieście, bo Muve zrobiło mnie w jajo.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1139 dnia: Listopada 14, 2013, 08:06:42 am »
Crysis 3 wygląda 10x lepiej.
Raczej 10x gorzej.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1140 dnia: Listopada 14, 2013, 08:07:00 am »
Dlaczego na tapatalku nie działa ignore :cry:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1141 dnia: Listopada 14, 2013, 08:31:25 am »
To kto w końcu z forum kupuje PS4 + KZ w najbliższym czasie? Przydadzą się opinie "normalnych" graczy ;)

BTW grafa super 8)
Obowiązkowo na premierę Killzone będzie. :angel:

Unlimited

  • Gość
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1142 dnia: Listopada 14, 2013, 08:34:49 am »
W internecie nie jest nic miarodajnego. Recenzje mnie nie dziwią(teraz to jest bagno parszywych na gifty ludzi, gdzie znalezienie dobrego portalu trochę trwa..na pewno warto odpuścić IGN, Gamespot czy GT bo one już dawno nie są wartościowe..), po tym co zobaczyłem i przeczytałem + wcześniejsze doświadczenie z tą serią = pewnie to będzie gra na 8, czyli porządny szpil. ;)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1143 dnia: Listopada 14, 2013, 08:38:22 am »
W internecie nie jest nic miarodajnego. Recenzje mnie nie dziwią(teraz to jest bagno parszywych na gifty ludzi, gdzie znalezienie dobrego portalu trochę trwa..na pewno warto odpuścić IGN, Gamespot czy GT bo one już dawno nie są wartościowe..), po tym co zobaczyłem i przeczytałem + wcześniejsze doświadczenie z tą serią = pewnie to będzie gra na 8, czyli porządny szpil. ;)
Teraz to w większości niestety banda małolatów pisze recki nie mających pojęcia o grach.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1144 dnia: Listopada 14, 2013, 08:47:54 am »
To kto w końcu z forum kupuje PS4 + KZ w najbliższym czasie? Przydadzą się opinie "normalnych" graczy ;)

BTW grafa super 8)

Też biorę na premierę, o ile dopadnę gdzieś na mieście, bo Muve zrobiło mnie w jajo.

Z tego co mówi Ryo to największe prawdopodobieństwo, że w będzie w MM/Saturnie. To oficjalny partner Sony (w przeciwieństwie do Muve :P), więc pewnie dostali gruby rzut konsol.

Teraz to w większości niestety banda małolatów pisze recki nie mających pojęcia o grach.
A ty za to nie masz pojęcia jak powinna wyglądać recenzja.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2013, 08:49:56 am wysłana przez tytacz »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1145 dnia: Listopada 14, 2013, 08:56:38 am »
Ja nie robię recenzji :lol:. Profesjonalnie oceniam tylko dany tytuł.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1146 dnia: Listopada 14, 2013, 09:04:11 am »
Teraz to w większości niestety banda małolatów pisze recki nie mających pojęcia o grach.

Bzdura. Akurat większość recenzentów to zblazowane pryki, którym już dawno nie dryga, a o grach piszą, żeby mieć na chleb.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1147 dnia: Listopada 14, 2013, 09:10:20 am »
Teraz to w większości niestety banda małolatów pisze recki nie mających pojęcia o grach.

Bzdura. Akurat większość recenzentów to zblazowane pryki, którym już dawno nie dryga, a o grach piszą, żeby mieć na chleb.
Fakt tych też jest do zajebania, ale już chyba lepsi oni niż np. takie coś w wykonaniu tych dwóch.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1148 dnia: Listopada 14, 2013, 09:12:35 am »
Ja nie robię recenzji :lol:. Profesjonalnie oceniam tylko dany tytuł.

Profesjonalnie :lol:

Lewis

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-12-2006
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1149 dnia: Listopada 14, 2013, 09:14:20 am »
To kto w końcu z forum kupuje PS4 + KZ w najbliższym czasie? Przydadzą się opinie "normalnych" graczy ;)

BTW grafa super 8)
Obowiązkowo na premierę Killzone będzie. :angel:
Obowiązkowo  :angel:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1150 dnia: Listopada 14, 2013, 09:23:31 am »
To kto w końcu z forum kupuje PS4 + KZ w najbliższym czasie? Przydadzą się opinie "normalnych" graczy ;)

BTW grafa super 8)
Obowiązkowo na premierę Killzone będzie. :angel:
Obowiązkowo  :angel:


No ja chyba jednak pójdę w BF4, a to wezmę jak będzie za <100 albo w plusie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1151 dnia: Listopada 14, 2013, 09:26:35 am »
Przed BF4 pewnie jeszcze pół roku patchowania :P

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1152 dnia: Listopada 14, 2013, 09:37:15 am »
Ale można oczywiście zakładać, że killzone będzie ideałem na premierę <ok>

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 102
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1153 dnia: Listopada 14, 2013, 09:52:08 am »
Początek gry :shock:. Grafa niszczy.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1154 dnia: Listopada 14, 2013, 10:20:59 am »
Ale można oczywiście zakładać, że killzone będzie ideałem na premierę <ok>
Biorąc pod uwage ilość modyfikowalnych opcji w custom warzone, to raczej szybko gracze zrobią ciekawe i grywalne tryby rozgrywki..
Z tymi ustalonymi z góry przez GG zasadami może być różnie, ale właśnie cała siła multi w tej grze to możliwość customizacji. Popularne tryby gry będą promowane, także do czasu polskiej premiery będzie już pewnie masa świetnych, dobrze zbalansowanych gier  :angel:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1155 dnia: Listopada 14, 2013, 10:45:09 am »
No i wychodzi na to, że fabularnie gra daje rade:
Cytuj
Guerrilla Games musi sobie uświadomić, że to nie scenariusz i kwestie polityczne są motorem napędowym jej gry, ale kule i spluwy. Gdyby kampania była w stanie skierować spektakl na plan dalszy, a skupić się na głównych mechanizmach, na zaletach, które sprawiają, że multiplayer jest tak elastyczny i oferuje tyle dobrej zabawy, tryb dla jednego gracza mógł być jeszcze lepszy.
Cytuj
Niesamowity aspekt wizualny, zróżnicowanie poziomów, a także fantastycznie rozwinięta fabuła sprawiają, że Killzone: Shadow Fall jest najlepszą grą na PlayStation 4 i w całej historii serii.
http://www.gram.pl/news/2013/11/14/killzone-shadow-fall-przeglad-ocen.shtml


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1156 dnia: Listopada 14, 2013, 11:13:28 am »
Killzone i fabuła... :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1157 dnia: Listopada 14, 2013, 11:26:43 am »
No i wychodzi na to, że fabularnie gra daje rade:
Cytuj
Guerrilla Games musi sobie uświadomić, że to nie scenariusz i kwestie polityczne są motorem napędowym jej gry, ale kule i spluwy. Gdyby kampania była w stanie skierować spektakl na plan dalszy, a skupić się na głównych mechanizmach, na zaletach, które sprawiają, że multiplayer jest tak elastyczny i oferuje tyle dobrej zabawy, tryb dla jednego gracza mógł być jeszcze lepszy.
Cytuj
Niesamowity aspekt wizualny, zróżnicowanie poziomów, a także fantastycznie rozwinięta fabuła sprawiają, że Killzone: Shadow Fall jest najlepszą grą na PlayStation 4 i w całej historii serii.
http://www.gram.pl/news/2013/11/14/killzone-shadow-fall-przeglad-ocen.shtml
Czepianie się typowo wysokiemu poziomowi trudności i uznawania to za wadę to moim zdaniem głupota. Rozumiem, gdyby nie było wyboru poziomu trudności, ale proszę, są przecież aż cztery do wyboru. Killzone od pierwszej części potrafił dawać w kość.

Polygon pisze o braku ewolucji w serii - no tak, bardziej otwarty teren działań i większy nacisk na skradanie w porównaniu do poprzedników to żadna ewolucja.

Na koniec dodam, że ocenianie niepełnego produktu nie powinno mieć miejsca, bo później po ukończeniu i wymasterowaniu kampanii, to MP będzie grał pierwsze skrzypce, a wszystko wskazuje na to, że to będzie godny następca MP z Killzone 2.

Lewis

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-12-2006
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1158 dnia: Listopada 14, 2013, 11:27:09 am »
Ale można oczywiście zakładać, że killzone będzie ideałem na premierę <ok>
Patrząc na początki KZ2 & KZ3 mniej więcej były w 90 % grywalne ;) co raczej dobrze rokuje KZ4 online ? Czego niestetynie można powiedzieć o BF3, oraz jak widać i słychać , BF4 :-?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1159 dnia: Listopada 14, 2013, 11:33:23 am »
No chyba z K3 to nie do końca było tak dobrze...