Autor Wątek: Absolute Supercars  (Przeczytany 4866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pawel_k

  • Gość
Absolute Supercars
« dnia: Listopada 30, 2011, 19:36:14 pm »
Czyli nowa gra najbardziej leniwego developera tej generacji.

Premiera już w grudniu, gra będzie dostępna na PSN za prawdopodobnie 36zł, i po trailerach wygląda na to że planują zrobić to samo co w przypadku Ferrari The Race Expirience (czyli bezczelnie skopiować poprzednią grę, dodać trasy i auta z DLC i wrzucić pod inną nazwą na PSN), tylko tutaj za bazę posłuży Supercar Challenge. Tyle że tutaj może być o tyle gorzej że do SC nie pamiętam żadnego DLC, więc gra może nie mieć żadnych zmian ;) A potwierdza to film na youtube z ich oficjalnego kanału na którym prezentują trasy - nie ma tam żadnej nowej... No cóż, i tak się znajdą tacy idioci jak ja którzy jeszcze za to zapłacą...

W każdym razie kolejny raz dostaniemy tą samą grę, z tą samą mechaniką, takimi samymi menusami, i grafiką tak paskudną że tym razem pewnie już zwymiotuję na jej widok.

źródło:
http://www.ps3site.pl/pierwszy-zwiastun-absolute-supercars/92900

trailer:


w każdym razie dla mnie i tak must have ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2011, 19:46:53 pm wysłana przez pawel_k »

Unlimited

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 30, 2011, 19:51:03 pm »
Wydaję się że to SCC pod inną nazwą. ;) 36zł to dobra cena, mimo że raczej zmian tam żadnych w stosunku do SCC nie będzie. Powstaję za to inna gra która pretenduję do SIM, C.A.R.S. Paweł polecam się zapoznać, co prawda tworzą ją ludzie odpowiedzialni za SHIFT'a(czyli nie wróży to nic dobrego), ale być może do 3 razy sztuka.

Link do strony i materiałów(póki co są filmiki z wersji Alpha, gra nie wiem czy nie zadebiutuję na jednym z Next Genów-na tym który wcześniej wyjdzie, bo na pewno na PC): http://www.wmdportal.com/projects/cars/
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2011, 19:55:04 pm wysłana przez Unlimited »

pawel_k

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 30, 2011, 20:00:09 pm »
z moim 4-letnim laptopem to mogę pomarzyć o takich grach ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 30, 2011, 20:08:22 pm »
z moim 4-letnim laptopem to mogę pomarzyć o takich grach ;)

No ja na PC też, bo też mam tylko kompa do netu i pakietu office. ;)


Mrocz

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 01, 2011, 10:37:04 am »
co prawda tworzą ją ludzie odpowiedzialni za SHIFT'a(czyli nie wróży to nic dobrego)

Pozwole sobie przypomnieć, że ci ludzie odpowiedzialni za Shift'a stworzyli klasyka w postaci GTR i GTR 2, który do tej pory jest jednym z bardziej hardcorowych symulatorów jakie powstały ;)

A Shift jest jaki jest bo EA dając im markę NFS nie pozwoliłaby na stworzenie gry zbyt trudnej ;)
Choć Shift 2 to naprawdę solidna gra, nie potrzebny jest więc ten hate... :P

pawel_k

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 01, 2011, 11:01:50 am »
tak z ciekawości - w Shift II dalej podsterowność zwalczamy większym skrętem kierownicy? :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 01, 2011, 11:14:53 am »
tak z ciekawości - w Shift II dalej podsterowność zwalczamy większym skrętem kierownicy? :)

A nie zwróciłem na to uwagę. Nie mniej Shift 2 to nie jest tego typu gra by na to zwracać uwagę. To jest konkurent dla GRID'a a nie GT5 ;P Ma być szybko, efektownie i przyjemnie ;)

pawel_k

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 01, 2011, 11:25:14 am »
ja akurat nie lubię jak gra wyścigowe nie potrafi się określić, dla mnie musi być albo symulacją (GT5, FC, SCC) albo arcade (Burnout, Motorstorm), czegoś takiego jak Shift czy Grid nie potrafię zaakceptować bo po prostu nie wiem jak mam taką grę traktować ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 01, 2011, 11:41:04 am »
ja akurat nie lubię jak gra wyścigowe nie potrafi się określić, dla mnie musi być albo symulacją (GT5, FC, SCC) albo arcade (Burnout, Motorstorm), czegoś takiego jak Shift czy Grid nie potrafię zaakceptować bo po prostu nie wiem jak mam taką grę traktować ;)

No dla mnie to taki typowy Arcade, ale zachowujący pewne granice :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 01, 2011, 12:04:58 pm »
Granice pozbawione smaku. :P heh Powinni się uczyć od Bizzare i nieśmiertelnej seri MSR a potem PGR. To jest dla mnie idealne połączenie Arcade z nutką Sim. 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 01, 2011, 12:15:27 pm »
Granice pozbawione smaku. :P heh Powinni się uczyć od Bizzare i nieśmiertelnej seri MSR a potem PGR. To jest dla mnie idealne połączenie Arcade z nutką Sim. 8)

Niby czemu pozbawione smaku? Gra daje radochę, jest świetna, recenzje również bardzo pozytywne. Więc w jakim aspekcie jest to "pozbawienie smaku" ?

Shift to dobra seria, i nie rozumiem tego hate'u z twojej strony. Zdecydowanie wolałbym Shift 3 od takiego NFS: The Run.

Unlimited

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 01, 2011, 12:23:21 pm »
NFS The RUN to katastrofa a nie gra(więc nie wiem dlaczego ją wymieniłeś), prawie pod każdym względem sporo gorsza od NFS HP. No może poza grafiką która trzyma poziom. Jak dla mnie Shift to dobra seria, czyli gdzieś plasująca się w ocenie 7/10. Do gry bardzo dobrej brakuję, a co dopiero mówić o wzorcach.

Shift jest pozbawiony smaku w dawkowaniu wrażeń, nie jest ani tak wysublimowanie efekciarski jak Burnout czy NFS HP, ani tak dobrze ułożony jak PGR. Można go przyrównać do ładnej nowo poznanej dziewczyny, na pierwszy rzut oka wydaję się atrakcyjna, po dwóch zdaniach wiesz że jest pusta w środku, a z czasem i uroda już nie zachwyca. Mam nadzieje że wiesz o czym mówię. 8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2011, 12:25:00 pm wysłana przez Unlimited »

Mrocz

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 01, 2011, 12:29:04 pm »
Shift jest pozbawiony smaku w dawkowaniu wrażeń, nie jest ani tak wysublimowanie efekciarski jak Burnout czy NFS HP, ani tak dobrze ułożony jak PGR. Można go przyrównać do ładnej nowo poznanej dziewczyny, na pierwszy rzut oka wydaję się atrakcyjna, po dwóch zdaniach wiesz że jest pusta w środku, a z czasem i uroda już nie zachwyca. Mam nadzieje że wiesz o czym mówię. 8)

W Shifta 1 przegrałem naprawdę sporo godzin. (Shift 2 mniej, ale to ze względu na brak czasu). I wiem, że ta gra bardzo długo potrafi dawać radochę ;) Więc nie zgodzę, się z tym porównaniem. Jest to solidny bardzo dobry tytuł i zdecydowanie nie pasuje do niego plakietka gry "średniej" bądź tylko "dobrej"

The Run wymieniłem, by pokazać, że to nie Slighlty Mad Dog Studios są partaczami serii :P tylko Black Box...

PS. Grafika w The Run też moim zdaniem jest gorsza od Hot Pursuit'a... chyba, że mówimy o jakiejś dowalonej wersji na PC z AA 18x i w 1080p... Ale i wtedy Hot Pursuit wygląda równie dobrze :P

PS2. Swoją drogą mały offtop się zrobił :P

pawel_k

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 21, 2011, 15:07:36 pm »
taka ciekawostka - dzisiejszy update psstore
http://blog.eu.playstation.com/2011/12/21/heads-up-game-store-update-21st-december-2011/

nie ma Absolute Supercars, za to jest Ferrari Challenge Deluxe :D mam nadzieję że to jakaś pomyłka

Unlimited

  • Gość
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 21, 2011, 16:56:55 pm »
Ooo ciekawostka. :D

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Absolute Supercars
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 22, 2011, 15:33:33 pm »
Ooo ciekawostka. :D
Moja kiera nie obsługuje Ferrari ...... niestety-tzn kierownica działa ale pedały nie,gaz i hamulec jak ustawie na przyciskach to działa a na pedałach ni huhu