Autor Wątek: Zakupowe szaleństwo  (Przeczytany 2044984 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4120 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:21:47 pm »
Boidydy jestescie. Ja tam 3/4 rzeczy, ktore mam w szafie kupilem przez neta i wszystko pasuje zajebiscie, a nawet normalnie.
Ja tak nie mogę robić niestety. Wystarczy, że wczoraj przy wyborze spodenek przymierzyłem z 10 rodzajów, a tylko 1 okazały się dobre. I co że rozmiar niby ten sam, jak nie jest ten sam.

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4121 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:23:54 pm »
Przeciez masz wymiary wszystkiego co mozliwe, wystarczy wziac centymetr i pomierzyc na jakiejs parze, ktora juz masz.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4122 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:27:00 pm »
Przeciez masz wymiary wszystkiego co mozliwe, wystarczy wziac centymetr i pomierzyc na jakiejs parze, ktora juz masz.
Tak się wycwanili teraz, że nawet do spodni stosują wymiary od S do XXL. Nie ma żadnych szczegółów.

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4123 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:29:17 pm »
W necie sa, podane sa dokladne wymiary. Wszystkiego praktycznie.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4124 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:29:25 pm »
A tobie się wydaje, że jesteś mega mózgiem co wie najlepiej. Akurat co do butów deskorolkowych jest trochę inna historia (w kwestii jakości). Jedna firma, fabryki w US na rynek US i fabryki w azji na rynek EU. Taka kuźwa prawda. Co do jakości możesz się sam domyślić. Z ciuchami jest podobnie. Mam w szafie koszulki z US i z EU - kupowane w Anglii i w Polsce. Kiedyś nawet obczajaliśmy dokładnie z mamą materiał bo normalnie WTF jaka różnica.
Wiem, że chodzi ci o cenę w tym wypadku ale tak czy siak jakość butów deskorolkowych renomowanych marek, przewyższa jakość butów innych firm w tej samej cenie, typu adidas, nike, reebok, puma.
Zresztą kuźwa gadasz mi że wyciągają kasę. A wiesz co to popyt i podaż ? I co nakręca cenę ? Dziękuję dobranoc.
I nie przeginaj z tą książką bo podanie dwóch słów w poście normalnie powiedziało mi wszystko mistrzu. Chodzi o książkę Naomi Klein ? Bo właśnie o niej czytam.

Cytuj
Wątpie, że zrozumiesz co napisałem i zrobisz rachunek sumienia, więc w tym miejscu po prostu serdecznie Cię pozdrowię.
Ty faktycznie masz megalomanię  :roll:
(teraz czekam na ripostę w stylu - "to był żart i go niezrozumiałeś LoL 151823818381838!!!!oneone" itp.)

I wciąż czekam na jakieś ciekawe filmiki na ten temat bo mam parę innych do przeczytania teraz.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2011, 21:31:57 pm wysłana przez szmajdzik »

Unlimited

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4125 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:39:31 pm »
Jest jeszcze jedna moja ulubiona marka Abercrombie & Fitch. Trochę kosztuję, ale warto, co US to US. :P

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4126 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:41:51 pm »
Cytuj
A tobie się wydaje, że jesteś mega mózgiem co wie najlepiej
Jak teraz się dowiedziałeś kim jest Naomi Klein, to wybacz, ale niespecjalnie masz jakiekolwiek podstawy, żebym traktował Cię równo w dyskusji na temat sweatshopów czy alter-globalizmu.

A tobie się wydaje, że jesteś mega mózgiem co wie najlepiej. Akurat co do butów deskorolkowych jest trochę inna historia (w kwestii jakości). Jedna firma, fabryki w US na rynek US i fabryki w azji na rynek EU. Taka kuźwa prawda.
Wymień która skejtowa marka ma fabryki w US? Ba, która w ogóle świeci znaczkiem "fair trade"?

Cytuj
Wiem, że chodzi ci o cenę w tym wypadku ale tak czy siak jakość butów deskorolkowych renomowanych marek, przewyższa jakość butów innych firm w tej samej cenie, typu adidas, nike, reebok, puma.
Empirycznie - nie. Na logikę - nie. Ciężko żebym się z godził.

Cytuj
Zresztą kuźwa gadasz mi że wyciągają kasę. A wiesz co to popyt i podaż ? I co nakręca cenę ? Dziękuję dobranoc.
Lol, gdzie teoria popytu i podaży wyklucza to co napisałem? :lol: To raczej dokładnie to o czym napisałem. Chyba, że dla Ciebie potrzeba konsumpcji nie ma nic wspólnego z popytem.

Co do No Logo, odpowiedziałem na post mejsa, który zapytał o książkę. Wiadomo, że chodziło mi o blaty. :oops:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2011, 21:45:13 pm wysłana przez tarniak »

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4127 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:43:07 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Zapytałem Tarniaka o książkę i mi podał. Obawiam się że żaden filmik nie zastąpi prawie 500 stronnicowej książki w którą już się zaopatrzyłem, bo temat mnie interesuję i Tobie też polecam aby móc się odnieść do czegoś innego niż historia teamów skateboardowych.

hanza

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4128 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:44:02 pm »
kur** Tarniak ale ty pier**lisz.
To, ze ceny w PL sa przesadzone nie zmienia faktu ze wszedzie tak jest.
W uk masz rollersnakes gdzie kupujesz na promach za grosze a trampki nie chodza wiecej jak po 30-35 gdp, w Australii masz outlety z ciuchami firm skate i ceny wachaja sie od kilku do 20-30 dolcow, w US of A masz podobnie.

Jakosc firm skateboardowych uwazam za duzo lepsza od qurwa zary czy innego krokodyla a cena jest ze2-3 razy nizsza.

No, ale ty no logo :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4129 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:47:53 pm »
kur** Tarniak ale ty pier**lisz.
To, ze ceny w PL sa przesadzone nie zmienia faktu ze wszedzie tak jest.
W uk masz rollersnakes gdzie kupujesz na promach za grosze a trampki nie chodza wiecej jak po 30-35 gdp, w Australii masz outlety z ciuchami firm skate i ceny wachaja sie od kilku do 20-30 dolcow, w US of A masz podobnie.

Jakosc firm skateboardowych uwazam za duzo lepsza od qurwa zary czy innego krokodyla a cena jest ze2-3 razy nizsza.

No, ale ty no logo :lol:
Ale ja nic o zarze i innych gównach pisałem. To po pierwsze. Po drugie kur** piszesz o jakości i cenie, a w tym samym zdaniu używasz słowa OUTLET. Dziwnym nie jest, że w outlecie jest taniej, bo taka jest jego idea.

BTW. Przelicz sobie 30 funtów na złotówki i porównaj z ceną jaką podałem (100-150)... Zresztą, żebym ja jeszcze nigdy sobie skejtowych butów nie kupił albo nie sprowadził to moglibyście mi cisnąć, że jakość jest oszałamiająca, ale trochę Vansów, Etniesów czy DC przerobiłem (o Nike, Adidas i innych "casualach" nie wspominam). Ale ch**, żyjcie sobie mitem pro jakości za overpriced produkty. W końcu Mac'i też ktoś kupuje ;). Za 320 zł (a tyle dałem ongiś w polandzie za Etniesy) ludzie kupują jakieś brzydkie buty dla starych ludzi, ale wykonane porządnie, a nie klejone na spermie wielbłąda.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2011, 21:54:08 pm wysłana przez tarniak »

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4130 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:48:41 pm »
Jest jeszcze jedna moja ulubiona marka Abercrombie & Fitch. Trochę kosztuję, ale warto, co US to US. :P
Nie wiem, gdzie kupujesz ich koszule, ale na Allegro leza praktycznie same podroby.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4131 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:53:00 pm »
A&F też jest na propsie, ale to jest ta sama historia co z Tommym Hilfigerem. Drogo whui i ciężko znaleźć bo jak napisał svon na allegro 90% to są bardzo dobrze wykonane podróbeczki.

Mój brat jest sporym fanem tej marki i kupuje z US - ogólnie się nie opłaca ;]

hanza

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4132 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:53:09 pm »
kur** Tarniak ale ty pier**lisz.
To, ze ceny w PL sa przesadzone nie zmienia faktu ze wszedzie tak jest.
W uk masz rollersnakes gdzie kupujesz na promach za grosze a trampki nie chodza wiecej jak po 30-35 gdp, w Australii masz outlety z ciuchami firm skate i ceny wachaja sie od kilku do 20-30 dolcow, w US of A masz podobnie.

Jakosc firm skateboardowych uwazam za duzo lepsza od qurwa zary czy innego krokodyla a cena jest ze2-3 razy nizsza.

No, ale ty no logo :lol:
Ale ja nic o zarze i innych gównach pisałem. To po pierwsze. Po drugie kur** piszesz o jakości i cenie, a w tym samym zdaniu używasz słowa OUTLET. Dziwnym nie jest, że w outlecie jest taniej, bo taka jest jego idea.

BTW. Przelicz sobie 30 funtów na złotówki i porównaj z ceną jaką podałem (100-150)... Zresztą, żebym ja jeszcze nigdy sobie skejtowych butów nie kupił albo nie sprowadził to moglibyście mi cisnąć, że jakość jest oszałamiająca, ale trochę Vansów, Etniesów czy DC przerobiłem (o Nike, Adidas i innych "casualach" nie wspominam). Ale ch**, żyjcie sobie mitem pro jakości za overpriced produkty. W końcu Mac'i też ktoś kupuje ;).
To co polecasz mistrzu trampki z reala :troll:

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4133 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:55:20 pm »
Z Tesco.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4134 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:57:17 pm »
Bo jak wiadomo w realu juve...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

---------

A jeśli chodzi o fajne marki niedoceniane w Polszy a za granicą już tak to: W Anglii Fred Perry a w US Ralph Lauren. W Polsce wydaje mi się, ze są zapomniane albo pomijane a wg mnie stoją w jednym rzędzie z np. Kleinem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2011, 21:59:33 pm wysłana przez Ciapkas »

hanza

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4135 dnia: Czerwca 01, 2011, 22:01:21 pm »
Z dobrych brandow polecam to
http://www.baracuta-g9.com/

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4136 dnia: Czerwca 01, 2011, 22:05:31 pm »
Bo jak wiadomo w realu juve...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

---------

A jeśli chodzi o fajne marki niedoceniane w Polszy a za granicą już tak to: W Anglii Fred Perry a w US Ralph Lauren. W Polsce wydaje mi się, ze są zapomniane albo pomijane a wg mnie stoją w jednym rzędzie z np. Kleinem.
Co ty mówisz? Mażdy małorolny ojowiec w Polsce sra brokatem na myśl o koszulinie 'Freda Pera'.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4137 dnia: Czerwca 01, 2011, 22:46:22 pm »
Ty masz nawet spodenki do ćwiczeń fredaperego.

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4138 dnia: Czerwca 01, 2011, 23:25:19 pm »
Prawda! Grzeb mnie wówczas mocno rozpieścił.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4139 dnia: Czerwca 02, 2011, 02:27:38 am »
3 strony o gejowym przysposobieniu, dziwne jak na forum o grach, to mnie delikatnie przeraża :o.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4140 dnia: Czerwca 02, 2011, 08:28:18 am »
h&m to gówno a nie ciuchy. niedokładne kroje, rozlatujące się szwy, ogólnie padaka. coś jak ikea. zara niby trochę lepiej, ale też ogólnie bryndza, tyle że dla bogatszych.

To gdzie kupujesz swoje ciuchy? :P

głównie w jack&jones, jakoś ta sama co h&m, ale bardziej pasują do mojej casual/street/retro/banger stylówy, do tego ceny mają ok i ładne dupeczki obsługują za kasą.

co do butów skatowych to lol z ich jakości. nie jeżdżę na desce, a żadne nie przetrzymały mi roku, esy włącznie. nie mówię, że komuś nie wytrzymały kilku sezonów, ale taki fenomen tłumaczyłbym ilością obuwia w szafie i chodzeniem na zmianę w jednych, to drugich, a nie uber jakością.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4141 dnia: Czerwca 02, 2011, 16:31:34 pm »
Za jednego Kazimierza i Mieszka I :
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4142 dnia: Czerwca 02, 2011, 18:14:11 pm »
uuuuu duze propsy, duze!

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4143 dnia: Czerwca 02, 2011, 18:24:46 pm »
Napisz jeszcze, jak z jakością, bo do tej pory jedynym dobrze odrestaurowanym filmem w hd był dla mnie Blade Runner. Reszta to przeważnie wyostrzone ziarno.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4144 dnia: Czerwca 02, 2011, 19:21:00 pm »
Napisz jeszcze, jak z jakością, bo do tej pory jedynym dobrze odrestaurowanym filmem w hd był dla mnie Blade Runner. Reszta to przeważnie wyostrzone ziarno.
Zdecydowanie lepsza jakość niż wersja na krążku DVD , ale ogólnie szału nie ma.Porównując do zremasterowanego "Once Upon a Time in America" wypada blado.
 Wziąłem , ponieważ wersja 2 płytowa na DVD kosztowała 49zł, więc wolałem dopłacić te 10zł.
Czekam na L.A. Confidential :)

Blade Runner to mój następny cel. Podobno na Blu-ray wygląda rewelacyjnie , ale póki co muszę zadowolić się tym na defałde.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2011, 19:36:09 pm wysłana przez piter86 »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4145 dnia: Czerwca 02, 2011, 20:01:28 pm »
Blade Runner to mój następny cel. Podobno na Blu-ray wygląda rewelacyjnie , ale póki co muszę zadowolić się tym na defałde.
Generalnie szału nie ma, jak w każdym z filmów nie przeznaczonych na taki format. Widać jednak, że w przypadku wersji Blu-Ray Blade Runnera ktoś się postarał. Jeżeli ogląda się go z odległości 0,5 - 1,0 m od tv, to np. scena w biurowcu Tyrella, gdzie Dekard robi test Voight-Kampff na Rachel (szczegóły na sowie, gra świateł przy przyciemnianiu okien) wygląda olśniewająco, a Gaff w każdej scenie ma zajebiste zmarszczki. Wraz z odległością maleje różnica między DVD/Blu-Ray tak, że z odległości ok 3 m od 40" już ciężko je od siebie odróżnić, ale to norma. Większe wrażenie zrobił na mnie dźwięk. Jako całokształt naszła mnie refleksja, na wspomnienie pierwszej wersji Blade Runnera, którą oglądałem na VHS - fałszujący dźwięk i "nitki" na obrazie, przez cały film gówno było widać, a teraz wytwórnia popieściła moje zmysły. Director's Cut w ostrym jak żyleta obrazie. Jedyna słuszna wersja.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4146 dnia: Czerwca 02, 2011, 21:03:08 pm »
Bo blade runner to tak w ogóle <3

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4147 dnia: Czerwca 02, 2011, 21:06:34 pm »
Ja jeszcze nie oglądalem tego filmu :(

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16


Unlimited

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4150 dnia: Czerwca 07, 2011, 16:31:16 pm »
Bluza i koszule fajne. :)

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4151 dnia: Czerwca 07, 2011, 22:54:27 pm »
Te wszystkie ubrania Levisowe wygladaja jak rzeczy z bazaru.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4152 dnia: Czerwca 07, 2011, 22:59:19 pm »
Te wszystkie ubrania Levisowe wygladaja jak rzeczy z bazaru.

Głupoty gadasz. Wyglądają, jak powinny wyglądać ubrania- proste, nie są pstrokate, fikuśne. Przy okazji bardzo trwałe i wygodne.

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4153 dnia: Czerwca 08, 2011, 16:54:35 pm »
Szczegolnie koszulka z czacha albo tym orlem czy co to jest.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4154 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:09:03 pm »
z orłem zajebista!

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4155 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:26:52 pm »
Svon, weź, kupujesz jakąś chujnię Stoprocent, a jedziesz Levisa za tandetę. :) Dla mnie te wszystkie nadruki, które nic za sobą nie niosą... mijają się z celem. O ile te z hiphopowych brandów (pomijam Prosto, wiadomo) jeszcze mają jakiś sens, tak jak widzę te wszystkie koszulki na których jest napisane Super Uber Surfing Team College 1994 Vintage Look, stylizowane na varsity itp. i pchane za 90 zł to mnie na śmiech zbiera. Sorry panowie, ale to wieje chujem. Jak już na koszulce ma być nadruk to niech się kupy trzyma, a nie orzeł + amerykańska flaga + szachownica czy czacha ze sznurów z napisem "zagubiony na morzu". No kur** :D.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4156 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:38:49 pm »
e tam, nie znasz się. ta z orłem jakby miała jeszcze gdzieś karabin maszynowy (najlepiej dwa) i wielki wybuch na plecach to by było ekstra.
wiadomo, że 80 zł nie dam, ale ze 20-30 zł to śmiało.

tarny, dla mnie koszulka to nie tatuaż, zresztą przesłanie niesiesz sobą a nie nadrukiem. taką szmatkę ponoszę, ponoszę i oddam na biednych, czy tam kurz powycieram.

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4157 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:42:23 pm »
tarny, dla mnie koszulka to nie tatuaż, zresztą przesłanie niesiesz sobą a nie nadrukiem. taką szmatkę ponoszę, ponoszę i oddam na biednych, czy tam kurz powycieram.
Wiadomo, że sobą, ale kumaty nadruk to kumaty nadruk. Przekładając na realia gier wideo. Nikt nie kupuje koszulki z logo np. Halo, bo jest ładne tylko żeby z 200 metrów powiedzieć: "JA kur** JESTEM FANEM HEJLO, A TY CO"? Przykład, sam nie posiadam takowej. Zresztą, nie musi sobą nieść przesłania, ale jak już ma być coś napisane to byłoby miło, gdyby miało to chociaż sens.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4158 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:46:13 pm »
Zgadzam się, dlatego cały czarny lub też cały biały t-shirt rządzi.  8) Tylko niektórzy myślą, że mam jedną taką samą.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #4159 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:54:40 pm »
Czarny t-shirt to dla Hanka jest zarezerwowany  :evil: