Autor Wątek: Co was ostatnio zażenowało?  (Przeczytany 673939 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #200 dnia: Grudnia 17, 2010, 21:59:59 pm »

Ohtar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #201 dnia: Grudnia 18, 2010, 18:55:14 pm »
Nigdzie w warszawskiej arkadii nie było starter packów move... Jedynie saturn miał spory zapas, tylko w bundlach ze start the party i z navi stickami. :/

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #202 dnia: Grudnia 18, 2010, 18:57:49 pm »
Nigdzie w warszawskiej arkadii nie było starter packów move... Jedynie saturn miał spory zapas, tylko w bundlach ze start the party i z navi stickami. :/

Źle szukałeś. Według tropika Move leży i się kurzy na każdej półce w każdym sklepie  :hihi:

Ohtar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #203 dnia: Grudnia 18, 2010, 19:07:52 pm »
No to widocznie nie chcieli mi sprzedać. :(

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

el becetol

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2010, 15:40:59 pm wysłana przez el becetol »

1man1jar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #205 dnia: Grudnia 25, 2010, 16:14:21 pm »
Kolejny ch** do odstrzału.

W ogóle logika 7latka.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2010, 16:15:58 pm wysłana przez 1man1jar »

Ohtar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #206 dnia: Grudnia 25, 2010, 16:19:20 pm »
Rozjebał mnie ten facet.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #207 dnia: Grudnia 25, 2010, 18:34:32 pm »
Ktoś mi to streści?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #208 dnia: Grudnia 25, 2010, 18:45:20 pm »
Koleś jest zły, że Joanna Krupa krytykuje futra, skoro szynszyle są hodowane tylko po to by je zabić na skórę. No i do tego dodaje, że Dżoana ma kolagen w wargach, a to też ze zwierzątek.




Tak swoją drogą, to ciekawi mnie, czy Ci wszyscy obrońcy zwierząt chodzą w skórzanych butach.

1man1jar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #209 dnia: Grudnia 25, 2010, 18:47:43 pm »
1. Hodowanie szynszyli na futro jest spoko, bo to nie jest hodowoanie "po nie wiadomo co".
2. Hodowanie szynszyli kilka miechów, żeby potem je rozjebać > hodowanie szynszyla w klatce przez dziecko/
3. Dżoana Krupa jest zła, bo niby taka wojowniczka, a jest niekonsekwentna bo ma "krowi kolagen w ustach".
4. On lubi delfiny a robi się "kolagen  z delfinów"
5. Piróg jest spoko, bo on patrzy co je a nie pije "piwa w którym jest żelatyna".
6. Dostał telefon z Krakowa z pytaniem gdzie odbywa się pokaz owych futer co było podejrzane, bo pokaz był w Warszawie.
7. Cały pokaz bał się o swoje życie i nienaruszalność uberfuter.

Wiadomość scalona: Grudnia 25, 2010, 18:48:26 pm
Tak swoją drogą, to ciekawi mnie, czy Ci wszyscy obrońcy zwierząt chodzą w skórzanych butach.
Oczywiście, że chodzą w skórzanych. W dodatku jedzą ryby, bo ryby to nie zwierzęta.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #210 dnia: Grudnia 25, 2010, 18:51:57 pm »
A skórzane wstawki w Vansach są złe?

1man1jar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #211 dnia: Grudnia 25, 2010, 18:55:35 pm »
Są Vansy bez skórzanych wstawek.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #212 dnia: Grudnia 25, 2010, 19:04:18 pm »
Cytat: 1man1jar
4. On lubi delfiny a robi się "kolagen  z delfinów ryb"

Fixed. Typ najwyraźniej uważa że delfiny są rybami. I pogardza tymi którzy nie wiedzą o czym mówią.




setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #213 dnia: Grudnia 25, 2010, 20:17:06 pm »
Cytuj
Tak swoją drogą, to ciekawi mnie, czy Ci wszyscy obrońcy zwierząt chodzą w skórzanych butach.
Hodowanie i zabijanie zwierząt pod skóry, żeby było ciepło ludziom > zabijanie żeby się nażreć.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2011, 20:02:15 pm wysłana przez setezer »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #214 dnia: Grudnia 25, 2010, 20:21:20 pm »
Rozumiem, obrona zwierząt, brutalność zabijania... ale do cholery jesteśmy zwierzętami. Dlaczego nie wolno mieć nam swojego udziału w łańcuchu pokarmowym... inne zwierzęta mogą żreć mięso, to dlaczego my nie możemy. Czekam na POWAŻNE argumenty.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #215 dnia: Grudnia 25, 2010, 20:29:08 pm »
Ja sobie wypraszam, ja nie pochodzę od małpy.


Ohtar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #216 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:08:08 pm »
Rozumiem, obrona zwierząt, brutalność zabijania... ale do cholery jesteśmy zwierzętami. Dlaczego nie wolno mieć nam swojego udziału w łańcuchu pokarmowym... inne zwierzęta mogą żreć mięso, to dlaczego my nie możemy. Czekam na POWAŻNE argumenty.

Ja nie uważam, że nie wolno. Wydaje mi się jednak, że coś jest nie tak w trzymaniu krowy czy świni w klatce, żeby potem ją zabić, wypatroszyć i podzielić na porcje. Inne zwierzęta żeby się nażreć, muszą najpierw się postarać - wytropić, przechytrzyć i przegryźć gardło / wstrzyknąć jad/ udusić. Ty sobie pójdziesz do marketu i kupisz kiełbasę z męczonego przez kilka lat zwierzęcia.

Co do używania skórzanych wyrobów - oddałem prawie bratu i ojcu. Zostały mi dwie pary butów, w tym jedna już dogorywa. Szkoda, że jeszcze nikt nie wymyślił lepszego od naturalnej skóry materiału na buty, ale już nic się nie poradzi na to - muszę się trochę pomęczyć.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #217 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:17:10 pm »
Ja nie uważam, że nie wolno. Wydaje mi się jednak, że coś jest nie tak w trzymaniu krowy czy świni w klatce, żeby potem ją zabić, wypatroszyć i podzielić na porcje. Inne zwierzęta żeby się nażreć, muszą najpierw się postarać - wytropić, przechytrzyć i przegryźć gardło / wstrzyknąć jad/ udusić. Ty sobie pójdziesz do marketu i kupisz kiełbasę z męczonego przez kilka lat zwierzęcia.

Kupisz, ale za pieniądze o które musiałeś się wcześniej postarać - zdobyć prace/potyrać/ wykonać co jest wymagane/poddać to ocenie/odebrać przelew/wypłatę gotówką. Jakby wszyscy ludzie mieli tracić czas na latanie po lesie i przegryzanie gardeł wiewiórkom, to dalej mieszkalibyśmy w jaskiniach. 

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #218 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:19:30 pm »
Ale ta koncepcja, że jestem zwierzęciem z podrasowanym IQ, jest piękna.  :cry_anim:

Ohtar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #219 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:25:51 pm »
Ja nie uważam, że nie wolno. Wydaje mi się jednak, że coś jest nie tak w trzymaniu krowy czy świni w klatce, żeby potem ją zabić, wypatroszyć i podzielić na porcje. Inne zwierzęta żeby się nażreć, muszą najpierw się postarać - wytropić, przechytrzyć i przegryźć gardło / wstrzyknąć jad/ udusić. Ty sobie pójdziesz do marketu i kupisz kiełbasę z męczonego przez kilka lat zwierzęcia.

Kupisz, ale za pieniądze o które musiałeś się wcześniej postarać - zdobyć prace/potyrać/ wykonać co jest wymagane/poddać to ocenie/odebrać przelew/wypłatę gotówką. Jakby wszyscy ludzie mieli tracić czas na latanie po lesie i przegryzanie gardeł wiewiórkom, to dalej mieszkalibyśmy w jaskiniach. 


Ale za te same pieniądze można sobie kupić bułki, kaszę, warzywa i owoce, sok z gumijagód, co tylko dusza zapragnie. Przecież ja na podwórku nie mam pola pszenicy, młyna i piekarni.


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #220 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:37:16 pm »
Ale mięcho jest smaczne i fajniejsze od bułek, kasz, warzyw i soków.

Ohtar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #221 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:38:25 pm »
To już kwestia gustu, ale także odpowiedzenia sobie na kilka pytań (jak to było w moim przypadku).

1man1jar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #222 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:04:24 pm »
Rozumiem, obrona zwierząt, brutalność zabijania... ale do cholery jesteśmy zwierzętami. Dlaczego nie wolno mieć nam swojego udziału w łańcuchu pokarmowym... inne zwierzęta mogą żreć mięso, to dlaczego my nie możemy. Czekam na POWAŻNE argumenty.
KTO CI kur** NAPISAŁ, ŻE NIE MOŻESZ? Widzisz, choćbyś nie wiem jak bardzo trzymał się koncepcji kły i pazury = zwierzę, to niestety posługujesz się tak abstrakcyjnymi koncepcjami jak moralność, toteż Twoje nawyki żywieniowe podlegają mojej ocenie pod kątem moralności. Wedle tejże oceny jest to niemoralne. Wedle Twojej, moje postępowanie jest głupie. Nikt Ci nie broni, mnie również. Wszystko git, świat kręci się dalej.

_Music to jak każdy UPRowiec świat widzi jako rachunek zysków i strat więc nie widzę sensu komentowania.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2010, 23:15:11 pm wysłana przez 1man1jar »

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #223 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:10:21 pm »
Tak mi przyszło do głowy, bo właśnie dojadam sobie świąteczny bigosik, co właściwie biedni weganie jedliście wczoraj na kolacje wigilijną?  :troll: Bo z bezmięsnych to u mnie był tylko chleb, chyba że ktoś położył na niego pieczeń. Nawet w sałatce była ryba lub szynka. Ogólnie smutno pewnie tak w wigilie bez mięsa.

1man1jar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #224 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:11:23 pm »
Fixed. Typ najwyraźniej uważa że delfiny są rybami. I pogardza tymi którzy nie wiedzą o czym mówią.
Nie fixed, bo ja streściłem co napisał. Nawet użyłem stosownej interpunkcji.

Wiadomość scalona: Grudnia 25, 2010, 23:18:01 pm
Ogólnie smutno pewnie tak w wigilie bez mięsa.
Jak bardzo bym chciał, żeby miast jeżdżenia po całym mieście w wigilie żeby kupić leki mojej matce i kolacji z umierającym dziadkiem, moim zmartwieniem był fakt, że nie jadłem obrzydliwego, jebiącego mułem karpia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2010, 23:18:01 pm wysłana przez 1man1jar »

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #225 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:18:53 pm »
Tak mi przyszło do głowy, bo właśnie dojadam sobie świąteczny bigosik, co właściwie biedni weganie jedliście wczoraj na kolacje wigilijną?  :troll: Bo z bezmięsnych to u mnie był tylko chleb, chyba że ktoś położył na niego pieczeń. Nawet w sałatce była ryba lub szynka. Ogólnie smutno pewnie tak w wigilie bez mięsa.
No bieda, panie. Mak z kluskami, pierogi z kapustą i grzybami, barszcz z uszkami, zupa grzybowa. To z tego, co było u mnie. Dochodzą sałatki i inne tego typu głupoty.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #226 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:26:49 pm »
Mak

TO NIELEGALNE.

Faktycznie o pierogach zapomniałem. Co nie zmienia faktu że bez mięsa to jak obiadek studencki a nie wigilia.

1man1jar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #227 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:30:25 pm »
Dobrze że jestem lewacką kurwą i mam wyje**ne na tradycje :).

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #228 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:35:05 pm »
Moja babcia tak bardzo mnie kocha, że zrobiła mi dwa pasztety, jeden z soczewicy, drugi z soi ze szpinakiem.

Ale bolało mnie jak wszyscy szamali zajebisty barszczyk mojej mamusi na króliku (wtf?), a ja zalewałem proszek z torebki, bo "nie będę ci w osobnym garnku robić na samej włoszczyźnie i ch**".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2010, 23:37:11 pm wysłana przez Wuher »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #229 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:49:33 pm »
Cytuj
moim zmartwieniem był fakt, że nie jadłem obrzydliwego, jebiącego mułem karpia.

Ci co hodują karpie na 3 miechy przed świętami dają je do stawów z czystą wodą, dzięki czemu, taki karp nie ma nawet grama mułu.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #230 dnia: Grudnia 26, 2010, 00:22:37 am »
Tu się zgadzam, że karp nie je**e mułem, jeżeli kupuje się go od sprawdzonych hodowców, którzy nie trzymają 100 szt. na 1 m2 w brudnej wodzie.

Inna sprawa, że wielu jedzących tradycyjną kolację wigilijną karpia lubią, ale ciężko znaleźć kogoś, kto by nie zastanowił się na chwilę w momencie przyrządzania takiej rybki i nie złapał pewnego dystansu, chyba że robi takie rzeczy "z automatu". Znamienny przykład, to m.in. ucinanie w pierwszej kolejności głowy, aby, jak to mawiają niektórzy "tak na mnie nie patrzyła", albo odczekanie dłuższej chwili, żeby "kawałki mięsa nie drgały mi w misce". Dobrze chociaż, że "resztki" się nie marnują, bo karmi się nimi zmarznięte na zewnątrz zwierzęta. Jeden z moich znajomych rzucił jedzenie mięsa właśnie po takiej akcji. Trzymanie żywej ryby w wannie w domu, to już w ogóle hardkor. Jak to się mówi, niewiedza to błogosławieństwo.

1man1jar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #231 dnia: Grudnia 26, 2010, 00:34:11 am »
Ci co hodują karpie na 3 miechy przed świętami dają je do stawów z czystą wodą, dzięki czemu, taki karp nie ma nawet grama mułu.
Chyba za mało zaakcentowałem, że mam w ogóle na karpia wyje**ne...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #232 dnia: Grudnia 26, 2010, 00:50:27 am »
W swoim oświadczeniu napisałeś jednak, że je**e mułem, co nie jest prawdą. Nie wiem, kiedy skończyłeś z jedzeniem produktów pochodzenia zwierzęcego, ale zaryzykuję stwierdzenie, że skoro masz na niego "wyje**ne" to Twoja opinia jest niesprawdzona ;).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2010, 00:59:36 am wysłana przez Kert »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #233 dnia: Grudnia 26, 2010, 01:23:19 am »
Jaki jest sojowy odpowiednim karpia w galarecie?

1man1jar

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #234 dnia: Grudnia 26, 2010, 01:29:58 am »
Skoro pojawiła się kwestia, że istnieją takie, które nie jebią mułem to najwyraźniej nie wyssałem tego z palca. :D


Jaki jest sojowy odpowiednim karpia w galarecie?
Sojowy odowiednik jest sojowy, zawarłeś odpowiedź w pytaniu.

Dopierdalacie się do czegoś zupełnie normalnego, a tu połowa wyznaje jakieś new age mambo dżambo i pewnie nożem ściąga pasożty, które plecami wychodzą.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2010, 01:33:15 am wysłana przez 1man1jar »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #235 dnia: Grudnia 26, 2010, 01:39:53 am »
Dalej truj się swoim GMO.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #236 dnia: Grudnia 26, 2010, 01:55:56 am »
A jak np. hoduję sobie pytona tygrysiego i karmię go myszami i królikami to wg wege-moralności jestem mendą czy nie?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #237 dnia: Grudnia 26, 2010, 02:05:55 am »
Nie będąc vege można napisać, że jest to moralnie dyskusyjne (zależy czy podajesz mu żywe, czy padlinę). W naturalnym środowisku wąż upoluje albo nie, ofiara ma szansę ucieczki. Takie karmienie, jakie zobrazowałeś, to jakby zamknąć człowieka wbrew jego woli w klatce z dzikim niedźwiedziem lub kotem. Inna sprawa, że trzymanie w domu węża lub pająka to paranoja.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2010, 02:07:32 am wysłana przez Kert »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #238 dnia: Grudnia 26, 2010, 02:10:42 am »
Nie będąc vege można napisać, że jest to moralnie dyskusyjne (zależy czy podajesz mu żywe, czy padlinę). W naturalnym środowisku wąż upoluje albo nie, ofiara ma szansę ucieczki. Takie karmienie, jakie zobrazowałeś, to jakby zamknąć człowieka wbrew jego woli w klatce z dzikim niedźwiedziem lub kotem. Inna sprawa, że trzymanie w domu węża lub pająka to paranoja.

No nie wiem, czy taka paranoja. Terrarystyka to całkiem przyjemne hobby.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #239 dnia: Grudnia 26, 2010, 08:08:45 am »
Ja jestem wegetarianinem w innym wymiarze chyba, BO MI NAPRAWDĘ nie żal, że inni żarli mięcho, że to takie smaczne, ale mam IDEAŁY i będę cierpiał, ale w słusznej sprawie, szkoda, że mięso jest tak dobre itp. Otóż wegetarianizm w moim przypadku z całą tą moralną otoczką (wyłączając minimalizację cierpienia, bo to kiepściutki argument wg mnie) sprawia, że mięcho wydaje mi się po prostu obrzydliwe. Wegetarianie, którzy tęsknią za posiłkami mięsnymi to trochę jak MORALNI ludzie, co nie gwałcą kobiet (zakładając że inaczej nie można ich posiąść), ale mimo wszystko szkoda im, że gwałciciele mają kupę zabawy. Nie bulwersujcie się, to tylko taka metafora, nie uważam mięsożerców za przestępców, gwałcicieli itp. Poza tym można mnie nazwać ghandistą (?), bo rozdzialik w jego autobiografii o żarciu to moja biblia żywienia, streszczenie: "porąbało ludzi i wegetarian, żrą dla podniet smakowych, a nie dla zaspokojenia głodu -> nie używajcie przypraw i jedzcie surowe żarcie, im bardziej przetworzone tym gorsze, choć może zaspokajać podniety".

Zdaje mi się, że receptą na wprowadzenie globalnego wegetarianizmu byłaby kastracja z kubków smakowych(?), bo to chyba jeden z silniejszych argumentów mięsożerców: BO TO TAKIE DOBRE, ŻE SOBIE ODMÓWIĆ NIE MOGĘ. [ * ][ * ][ * ]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2011, 19:58:28 pm wysłana przez setezer »