Autor Wątek: Co was ostatnio zażenowało?  (Przeczytany 673997 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #480 dnia: Marca 26, 2011, 19:50:41 pm »
W ogóle ktoś nosi coś tej marki?
Ja mam bluzę z serii Adicolor z Kermitem.

Ogur

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #481 dnia: Marca 26, 2011, 19:54:26 pm »
Ja mam trzy ciuchy do biegania.   :angel:

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #482 dnia: Marca 26, 2011, 20:16:57 pm »
Ja mam trzy ciuchy do biegania.   :angel:
Ja też mam do biegania parę ciuchów tej marki, no i jeszcze jakieś halówki. Ale to kupione już dość dawno temu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #483 dnia: Marca 26, 2011, 20:27:07 pm »
Ja mam 2 pary butów tej firmy. Są solidne i jakoś mi sie podobająbardziej niż ta cała reszta.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #484 dnia: Marca 26, 2011, 20:43:25 pm »
Ich buty do piłki nożnej są zdecydowanie lepsze niż najki.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #485 dnia: Marca 26, 2011, 20:55:23 pm »
Ja mam buty do biegania z adasia :) ale fakt faktem, Adidas ostatnio 'zewsił' sie...
Fryty tyty dotknij pyty

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #486 dnia: Marca 26, 2011, 20:57:43 pm »
Dla mnie najbardziej "wiejsko" wygląda obuwie od pumy.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #487 dnia: Marca 26, 2011, 20:58:40 pm »
W ogóle ktoś nosi coś tej marki?
Ja mam bluzę z serii Adicolor z Kermitem.

Jak co drugi newfag na Chmielnej, najpopularniejsza bluza na allegro. Pasuje do okularów zerówek z grubą oprawką.  :troll:

Ja aktualnie mam z dwie bluzy. Miałbym więcej, gdyby nie to że do nas Adidas rzuca tylko dresiarskie odpusty, które nie zeszły w niemczech. Adidas Originals jest spoko, szkoda że trzeba kupować za granicą. Zresztą nie o tym temat.

Zamalowanie czarną farbą 1,5 km legendarnego graffiti tworzonego przez lata przez ludzi z całego świata jest żenujące.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #488 dnia: Marca 26, 2011, 21:03:49 pm »
Zamalowanie czarną farbą 1,5 km legendarnego graffiti tworzonego przez lata przez ludzi z całego świata jest żenujące.
Chociaż sie kompletnie z tąsubkulturą nie utożsamiam, to potwierdzam w 100%.

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #489 dnia: Marca 27, 2011, 10:31:29 am »
Jak co drugi newfag na Chmielnej, najpopularniejsza bluza na allegro. Pasuje do okularów zerówek z grubą oprawką.  :troll:
Kupowałem ją kilka lat temu, ściągana gdzieś z Norwegii czy dalej jeszcze. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

A zerówek Raybana nie noszę, mam minusy w innych oprawkach.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #490 dnia: Marca 27, 2011, 16:54:44 pm »
Dzisiejsza akcja marketingu polskiego Adidasa w Warszawie jest żenująca na tak wielu poziomach, że aż trudno jej tu nie wstawić.

http://gadzinowski.pl/sucks-marketing-w-wykonaniu-marki-adidas/
Ja liczę tylko na to że będą odważni którzy zamalują reklamę i znów będzie można oglądać fajne wrzuty.

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #491 dnia: Marca 27, 2011, 18:08:20 pm »
Dzisiejsza akcja marketingu polskiego Adidasa w Warszawie jest żenująca na tak wielu poziomach, że aż trudno jej tu nie wstawić.

http://gadzinowski.pl/sucks-marketing-w-wykonaniu-marki-adidas/
Ja liczę tylko na to że będą odważni którzy zamalują reklamę i znów będzie można oglądać fajne wrzuty.
Linknij jakieś fajne, które tam były, bo google pokazuje na pierwszy rzut same ch**owe napisy na brudnym murze od których czarny kolor jest dużo ładniejszy.

Ogur

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #492 dnia: Marca 27, 2011, 18:09:52 pm »
Dzisiejsza akcja marketingu polskiego Adidasa w Warszawie jest żenująca na tak wielu poziomach, że aż trudno jej tu nie wstawić.

http://gadzinowski.pl/sucks-marketing-w-wykonaniu-marki-adidas/
Ja liczę tylko na to że będą odważni którzy zamalują reklamę i znów będzie można oglądać fajne wrzuty.
Linknij jakieś fajne, które tam były, bo google pokazuje na pierwszy rzut same ch**owe napisy na brudnym murze od których czarny kolor jest dużo ładniejszy.

 :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #493 dnia: Marca 27, 2011, 18:30:37 pm »
Linknij jakieś fajne, które tam były, bo google pokazuje na pierwszy rzut same ch**owe napisy na brudnym murze od których czarny kolor jest dużo ładniejszy.

Wpis. Ja generalnie różnicy między street artem a zwykłym wandalizmem nie widzę.

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #494 dnia: Marca 27, 2011, 20:50:18 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

wandale

Ogur

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #495 dnia: Marca 27, 2011, 21:11:32 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #496 dnia: Marca 27, 2011, 21:13:43 pm »
1 jest dobre, 2 to jakiś gniot, pseudopatriotyczny.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #498 dnia: Marca 27, 2011, 22:46:06 pm »
Jeszcze się zdziwicie, jaka zajebista reklama adidasa będzie!

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #499 dnia: Marca 27, 2011, 22:48:53 pm »
Wpis. Ja generalnie różnicy między street artem a zwykłym wandalizmem nie widzę.

Ta ściana była legalna.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #500 dnia: Marca 27, 2011, 23:04:57 pm »
Wpis. Ja generalnie różnicy między street artem a zwykłym wandalizmem nie widzę.

Ta ściana była legalna.
to po pierwsze,
a po drugie: co do mówienia że street art to wandalizm..a czy wrzucanie wszędzie billboardów, reklam na przystankach, blokach itp to nie wandalizm? To tak samo narusza przestrzeń w której żyjemy i osobiście bardziej mnie wkur*ia. Już wolę pomalowany z talentem mur, czy nawet tag na przystanku niż kolejną reklamę. Przynajmniej wiem że ktoś w ten tag włożył zajawkę.

Jedyne co bym wywalił z tego muru na Służewie to logo dill gangu--imo jest za duże i można by wsadzić zamiast niego 2 mniejsze i bardziej kolorowe. 

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #501 dnia: Marca 27, 2011, 23:37:44 pm »
Jedyne co bym wywalił z tego muru na Służewie to logo dill gangu--imo jest za duże i można by wsadzić zamiast niego 2 mniejsze i bardziej kolorowe.

Zrobione, ale będą loga Adidasa.

Wiadomość scalona: Marca 28, 2011, 00:01:43 am


Ja peirdziele, ale propaganda...
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2011, 00:01:43 am wysłana przez Master_666 »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #502 dnia: Marca 28, 2011, 10:44:48 am »
Już wolę pomalowany z talentem mur, czy nawet tag na przystanku niż kolejną reklamę.

kur**, bez jaj. Reklamodawcy przynajmniej płacą za wykorzystanie powierzchni reklamowej i zasilają budżet czegoś tam... Legalna ściana? Co z tego, skoro pomalowali ją ludzie, którzy wcześniej mięli na koncie kilkadziesiąt nielegalnych. Niektórzy mogą mieć trochę więcej talentu i wyczucia od innych, ale to ciągle ten sam gatunek, który potrafi bezmyślnie zniszczyć elewację dopiero co odnowionej kamienicy.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #503 dnia: Marca 28, 2011, 11:15:24 am »
Co z tego że Kubica fajnie jeździ formułą - to ciągle ten sam gatunek - kierowcy - który po pijaku rozjeżdża dzieci na pasach.



http://lh4.ggpht.com/_0nNID7OBXmc/SzyY_NFDRtI/AAAAAAAABSc/7VCDsynj7Xs/piotru%C5%9B+pan+11+pieter.jpg

Zniszczona elewacja w Bydgoszczy.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2011, 11:18:39 am wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #504 dnia: Marca 28, 2011, 12:26:50 pm »
I oczywiście takie malunki stanowią większość, ich autorzy mają na koncie tylko legalne wrzuty, a akty wandalizmu to niewielki odsetek, margines, którym nie warto sobie dupy zawracać. Szkoda tylko, że trzy posty wyżej kolega propsował tagowanie po przystankach...

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #505 dnia: Marca 28, 2011, 12:48:53 pm »
Kubica to też wyjątek w porównaniu do tysięcy pijanych kierowców. Mamy z tego powodu krytykować sam pomysł prowadzenia pojazdu?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #506 dnia: Marca 28, 2011, 13:14:37 pm »
Manipulacja godna dziennikarza GW. Grupę definiuje większość, a siadający za kółkiem po alkoholu to niewielki procent z kilkunastu milionów kierowców w Polsce. Naprawdę będziesz próbował mi wmówić, że większość graficiarzy maluje legalnie, a wandale to margines pokroju pijanych kierowców?

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #507 dnia: Marca 28, 2011, 13:42:43 pm »
Ojapierdole, czyżby nowy rozłam w PiSowej enklawie  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #508 dnia: Marca 28, 2011, 14:29:05 pm »
Manipulacja godna dziennikarza GW. Grupę definiuje większość, a siadający za kółkiem po alkoholu to niewielki procent z kilkunastu milionów kierowców w Polsce. Naprawdę będziesz próbował mi wmówić, że większość graficiarzy maluje legalnie, a wandale to margines pokroju pijanych kierowców?

Ale my mowimy cały czas o legalnej ścianie! Czyli właśnie o grupie malującej legalnie. A ty wyjeżdżasz z wandalizmem i niszczeniem elewacji w nowej kamienicy. To tak jakbyś relacje z wyścigu F1 skwitował tekstem 'pier**le jeżdżących samochodami, tu jeżdżą szybko to pewnie na drogach też łamią przepisy' a potem zaczął gadać o pijanych kierowcach. To jest właśnie manipulacja.

Marcin do wątku GT5 nie zaglądałeś?  8)

Wiadomość scalona: Marca 28, 2011, 14:34:19 pm


Wpis. Ja generalnie różnicy między street artem a zwykłym wandalizmem nie widzę.

To twój komentarz do zamalowania legalnej ściany. Wyścig F1 komentujesz słowami 'ja generalnie nie widze różnicy między wyscigami F1  a piractwem drogowym'?
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2011, 14:34:19 pm wysłana przez el becetol »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #509 dnia: Marca 28, 2011, 14:40:53 pm »
Marcin do wątku GT5 nie zaglądałeś?  8)
Nie rozumiem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #510 dnia: Marca 28, 2011, 15:00:07 pm »
Ale my mowimy cały czas o legalnej ścianie!

Ja się odniosłem do tak zwanego street artu w ogóle, zresztą po drodze zahaczyliśmy również temat tagowania na przystankach, więc nie mówimy tylko o legalnej ścianie. Geneza graffiti jest jednoznaczna. Fakt, że ostatnimi czasy stało się to modne, firmy się w ten sposób reklamują, a jakaś spółdzielnia chce mieć pomalowany blok, zmienia w tej kwestii niewiele. Wyjątki potwierdzające regułę.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #511 dnia: Marca 28, 2011, 18:50:35 pm »
I oczywiście takie malunki stanowią większość, ich autorzy mają na koncie tylko legalne wrzuty, a akty wandalizmu to niewielki odsetek, margines, którym nie warto sobie dupy zawracać. Szkoda tylko, że trzy posty wyżej kolega propsował tagowanie po przystankach...
Słuchaj to jest mój pogląd. Ty, Becet, czy 40mln polaków nie musi się zgadzać. Ja nic nie mam do otagowanego przystanku o ile nadal spełnia swoją funkcję---można sobie usiąść, schować się przed deszczem i widać rozkład. Bo penis namalowany na rozkładzie to nie graffiti. Nabazgrał go szczyl któremu się wydaje że jak wkurzy ludzi to będzie grafficiażem.
Uważam że malowanie po samochodach i znakach drogowych jest nieodpowiednie (a wręcz głupie), ale nie mam nic do zamalowanego pociągu, o ile malunki nie są na szybach.
Cały street art to trudny temat.
A co do tego czy to "margines"...myślę że nie byłeś w Warszawie, a jak byłeś to dawno... przed pałacem kultury jest ładny malunek Bożka, na moście Śląsko-dąbrowskim jest kozacki moim zdaniem malunek Chazme718, a tego jest coraz więcej. Ogólnie się jaram bo często widuję prace które są inspirowane motywem patriotycznym.


EDIT: trochę poprawię, bo może wyjść że propsuję malowanie po autach
EDIT2: no poprawiłem.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2011, 18:58:20 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #512 dnia: Marca 28, 2011, 18:58:59 pm »
Za tagowanie przystanków i zamalowywanie pociągów powinni upierdalać łapy. Równie dobrze mogę nasrać na przystanku i wymazać go gównem poza rozkładem i ławeczką, pełni swoją funkcję, czego się czepiać? Też oznaczę swój teren, jak psy i grafficiarze :)
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2011, 19:00:40 pm wysłana przez Lupi »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #513 dnia: Marca 28, 2011, 19:06:20 pm »
Odczuwam pewną subtelną różnicę wydźwięku plamy farby a smugi rozmazanego gówna. Może jestem jakiś poj**any...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #514 dnia: Marca 28, 2011, 19:10:47 pm »
Za tagowanie przystanków i zamalowywanie pociągów powinni upierdalać łapy. Równie dobrze mogę nasrać na przystanku i wymazać go gównem poza rozkładem i ławeczką, pełni swoją funkcję, czego się czepiać? Też oznaczę swój teren, jak psy i grafficiarze :)
ale graffiti nie je*ie gównem :P
jak by zaczęło to owszem też byłbym przeciwny.
Kiedyś oglądałem fajny program o grafficiażach w USA (nie pamiętam z jakiego konkretnie miasta): powiedzieli tam fajną rzecz--dlaczego firmy mogą legalnie wrzucać reklamy na bloki, czasami zasłaniając widok, a człowiek który płaci podatki nie może mieć wpływu na wyglądające otoczenie bo to jest nielegalne? To mi dało do myślenia.
Dlaczego ludzie akceptują powieszenie reklamy na szybie przystanku, a nie akceptują taga gdzieś na dolnej części wiaty?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #515 dnia: Marca 28, 2011, 19:25:25 pm »
Tłumaczenie równie kretyńskie, co zasłanianie się rynkiem wtórnym przez piratów. Firmy, oprócz podatków, płacą za wykorzystanie przestrzeni reklamowej i ktoś dzięki temu zarabia, a przez idiotów z mazakami tylko traci. Płacenie podatków nie uprawnia do niszczenia cudzego mienia. Wpis do Lupiego - upierdalać ręce.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #516 dnia: Marca 28, 2011, 19:28:09 pm »
Grafitti je**e farbą.

Ludzie akceptuja reklamy, bo się im za nie płaci... Kowalski na działce postawi sobie tablice i firma wynajmująca powierzchnie tej tabicy mu za nią płaci 20zł to Kowalski się cieszy. A czy ludziom to przeszkadza, to ma to w dupie - jego działka, jego tablica, może se robić co chce.

A graficiarze, malują te swoje "gówna" które nie śmierdzą, na CUDZYCH własnościach! Przystanki nie są ich, budynki nie są ich, mury nie są ich - więc nasuwa się jedno słowo - wypeirda***. Na autobusach mogą być reklamy - są zarządu MPK, zarząd zgadza się na reklame, gdyż dostaje za to pieniadzę. Taki Kowalski jak dostanie "taga" na ścianie domu, to raczej się wkurwi, niż podziękuje, bo graficiarz mu nic nie da, prócz obowiazkowej wizyty u lakiernika.

Tłumaczenie równie kretyńskie, co zasłanianie się rynkiem wtórnym przez piratów. Firmy, oprócz podatków, płacą za wykorzystanie przestrzeni reklamowej i ktoś dzięki temu zarabia, a przez idiotów z mazakami tylko traci. Płacenie podatków nie uprawnia do niszczenia cudzego mienia. Wpis do Lupiego - upierdalać ręce.

No i racja. Odpowiedź, się pojawiłą w trakcie pisania mojego, to wcześniej jej nie widziałem, a mniej wiecej ten sam sens.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #517 dnia: Marca 28, 2011, 19:43:37 pm »
Akurat z godzeniem się na reklamy to bym nie pierdolił bo co chwile są robione petycje o ograniczenia dotyczące ilości reklam czy inne akcje skierowane przeciwko reklamom. Duża część społeczeństwa się na legalne reklamy w takiej ilości nie godzi (np ja).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #518 dnia: Marca 28, 2011, 19:43:51 pm »
Szczerze to nie chce mi się już pisać, bo o graffiti to wiem najmniej. Mało się nim interesuje, ale to z racji tego że sam nie potrafię malować. Ja widzę tylko efekty pracy zajawkowiczów, ale sądzę że graffiti tak jak każda część HH nie jest nastawiona na wandalizm, czy denerwowanie innych ludzi. Ja od siebie już kończę ten temat, zwłaszcza że jak widzę już po internetach to Adidas dał sobie spokój i zostawia mur.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #519 dnia: Marca 28, 2011, 20:15:22 pm »
Akurat z godzeniem się na reklamy to bym nie pierdolił bo co chwile są robione petycje o ograniczenia dotyczące ilości reklam czy inne akcje skierowane przeciwko reklamom. Duża część społeczeństwa się na legalne reklamy w takiej ilości nie godzi (np ja).

Ja się nie godzę na zwolnienie kościoła z podatków i co?