Autor Wątek: Co was ostatnio zażenowało?  (Przeczytany 673979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1080 dnia: Sierpnia 22, 2011, 18:52:03 pm »
Może Platformuła zainspiruje kogoś do stworzenia „pełnometrażowej” gry komputerowej? Myślę, że tematyka jest dosyć wdzięczna.

Ale kogo? Tylko Partia może robić takie gry. Jak ktoś inny robi, to Partia nasyła ABW o 6 rano i zaraz zamykają głupie gierki. (patrz: historia antykomor.pl)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1081 dnia: Sierpnia 22, 2011, 23:38:08 pm »
@Kert, poważnie zwracasz uwagę pracownikowi sklepu na coś takiego? Pierwsze słyszę, że w ogóle tak się robi. Pewnie jakbym stał za Tobą w kolejce to bym sobie pomyślał, że tym nowobogackim to już całkiem odjebało. ;)
Myśl co chcesz, ale:
Nie ma nic bardziej wkurwiającego niż posklejane plasterki sera, naprawdę.

Choć Kresq mógł napisać to z nutką ironii, tak nawet największe leniuchy z Półwyspu Apenińskiego potrafią bawić się w tasowanie sera z kawałkami papieru śniadaniowego. Byłem zdziwiony, gdy pierwszy raz zobaczyłem taką akcję (w końcu w rodzimych sklepach tego nie uświadczyłem - podróże kształcą), ale po częstych walkach w domu z rozdzieleniem krojonego sera uznałem, że to żaden luksus, a winno być standardem. Wolę już kupować w kostkach i samemu kroić.

Tyle w kwestii nabiału i nowobogackich przemyśleń na ten temat.

Aureliusz41

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-08-2011
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1082 dnia: Sierpnia 23, 2011, 21:57:19 pm »
Miałem na myśli przedsięwzięcie na szeroką skalę, nie kolejną gierkę typu Platformuła. Produkcję z rozbudowaną fabułą, spiskową teorią dziejów w tle, połączoną z masą efektów specjalnych i wyścigów ulicznych.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1083 dnia: Września 03, 2011, 13:50:26 pm »
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/KONKURS-A-uwaga-Ziemia-Chelmin,2,ID435054065,n
Cytuj
Na wzór historyjek o niektórych postaciach - np. o p.Karolu "Chucku" Norrisie - stworzyć serię "Historyjek o Korwinie"
Kilka przykładów:

Korwin nie podrywa lasek; Korwin  neutralizuje kłamliwą propagandę, jakoby nie lubił kobiet.
Korwin nie słodzi kawy; Korwin zakawia cukier odrobiną cieczy.
Korwin nie chce zostać królem; ma tylko właściwe inicjały.
Korwin nie nazywa się Korwin; w dodatku liczbę "k" w nazwisku zredukował z trzech do dwóch.

 :|

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1084 dnia: Września 03, 2011, 13:58:04 pm »
Nie czytam tutaj tematy POLITYKA, ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś miły raczył mi powiedzieć, czy na forum znajdują się jacyś zwolennicy postaci Korwina Mikke?

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1085 dnia: Września 03, 2011, 13:58:25 pm »
ZNOWU BEDZIE BECZKA NA STO DWA PRZEZ TE TEKSCIKI

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1086 dnia: Września 03, 2011, 14:05:05 pm »
Nie czytam tutaj tematy POLITYKA, ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś miły raczył mi powiedzieć, czy na forum znajdują się jacyś zwolennicy postaci Korwina Mikke?

Tak, znajdują się.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1087 dnia: Września 03, 2011, 14:07:47 pm »
I 8======D im w (  o  )*.


* to może być zarówno anus jak i oko.

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1088 dnia: Września 03, 2011, 14:10:12 pm »
I 8======D im w (  o  )*.


* to może być zarówno anus jak i oko.
Ja tak się boję napisać, bo nie wiem o kim mowa :(

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1089 dnia: Września 03, 2011, 14:12:09 pm »
Winda, monio, ci** (chyba), i kilku pionków

EDIT: Cholera, teraz wygląda to tak jakby monio i cipek nie byli pionami. :-?\

EDIT2: Jeszcze był _Music ['], ale on sobie zawsze zastrzegał, że np. płody by kroił.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2011, 14:16:58 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1090 dnia: Września 03, 2011, 14:18:21 pm »
^
Cytuj
Co was ostatnio zażenowało?
   

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1091 dnia: Września 03, 2011, 14:19:11 pm »
Nie popłacz się.

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1092 dnia: Września 03, 2011, 14:19:34 pm »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1093 dnia: Września 03, 2011, 14:21:32 pm »

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1094 dnia: Września 03, 2011, 14:24:31 pm »
Wiem, wiem. Masz rację. Za stary jestem, żeby się przejmować bucami w Interwebzach.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1095 dnia: Września 03, 2011, 14:44:41 pm »
Cytuj
Tusk - daje boagatym , zabiera biednym . Korwin - nikomu nie daje i nikomu nie zabiera .

 Korwin wygląda jak 50 latek , bo znalazł metodą na długowieczność : mówienie prawdy , czego 85 % ludzi jeszcze nie wie .

 Pewnego razu na zawodach matematycznych należało podać maksymalną wartość wyrażenia :
 x + x + x + x + x dla x od 0 do 1 włącznie . Startowali Korwin i Socjaliści . Korwin dodało bo siebie i wstawił największą wartość . Socjaliści dzielili na coraz mniejsze części i szukali x jaki trzeba wstawić .

 Jest jedna rzecz : muszka , i nie zmienia się nic .

 Korwin zapoczątkował nowy nurt w polityce . Zaczął mówić prawdę .

 Korwin woli rozmawiać z małpą , niż z socjalistą , bo małpa ma czym przekonać , siłą , socjalista niczym .

 Są trzy rodzaje ludzi : prawicowcy , lewicowcy , Korwin .

 Korwin karcił swoje dzieci , i teraz są dobrymi ludźmi , socjaliści je głaszczą , a na starość są karcone przez dzieci .

 Kolumb podbił Amerykę , Korwin internet .

 Zbadano , że Korwin wymawia na sekundę więcej mądrych słów , niż socjaliści przez całe życie .

 Dlaczego Korwin jest taki bardzo mądry ? To proste : słucha bardzo mądrych wykładów Korwina .

 To , co nie udaje się socjalistom , obliczyć 2 x 2 , udało się Korwinowi .

 Babcia z Mamy Cię została zahipnotyzowana mądrością Korwina .

 Co odróżna Korwina od innych prawicowców ? Bycie Korwinem .

 Korwin ma pomysł na normalne państwo : wprowadzić normalność .

 Po przyjściu na debatę Korwin Tusk , gdy Tusk siedział , a Korwin wszedł , poziom średniej inteligencji uczestników wzrósł do 50 % wydajności .

 Korwin potrafi przewidzień ruchy w partii szachowej od pierwszego do ostatniego .

 Korwin , widząc swoj karty , wie , jakie ma każdy inny .

 Korwin umie grać w brydża sam .

 Ulubione zwierząkto Korwina to myszka Mikke , a najbardziej nie lubi Kaczora , Donalda też .

 Korwin wyżywa się na klawiaturach .

 Korwin wyrywa laski na muszkę .

 Jedyna rzecz widoczna z kosmosu gołym okiem to muszka Korwina .

 Dlaczego Korwin nie ma włosów na głowie ? Sam mówi , że dlatego , że ich tam nie , i ma nadzieję , że 15 % procent jest w to w stanie pojąć , nie więcej .

 Oszczędność Korwina doprowadził do zbudowania przez Niego domu z zapałki .

 Od mniej więcej 10 lat Korwin stoi lekko przed 70 .

 Dlaczego Korwin nie używa budzika ? Bo we śnie liczy czas .

 Korwin jest tak opanowany , że potrafi wybrać , gdzie chce mieć włosy , dlatego ma mało na głowie , a wąsiki bujne .

 Statystyczna kobieta wypowiada 13 słów na minutę , statystyczny mężczyzna wypowiada 12 słow na minutę , a statystyczny Korwin wypowiada 77 słów na minutę .

 Korwin ma rzadką zdolność do verlokacji : mówienia do dwóch osób równocześnie różne rzeczy .

 Twierdzenia JKM z 1996 roku : Jeśli mówiącym jest Janusz Korwin Mikke , to mówiona jest prawda .

 Lemat Korwin Mikkego : Każdy socjalista jest złodziejem lub idiotą .

 Korwin dowiódł , że twierdzenie Pitagorasa jest nieprawdziwe w systemie socjalnym , gdyż nie zachodzi 2 + 2 = 4 .

 Gdy Korwin będzie rządził , zmieni się teoria ewolucji , bo dojdzie jedno ogniwo .


lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1096 dnia: Września 03, 2011, 15:30:37 pm »
Gortat i jego eksponowanie patriotyzmu w gównianym show Dwójki "Kocham Cię, Polsko" zamiast na boisku z resztą reprezentacji.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1097 dnia: Września 03, 2011, 17:30:51 pm »
A teraz mała ciekawostka, nie od niego zależało czy będzie grać, tylko od tego czy nasza federacja zapłaci grube miliony za jego ubezpieczenie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1098 dnia: Września 03, 2011, 17:35:21 pm »
Nikt mu nie kazał grać w NBA. :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1099 dnia: Września 03, 2011, 17:53:03 pm »
Polak robi karierę w NBA, urabia się do konsystencji dobrego gracza, mogącego rozruszać polską lokomotywę i nie może się kur** pokazać w reprezentacji, bo nie stać Polaków na gwarancje za złamaną nogę/rękę, jak będzie grał u nas. Co za kuriozum.

A co do ubezpieczenia, to jak taki patriota, niech poświadczy własnym majątkiem zadośćuczynienie dla menedżerów NBA za ew. kontuzje w meczach reprezentacji :troll:

A tak w ogóle, to kwoty, jakie zarabiają sportowcy w takich federacjach i sumy przepływające z klubu do klubu uważam za gęste nieporozumienie.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2011, 17:58:17 pm wysłana przez Kert »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1100 dnia: Września 03, 2011, 18:14:10 pm »
Winda

Już raczej nie, więc możesz mnie wykreślić.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1101 dnia: Września 03, 2011, 18:20:44 pm »
+

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1102 dnia: Września 03, 2011, 18:22:19 pm »
Ktoś tu chyba nie ogarnął tematu tego ubezpieczenia. Przede wszystkim jest to wymysł Gortata i jego agenta. Panowie zażyczyli sobie gwarancji wypłaty odszkodowania w wysokości 100% kontraktu na wypadek zerwania przez klub umowy w razie kontuzji. Polisa taka miała kosztować 2 miliony euro - tylko dwóch graczy z NBA ma tak kosztowne ubezpieczenie, a obaj zarabiają dwa i ponad dwa razy tyle co Gortat. Gortat mógł być ubezpieczony w jakiejś firmie w Londynie, w której ubezpiecza się kilku innych zawodników, na takich samych warunkach jak Dirk Nowitzki, ale panom było mało, więc ch** w dupę Gortatowi. Płacić osiem milionów za jednego zawodnika na jeden turniej byłoby czystą głupotą.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1103 dnia: Września 03, 2011, 18:44:14 pm »
Ktoś tu chyba nie ogarnął tematu tego ubezpieczenia. Przede wszystkim jest to wymysł Gortata i jego agenta. Panowie zażyczyli sobie gwarancji wypłaty odszkodowania w wysokości 100% kontraktu na wypadek zerwania przez klub umowy w razie kontuzji. Polisa taka miała kosztować 2 miliony euro - tylko dwóch graczy z NBA ma tak kosztowne ubezpieczenie, a obaj zarabiają dwa i ponad dwa razy tyle co Gortat. Gortat mógł być ubezpieczony w jakiejś firmie w Londynie, w której ubezpiecza się kilku innych zawodników, na takich samych warunkach jak Dirk Nowitzki, ale panom było mało, więc ch** w dupę Gortatowi. Płacić osiem milionów za jednego zawodnika na jeden turniej byłoby czystą głupotą.

+
Jako jedyna osoba wiesz o co w sprawie chodzi, reszta pierdoli nie mając pojęcia kto/gdzie/jak/kiedy.

Pal licho nawet to, że zażądał takiego ubezpieczenia(choć to głupota, bo tylko kontuzja kończąca karierę była ryzykiem, każda inna, kończaca kontrakt dawałaby mu szansę podpisania nowego keidy już wyrobił sobie na dobre markę i po raz pierwszy zagrał sezon w pełnym wymiarze czasowym; kazdy kto interesuje się nba wie, że dobrze poruszający się center, ostoja drużyny w obronie i nie-kołek w ataku to skarb i po tym sezonie ktos dałby mu 10mln(zwłaszcza, że np. Tyson Chandler prawdopodobnie nie podpisze z Dallas i Cuban będzie chciał zachować mocny skład - Gortat to już od dawna jego cel i w wypadku zerwania obecnej umowy na 100% by go podpisał za większą kasę niż Gorti ma obecnie), najgorsze jest to, że zwołał sobie konferencje prasową, na której wyśmiał największą gwiazde ligi i sam popisał się gołosłownością:


Na koniec jak już wiadomo było, że nioe zagra, że zrobił z gęby cholewę, dopierdolił jeszcze mocniej mówiąc, że bez niego Polacy poznają swoje miejsce w szeregu:
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/2011/08/25/szymon-szewczyk-moze-gortat-tez-poznalby-swoje-miejsce-w-sze/

Jak jest kazdy widzi. Murzyn z polskim paszportem nie miał problemów z dotarciem na turniej, jest dobrym liderem, najlepszym zawodnikim drugiej drużyny bardzo mocnej ligi rosyjskiej. Gortat mógł grać(bo skoro Gasol i Nowitzki mogli to on tym bardziej), ale nie gra, szkoda. Nic nie ugramy tym składem, ale z Hiszpanią ładnie walczyli, planowo ograli Portugalię. Teraz trzeba przejebać z honorem z Turcją i wygrac z UK.

A tak w ogóle to nie po raz peirwszy Gortat pierdoli za dużo, w nba miał już kilka razy z tego powodu przejebane, w Polsce raz po raz zalicza jakąś gafę. Nigdy nie osiągnie tego co np. Gasol z Nowitzkim a różnica w klasie pozasportowej równiez jest nieprzekraczalna dla naszego rodaka. Ale jemu zostanie wybaczone, jak wszystko.

Nawet ja mu wybaczę jak coś ugramy na następnym eurobaskecie  :roll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1104 dnia: Września 03, 2011, 18:59:11 pm »
szkoda
Skoro jest takim chujem i bucem, to żadna szkoda.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1105 dnia: Września 03, 2011, 19:25:28 pm »
szkoda
Skoro jest takim chujem i bucem, to żadna szkoda.

Ciekawe czy Ty na jego miejscu chciałbyś poświęcić swoją karierę grając w turnieju, gdzie w grupie mamy Hiszpanię i Litwę -> zero szans na ugranie czegokolwiek.

Gortat jest bucem (wg opinii kumpla współpracującego z PZKosz), ale ta decyzja jakoś nie kłuje mnie w serce.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1106 dnia: Września 03, 2011, 19:28:00 pm »
szkoda
Skoro jest takim chujem i bucem, to żadna szkoda.


ch** i buc może być dobrym koszykarzem i wtedy szkoda gdy nie gra w kadrze. Zresztą ww. epitety bardziej pasują do Lampego, który miga się od gry w kadrze od bardzo dawna. Gortat jest po prostu gościem, który w bardzo krótkim czasie dzięki swej pracy osiągnął jak na nasze warunki baaaardzo wiele i trochę mu odbiła sodówka. A, że do tego lubi sobie popierdolić z mediach to juz inna sprawa.

Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 03, 2011, 19:32:58 pm[/time]
Cytuj
Ciekawe czy Ty na jego miejscu chciałbyś poświęcić swoją karierę grając w turnieju, gdzie w grupie mamy Hiszpanię i Litwę -> zero szans na ugranie czegokolwiek.

Z takim podejściem nie warto grać w ogóle w reprezentacji bo w końcu i tak nas ktoś puknie. Nie mozna przez całe życie liczyć na dobre losowania, gra się z tym kogo ma się w grupie i walczy się o jak najlepszy rezultat.

Cytuj
Gortat jest bucem (wg opinii kumpla współpracującego z PZKosz), ale ta decyzja jakoś nie kłuje mnie w serce.

Nie znam nikogo w Polsce kto znałby dobrze MG, ale z opinii zawodników za oceanem wnioskuję, że jest sympatycznym gościem.



Swoją drogą na tych ME gra syn mojego nauczyciela w-f'u, z którym nieraz grało się w basket  8)
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2011, 19:33:16 pm wysłana przez Ciapkas »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1107 dnia: Września 03, 2011, 20:32:08 pm »
Kumpel gadał z nim, Lampem itp znanymi ludźmi i tę dwójkę opisuje dość barwnie :) Wspólne popijawy w Polsce i lans tej dwójki to dość znana sprawa.

A, i to nie Gortat wybiera kwotę ubezpieczenia.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2011, 20:40:02 pm wysłana przez blach0r »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1108 dnia: Września 03, 2011, 23:16:02 pm »
Dzięki za naświetlenie tej sprawy. Wcześniej myślałem, że to zespoły nba zabezpieczają się w imię "utraconych korzyści", żądając zabezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych kontuzji ich graczy w meczach reprezentacji. A woda sodowa strzela każdemu do głowy, w mniejszym lub większym stopniu, a Gortat albo nie umie, albo nie chce się z tym kryć.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1109 dnia: Września 04, 2011, 14:34:16 pm »
W sumie to raczej żenia light, ale po ogólnym strollowaniu bloga Kasi Tusk przez dwóch pracowników Ikei z mojej dzielni ("Make life harder" na fb, polecam po zapoznaniu się z oryginałem), sam postanowiłem obczaić ten jej sweet blogasek. makelifeeasier.pl. Córka premiera. Trendsetterka. Żenua.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1110 dnia: Września 04, 2011, 14:47:11 pm »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,10227388,Slavery__The_Game___gra_o_handlarzach_niewolnikow_.html

Łezki autora newsa, jakby gier wideo nie widział. Olaboga, niewolnicy!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1111 dnia: Września 04, 2011, 16:06:08 pm »
Cytuj
Cytuj
"Kiedy Zosia zajęła się przeglądaniem książek kucharskich, ja zabrałam się za to co lubię najbardziej, czyli czytaniem tylnych okładek książek, gdzie znajduję się krótki opis fabuły i błyskotliwa recenzja."
  :lol:
Dobre. Plus 2 błędy we wpisie.

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1112 dnia: Września 04, 2011, 16:09:20 pm »
Ja bym Kasie Tusk. Fajna jest.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1113 dnia: Września 04, 2011, 16:13:16 pm »
Ja bym Kasie Tusk. Fajna jest.
Też. Muszę przyznać, że ma coś w sobie. Nie jest to, jak to się mówi - kutas w oczach, ale jednak coś, co przyciąga.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1114 dnia: Września 04, 2011, 16:15:57 pm »
Ja bym Kasie Tusk. Fajna jest.
Też. Muszę przyznać, że ma coś w sobie. Nie jest to, jak to się mówi - kutas w oczach, ale jednak coś, co przyciąga.
? :lol:

Wiadomość scalona: Września 04, 2011, 16:16:41 pm
A, no... I też bym!

Ogur

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1115 dnia: Września 04, 2011, 16:17:27 pm »
Ja bym Kasie Tusk. Fajna jest.
Też. Muszę przyznać, że ma coś w sobie. Nie jest to, jak to się mówi - kutas w oczach, ale jednak coś, co przyciąga.
? :lol:

x2

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1116 dnia: Września 04, 2011, 16:18:40 pm »
No taki wyraz twarzy - myślę o fallusie i z chęcią bym się posmykała.

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1117 dnia: Września 04, 2011, 16:24:13 pm »
Ja byłem bliżej skojarzeń, że chodzi o wzwód o takim natężeniu, że poziom fiutowego czubka zbliża nam się do oczu.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1118 dnia: Września 04, 2011, 16:27:38 pm »
W sumie jest niemcem to można je**ć

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #1119 dnia: Września 04, 2011, 16:31:24 pm »
Ja bym Kasie Tusk. Fajna jest.
Wpis. Może merytorycznie żenia, ale zdjęcia na blogu ładne.

Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 04, 2011, 16:34:45 pm[/time]
Cytuj
"Kiedy Zosia zajęła się przeglądaniem książek kucharskich, ja zabrałam się za to co lubię najbardziej, czyli czytaniem tylnych okładek książek, gdzie znajduję się krótki opis fabuły i błyskotliwa recenzja."
 :lol:
A tak w sumie, to co w tym żenującego?
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2011, 16:35:24 pm wysłana przez Kert »