Autor Wątek: Nintendo 64 vs Sega Dreamcast  (Przeczytany 56485 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 13, 2005, 18:11:05 pm »
Wudi robi dobra mine do zlej gry :P wczesniej zapowiadal jak to PSP juz po premierze zmiecie DS... PSP, poki co, rozczarowywuje ( sprzedaza ).
##
geez, co ja tu pisze :/ co za oftopa zrobili wstretnego. Fe !

Player01

  • Gość
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 13, 2005, 19:41:22 pm »
Cassiu, twoja matematyka i informacje sa do bani, to oficjalne.
PS2 sprzedalo sie w ilosci 3mln w stanach zjednoczonych przed premiera XBox'a i GCN, a po ich premierze zeszlo jeszcze 30 mln - cos iskrzy?
Blancio- PSP sprzedaje sie lepiej od DS'a, to potwierdzone. Nie myl sprzedaje sie z sprzedalo sie, niby podobne, a jednak jest roznica.
Offtop sie paskudny zrobil. DC zmiata N64, szkoda tylko ze tak szybko umarlo. No, nic szybko przylo, szybko poszlo, kogo obchodzi poprzednia generacja  :roll: .


PS: pytanie retoryczne.

Tarniak

  • Gość
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 13, 2005, 19:45:04 pm »
Cytat: "Player01"
kogo obchodzi poprzednia generacja  :roll: .

Mnie?

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 13, 2005, 19:59:28 pm »
Ja tam nie bede sie wdawal w jakies utarczki miedzy Wami, a wypowiem sie na temat. N64 jest dla mnie lepsza konsola. Oczywiscie, widac na pierwszy rzut oka, ze jest slabsze technicznie od Makarona. Ale grafika to nie wszystko, jak mowi ten czesto powtarzany slogan. Na DC gralem sporadycznie u qmpla. Nie mialem takiego kontaktu jak z Ninny64, ktor emam w domku do dzisiaj. Na maszynke od Big N wyszlo po prostu(IMO) wiecej dobrych, wspanialych, miodnych tytulow, w ktore mialem chec zagrac. Wspomne o: Zeldzie:OoT, Zeldzie:M'sM, Mario64, Banjo- Tooie, Banjo-Kazooie, DK64, Perfect Dark, Goldeneye, Wave Race64, Mario Kart, Starfox, czy Diddy Kong Racing. Te wszytskie produkcje, jak i wiele innych niosa ze soba nieslychane poklady grywalnosci, miodu. Zeby nie bylo, ze to goloslowne, posiadam wszytskie z wymienionych wyzej gier, a nawet jeszcze wiecej(mowiac nieskromnie :wink: ), a wiekszosc z nich jest cudowna. A na DC, tylu szpil, w ktore chcialbym sie zaglebic nie ma. Shenmue 1 i 2, Sonici moze, Ferrari, Jet Set Radio... i moze cos jeszcze, ale jest tego zdecydowanie mniej...  :wink:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 13, 2005, 20:14:35 pm »
stawiam na DC'ka - tylko na nim można sobie dziś dzień spokojnie pykać bez odruchów wymiotnych ... ;)

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 13, 2005, 20:35:27 pm »
Oczywiscie ze DC. Po pierwsze swietne bijatyki: Soul Calibur, Dead or Alive 2, Marvel vs Capcom 2 i kilka Street Fighterow. Po drugie najlepsze arcadowe strzelaniny np. Ikaruga i Zero Gunner 2. No i po trzecie Shenmue  :)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 15, 2005, 12:14:24 pm »
technologicznie jeszcze raz powtarzam DC to inna generacja (blisko PS2 - i nie ma co sie obrażać) ale jesli chodzi o gry to N64 dla mnie zdecydowanie lepsza (od razu zaznaczam ze nie gram w gry samochodowe i nienawidze bijatyk)

DC miałem dla: RECV, SOFortune, Half-Life, SHADOWMAN(kultowa dla mnie gra :shock: ), shenmue (!!),
headhunter, sonic, soul reaver2, phantasy star(!!!!), Record of Lodoss War (!!!)m rainbow six,  i jeszcze paru

N64 miałem dla wiekszej ilości i BARDZIEJ kultowych gier (ogolnie znane killery) i dla mnie wygrywa N64 zdecydowanie (na mój gust)

ale nie zmnienia to faktu ze DC technologicznie zjada N64 na śniadanie.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 18, 2005, 22:05:26 pm »
N64 jest duzo lepszy od DC. Ma wiecej fajnych gier (np. ukochana Zelda).


Poprawka :D.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 19, 2005, 14:06:56 pm »
Cytat: "nochance"
N64 jest duzo lepszy od DS. Ma wiecej fajnych gier (np. ukochana Zelda).


chyba od DC.... :D

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Nintendo 64 vs Sega Dreamcast
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 13, 2007, 16:41:38 pm »
Fajniejsze jest N64, lepsze gry a przede wszystkim najlepszy Bond Ever czyli Goldeneye.Chyba że wolisz gry brutalne takie jak Quake 3 Arena lub Headhunter to tym wypadku DC.Twój wybór. 8)
NO BRAIN - NO GAIN