Autor Wątek: przejsciowka  (Przeczytany 4982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
przejsciowka
« dnia: Sierpnia 11, 2005, 23:25:36 pm »
Witam mam małe pytanko czy jak kupie dwie przejsciowki zeby moc grac padami na ps2 na Xie to oba pady beda sprawne i bede mialy wibracje i wszystkie funkcje jakie oferuje dual bo zastanawiam sie nad kupnem przejsciowek bo juz nie moge grac na padach od Xsa w pesa4 i chodzi mi glownie o ta gre czy moze ktos tak juz gra po przejsciowce i dziala wszystko tip top??

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
przejsciowka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 11, 2005, 23:32:33 pm »
tak

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
przejsciowka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 12, 2005, 01:11:10 am »
Cytat: "dcf"
tak


dzieki za odp krotko aczkolwiek na temat :wink:

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
przejsciowka
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 12, 2005, 11:00:57 am »
A ja słyszałem, że wynikają z tego jakieś komplikacje. Głównie chodzi o to, że przysciski L2, R2 i L1, R1 zamieniają się jakoś funkcjami i nie idzie tego skonfigurować. Sprawdź to jeszcze dokładnie.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
przejsciowka
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 12, 2005, 11:29:39 am »
cholercia fatalnie by bylo jakby te klawiszy dzialaly nie tak jak trzeba bo mi glownie chodzi o pes4 a tam one to podstawa no nic kupie jedna przejsciowke pozycze pada od kumpla i bede probowal  :x a moze akurat bedzie wsio tip top

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
przejsciowka
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 12, 2005, 11:46:40 am »
Cytat: "Casper"
A ja słyszałem, że wynikają z tego jakieś komplikacje. Głównie chodzi o to, że przysciski L2, R2 i L1, R1 zamieniają się jakoś funkcjami i nie idzie tego skonfigurować. Sprawdź to jeszcze dokładnie.



z tego co wiem to w DS podpietym pod xboxa jest tak:
L2 to Lewy Trigger
R2 to prawy Trigger
L1 to white
R1 to black

wiec chyba lepiej ustawic sie nie da.

tyle. (tak mi znajomy mowił)

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
przejsciowka
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 12, 2005, 11:49:27 am »
Cytat: "siudym"
Cytat: "Casper"
A ja słyszałem, że wynikają z tego jakieś komplikacje. Głównie chodzi o to, że przysciski L2, R2 i L1, R1 zamieniają się jakoś funkcjami i nie idzie tego skonfigurować. Sprawdź to jeszcze dokładnie.



z tego co wiem to w DS podpietym pod xboxa jest tak:
L2 to Lewy Trigger
R2 to prawy Trigger
L1 to white
R1 to black

No coś w ten deseń ;).

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
przejsciowka
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 12, 2005, 11:51:21 am »
czyli chyba lepszego ustawienia sie nie uzyska, wiec nie dziwie sie ze nie ma mozliwosci zmiany

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
przejsciowka
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:05:19 pm »
Cytat: "siudym"
czyli chyba lepszego ustawienia sie nie uzyska, wiec nie dziwie sie ze nie ma mozliwosci zmiany

Uzyska się lepsze, bo lepszym nazywamy dokładnie takie jakie jest w oryginale na PS2. Mianowicie chodzi o to, że black i (and? :) ) white, to R2 i L2, a triggery to L1 i R1. Tak powinno to wyglądać, by przesiadka była bezbolesna, jeśli bowiem grałeś wcześniej na PS2, teraz trudniej będzie Ci się przestawić.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
przejsciowka
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:29:40 pm »
no ale to bedzie dobre do grania w ISS, ale juz do grania w inne gry xboxowe bedzie mniej wygodne i dezorientacyjne (bo triggery są nizej w padzie xboxa a na DS byłyby u góry)

wiec ja wole jak sa jako R2 i L2 :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
przejsciowka
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:31:42 pm »
Ok, ja uzywam przejsciowki w Xboxie i powiem to czego jestem pewny na 100%.
Casper ma duzo racji, black=R2, white=L2.
W ustawieniach wystarczy tylko zmienic jedno ustawienie przycisków, z black na R i prawie wszystko bedzie identycznie jak na ps2 (bo innych zmian nie da sie juz wprowadzic). Jedynie zawodnika bedziesz zmieniał przyciskiem L2, a nie L1.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Misterbuu

  • Gość
przejsciowka
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 12, 2005, 20:28:03 pm »
nierozumiem...przecierz pady z xbox'a całkiem wygodne są..racja że ludzie z małymi dłońmi mogą mieć problemy,ale mimo wszystko pad dobże leży w dłoni.....Mam nadzieje że to nie tylko moje zdanie:)

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
przejsciowka
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 12, 2005, 21:45:47 pm »
Cytat: "Misterbuu"
nierozumiem...przecierz pady z xbox'a całkiem wygodne są..racja że ludzie z małymi dłońmi mogą mieć problemy,ale mimo wszystko pad dobże leży w dłoni.....Mam nadzieje że to nie tylko moje zdanie:)

Ale w PESa tym padem się nie da grać, niestety.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
przejsciowka
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 12, 2005, 21:53:48 pm »
Cytat: "Casper"
Cytat: "Misterbuu"
nierozumiem...przecierz pady z xbox'a całkiem wygodne są..racja że ludzie z małymi dłońmi mogą mieć problemy,ale mimo wszystko pad dobże leży w dłoni.....Mam nadzieje że to nie tylko moje zdanie:)

Ale w PESa tym padem się nie da grać, niestety.

Mi sie nawet niezle gra na eSce w pesa, jedynie obrona to juz odpada.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
przejsciowka
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:08:03 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "Casper"
Cytat: "Misterbuu"
nierozumiem...przecierz pady z xbox'a całkiem wygodne są..racja że ludzie z małymi dłońmi mogą mieć problemy,ale mimo wszystko pad dobże leży w dłoni.....Mam nadzieje że to nie tylko moje zdanie:)

Ale w PESa tym padem się nie da grać, niestety.

Mi sie nawet niezle gra na eSce w pesa, jedynie obrona to juz odpada.

Ja też mam eSke. Nie powiem, pograć można, ale kto miał wcześniej styczność z Dual Shock'iem w zestawieniu z PESem, dla tego przesiadka może być bolesna, oj może...

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
przejsciowka
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:18:34 pm »
pad od Xsa nie tyle jest zly do grania w pesa bo chodzi mi glownie o ta gre co malo intuicyjny i robienie zwodow za pomoca czarnego przycisku nijak sie ma do robienia zwodow na dualu za pomoca L1 i L2 a dla mnie w tej grze to podstawa zwody a jak mowie sam pad jest dobry ale akurta nie w ta gre

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
przejsciowka
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 12, 2005, 22:39:14 pm »
Prawym kciukiem trzeba operowac 5-cioma przyciskami :/ fatalne rozstawienie na pesa.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
przejsciowka
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 12, 2005, 23:17:55 pm »
to jest wlasnie to ten ostatni przycisk tak wazny od zwodow czarny i tak dziwnie umiejscowiony na padzie nijak tym przyciskiem robic zwody w porownaniu do L1 i L2 z duala no ale wiadomo bylo ze ludzie grajac po pare lat na dualu nie przestawia sie na ten lipny magiczny :D guziczek hehe

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
przejsciowka
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 13, 2005, 16:17:33 pm »
M$ chyba zrozumiało, ze przyciski BLACK & WHITE ( 8) ) są w idiotycznym miejscu i pad w x360 bedzie je miał w chyba najlepszym mozliwym miejscu 8)  - nad triggerami. To sie chwali :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
przejsciowka
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 13, 2005, 17:18:44 pm »
Przyciski Start i Back tez są jakos dziwnie rozlozone, kiedy szybko potrzebuje uzyc apteczki w ninji gaiden to musze looknac na pada przez co trace jakie 0,5 s w których przeciwnik moze mnie zabic :D wczesniej gralem na padzie big bena i miał on te 2 przyciski na srodku pada i szybciej sie je naciskało.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

KLP

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2004
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
przejsciowka
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 14, 2005, 03:28:32 am »
Ja przejsciowki uzywam tylko wtedy, jezeli gram w PESa lub bijatyki, do reszty gier w zupelnosci starcza mi S'ka. W przeroznych fps'ach pad ten jest po prostu bezkonkurencyjny.
ph34r t3h cute ones...

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
przejsciowka
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 19, 2005, 21:21:46 pm »
Cytat: "paprot"
pad od Xsa nie tyle jest zly do grania w pesa bo chodzi mi glownie o ta gre co malo intuicyjny i robienie zwodow za pomoca czarnego przycisku nijak sie ma do robienia zwodow na dualu za pomoca L1 i L2 a dla mnie w tej grze to podstawa zwody a jak mowie sam pad jest dobry ale akurta nie w ta gre


Zwody w PES'ie pod L1 i L2? Stary ale sobie utrudniasz :lol: . Przejściówki używałem do wszystkich gier bo po prostu Dual Shock 2 jest najwygodniejszym padem pod słońcem. Powoli jednak zaczynam się przekonywać do S'ki, jednak tylko grając w Halo 1&2.
Konfiguracja w PES 4 jest do kitu jednak da się przyzwyczaić pod warunkiem, że ustawi się przłączanie zawodników pod L2. Reszta jest taka sama jak na PS2.

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
przejsciowka
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 17, 2006, 19:17:35 pm »
Cytat: "Casper"
Cytat: "Misterbuu"
nierozumiem...przecierz pady z xbox'a całkiem wygodne są..racja że ludzie z małymi dłońmi mogą mieć problemy,ale mimo wszystko pad dobże leży w dłoni.....Mam nadzieje że to nie tylko moje zdanie:)

Ale w PESa tym padem się nie da grać, niestety.

Racja pad od xa wogóle się nie nadaje

simian raticus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2006
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 1
  • Råtten tomat and potet
przejsciowka
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 15, 2006, 00:21:57 am »
Cytat: "siudym"
czyli chyba lepszego ustawienia sie nie uzyska, wiec nie dziwie sie ze nie ma mozliwosci zmiany

dziwne? to wogóle bez sensu i petycję trzeba piusać :-) dziwne że Ci co robią Patche nie zrobią konfiguracji porządnej . . .  :shock:
Åtte død koffkongen! Underholdsbidrag! Amentia! Interfetus! Debilis denatus! Rødhåret bjørn!

London asylum and Chicago madhouse! Horror & nightmare!