Autor Wątek: Stranglehold  (Przeczytany 4778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Stranglehold
« dnia: Września 06, 2007, 00:46:43 am »
ubaw po pachy :zomg:

Cytuj
Purchase Stranglehold for Xbox 360 and receive a Limited Edition Stranglehold Xbox 360 Faceplate Skin FREE! Faceplate skin will ship with the game for online customers. In-store customers will receive the faceplate skin at time of purchase. Supplies are limited.

no i dostalem face plate :lol:



pasuje jak ulal :/




Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #1 dnia: Września 07, 2007, 18:40:51 pm »
Buaaahjajhjaaa! Tylko sobie poprzedni faceplate popsułeś :]

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #2 dnia: Września 07, 2007, 18:56:49 pm »
A kiedy premiera w europie ? :D

lupinator

  • Gość
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #3 dnia: Września 07, 2007, 18:57:34 pm »
Youn pewnie da to sie jakos odlepić ;)

Zeratul - bedziemy mogli liczyc na recke? ;]

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #4 dnia: Września 07, 2007, 19:05:45 pm »
Heheh ujdzie. Napisz coś o grze. Hmm zastawiam się nad zakupem i do tego nie moge jej wypróbować bo jest zablokowana na MP ,a wydać w ciemno ponad 200zeta jakoś mi się nie uśmiecha. premiera ponoć 14 jak mnie pamięć nie myli

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #5 dnia: Września 07, 2007, 21:52:49 pm »
Ja sprawdziłem demko z PSN i muszę przyznać, że gierka bardzo fajna (nie rewelacyjna), choć zdarza się jej mocno chrupnąć (nie wiem czy dotyczy to tylko wersji na Ps3, wątpię jednak). Twórcy bardzo fajnie odwzorowali filmowy klimat, a filmik kończący demo zlepek scen z gry) jest naprawdę świetny i bardzo efektowny.
Słyszałem, że Stranglehold oferuje naprawdę dobry tryb multi, obejmujący spowalnianie czasu i inne bajery.

Tangoxbox

  • Gość
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #6 dnia: Września 08, 2007, 01:34:53 am »
Ja sprawdziłem demko z PSN i muszę przyznać, że gierka bardzo fajna (nie rewelacyjna), choć zdarza się jej mocno chrupnąć (nie wiem czy dotyczy to tylko wersji na Ps3, wątpię jednak). Twórcy bardzo fajnie odwzorowali filmowy klimat, a filmik kończący demo zlepek scen z gry) jest naprawdę świetny i bardzo efektowny.
Słyszałem, że Stranglehold oferuje naprawdę dobry tryb multi, obejmujący spowalnianie czasu i inne bajery.

 mi w demku na XO nic nie chrupalo widac, ze PS3 to potwor

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #7 dnia: Września 08, 2007, 08:44:27 am »
Gram na Hard, modlac sie ze zalicza achv za nizsze poziomy. Nie chcialo mi sie sprawdzac na forach, bo leniwy jestem. Anyway, przelazlem prawie 2 chaptery, nie sa one dlugie i skoro gra posiada ich 6... to mozemy sie spodziewac naprawde krotkiej gry. Ogolnie jest jak w demku, robi sie rozpierduche az milo. Na hardzie szybko schodzi zycie i to na pewno nas lekko hamuje... wiec na bank jeszcze pogram na easy, zeby poczuc ten feeling lecenia przed siebie i robienia totalnej rozpierduchy. Zniszczyc mozna wszystko i to oczucia rozpie#$alania jest niesamowite... szczegolnie w drugiej misji, gdzie masz male baraki na wybrzezu... mozna je cale rozniesc w pyl!! Graficznie jest IMO bardzo dobrze przy takich zniszczeniach srodowiska, postaci wygladaja do bani, ale to juz pisalem przy komentowaniu demka. Midway nie umie robic postaci, wiec to przelknijcie albo wyplujcie. IMO do Maxa Payne'a nadal grze daleko, ale na pewno takiej pozycji brakowalo na rynku. A ten feeling filmow Johna Woo i ogolnie takich azjatyckich po(pipi)ek mozna swietnie wyczuc w grze :ninjadance:

Werdykt jest prosty, jak komus sie podoba demko, to niech kupuje full, nie to nie.

Acha jest jeszcze multi, ale jest to jedno wielkie nieporozumienie, wrzucono je tam zeby po prostu bylo. Nie ma zadnego fun z niego... Moim zdaniem porazka. Dwa tryby Team Deatmatch i Deathmatch.

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #8 dnia: Września 08, 2007, 12:17:29 pm »
Według gametrailers przejście gry to 7 godzin a filmiki w sumie mają 2 godziny:/ więc naprawde krótko

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #9 dnia: Września 08, 2007, 20:05:42 pm »
Piękny faceplate :lol: :], a co do gierki to demko podobało mi się bardzo, ale skoro mówicie że gierka krótka to na razie się wstrzymam  :(.
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2007, 10:23:42 am wysłana przez Gorrillaz »

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #10 dnia: Września 10, 2007, 10:44:38 am »
od tygodnia mam Strangleholda i musze przyznać że gierka jest bardzo udana takiej demolki jeszcze nie widziałem przeszedłem na normalu teraz morduje hard całkiem ciekawie zrobione achv  miło sie nabija, jestem ciekaw ostatniego poziomu trudności juz na hardzie jest ostro grafika jest ładna zdemolowac można praktcznie wszystko, szkoda że gierka można rozpykać w jeden dzień ale to juz zmartwienie dla ludzi którzy wywalą 200zł na ten szpil ja bym odradzal kupowac to na orginale kategorycznie

POK nic nie chrupie na klocku, wersja PS3 tradycyjnie odstaje bo Sony chciało sie bawić w jakieś Cella zamiast ułatwiać zycie programistom luknij na recenzje SKATE ign wersja PS3 tradycyjnie gorsza, wiem że sie powtarzam ale musze to powieedzieć PS3 to absurd nie dość że kosztuje prawie dwa razy tyle co klocek to jeszccze gry sa zwykle brzydsze, bez wibry i gamescora
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2007, 10:46:50 am wysłana przez FREZER »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #11 dnia: Września 10, 2007, 17:52:50 pm »
Cytuj
POK nic nie chrupie na klocku, wersja PS3 tradycyjnie odstaje bo Sony chciało sie bawić w jakieś Cella zamiast ułatwiać zycie programistom luknij na recenzje SKATE ign wersja PS3 tradycyjnie gorsza, wiem że sie powtarzam ale musze to powieedzieć PS3 to absurd nie dość że kosztuje prawie dwa razy tyle co klocek to jeszccze gry sa zwykle brzydsze, bez wibry i gamescora
Odpuść sobie.

Tangoxbox

  • Gość
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #12 dnia: Września 11, 2007, 08:59:39 am »
Gram na Hard, modlac sie ze zalicza achv za nizsze poziomy. Nie chcialo mi sie sprawdzac na forach, bo leniwy jestem. Anyway, przelazlem prawie 2 chaptery, nie sa one dlugie i skoro gra posiada ich 6... to mozemy sie spodziewac naprawde krotkiej gry. Ogolnie jest jak w demku, robi sie rozpierduche az milo. Na hardzie szybko schodzi zycie i to na pewno nas lekko hamuje... wiec na bank jeszcze pogram na easy, zeby poczuc ten feeling lecenia przed siebie i robienia totalnej rozpierduchy. Zniszczyc mozna wszystko i to oczucia rozpie#$alania jest niesamowite... szczegolnie w drugiej misji, gdzie masz male baraki na wybrzezu... mozna je cale rozniesc w pyl!! Graficznie jest IMO bardzo dobrze przy takich zniszczeniach srodowiska, postaci wygladaja do bani, ale to juz pisalem przy komentowaniu demka. Midway nie umie robic postaci, wiec to przelknijcie albo wyplujcie. IMO do Maxa Payne'a nadal grze daleko, ale na pewno takiej pozycji brakowalo na rynku. A ten feeling filmow Johna Woo i ogolnie takich azjatyckich po(pipi)ek mozna swietnie wyczuc w grze :ninjadance:

Werdykt jest prosty, jak komus sie podoba demko, to niech kupuje full, nie to nie.

Acha jest jeszcze multi, ale jest to jedno wielkie nieporozumienie, wrzucono je tam zeby po prostu bylo. Nie ma zadnego fun z niego... Moim zdaniem porazka. Dwa tryby Team Deatmatch i Deathmatch.

dzis gra pekla i jestem w szoku, ze tak szybko, trwa tyle co Max Payne 2 czyli jak sie dobrze dosiadziesz juz jest koniec:) Jeden dzien i peka:/

Zeratul jak przejdziesz na hard odblokuje sie boil hard i za to tez jest achivment, wiec lepiej zabawic sie na normal ostro a potem juz z grubej rury na boil hard:)Przeszlem na normal i wpadl achiv za Casual wiec nie boj nic wpadna Ci achivy za nizsze poziomy.

Gra chocby nie wiem jak Was wkrecila nie jest warta ponad 200zl. Multi jest do bani odrazu odpuscilem sobie.sama gra jest na dwa gora trzy razy.Tyle hitow sie szykuje na klocka, ze szkoda siana w sumie:/Ja wypozyczylem gierke i dobrze zrobilem:)

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #13 dnia: Września 12, 2007, 17:47:10 pm »
Gram na Hard, modlac sie ze zalicza achv za nizsze poziomy. Nie chcialo mi sie sprawdzac na forach, bo leniwy jestem. Anyway, przelazlem prawie 2 chaptery, nie sa one dlugie i skoro gra posiada ich 6... to mozemy sie spodziewac naprawde krotkiej gry. Ogolnie jest jak w demku, robi sie rozpierduche az milo. Na hardzie szybko schodzi zycie i to na pewno nas lekko hamuje... wiec na bank jeszcze pogram na easy, zeby poczuc ten feeling lecenia przed siebie i robienia totalnej rozpierduchy. Zniszczyc mozna wszystko i to oczucia rozpie#$alania jest niesamowite... szczegolnie w drugiej misji, gdzie masz male baraki na wybrzezu... mozna je cale rozniesc w pyl!! Graficznie jest IMO bardzo dobrze przy takich zniszczeniach srodowiska, postaci wygladaja do bani, ale to juz pisalem przy komentowaniu demka. Midway nie umie robic postaci, wiec to przelknijcie albo wyplujcie. IMO do Maxa Payne'a nadal grze daleko, ale na pewno takiej pozycji brakowalo na rynku. A ten feeling filmow Johna Woo i ogolnie takich azjatyckich po(pipi)ek mozna swietnie wyczuc w grze :ninjadance:

Werdykt jest prosty, jak komus sie podoba demko, to niech kupuje full, nie to nie.

Acha jest jeszcze multi, ale jest to jedno wielkie nieporozumienie, wrzucono je tam zeby po prostu bylo. Nie ma zadnego fun z niego... Moim zdaniem porazka. Dwa tryby Team Deatmatch i Deathmatch.

siemasz stary wiesz moze jak zdobyć  Achievementa -Old School- ukończyłem pierwszy level na casualu bez dotykaniu krzyżaka dopowiedzialnego za specjale i nic, znasz jakis sposób ?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #14 dnia: Września 12, 2007, 19:25:28 pm »
frezer zwaliles sprawe, gdy przeszedles gre na jakims poziomie, nie wazne jakim, bierzesz z menu opcje continue, ogladasz koncowa wstawke i bum bach achievement unlcoked :) A jesli chcesz to rormalnie zdobyc to nie dosc ze nie mozesz uzywac krzyzaka, to do tego nie mozesz uzywac slo-mo. Najlepiej nie wskakuj na zadne rurki (bo sie automatycznie wlacza, nie uzywaj nic, po prostu idz na nogach do przodu i niszcz wszystko i wszystkich :)
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2007, 19:27:05 pm wysłana przez _ReD_ »

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Stranglehold
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 12, 2007, 18:42:50 pm »
Dzis ukonczylem gre  8) co tu duzo pisac , kapitalna , idzie prawie wszystko niszczyć . MIAZGA  :D bede czesto do niej wracal aby poniszczyc i powariowac  :-D pozdro
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D