Autor Wątek: Rozwój i przyszłość konsol  (Przeczytany 516638 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1040 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:09:37 am »

Jaki ten układ gałek jest idiotyczny o_O o_O

Nie mogli ściągnąć od Microsoftu przecież, na pada do X360 jest patent.  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1041 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:23:34 am »

Nie mogli ściągnąć od Microsoftu przecież, na pada do X360 jest patent.  :lol:

To mogli ściągnąć od Sony... ;C A nie dawać takiego nieergonomicznego potworka :/

Jacek84

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1042 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:28:29 am »
W czym to niby jest gorsze od rozmieszczenia gałek w Dualu?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1043 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:30:24 am »
Przecież od razu widać w czym. W DS masz gałki nisko, blisko kciuków. Tutaj jak złapiesz pad, to do gałek od kciuka jest dużo większa odległość.

Jacek84

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1044 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:36:15 am »
Doh, to że są wyżej to raczej wiem. Trochę tych DSów mam. Natomiast nie widzę jak to ma być niewygodne, skoro jedna gała jest dokładnie jak w klocu, a druga po prostu po drugiej stronie miast niżej. Pad klocowy jest wygodny, a to bardzo niewielka zmiania więc nie czaję hejtu w sumie.

A to, że wykazali się praktycznie zerową inwencją to może dobrze, bo ostatnio wymyślanie nowych motywów im nie idzie...

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1045 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:38:38 am »
je**ł pies tego pada jak konsola będzie miała bebechy jak obecne smartfony :F
Co do gifa, macie racje zawirowania iskier by się też przydały :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1046 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:40:09 am »
je**ł pies tego pada jak konsola będzie miała bebechy jak obecne smartfony :F
Co do gifa, macie racje zawirowania iskier by się też przydały :D

Podano w ogóle oficjalnie jakie to mam bebechy? Czy dalej palą głupa?

Jacek84

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1047 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:40:11 am »
@Magik
A w Diablo brak grafiki to Ci nie przeszkadza? :mad:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1048 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:43:02 am »
je**ł pies tego pada jak konsola będzie miała bebechy jak obecne smartfony :F
Co do gifa, macie racje zawirowania iskier by się też przydały :D
I zawirowania śniegu + zanikanie płatków spowodowane temperaturą młota. Mogą też dorzucić jakieś mrówki czy inne owady na podłożu.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1049 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:05:28 pm »
W padzie do X360 wajwygodniejsza pozycja dla kciukow jest lewa galka i przyciski ABYX.
W PS2/3 kciuki sami mi sie ukadaja na d-pad i kolko, kwadrat,trojkat,X

W nowym padzie do WiiU najwygodnieszymi pozycjami beda wlasnie galki.
Niestety ucierpi na tym ergonomia przyciskow.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1050 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:52:12 pm »
@Magik
A w Diablo brak grafiki to Ci nie przeszkadza? :mad:
To chyba do mnie - nie nie przeszkadza :)
je**ł pies tego pada jak konsola będzie miała bebechy jak obecne smartfony :F
Co do gifa, macie racje zawirowania iskier by się też przydały :D

Podano w ogóle oficjalnie jakie to mam bebechy? Czy dalej palą głupa?
Gdzieś coś czytałem że jak wcześniej Developerzy się jarali że będzie zelda w HD, tak teraz że za słaby sprzęt na nowe kosmiczne Endżiny.
je**ł pies tego pada jak konsola będzie miała bebechy jak obecne smartfony :F
Co do gifa, macie racje zawirowania iskier by się też przydały :D
I zawirowania śniegu + zanikanie płatków spowodowane temperaturą młota. Mogą też dorzucić jakieś mrówki czy inne owady na podłożu.

O o To też ! Prócz mrówek może   :grin:

Jacek84

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1051 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:53:44 pm »
To mogę Cię uspokoić. Gry na Wii-U nie będą wyglądały gorzej niż D3. :lol:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1052 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:01:47 pm »
Czyli co dzisiaj o 18 30 konfa microsoftu?

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1053 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:07:30 pm »
To mogę Cię uspokoić. Gry na Wii-U nie będą wyglądały gorzej niż D3. :lol:
Nie był bym taki pewien  :lol:

Ps
Właśnie niech ktoś napisze o której naszego czasu co się będzie działo na E3

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1054 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:19:54 pm »
No no. Niny może zawsze jest o generacje do tyłu z grafą. ALE NIE DWIE GENERACJE.  :lol:

Magic- Pierwszy post w tym wątku: http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12605.0

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1055 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:29:47 pm »
Oki dzięki

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1056 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:34:52 pm »
Czyli co dzisiaj o 18 30 konfa microsoftu?

Streszczę dla tych, którzy nie mogą oglądać (w tym ja):

Halo 4 Halo 4 Halo 4 Halo 4

Forza Forza Forza Forza

Gears Gears Gears Gears

Kinect Kinect Kinect Kinect Kineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeect


Tyle.

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1057 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:44:44 pm »
Streszczę dla tych, którzy nie mogą oglądać (w tym ja):

Halo 4 Halo 4 Halo 4 Halo 4

Forza Forza Forza Forza

Gears Gears Gears Gears

Kinect Kinect Kinect Kinect Kineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeect


Tyle.

Zapomniałeś o wcześniejszych DLC do Call Of Duty Black Ops 2...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1058 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:48:11 pm »

Zapomniałeś o wcześniejszych DLC do Call Of Duty Black Ops 2...

Fakt, co to za konferencja Microsoftu bez CoD i exclusive 30 day DLC.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1059 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:59:19 pm »
je**ł pies tego pada jak konsola będzie miała bebechy jak obecne smartfony :F
Co do gifa, macie racje zawirowania iskier by się też przydały :D
Marzenia nintendo-hejtera. Niestety wszystko wskazuje że WiiU będzie miało dobrą specyfikacje i grafę. Sorry.  :cry: :cry: :cry:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1060 dnia: Czerwca 04, 2012, 14:55:57 pm »
Epic wierzy, ze "Unreal Engine 4 starczy na 10 lat"
http://www.ppe.pl/news-15945-Unreal_Engine_4_starczy_na_10_lat.html
Zanim UE4 wejdzie porządnie w życie, to UE3 też już będzie mieć prawie 10 lat na karku. Więc właściwie nie widzę przeszkód. Teraz każdy engine przechodzi wiele modyfikacji i jest stale aktualizowany.

Epic Games zatrudnia ekipę od Kingdoms of Amalur: Reckoning
http://www.cdaction.pl/news-26862/zycie-potrafi-byc-piekne-epic-games-zatrudnia-ekipe-od-kingdoms-of-amalur-reckoning.html

Jak dla mnie z tego sojuszu może wyjść coś dobrego. Infinity Blade na nową generację nie byłoby głupim pomysłem :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1061 dnia: Czerwca 04, 2012, 14:59:58 pm »
Powyższy news miałem dać do tematu E3, ale coś mi się popieprzyło.

BTW:
Cevat Yerli, szef Cryteka, na ostro: Konsole są skończone, streaming jest do niczego, PC rządzi
http://www.cdaction.pl/news-26865/cevat-yerli-szef-cryteka-na-ostro-konsole-sa-skonczone-streaming-jest-do-niczego-pc-rzadzi.html

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1062 dnia: Czerwca 04, 2012, 15:11:41 pm »
je**ł pies tego pada jak konsola będzie miała bebechy jak obecne smartfony :F
Co do gifa, macie racje zawirowania iskier by się też przydały :D
Marzenia nintendo-hejtera. Niestety wszystko wskazuje że WiiU będzie miało dobrą specyfikacje i grafę. Sorry.  :cry: :cry: :cry:
Nie jestem nintendo hejterem, lubię nintendo, mam dsa. Jedynie wqwia ta ich oszczędność na nas. Nahapali się tyle siana na słabym sprzęcie, więc mogli by tym wypuścić konsolę ze specyfikacją podobną do MS i Sony. Na pewno by to zaprocentowało. Nadal liczę że mnie zaskoczą mocą obliczeniową

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1063 dnia: Czerwca 04, 2012, 15:15:32 pm »
Powyższy news miałem dać do tematu E3, ale coś mi się popieprzyło.

BTW:
Cevat Yerli, szef Cryteka, na ostro: Konsole są skończone, streaming jest do niczego, PC rządzi
http://www.cdaction.pl/news-26865/cevat-yerli-szef-cryteka-na-ostro-konsole-sa-skonczone-streaming-jest-do-niczego-pc-rzadzi.html

Szkoda tylko, że CDA gówno prawdę pisze i przekręca. Konsole nie są skończone, gracze grający w gry hardcore'owo będą jedynie w mniejszości:

Cytuj
„Es wird natürlich noch Hardcore-Gamer geben, die einen Titel für eine Stunde installieren, um ihn dann acht Stunden spielen zu können aber dieser Gamer werden die Minderheit werden. Heutzutage kaufen die Leute spiele für 99 Cent und spielen es für 15 bis 20 Minuten pro Tag, auf einer Gesamtzeit von zwei Monaten – erst dann ziehen sie weiter.“

Czyli, że gracze "godzinka instalki, osiem godzin gry" będą w mniejszośći. Większość będzie kupować gry za 99 centów i grać po kilkanaście minut dziennie.

Nie wiem dlaczego facet twierdzi, że konsole umrą a PC nie, skoro taka konsola to "PC dla biednych". I na tym, i na tym grasz w rozbudowane gry po kilkanaście godzin, a nie popierdółki.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1064 dnia: Czerwca 04, 2012, 15:27:51 pm »
Magiq- Tylko że od dawna na 100% już wiadomo że konsola będzie miała lepsze bebechy niż PS3 i XO. Standardem na tym sprzęcie ma być 1080p gdzie dla porównania na obecnych konsolach jest 720p, to już jest ogromna różnica. Wszystkie informacje o tym że Wiiu będzie miało taką samą albo i słabszą moc jak currentgeny pochodziły z nieznanych źródeł i były dementowane przez developerów przestawiających się z nazwiska. Wole to co mówi Crytec (niby-krytyczny news 3 post wyżej) czy Epic niż "nieznane źródło". Wszystko będzie wiadomo w ciągu najbliższych tygodni bo devom kończy się NDA. My będziemy mogli być spokojni jeśli na dniach Epic potwierdzi UE4 na WiiU.
Oczywiście standardowo można liczyć na shitstorm od razu po prezentacji Niny. Jestem tego pewien na bank. Przeskok graficzno-wrażeniowy już w żadnej generacji nie będzie tak duży jak ps2-ps3 i hejtezy będą pierdolili że grafa taka sama jak na ps3 (poza 2 razy większa rozdziałką na ekranie, lepszymi modelami i teksturami, shaderami, particlami, fizyką....).  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2012, 15:30:24 pm wysłana przez monio4 »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1065 dnia: Czerwca 04, 2012, 15:34:36 pm »
Szkoda tylko, że CDA gówno prawdę pisze i przekręca.
Tytuł newsa jest rzeczywiście trochę mylący. Lubię CDA jako serwis, ale w tym przypadku się niezbyt popisali. Jednak uznałem, że warto dać linka, bo pisze kilka ciekawych rzeczy.


Z najnowszych doniesień wynika, że WiiU będzie tak 50-100% mocniejsze niż X360. Nie będzie to na pewno nowa jakość, ale powinno być ok. Jakby nie patrząc Wii też było mniej więcej o tyle mocniejsze od Gamecube'a. Plus WiiU jest tylko taki, że tym razem konsola Nintendo wychodzi jako pierwsza, a gdy wychodziło Wii na rynku był już X360 (i dlatego też zacofanie technologiczne aż tak rzucało się w oczy).

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1066 dnia: Czerwca 04, 2012, 15:49:19 pm »
Magiq- Tylko że od dawna na 100% już wiadomo że konsola będzie miała lepsze bebechy niż PS3 i XO. Standardem na tym sprzęcie ma być 1080p gdzie dla porównania na obecnych konsolach jest 720p, to już jest ogromna różnica. Wszystkie informacje o tym że Wiiu będzie miało taką samą albo i słabszą moc jak currentgeny pochodziły z nieznanych źródeł i były dementowane przez developerów przestawiających się z nazwiska. Wole to co mówi Crytec (niby-krytyczny news 3 post wyżej) czy Epic niż "nieznane źródło". Wszystko będzie wiadomo w ciągu najbliższych tygodni bo devom kończy się NDA. My będziemy mogli być spokojni jeśli na dniach Epic potwierdzi UE4 na WiiU.
Oczywiście standardowo można liczyć na shitstorm od razu po prezentacji Niny. Jestem tego pewien na bank. Przeskok graficzno-wrażeniowy już w żadnej generacji nie będzie tak duży jak ps2-ps3 i hejtezy będą pierdolili że grafa taka sama jak na ps3 (poza 2 razy większa rozdziałką na ekranie, lepszymi modelami i teksturami, shaderami, particlami, fizyką....).  ;)
Oby było tak jak piszesz, myśle ze świetnym pokazem możliwości Wii U będzie darksider 2, wychodzi on również na PS3 wiec zobaczymy jaka będzie różnica

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1067 dnia: Czerwca 04, 2012, 15:49:46 pm »
monio4 Może przesadziłem z tym smartfonem. Chodziło mi o to żeby nina wypuściła konsole której bebechy nie tylko są lepsze od x360/ps3, ale by były porównywalne z kolejnym plejem i następną konsolą od ms. Bo liczą sobie za konsole tyle samo co konkurencja, mimo że w środku tańsze komponenty(przynajmniej tak było do tej pory)
Co do jakości grafiki podzielam zdanie - że przełomu raczej nie będzie z nową generacją konsol.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1068 dnia: Czerwca 04, 2012, 15:54:46 pm »
monio4 Może przesadziłem z tym smartfonem. Chodziło mi o to żeby nina wypuściła konsole której bebechy nie tylko są lepsze od x360/ps3, ale by były porównywalne z kolejnym plejem i następną konsolą od ms. Bo liczą sobie za konsole tyle samo co konkurencja, mimo że w środku tańsze komponenty(przynajmniej tak było do tej pory)
Co do jakości grafiki podzielam zdanie - że przełomu raczej nie będzie z nową generacją konsol.
Ależ będzie poczekajcie tylko na Gears of War od microsoftu i Santa monika, Naughty dog od sony

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1069 dnia: Czerwca 04, 2012, 16:11:11 pm »
monio4 Może przesadziłem z tym smartfonem. Chodziło mi o to żeby nina wypuściła konsole której bebechy nie tylko są lepsze od x360/ps3, ale by były porównywalne z kolejnym plejem i następną konsolą od ms. Bo liczą sobie za konsole tyle samo co konkurencja, mimo że w środku tańsze komponenty(przynajmniej tak było do tej pory)
Co do jakości grafiki podzielam zdanie - że przełomu raczej nie będzie z nową generacją konsol.

Liczą sobie za konsolę teraz, po kilku latach. Wii wystartowało 249$, Microsoft chyba stał po 349/399$, a Sony miało przecież niezapomniane FIVE HUNDRED NINETY-NINE  :lol:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1070 dnia: Czerwca 04, 2012, 16:18:30 pm »
monio4 Może przesadziłem z tym smartfonem. Chodziło mi o to żeby nina wypuściła konsole której bebechy nie tylko są lepsze od x360/ps3, ale by były porównywalne z kolejnym plejem i następną konsolą od ms. Bo liczą sobie za konsole tyle samo co konkurencja, mimo że w środku tańsze komponenty(przynajmniej tak było do tej pory)
Co do jakości grafiki podzielam zdanie - że przełomu raczej nie będzie z nową generacją konsol.

Liczą sobie za konsolę teraz, po kilku latach. Wii wystartowało 249$, Microsoft chyba stał po 349/399$, a Sony miało przecież niezapomniane FIVE HUNDRED NINETY-NINE  :lol:
Dziwne zeby sprzedawali za 100 dolców jak sony traciło juz wtedy ogromne pieniadze na każdej kosnoli

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1071 dnia: Czerwca 04, 2012, 16:25:33 pm »
Magiq- Tylko że od dawna na 100% już wiadomo że konsola będzie miała lepsze bebechy niż PS3 i XO. Standardem na tym sprzęcie ma być 1080p gdzie dla porównania na obecnych konsolach jest 720p, to już jest ogromna różnica. Wszystkie informacje o tym że Wiiu będzie miało taką samą albo i słabszą moc jak currentgeny pochodziły z nieznanych źródeł i były dementowane przez developerów przestawiających się z nazwiska. Wole to co mówi Crytec (niby-krytyczny news 3 post wyżej) czy Epic niż "nieznane źródło". Wszystko będzie wiadomo w ciągu najbliższych tygodni bo devom kończy się NDA. My będziemy mogli być spokojni jeśli na dniach Epic potwierdzi UE4 na WiiU.
Oczywiście standardowo można liczyć na shitstorm od razu po prezentacji Niny. Jestem tego pewien na bank. Przeskok graficzno-wrażeniowy już w żadnej generacji nie będzie tak duży jak ps2-ps3 i hejtezy będą pierdolili że grafa taka sama jak na ps3 (poza 2 razy większa rozdziałką na ekranie, lepszymi modelami i teksturami, shaderami, particlami, fizyką....).  ;)
Ja nie chcę przytaczać historii ale za czasów "Revolotion" też było pewne, że nowa konsolka Niny będzie co najmniej 4x mocniejsza od GameCub-a.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1072 dnia: Czerwca 04, 2012, 16:41:00 pm »
Oficjalne oświadczenie od Niny jak teraz rozumiem? Też jakieś nieznane źródło? ;D Czytam stare newsy o Revolution i wszędzie pisali "Barely better than Gamecube". Przytocz.

Jacek84

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1073 dnia: Czerwca 04, 2012, 16:45:09 pm »
Ja nie hejtuje, ale pamiętam, że pierwsze ploty na temat Wii mówiły coś o tym, że jest 2x lepszy niż gacek.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1074 dnia: Czerwca 04, 2012, 16:51:44 pm »
I to się okazało prawdą. Wii to dokładnie 2 razy silniejszy gacek.
Pewnie, ja też w tamtych czasach czytałem jakieś bullshity że Revolution ma być 5 razy silniejsze od nextgenów konkurencji, że to co pokazali to "dopiero czubek góry lodowej" (w sumie troche racja bo grafa z Wii obsysa pałkę). Podobny shitload towarzyszył zapowiedzi każdego nextgena. Tylko że nieznane źródła i tania sensacja namnażana przez pismaków dla których liteki przeliczają się na dolary ma się nijak do zapewnień prawdziwych developerów.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1075 dnia: Czerwca 04, 2012, 16:59:27 pm »
I to się okazało prawdą. Wii to dokładnie 2 razy silniejszy gacek.
Gdzie? Jest jakiś sposób na odblokowanie tej mocy w grach czy tylko na papierze ona wsytępuje?

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1076 dnia: Czerwca 04, 2012, 17:02:21 pm »
I to się okazało prawdą. Wii to dokładnie 2 razy silniejszy gacek.
Gdzie? Jest jakiś sposób na odblokowanie tej mocy w grach czy tylko na papierze ona wsytępuje?
Hehe dobre + leci

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1077 dnia: Czerwca 04, 2012, 17:08:37 pm »
O, widzę, że monio nadal wierzy. Dobrze, będzie się z kogo pośmiać, jak specyfikacja WiiU w końcu wypłynie.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1078 dnia: Czerwca 04, 2012, 17:12:39 pm »
Marzenia hejterów.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #1079 dnia: Czerwca 04, 2012, 18:17:56 pm »
Magiq- Tylko że od dawna na 100% już wiadomo że konsola będzie miała lepsze bebechy niż PS3 i XO. Standardem na tym sprzęcie ma być 1080p gdzie dla porównania na obecnych konsolach jest 720p, to już jest ogromna różnica. Wszystkie informacje o tym że Wiiu będzie miało taką samą albo i słabszą moc jak currentgeny pochodziły z nieznanych źródeł i były dementowane przez developerów przestawiających się z nazwiska. Wole to co mówi Crytec (niby-krytyczny news 3 post wyżej) czy Epic niż "nieznane źródło". Wszystko będzie wiadomo w ciągu najbliższych tygodni bo devom kończy się NDA. My będziemy mogli być spokojni jeśli na dniach Epic potwierdzi UE4 na WiiU.
Oczywiście standardowo można liczyć na shitstorm od razu po prezentacji Niny. Jestem tego pewien na bank. Przeskok graficzno-wrażeniowy już w żadnej generacji nie będzie tak duży jak ps2-ps3 i hejtezy będą pierdolili że grafa taka sama jak na ps3 (poza 2 razy większa rozdziałką na ekranie, lepszymi modelami i teksturami, shaderami, particlami, fizyką....).  ;)
Oby było tak jak piszesz, myśle ze świetnym pokazem możliwości Wii U będzie darksider 2, wychodzi on również na PS3 wiec zobaczymy jaka będzie różnica
Według developerów Darksiders 2 będzie wyglądał tak samo jak na Ps3 i Xbox'ie .Stwierdzili ,że skupią się na Gamepadzie.
Jeżeli mielibyśmy już porównywać multiplatformy to Aliens: Colonial Mraines byłby dobrym przykładem.
Gearbox heaps more praise on Wii U, very happy with the console's tech
Cytuj
“I love this platform. I’m very excited about it because it gives us a path to realise some things that are more future-looking than we could if we were only on the current generation. It’s up to Nintendo to talk about their specs and I must follow them. I’ve committed myself to honouring their confidentiality.” - Randy Pitchford
 “It’s (Aliens: Colonial Mraines) going to look awesome! And it’s unbelievable how many things that exist in the Aliens’ franchise actually work for that controller. It’s been a real treat, quite frankly, because the controller and the features of the system enable us to do things we can’t do with the other consoles. We can always use more memory and rendering capability. I think that’s one of the most exciting things about the Wii U. Not only do you have the technology of what you can do gameplay wise but it will be one of the best looking versions of the game.” - Brian Cozzens

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=178434

Magiq- Tylko że od dawna na 100% już wiadomo że konsola będzie miała lepsze bebechy niż PS3 i XO. Standardem na tym sprzęcie ma być 1080p gdzie dla porównania na obecnych konsolach jest 720p, to już jest ogromna różnica. Wszystkie informacje o tym że Wiiu będzie miało taką samą albo i słabszą moc jak currentgeny pochodziły z nieznanych źródeł i były dementowane przez developerów przestawiających się z nazwiska. Wole to co mówi Crytec (niby-krytyczny news 3 post wyżej) czy Epic niż "nieznane źródło". Wszystko będzie wiadomo w ciągu najbliższych tygodni bo devom kończy się NDA. My będziemy mogli być spokojni jeśli na dniach Epic potwierdzi UE4 na WiiU.
Oczywiście standardowo można liczyć na shitstorm od razu po prezentacji Niny. Jestem tego pewien na bank. Przeskok graficzno-wrażeniowy już w żadnej generacji nie będzie tak duży jak ps2-ps3 i hejtezy będą pierdolili że grafa taka sama jak na ps3 (poza 2 razy większa rozdziałką na ekranie, lepszymi modelami i teksturami, shaderami, particlami, fizyką....).  ;)
Ja nie chcę przytaczać historii ale za czasów "Revolotion" też było pewne, że nowa konsolka Niny będzie co najmniej 4x mocniejsza od GameCub-a.
Z tego co pamiętam to na początku Revolution miało być wyposażone w dwurdzeniowy procesor lecz w późniejszym czasie szefostwo zdecydowało się na procek o mocy 729 MHz.
I to się okazało prawdą. Wii to dokładnie 2 razy silniejszy gacek.
Gdzie? Jest jakiś sposób na odblokowanie tej mocy w grach czy tylko na papierze ona wsytępuje?
Na papierze jak i w niektórych grach :)