Autor Wątek: Rozwój i przyszłość konsol  (Przeczytany 516388 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Marins

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2800 dnia: Lipca 29, 2014, 00:12:19 am »
No, ogarnietych ludzi na tym forum to ze swieca szukac trzeba... Wlasciwie to do zliczenia wszystkich wystarczy 1 palec :troll:
Dokładnie coraz gorzej na tym forum. Robi się hermetyczna grupa która dopierdala się do wszystkiego.

Marins

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2801 dnia: Lipca 29, 2014, 00:12:53 am »
Marins się niesamowity klapek zrobił. :lol: Co to Sony robi z ludźmi. :(
Zawsze byłem, zapytaj L4 :>

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2802 dnia: Lipca 29, 2014, 02:50:14 am »
Macie wyje**ne na tlou a toczycie przeciwko niej krucjatę ? Kilku użytkowników uważa tlou za grę generacji czy roku, a wy musicie dołożyć swoje pięć groszy. Zazdrość ?

Dla mnie najlepsza gra w jaką grałem, gra ŻYCIA!!! I taką pozostanie pewnie przez długi czas.  żadna gra tak nie przykuła mojej uwagi, nigdy nie czytałem wszystkich dzienników, wszystkich bzdetów, wszystkiego co było potrzebne lub nie. Nigdy nie strzelałem do jednego typa 10 razy patrząc jak upada. Na dziś nawet fimu nie pamietam abym tak długo rozpamiętywał. Dlatego nie kupie gry drugi raz, nie chce sie zawieść po kolejnym przejściu. Nie chce tez widzieć kolejnych remasteretuberultramagazordpowertrasformeredyszyn gier.  Zresztą jak napisał klasyk Bedzie w plusie DARMO!!!!! TAK kur** DARMO!!!!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2014, 02:52:23 am wysłana przez CancerPL »

el becetol

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2803 dnia: Lipca 29, 2014, 09:56:26 am »

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2804 dnia: Lipca 29, 2014, 10:00:02 am »
Powiedzcie mi, bo chyba coś mi umknęło. Można wybrać między 30 FPS i 60FPS? o_O

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2805 dnia: Lipca 29, 2014, 10:01:06 am »
Można wybrać między 30 FPS i 60FPS?
Jasne, że tak. Masz w opcjach.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2806 dnia: Lipca 29, 2014, 10:29:59 am »
No, 30fps to dwa razy bardziej wygładzone cienie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2807 dnia: Lipca 29, 2014, 10:37:01 am »
No nieźle. Nie powiem jest to dobre wyjście bo zadowoli największą ilość graczy z drugiej strony zaczyna to trochę przypominać syf z PC'ta z wybieraniem detali graficznych o_O Konsole mają tą zaletę, że gra na każdej konsoli wygląda identycznie, co daje równe szanse w multi i pewność, że zobaczymy grę tak jak twórcy to sobie zaplanowali. Oby nie poszli dalej z takimi pomysłami bo będziemy mieli niezoptymalizowane koszmarki i argument "zmniejszcie detale/wyłączcie cienie" -__-'

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2808 dnia: Lipca 29, 2014, 11:00:23 am »
No ale tak działa populizm - chce sie zadowolić narzekaczy, to robi sie tak jak krzykacze chcą, albo idzie sie na kompromis. Komu 60fps jest obojętne to ma lepszą grafe, CO WYNIKA Z OGRANICZEŃ TECHNICZNYCH.

el becetol

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2809 dnia: Lipca 29, 2014, 11:19:17 am »
Co ty jesteś taki przekonany do tych ograniczeń? Ja jestem pewien, ze jakby posiedzieli nad tą grą jeszcze trochę to by znaleźli sposób na ładne cienie przy 60 fps, bo nie moc konsoli jest tu problemem. Niestety, jest ciśnienie aby wypuszczać grę już.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2810 dnia: Lipca 29, 2014, 11:23:39 am »
Masz rację becet, Twój scenariusz też nie jest wykluczony. Dla mnie po prostu bardziej przemawia to co pisałem z ograniczeniami. No okej biorąc pod uwagę to co mówili wcześniej o możliwościach PS4 objawiających się z czasem, to żeby być dokładniejszym to powiem, że bardziej niż same ograniczenia techniczne to doświadczenie devów plus termin jaki mieli na zrobienie portu przyczyniły się do niedopracowania edycji HD.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2811 dnia: Lipca 29, 2014, 11:40:27 am »
30 znacznie lepsze. Te zęby piły przy 60 fps są straszne.

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2812 dnia: Lipca 29, 2014, 11:40:41 am »
Co ty jesteś taki przekonany do tych ograniczeń? Ja jestem pewien, ze jakby posiedzieli nad tą grą jeszcze trochę to by znaleźli sposób na ładne cienie przy 60 fps, bo nie moc konsoli jest tu problemem. Niestety, jest ciśnienie aby wypuszczać grę już.

ja tu jestem pewien, że sporą winę ponosi poziom trudności wykonania portu PS3 -> PS4. Wszyscy wiemy ile twórcy się srali by opanować poprzednią konsole Sony. Myślę, że port na łatwiejszą do opanowania konsoli z tego technologicznego koszmaru nie należał do najłatwiejszych.

Jestem pewien, że Uncharted 4 będzie miał i 60FPS i wyje**ne cienie ;) ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2813 dnia: Lipca 29, 2014, 11:53:38 am »
Ja bym wolał, żeby to 60 fps w U4 olali i pocisnęli grafiką z Avatara  :roll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2814 dnia: Lipca 29, 2014, 12:00:59 pm »
Ja bym wolał, żeby to 60 fps w U4 olali i pocisnęli grafiką z Avatara  :roll:

Jakby było mega stabilne, to też byłbym za tym.

Driveclub'owi na dobre wyszło przejście na 30FPS bo gra obecnie graficznie powala na łopaty ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2815 dnia: Lipca 29, 2014, 12:05:19 pm »
pocisnęli grafiką z Avatara


Z jednej strony gloryfikujesz postawę trzeźwego podejścia do tematu i nie spodziewania się cudów na obecnej generacji, a tutaj odpalasz z grafą na poziomie produkcji Camerona.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2816 dnia: Lipca 29, 2014, 12:10:10 pm »
PS4 + korytarzyk + ND =  :yes_anim:

svonston

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2817 dnia: Lipca 29, 2014, 12:28:56 pm »
No, ogarnietych ludzi na tym forum to ze swieca szukac trzeba... Wlasciwie to do zliczenia wszystkich wystarczy 1 palec :troll:
Dokładnie coraz gorzej na tym forum. Robi się hermetyczna grupa która dopierdala się do wszystkiego.
I mówi to koleś, który nazwał mnie pacanem, choć nawet nie do niego kierowałem słowa o tym, że głupole siedzą na forum. No kur**, kto jak kto, ale ty powinieneś być w tym momencie najciszej, bo klapki na oczach przeobraziły cię w buca.

Marins

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2818 dnia: Lipca 29, 2014, 14:01:09 pm »
No, ogarnietych ludzi na tym forum to ze swieca szukac trzeba... Wlasciwie to do zliczenia wszystkich wystarczy 1 palec :troll:
Dokładnie coraz gorzej na tym forum. Robi się hermetyczna grupa która dopierdala się do wszystkiego.
I mówi to koleś, który nazwał mnie pacanem, choć nawet nie do niego kierowałem słowa o tym, że głupole siedzą na forum. No kur**, kto jak kto, ale ty powinieneś być w tym momencie najciszej, bo klapki na oczach przeobraziły cię w buca.
Wyzywasz ludzi od głupków to czego się spodziewasz ? klapki tutaj nie mają nic do rzeczy, bo z nimi czy bez nich i tak Cie nazwę pacanem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2819 dnia: Lipca 29, 2014, 14:02:09 pm »
Po ch** ta agresja w sprawie głupiej gierki? o_O

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2820 dnia: Lipca 29, 2014, 14:07:15 pm »
głupiej gierki?
O borze, będzie kosa.

PS4 + korytarzyk + ND =  :yes_anim:
Imo nierealne przy takim poziomie grafy, animacji i efektów, jaki prezentują rendery Avatara. Rozumiem, że trailer Uncharted z Nathanem brodzącym twarzą w piasku dużo obiecuje, ale poziomu oprawy Pandory Camerona bym się nie spodziewał.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2014, 14:10:28 pm wysłana przez Kert »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2821 dnia: Lipca 30, 2014, 20:13:38 pm »
kolejne porównanie:



0:23- na ps4 są dodatkowe cienie(lepsze light mapy)
2:25-wyzsza rozdzielczość cieni na ps4(pewnie odpalana w 30fps)
2:46-dodatkowy cień na ps4+wyższa rozdzielczość cieni
4:24-na ps4 dodatkowe cienie
Widać też wyższa rozdzielczość tekstur i lepsze filtrowanie.  Jak dla kogoś jest to zrąbany port, to chyba nigdy nie grał w żadną wersje "hd remaster/collections".
Oczywiście można było zrobić jeszcze lepiej ale w porównaniu do innych wersji hd ta wyszła dość dobrze.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2014, 20:22:13 pm wysłana przez Wulfen »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2822 dnia: Lipca 30, 2014, 21:16:54 pm »
Więcej cieni na PS4? Niebywałe  :o  I dam sobie rękę uciąć, że na PS4 jest odpalone w 60 fps.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2823 dnia: Sierpnia 03, 2014, 19:18:33 pm »
Dla mnie najlepsza gra w jaką grałem, gra ŻYCIA!!! I taką pozostanie pewnie przez długi czas.  żadna gra tak nie przykuła mojej uwagi, nigdy nie czytałem wszystkich dzienników, wszystkich bzdetów, wszystkiego co było potrzebne lub nie. Nigdy nie strzelałem do jednego typa 10 razy patrząc jak upada. Na dziś nawet fimu nie pamietam abym tak długo rozpamiętywał. Dlatego nie kupie gry drugi raz, nie chce sie zawieść po kolejnym przejściu. Nie chce tez widzieć kolejnych remasteretuberultramagazordpowertrasformeredyszyn gier.  Zresztą jak napisał klasyk Bedzie w plusie DARMO!!!!! TAK kur** DARMO!!!!!

Dla mnie natomiast The Last of Us, jak i nowy Order 1886 to przerost formy nad treścią - po raz kolejny mamy epickie 'set-pieces', filmową fabułę, itd., zapominając, że gameplay ma stać na pierwszym miejscu. Gra ma bardzo ciekawą fabułę, co nie zmienia faktu, że cała opiera się na zasadzie od budynku do budynku, zlikwidować wrogów (tudzież przekraść się dalej), zobaczyć cutscene, do przodu kilka minut, powtórz.

Może dlatego bardziej przekonuję się do gier indie. Zobaczcie m.in. jak doświadczony gracz komentuję grę w Binding of Isaac:



Natychmiastowy gameplay, poza tym niesamowita meta od momentu kiedy wypada pierwszy item. Albo Transistor, z ciekawym systemem walki. Albo nowa gra Klei - Invisible Inc.

Im jestem starszy i mam mniej czasu tym mniejsza we mnie cierpliwość do spędzenia kilku minut odpalając konsolę, szykując się do gry, oglądać długie intro, itd. Może się to zmieni, jak PS4 dostanie porządny Resume, taki sam jak Vita.

Co do przyszłości konsol, to jestem ciekaw następnej konsoli przenośnej jak i stacjonarnej Nintendo. Vita to prawdopodobnie ostatnia konsola przenośna Sony, a PS5/Xbox Two to na razie pewnie dopiero w planach są. Wątpię aby były oparte na VR.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2014, 19:20:34 pm wysłana przez Castor Krieg »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2824 dnia: Sierpnia 04, 2014, 01:05:46 am »
Dla mnie natomiast The Last of Us, jak i nowy Order 1886 to przerost formy nad treścią - po raz kolejny mamy epickie 'set-pieces', filmową fabułę, itd., zapominając, że gameplay ma stać na pierwszym miejscu.

The Last of us nie jest grą pozbawioną błędów, ale gameplay zussamen jest bardzo, ale to bardzo dopracowany - oddaje chaos i przypadkowość walki wręcz, zapewnia ciekawą eksplorację, kolejne poziomy trudności zapewniają wyzwania, a nie prymitywne dopakowywanie przeciwników. Ogólnie doskonale wpasowuje się w klimat gry. Nie twierdzę, że nie da się lepiej, ale zdecydowanie jest to czołówka pod względem gameplayu. Jeśli chodzi o pozostałe elementy gry (zakładam: scenariusz, oprawa, voice acting) to ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ALE dla mnie twoja ocena ("przerost formy nad treścią") jest po prostu z dupy. Nie wszyscy moi znajomi podzielali mój bezgraniczny zachwyt tą grą (ocena 11/10), ale nawet najwięksi sceptycy i malkontenci stwierdzali że to bardzo dobry tytuł tj "9+/10, ale np. GTAV lepsze". Każdy po skończeniu gry i włączeniu innego tytułu zaraz go wyłączał, bo nie mógł znieść słabej animacji/interakcji, voice actingu/scenariusza.
Aha, w Order nie grałeś także daruj sobie oceny. Równie dobrze możesz w temacie "Kobiety" napisać, że Beyonce jest słaba w łóżku, bo widziałeś jej teledysk.

Reasumując, jebnij się w łeb.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2825 dnia: Sierpnia 04, 2014, 01:08:40 am »
Growe hipsterstwo dotarło na forumek?  :/

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2826 dnia: Sierpnia 04, 2014, 07:06:10 am »
Chciałbym, żeby każda gra była takim przerostem formy nad treścią jak TLoU. Ta gra idealnie łączy filmowość i gameplay, bo prowadzenie fabuły jest perfekcyjne, a rozgrywka nie umniejsza inteligencji gracza, bo trzeba sporo kombinować na wysokim poziomie trudności. Fakt, zdarzają się babole i te nieszczęsne AI, ale całościowo to gra zdecydowanie zasługuje na te wszystkie wyróżnienia.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2014, 07:09:58 am wysłana przez tytacz »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2827 dnia: Sierpnia 04, 2014, 09:07:46 am »

Reasumując, jebnij się w łeb.

O łał, zapomniałem, że to forum Gameonly. Sorry Szymku, że wyraziłem opinię z którą się nie zgadzasz.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2828 dnia: Sierpnia 04, 2014, 10:23:28 am »
Opinia którą wyraziłeś nie była wystarczająco umotywowana bądź odwoływała się do chybionych przykładów. A moje niezbyt kulturalne podsumowanie wynika z faktu, że lekką ręką krytykujesz wieloletnią, ciężką pracę paru setek kreatywnych i utalentowanych ludzi i jej nietuzinkowe efekty. Przyznam, że z wiekiem mam coraz mniej tolerancji ma takie wypowiedzi, tym bardziej że The Last of Us poddaje się krytyce, ma sporo elementów gdzie oczywiście można by coś poprawić, ale oczywiście o nich nie wspomniałeś.

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2829 dnia: Sierpnia 04, 2014, 14:59:36 pm »
Opinia czy z dupy czy nie, to jak dla mnie zbyt agresywnie reagujecie na krytykę tej gry. Nie przeczę, że gra może być genialna, nie grałem i na razie nie zamierzam. Nie mój klimat. Ale jak komuś się nie podoba to nie musi przecież tego mega dokładnie argumentować, a przy tym ma pełne prawo do komentarza, że gra nie jest fajna dla niego i tyle. Jeżeli Castora bardziej kręcą gierki Indie to ma prawo nie być zachwycony The Last Of Us :/ Niektórzy zbyt poważnie podchodzą do tego tytułu.


lupinator

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2830 dnia: Sierpnia 04, 2014, 15:25:30 pm »
Opinia czy z dupy czy nie, to jak dla mnie zbyt agresywnie reagujecie na krytykę tej gry. Nie przeczę, że gra może być genialna, nie grałem i na razie nie zamierzam. Nie mój klimat. Ale jak komuś się nie podoba to nie musi przecież tego mega dokładnie argumentować, a przy tym ma pełne prawo do komentarza, że gra nie jest fajna dla niego i tyle. Jeżeli Castora bardziej kręcą gierki Indie to ma prawo nie być zachwycony The Last Of Us :/ Niektórzy zbyt poważnie podchodzą do tego tytułu.


No dokładnie. Z The last of Us jest na forum w ostatnich dniach jakaś totalna paranoja. Było już w historii forum wiele genialnych gier krytykowanych czy to z dupy czy nie i nigdy nie było takiego oburzenia, jak z TloU.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2831 dnia: Sierpnia 04, 2014, 15:54:31 pm »
W temacie TLoU jest sporo krytyki - spokojnie można mieć zastrzeżenia do niektórych elementów grafiki, do balansu niektórych starć, AI pomagierów inicjujących starcia bądź latających wrogowi przed nosem gdy ty się skradasz. Ale "przerost formy nad treścią"? Nie ma opcji - tak może powiedzieć tylko osoba, która w grę nigdy nie grała.
Ja po prostu wychodzę z założenia "give credit, where's credit due".


Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2832 dnia: Sierpnia 04, 2014, 16:04:32 pm »
W temacie TLoU jest sporo krytyki - spokojnie można mieć zastrzeżenia do niektórych elementów grafiki, do balansu niektórych starć, AI pomagierów inicjujących starcia bądź latających wrogowi przed nosem gdy ty się skradasz. Ale "przerost formy nad treścią"? Nie ma opcji - tak może powiedzieć tylko osoba, która w grę nigdy nie grała.
Ja po prostu wychodzę z założenia "give credit, where's credit due".

Ale pisać od razu "jebnij się w łeb" ? Dla mnie to przesada. Rozumiem, dyskusje na poziomie, ale nie takie obrzucanie się błotem "bo gierka się nie podoba" :?

Zwłaszcza, że jak dla mnie Castor poparł swoje odczucia argumentami.

svonston

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2833 dnia: Sierpnia 04, 2014, 16:05:09 pm »
Reasumując, jebnij się w łeb.
Masakra, co tutaj się dzieje ostatnio. O ile to było w Worze to spoko, ale kur** nic dziwnego, że forum zdycha i nie ma nowych userów. Chyba czas ponownie na logałcie sobie pooglądać ten burdel.

Marins

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2834 dnia: Sierpnia 04, 2014, 16:11:44 pm »
Reasumując, jebnij się w łeb.
Masakra, co tutaj się dzieje ostatnio. O ile to było w Worze to spoko, ale kur** nic dziwnego, że forum zdycha i nie ma nowych userów. Chyba czas ponownie na logałcie sobie pooglądać ten burdel.
Forum nie zdycha przez to LOL.

el becetol

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2835 dnia: Sierpnia 04, 2014, 16:14:06 pm »
Nowych użytkowników to tu nie ma od 2-3 lat. To forum przypomina takie bloki z wielkiej płyty gdzie wprowadzili sie młodzi w latach 70 zakładać rodziny - ich dzieci dorosły i się wyprowadziły, zostały same dziadki, nikt tam się nie wprowadza bo młodzi nie chcą mieszkać w domu starców. I tak się starzeją bloki, na razie powoli umierając - ale wiadomo że zaraz średnia wieku dojdzie do granicy zwyczajowej żywotności i w krótkim okresie ludzie posypią się masowo.


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2836 dnia: Sierpnia 04, 2014, 16:15:17 pm »
Jaka rozkmina :lol:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2837 dnia: Sierpnia 04, 2014, 16:16:05 pm »
Ciekawe, na tym forum kultura osobista nigdy nie była egzekwowana i każdy użytkownik ma trochę na sumieniu. Taka konwencja. A tu proszę jakie oburzenie.

A wracając do tematu - jak rozumiem forma jest ważniejsza od treści?

Dobra cenzuruję, miałem na myśli "Zastanów się"

svonston

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2838 dnia: Sierpnia 04, 2014, 16:16:20 pm »
Nowych użytkowników to tu nie ma od 2-3 lat. To forum przypomina takie bloki z wielkiej płyty gdzie wprowadzili sie młodzi w latach 70 zakładać rodziny - ich dzieci dorosły i się wyprowadziły, zostały same dziadki, nikt tam się nie wprowadza bo młodzi nie chcą mieszkać w domu starców. I tak się starzeją bloki, na razie powoli umierając - ale wiadomo że zaraz średnia wieku dojdzie do granicy zwyczajowej żywotności i w krótkim okresie ludzie posypią się masowo.


Ale poetycko to porównałeś. :angel: No ale w sumie prawdziwe.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #2839 dnia: Sierpnia 04, 2014, 16:19:40 pm »
Ciekawe, na tym forum kultura osobista nigdy nie była egzekwowana i każdy użytkownik ma trochę na sumieniu.
Wypraszam sobie ja mam czyste sumienie  :angel: