Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1944156 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #200 dnia: Grudnia 29, 2012, 11:25:53 am »
Oj jak boli.
Oczywiście w drugą stronę to nie działa i oceny nie są zawyżane przez bandę fanboi, gdzie często wbija dziecko, wystawi ocenę 10 i napisze jaka to gra nie jest zajebista nawet w nią nie grając.

Takie Tokyo Jungle? A jakie jest Tokyo Jungle? Grałeś w Tokyo Jungle? Skąd wiesz jak Tokyo Jungle sprzedawane w cenie 47zł ma się do dwu i półgodzinnego art dema sprzedawanego w tej samej cenie? Oczywiście Tokyo Jungle z założenia musi być ch**owsze od NAWET TAKIEJ PODRÓŻY, bo nie trąbi o nim każdy branżowy portal, który jest tym bardziej branżowy im więcej trąbi.

Zresztą w ogóle śmieszny jesteś, parę postów wyżej
Cytat: Mrocz
Bo mimo wszystko widać, że ludziom się gra podoba. Oceny zbiera pozytywne, komentarze graczy są pozytywne, grafika też się ludziom podoba....
, a teraz mi zarzuca, że sprawdzam 'User Score". Ale rozumiem, branżowe portale roztrąbiły w Mroczowej społeczności, swoimi ujebanymi od czipsów i zielonej wody paluchami, że HICIOR/POPULARNY/SPRZEDAŁ SIĘ BARDZO DOBRZE, to każdy kto się ośmieli nie zgodzić to DZIECKO-HEJTER.





Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #201 dnia: Grudnia 29, 2012, 11:30:10 am »
czyli kolejny rok dla x360.
lata lecą, a w tym temacie nic się nie zmienia.
:troll:

Imo, pierwszy rok dla xboxa po kilku latach

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #202 dnia: Grudnia 29, 2012, 11:51:09 am »
Skąd wiesz jak Tokyo Jungle sprzedawane w cenie 47zł ma się do dwu i półgodzinnego art dema sprzedawanego w tej samej cenie? Oczywiście Tokyo Jungle z założenia musi być ch**owsze od NAWET TAKIEJ PODRÓŻY, bo nie trąbi o nim każdy branżowy portal, który jest tym bardziej branżowy im więcej trąbi.
+

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #203 dnia: Grudnia 29, 2012, 12:04:22 pm »
Oj jak boli.
Oczywiście w drugą stronę to nie działa i oceny nie są zawyżane przez bandę fanboi, gdzie często wbija dziecko, wystawi ocenę 10 i napisze jaka to gra nie jest zajebista nawet w nią nie grając.

Takie Tokyo Jungle? A jakie jest Tokyo Jungle? Grałeś w Tokyo Jungle? Skąd wiesz jak Tokyo Jungle sprzedawane w cenie 47zł ma się do dwu i półgodzinnego art dema sprzedawanego w tej samej cenie? Oczywiście Tokyo Jungle z założenia musi być ch**owsze od NAWET TAKIEJ PODRÓŻY, bo nie trąbi o nim każdy branżowy portal, który jest tym bardziej branżowy im więcej trąbi.

Zresztą w ogóle śmieszny jesteś, parę postów wyżej
Cytat: Mrocz
Bo mimo wszystko widać, że ludziom się gra podoba. Oceny zbiera pozytywne, komentarze graczy są pozytywne, grafika też się ludziom podoba....
, a teraz mi zarzuca, że sprawdzam 'User Score". Ale rozumiem, branżowe portale roztrąbiły w Mroczowej społeczności, swoimi ujebanymi od czipsów i zielonej wody paluchami, że HICIOR/POPULARNY/SPRZEDAŁ SIĘ BARDZO DOBRZE, to każdy kto się ośmieli nie zgodzić to DZIECKO-HEJTER.

Póki co to ty bardziej spinasz poślady niż ja ;) Zapominasz, że gadamy tylko o gierkach. Nie musisz się tak denerwować za każdym razem jak ktoś się z tobą nie zgodzi ;)

I wskaż mi miejsce w moim poście gdzie piszę, że tylko w jedną stronę to działa? Wyraźnie napisałem o przypadku zarówno Killzone 2 jak i Gears Of War 2, ale ty oczywiście tego już nie zdołałeś wyczytać z mojego tekstu. ;) Po za tym fakt faktem, oceny częściej są zaniżane, niż podwyższane, głośne tytuły, zawsze mają gorsze oceny niezależnie na jaką platformę wyszły.

Co do pozytywnych komentarzy graczy, oceniam to po wielu serwisach i przeczytaniu tych komentarzy a nie wklejeniu suchej liczby, z portalu na którym dochodziło do licznych bójek fanboyów ;) Wyraźnie napisałem zarówno o recenzjach z serwisów jak i ocenach graczy by obie rzeczy brać pod uwagę. Ty sobie wyciąłeś natomiast samą ocenę "User Score" i to na dodatek z jednego serwisu, tylko dlatego bo zabolało cię jak parę tutaj osób stwierdziło, że ten rok akurat był lepszy dla Xbox360. Aż tak to boli?

A co do krytyki popularnych tytułów, żeby nie być Hejterem wystarczy KONSTRUKTYWNA Krytyka, ale nie dziwi mnie, że muszę ci to tłumaczyć.

Zresztą dla ciebie każdy kto cokolwiek pozytywnego powie o grze na Xboxa to od razu dla ciebie Xbot ;)

czyli kolejny rok dla x360.
lata lecą, a w tym temacie nic się nie zmienia.
:troll:

Imo, pierwszy rok dla xboxa po kilku latach

To samo chciałem napisać. Mało tego 2013 znowu się zapowiada, że będzie rokiem PS3.

Xbox360: Gears Of War Judgment (coś jeszcze?)

PS3: The Last Of Us, Beyond, God Of War: Ascension

Pewnie jeszcze coś na E3 zapowiedzą, ale i tak pewnie skupią się na nowych generacjach, więc sytuacja raczej nie zostanie zmieniona.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2012, 12:45:00 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #204 dnia: Grudnia 29, 2012, 13:52:55 pm »
The Last Guardian + FFXIII Versus i mamy pozamiatane  :grin:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #205 dnia: Grudnia 29, 2012, 14:07:29 pm »
czyli kolejny rok dla x360.
lata lecą, a w tym temacie nic się nie zmienia.
:troll:
:troll:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #206 dnia: Grudnia 29, 2012, 14:24:51 pm »
Wlasnie przypomnial mi sie kolejny ex na XO (oczywiscie Juras o nim nie wspomnial no bo po co, nie?):
>Dance Central 3 = 87.02%

Co do Jurasa to proponuje nie karmic trolla... nie warto... On i tak zawsze bedzie wiedzial lepiej
Halo 4 -> 6,9? Prosze Cie... SMIESZNY JESTES. Pewnie sam tam 10 razy wystawiles ocene 0/10. Podawanie ocen userow z metacritics jest jak podawanie wynikow sprzedazy z VGchartz. MIJA SIE Z CELEM. Dlatego drogie sonoklapy, pogodzcie sie z faktem, ze rok 2012 jest rokiem XO, a Halo 4 jest najladniejszym tytulem tego roku. Wasz placz tego nie zmieni 8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2012, 14:39:07 pm wysłana przez Lem »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #207 dnia: Grudnia 29, 2012, 14:50:04 pm »
Póki co to ty bardziej spinasz poślady niż ja ;) Zapominasz, że gadamy tylko o gierkach. Nie musisz się tak denerwować za każdym razem jak ktoś się z tobą nie zgodzi ;)

I wskaż mi miejsce w moim poście gdzie piszę, że tylko w jedną stronę to działa? Wyraźnie napisałem o przypadku zarówno Killzone 2 jak i Gears Of War 2, ale ty oczywiście tego już nie zdołałeś wyczytać z mojego tekstu. ;) Po za tym fakt faktem, oceny częściej są zaniżane, niż podwyższane, głośne tytuły, zawsze mają gorsze oceny niezależnie na jaką platformę wyszły.

Co do pozytywnych komentarzy graczy, oceniam to po wielu serwisach i przeczytaniu tych komentarzy a nie wklejeniu suchej liczby, z portalu na którym dochodziło do licznych bójek fanboyów ;) Wyraźnie napisałem zarówno o recenzjach z serwisów jak i ocenach graczy by obie rzeczy brać pod uwagę. Ty sobie wyciąłeś natomiast samą ocenę "User Score" i to na dodatek z jednego serwisu, tylko dlatego bo zabolało cię jak parę tutaj osób stwierdziło, że ten rok akurat był lepszy dla Xbox360. Aż tak to boli?

A co do krytyki popularnych tytułów, żeby nie być Hejterem wystarczy KONSTRUKTYWNA Krytyka, ale nie dziwi mnie, że muszę ci to tłumaczyć.

Zresztą dla ciebie każdy kto cokolwiek pozytywnego powie o grze na Xboxa to od razu dla ciebie Xbot ;)
Nie jestem pewien czy Ty nie wiesz co piszesz, co czytasz, czy też może oba naraz? Jak byk w poście twojego autorstwa stoi/stało, że hejterzy zaniżają oceny gier na przykładzie KZ2 i GeoW2. Ja natomiast naskrobałem, że adekwatnie do tego fanboje Z A W Y Ż A J Ą oceny tychże gier, czego oczywistym wynikiem jest zachowanie równowagi. I teraz odnieśmy to do tego:
Cytat: Mrocz
I wskaż mi miejsce w moim poście gdzie piszę, że tylko w jedną stronę to działa? Wyraźnie napisałem o przypadku zarówno Killzone 2 jak i Gears Of War 2, ale ty oczywiście tego już nie zdołałeś wyczytać z mojego tekstu. ;)
No i, no i?
Opinie kilku/kilkudziesieciu/kilkusetset a nawet więcej graczy zebrane na jednym serwisie należy traktować jako jedną opinię? Hehehe.
Mnie bolało? Ja ciebie nie cytowałem. Przytoczyłem tylko jakieś trzy razy tyle exów i prawie exów niż miałeś pojęcie, które to wyszły w tym roku na obie platformy ze średnią ocen graczy/hejterów/fanbojów oraz komentarzem na poziomie SW. I co? I wyskakuje pan Mrocz, bo ktoś trąbi inaczej niż trąbić kazano.:):):):)
I co to jest konstruktywna krytyka? Gra mi się nie podoba z tego i tego powodu, uważam że zasługuje na 4/10 ale muszę jej dać 8/10 BO SIEM PODRUSZ NAZYWA I MASTER CZIFFFFFFFFFFFFFFFFF MOKRO WSZĘDZIE, GRAJĄ TRĄBKI W CAŁYM INTERNECIE, CO TO BĘDZIE?

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #208 dnia: Grudnia 29, 2012, 14:57:00 pm »
Mnie bolało? Ja ciebie nie cytowałem.

Oj jak boli.
Cytat: Mrocz
Bo mimo wszystko widać, że ludziom się gra podoba. Oceny zbiera pozytywne, komentarze graczy są pozytywne, grafika też się ludziom podoba....

Widzę, że sam nie wiesz co piszesz ;) czy mam sobowtóra na tym forum?

Można tylko przyklasnąć Lemowi za perfekcyjne podsumowanie twojego spinania pośladów ;)

Ode mnie End Of Topic ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #209 dnia: Grudnia 29, 2012, 14:57:49 pm »
Wlasnie przypomnial mi sie kolejny ex na XO (oczywiscie Juras o nim nie wspomnial no bo po co, nie?):
>Dance Central 3 = 87.02%

Co do Jurasa to proponuje nie karmic trolla... nie warto... On i tak zawsze bedzie wiedzial lepiej
Halo 4 -> 6,9? Prosze Cie... SMIESZNY JESTES. Pewnie sam tam 10 razy wystawiles ocene 0/10. Podawanie ocen userow z metacritics jest jak podawanie wynikow sprzedazy z VGchartz. MIJA SIE Z CELEM. Dlatego drogie sonoklapy, pogodzcie sie z faktem, ze rok 2012 jest rokiem XO, a Halo 4 jest najladniejszym tytulem tego roku. Wasz placz tego nie zmieni 8)
Zaktualizowałem dane o DC3, średnia podskoczyła z 67.05 do 67.82 czyli dalej poziom crapa.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #210 dnia: Grudnia 29, 2012, 14:58:48 pm »
zachowanie równowagi
Ta, yhy... zachowanie rownowagi... nie wiem czy zauwazyles, ale w internecie jest wiecej dekli niz ludzi inteligentnych.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #211 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:01:34 pm »
Mnie bolało? Ja ciebie nie cytowałem.

Oj jak boli.
Cytat: Mrocz
Bo mimo wszystko widać, że ludziom się gra podoba. Oceny zbiera pozytywne, komentarze graczy są pozytywne, grafika też się ludziom podoba....

Widzę, że sam nie wiesz co piszesz ;) czy mam sobowtóra na tym forum?

Można tylko przyklasnąć Lemowi za perfekcyjne podsumowanie twojego spinania pośladów ;)

Ode mnie End Of Topic ;)
Spójrz kto kogo pierwszy w wielkim bólu zacytował i skończ się już ośmieszać, proszę ja ciebie.
Mała podpowiedź:
przydługi post

Po co sprawdzasz "User Score"? Już nie raz oceny exów zarówno na Xboxie jak i PS3 były często zaniżane przez Haterów, dla mnie to kompletnie od niemiarodajna ocena, gdzie często dziecko wbija się wystawi ocenę 0 i napisze jaka ta gra jest beznadziejna nawet nie grając w nią.

Przypomnij sobie co się działo przed premierą Gears Of War 2 i Killzone 2, fanboye mieli taki ból dupy, że obie gry miały User Score na poziomie 2/10 lub 1/10 a wszystkie komentarze były wystawione przed premierą jeszcze. Metacritic po tej akcji usunął te komentarze i zablokował komentowanie tych tytułów przed premierą.

Dowód: http://www.gamegrep.com/news/15166-ps3_fanboys_attack_gears_of_war_2s_metacritic_score/

Zresztą sam widzisz, jak takie Tokyo Jungle ma najlepszą ocenę nawet od Journey. Po prostu gra w którą grało najmniej osób i ma najmniejsze zainteresowanie będzie miało lepszą ocenę niż hicior, który sprzedał się bardzo dobrze i jest bardzo popularny. Taki znany tytuł zawsze generuje wokół siebie więcej haterów.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #212 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:04:01 pm »
zachowanie równowagi
Ta, yhy... zachowanie rownowagi... nie wiem czy zauwazyles, ale w internecie jest wiecej dekli niz ludzi inteligentnych.
Zawsze możesz wyjąć kabel/wyłączyć router i przywrócić równowagę.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #213 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:07:25 pm »
blablablabla

Tyle gadasz o tym wielkim bólu... Po prostu nie opuszcza cię ta myśl co? ;) ;) Normalnie jakby ci mega zależało by kogoś zabolało z tego powodu.

I nie odwracaj kota ogonem, bo ty pierwszy zacząłeś na mnie wjeżdżać ;) ja ci zwykłe pytanie zadałem i poruszyłem dyskusje, ty natomiast nie potrafisz odpowiedzieć na posta w sposób kulturalny ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #214 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:09:41 pm »
blablablabla

Tyle gadasz o tym wielkim bólu... Po prostu nie opuszcza cię ta myśl co? ;) ;) Normalnie jakby ci mega zależało by kogoś zabolało z tego powodu.

I nie odwracaj kota ogonem, bo ty pierwszy zacząłeś na mnie wjeżdżać ;) ja ci zwykłe pytanie zadałem i poruszyłem dyskusje, ty natomiast nie potrafisz odpowiedzieć na posta w sposób kulturalny ;)
Ode mnie End Of Topic ;)

Polisz ni, inglisz ni, jaki ty język masz opanowany lol?

A propo:    "Wątek: System Wars"
Cytat: Mrocz
sposób kulturalny
Tematu w którym piszesz też nie rozumiesz;;;;;;;;;;;;;;;)))))))))))))))))))
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2012, 15:11:42 pm wysłana przez Juras »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #215 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:12:20 pm »
blablablabla

Tyle gadasz o tym wielkim bólu... Po prostu nie opuszcza cię ta myśl co? ;) ;) Normalnie jakby ci mega zależało by kogoś zabolało z tego powodu.

I nie odwracaj kota ogonem, bo ty pierwszy zacząłeś na mnie wjeżdżać ;) ja ci zwykłe pytanie zadałem i poruszyłem dyskusje, ty natomiast nie potrafisz odpowiedzieć na posta w sposób kulturalny ;)
Ode mnie End Of Topic ;)

Polisz ni, inglisz ni, jaki ty język masz opanowany lol?

A propo:    "Wątek: System Wars"
Cytat: Mrocz
sposób kulturalny
Tematu w którym piszesz też nie rozumiesz;;;;;;;;;;;;;;;)))))))))))))))))))

Widzę, że kończą się argumenty ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #216 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:16:57 pm »
Argumentów to ja w jednym albumie mam 477.

HA

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #217 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:23:33 pm »
Jak dla mnie...

Xbox - 2 gry, Forza H i Halo 4
PS3 - nie wiem ile, ale dużo, tyle że średniaki...

Forzę H traktuję jako jakiś spin off... za to Halo 4 zasługuje na większy respekt. No i chyba przyznam, że Xbox miał lepszy rok.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #218 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:24:22 pm »
Oho, faktycznie braklo argumentow skoro juz ze skrinami podloza w Halo 4 jedziemy :lol: :lol:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #219 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:27:41 pm »
Oho, faktycznie braklo argumentow skoro juz ze skrinami podloza w Halo 4 jedziemy :lol: :lol:
Cieni nie ma, to cos trzeba bylo sfotografowac ;

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #220 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:31:33 pm »
No ta. Prawdziwe granie polega na lizaniu ścian w poszukiwaniu słabych teksturek.

Bo widzisz ja jak i większość NORMALNYCH graczy raczej patrzy na efekt końcowy, na całokształt:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zresztą w każdej grze można zrobić zdjęcie słabych tekstur nawet w pięknym Uncharted:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zapominasz Juras że ta generacja nie jest studnią bez dna, w każdej grze znajdziesz cięcia, ograniczenia i zmiany w celu uzyskania odpowiedniego balansu między płynnością rozgrywki i odpowiednio ładną grafiką. Ty znalazłeś parę słabych teksturek w Halo 4 i już cieszysz japę, że masz super argumenty, jaka to grafa w Halo 4 jest słaba. Nazywasz to argumentami? No widzisz jakoś gra zbiera co chwila nagrody za najlepszą grafikę 2012 roku. Gra jest ładna i temu nie zaprzeczysz swoimi fotkami obojętnie jak bardzo byś się nie starał.

Jak chcesz grafy do której się nie da przyczepić to sobie odpal Crysisa 2 albo 3 na PC za 5 tys zł.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2012, 15:34:15 pm wysłana przez Mrocz »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #221 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:41:07 pm »
Mrocz, kurwa, weź już nic nie pisz.


Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #222 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:44:00 pm »
Mrocz, kurwa, weź już nic nie pisz.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

W przeciwieństwie do ciebie obiektywnie oceniam obie konsole. Może ty lepiej ściągnij sobie swoje okularki?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #223 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:44:08 pm »
Juras juz Crysisa 3 solidnie zjechal na IRCu wiec wiesz... Jesli gra nie ma rozowych kroliczkow to trzeba ja zjechac (wyjatkiem sa ciemne duszyczki, ktore przez swoj poziom trudnosci daja mu poczucie wyzszosci, a tak naprawde to fabularnie i gameplayowo nie przewyzszaja takiego mario).

Also:


JURAS, AZ TAK CIE BOLI? :D

Mrocz, kurwa, weź już nic nie pisz.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

W przeciwieństwie do ciebie obiektywnie oceniam obie konsole. Może ty lepiej ściągnij sobie swoje okularki?
Iras nie ma okularkow bo go nie stac... slyszalem, ze cena wegla go w tym roku niezle pocisneli ;
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2012, 15:45:46 pm wysłana przez Lem »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #224 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:47:41 pm »
W przeciwieństwie do ciebie obiektywnie oceniam obie konsole. Może ty lepiej ściągnij sobie swoje okularki?

Jeszcze raz:

Mrocz, kurwa, weź już nic nie pisz.



Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #225 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:51:46 pm »
W przeciwieństwie do ciebie obiektywnie oceniam obie konsole. Może ty lepiej ściągnij sobie swoje okularki?

Jeszcze raz:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To ja w takim razie napiszę, jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie wtrącaj ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #226 dnia: Grudnia 29, 2012, 15:59:03 pm »
Problem w tym, że sam nie masz nic sensownego do powiedzenia. Nie znasz się na grafice, zestawiasz screeny z multi z Uncharted i bullshoty z Halo - wtf? Wyraźnie ci się tematy pomyliły, bo formy na System Wars sobą nie prezentujesz.

I weźże tak nie mrugaj do wszystkich, bo ktoś pomyśli żeś pedał.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #227 dnia: Grudnia 29, 2012, 16:06:27 pm »
To teraz wymienimy exy z tego roku jakie graliśmy, OK L3M?

A więc tak (Ja):
-wylizałem wszystkie ściany kampanii w czwartej części Hejloł:Zbuntowana Kortana
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

-odkryłem swoje niesamowite zdolności plastyczne w Rdzawym Horyzoncie
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

-zostałem bohaterem Tęczowego Księżyca
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

-podziwiałem cycki Triss w sub HD (niestety ciężko screeny cykać kiedy wszystkie ręce zajęte wiec na pociechę Geraltowe)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

-odbyłem niesamowitą Podróż czerwonym kapturkiem po pustyni
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

-wytrzymałem do końca w demie pokemonów
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



Teraz L3M:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

;

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #228 dnia: Grudnia 29, 2012, 16:20:37 pm »
Problem w tym, że sam nie masz nic sensownego do powiedzenia. Nie znasz się na grafice, zestawiasz screeny z multi z Uncharted i bullshoty z Halo - wtf? Wyraźnie ci się tematy pomyliły, bo formy na System Wars sobą nie prezentujesz.

I weźże tak nie mrugaj do wszystkich, bo ktoś pomyśli żeś pedał.

A widzisz tu jakąś dywagację na temat technicznych aspektów grafiki, że stwierdzasz kto się zna a kto nie? Sorry, ale jak ktoś ocenia grafikę gry poprzez pryzmat teksturek po maksymalnie możliwym w grze zbliżeniu do nich to dla mnie jest to zwykły fanboy/hater a nie gracz.

I może masz rację, jeżeli twierdzisz, że nie ma miejsca na obiektywną opinię w System Wars, to faktycznie nie prezentuje formy na ten temat.

PS. Uncharted nie wstawiłem po to by porównywać i udowadniać, że Halo 4 jest ładniejszą grą. Wyraźnie napisałem, że chodzi o to, że w KAŻDEJ grze są cięcia graficzne. A sam nie raz podkreślałem że Uncharted uważam za najładniejszą serie tej generacji. Tak więc wybór Uncharted na "słabego screena" był dla mnie oczywisty by udowodnić ten fakt.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #229 dnia: Grudnia 29, 2012, 16:38:23 pm »
Każdy normalny recenzent ocenia grafikę na podstawie ogólnych wrażeń wizualnych, jakie ta na nim wywarła podczas grania, a nie na podstawie lizania ścian i badania aspektów technicznych. Tym bardziej wyróżnienia za najlepszą grafikę są ciężką sprawą, bo załóżmy (tylko przykładowo), że Journey i Halo 4 dostało za grafikę 9/10. Jak wybrać, która gra jest ładniejsza? Chyba tylko na zasadzie głosowania. Ale to nie zmienia faktu, że dla niektórych nadal Journey będzie ładniejszą grą, a dla innych Halo 4 będzie wyglądało lepiej.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #230 dnia: Grudnia 29, 2012, 17:07:55 pm »
Juras daje zdjęcie podłoża w normalnym widoku, a kolejny obiektywny wannabe pieprzy o lizaniu ścian  :lol:  Ocena grafiki powinna się składać z designu i strony technicznej. Problem w tym, że Halo 4 dupy nie urywa ani pod jednym, ani pod drugim względem. Gra w końcu wygląda jak normalny shooter sci-fi a nie kolorowy chłam dla upośledzonych fanów Power Rangers i to by było na tyle jeśli chodzi o design. Technicznie jest co najwyżej średnio - gdzie są cienie? Rozumiem, że fani Halo będą się spuszczać, bo gra w końcu znacząco nie odstaje wizualnie od konkurencji, ale grafika roku? Chyba tylko dlatego, że Sony w 2012 nie wypluło żadnego dużego exa...

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #231 dnia: Grudnia 29, 2012, 18:20:59 pm »
Nie grałem w halo 4 ale z tego co widziałem na yt czy gifach KKRT, które niby miały pokazywać słabe oświetlenie, cienie jakieś tam były, niestety statyczne. statyczne oświetlenie nie oznacza od razu słabej grafiki,  gears of war 3 czy god of war 3 tez maja w dużym stopniu statyczne oświetlenie(zwłaszcza girsy) a mimo to ludzie się zachwycali :)
Jakbym miał ocenić to dla mnie to wygląda jak odrobinę podrasowany mass effect 3, czyli dobrze ale do czołówki jeszcze brakuje.

W tym roku nic szczególnie ładnego nie wyszło, wiec mnie wcale nagroda dla halo 4 nie dziwi, ewentualnie mogli dać far cryowi 3.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2012, 18:22:31 pm wysłana przez Wulfen »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #232 dnia: Grudnia 29, 2012, 19:12:03 pm »
             PS3                                           Średnia wg graczy na Metacritic:
1.Atelier Meruru: TaoA                                          6.3
2.Closure (PC)                                                      7.7
3.Datura                                                               5.9
4.Journey                                                              8.6
5.LBP Karting                                                        7.3
6.Legasista                                                           7.0
7.MLB 12: The Show (Vita)                                    7.4
8.Mugen Souls                                                      7.7
9.Papo & Yo                                                          8.3
10.Playstations All Stars Battle Royale (Vita)           7.8
11.Rainbow Moon (bedzie na Vita)                      6.6
12.Sorcery                                                           7.2
13.Starhawk                                                         7.7
14.Tales Of Graces F                                             7.7
15.The Unfinished Swan                                         8.5
16.Tokyo Jungle                                                    8.8
17.Twisted Metal                                                   7.6
18.Wonderbook: Book Of Spells                              6.4
19.Yakuza: Dead Souls                                          7.4

Średnia: 74.68
Dostępnych tylko na PS3- 15 pozycji.


           X360                                      Średnia wg graczy na Metacritic:
1.Akai Katana                                                       7.5
2.Alan Wake American's Nightmare (PC)                 7.6
3.Blood Forge                                                       5.4
4.Deadlight (PC)                                                   7.1
5.Dust An Alysian Tail                                           8.2
6.Fable Heroes                                                     5.1
7.Fable The Journey                                             4.4
8.Fez (PC)                                                           6.3
9.Forza Horizon                                                   8.3
10.Halo 4                                                            6.9
11.Happy Wars                                                    8.1
12.Hybrid                                                            7.3
13.Kinect Star Wars                                             3.6
14.Mark Of The Ninja (PC)                                    7.5
15.Minecraft (PC)                                                 7.2
16.Spelunky (PC)                                                 7.0
17.Steel Batalion Heavy Armor                              2.4
18.The Splatters (bedzie na PS3/PC)                      8.7
19.The Witcher 2    (PC)                                       8.4
20.Trials Evolution                                               7.9
21.Wreckateer                                                     5.9
(Dodano) 22. Dance Central 3                                             8.4

Średnia: 67.05 67.82
Dostępne tylko na X360- 13 14 pozycji.


Gwoli podsumowania:
Najlepiej oceniona przez graczy gra to Tokyo Jungle (8.8) dostępne wyłącznie na PS3.
Gier dostępnych  TYLKO na PS3 jest więcej niż tych dostępnych TYLKO na X360.
Średnia "exów" na X360 wynosi mniej niż 7/10 (W TYM I HALO 4!!!!!) czyli biorąc pod uwagę skalę niemca-CRAPY.

I co się dziwić, że xbociki guglują za nowym klockiem. :::::::::)



I bonusik obrazkowy:





Dodać do tego kolejny raz większą sprzedaż konsol przez rok PS3 w porówaniu X360 i mamy już chyba 4 rok z rzędu dla PS3.

Brak ex-ów w 2013 na X-o, a za to kilka konkretnych tytułow na PS3 i na bank konsola sony trzeci raz z rzędu będzie najlepiej sprzedającą się konsolą danej generacji.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #233 dnia: Grudnia 29, 2012, 19:17:31 pm »
30 baniek do Wii raczej nie nadrobią...

lupinator

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #234 dnia: Grudnia 29, 2012, 19:21:41 pm »
-zostałem bohaterem Tęczowego Księżyca
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Nie miałem pojęcia, że od lipca na PSNie wisi taki przyjemny RPG z platyną do wybicia. Na coś się jednak przydaje System Wars.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #235 dnia: Grudnia 29, 2012, 19:46:48 pm »
30 baniek do Wii raczej nie nadrobią...
:lol: Wii nie liczę do tej generacji konsol. To inny produkt, inny target.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #236 dnia: Grudnia 29, 2012, 21:24:31 pm »
Mnie już nic nie dziwi po tym jak CoD dostał tytuł FPS-a roku czy znalazł się w grupie dotyczącej najlepszej grafiki. Także Halo 4 niech se będzie, ale ta gra szału nie robi, grafika to nic ponad solidnej 9-ki w skali na X360 i solidnej 8-ki w skali gier na konsole tej generacji. KZ2 czy KZ3 robiły większe wrażenie. 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #237 dnia: Grudnia 30, 2012, 12:34:20 pm »
Mnie już nic nie dziwi po tym jak CoD dostał tytuł FPS-a roku czy znalazł się w grupie dotyczącej najlepszej grafiki. Także Halo 4 niech se będzie, ale ta gra szału nie robi, grafika to nic ponad solidnej 9-ki w skali na X360 i solidnej 8-ki w skali gier na konsole tej generacji. KZ2 czy KZ3 robiły większe wrażenie. 8)

Killzone 2, Killzone 3 i Crysis 2 wiadomo, że miały lepszą grafikę, ale żaden z tych tytułów nie wyszedł w 2012 roku ;)

Spidey^

  • Gość

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #239 dnia: Stycznia 10, 2013, 15:32:28 pm »