Autor Wątek: Dying Light  (Przeczytany 48952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 29, 2015, 14:55:22 pm »
Tylko, że tak naprawdę, to ja mam Walking Dead i TLoU Remaster w które już tak naprawdę grałem i ewentualnie pozyczone Lords of the Fallen i to tez nie wiem kiedy. I miałem kupić The Order, ale przy obecnych cenach zdecydowanie bardziej wolę DL.

PS. I mogliby już kuwa powiedzieć co będzie w lutym w plusie...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 29, 2015, 15:11:52 pm »
Tylko, że tak naprawdę, to ja mam Walking Dead i TLoU Remaster w które już tak naprawdę grałem i ewentualnie pozyczone Lords of the Fallen i to tez nie wiem kiedy. I miałem kupić The Order, ale przy obecnych cenach zdecydowanie bardziej wolę DL.

PS. I mogliby już kuwa powiedzieć co będzie w lutym w plusie...
Kup Inkwizycje. Będziesz ją miał na tygodnie, chyba, że szarpać będziesz jak becetol i Juras, to w tydzień zaliczysz.
Nie, no to w takim razie się nie zastanawiaj. Jak sprzedajesz gry, to co ci szkodzi. DL ograsz do The Order, pierwszą sprzedasz, nieco do drugiej dołożysz i będzie.  ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 29, 2015, 15:12:49 pm »
Nie sprzedaję gier, a Inkwizycja raczej nie dla mnie.

el becetol

  • Gość
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 29, 2015, 15:19:04 pm »
Kup Inkwizycje. Będziesz ją miał na tygodnie, chyba, że szarpać będziesz jak becetol i Juras, to w tydzień zaliczysz.

Ja to już ponad miesiąc męczę.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 29, 2015, 15:29:59 pm »
Ja czekam na moją wersję Premium 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #165 dnia: Stycznia 29, 2015, 15:39:45 pm »
PS. I mogliby już kuwa powiedzieć co będzie w lutym w plusie...

Pewnie indyki. Gdyby miało być coś grubego, to już by się tym dawno chwalili. W przypadku PS4 Sony nie musi się tak starać żeby namówić graczy na PS+. W końcu jak chcą grać online, to i tak muszą kupić. Tak nas sobie wytresowali.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #166 dnia: Stycznia 29, 2015, 15:49:33 pm »


 :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #167 dnia: Stycznia 29, 2015, 15:56:27 pm »
 :lol: :lol:

"Krew się sypie"

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 29, 2015, 16:04:45 pm »
Nie sprzedaję gier, a Inkwizycja raczej nie dla mnie.

winda za pół roku.  :grin:



Tylko mocowania dobre kup. Sporo kolekcja może ważyć.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 29, 2015, 16:14:02 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #170 dnia: Stycznia 29, 2015, 16:23:28 pm »
 :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #171 dnia: Stycznia 29, 2015, 16:25:29 pm »
Klucuch ma niezły trolling. Dobre 4 min. śmiałem się przy recenzji Black Flag. Tyle, że dłużej jak kilka min. nie da się tego słuchać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #172 dnia: Stycznia 29, 2015, 16:30:52 pm »
To jest trolling? Według mnie on tak serio.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #173 dnia: Stycznia 29, 2015, 17:10:45 pm »
To jest trolling? Według mnie on tak serio.


Przerobiony głosik w jakimś programiku. To jest już jego sposób na życie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #174 dnia: Stycznia 29, 2015, 17:13:06 pm »
Łoo kur** nie wiedziałem. :o

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 29, 2015, 17:14:58 pm »
Jakoś wątpię by po 6-7 latach mu się głos nie zmienił, jak i stan umysłu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #176 dnia: Stycznia 29, 2015, 17:20:01 pm »
Nie śledzę jego wyczynów, więc pojęcia nie miałem, że to już tyle lat. Kilka razy obejrzałem jego wideorecenzje dla beki i myślałem, że on tak serio. Dzięki za uświadomienie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #177 dnia: Stycznia 29, 2015, 22:54:21 pm »
W sieci empik i Saturnie ceny w okolicach 4 Kazimierzy. Są też dostępne kolekcjonerki.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 30, 2015, 11:48:04 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 30, 2015, 12:05:12 pm »
9,5 za grafę? lol

W normalnych serwisach oceny dość przeciętne. Eurogamer 7, Gametrailers nawet niżej - 6,8 bodaj.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #180 dnia: Stycznia 30, 2015, 12:06:24 pm »
9,5 za grafę? lol
Ciekawe ile ja wystawię :troll:.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #181 dnia: Stycznia 30, 2015, 12:06:54 pm »
Szczerze mówiąc mam to głęboko w dupie  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #182 dnia: Stycznia 30, 2015, 12:06:55 pm »
A tutaj piszą, że grafika na najwyższym poziomie. Średnia ocen to około 8 (co prawda na PC, bo na konsolach 7 z groszem, ale przecież gameplay ten sam). Ja już ma swoją kopię, ale sprawdzę dopiero wieczorem albo w niedziele.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #183 dnia: Stycznia 30, 2015, 12:11:12 pm »
Mnie się ta gra wizualnie niesamowicie nie podoba. Niemal sepia i kolejny raz kompletnie z dupy przesadzona aberracja chromatyczna. Dead Island było w tym temacie znacznie przyjemniejsze.


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #184 dnia: Stycznia 30, 2015, 12:12:25 pm »
A tutaj piszą, że grafika na najwyższym poziomie. Średnia ocen to około 8 (co prawda na PC, bo na konsolach 7 z groszem, ale przecież gameplay ten sam). Ja już ma swoją kopię, ale sprawdzę dopiero wieczorem albo w niedziele.
BoBaN podobnie jak w przypadku FC 4 o opinie na temat oprawy bym prosił jak już trochę pograsz. Z tego względu, że jesteś najbardziej wiarygodną osobą na forum w tym temacie jak dla mnie.

Szczerze mówiąc mam to głęboko w dupie  8)
Wiem.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #185 dnia: Stycznia 30, 2015, 12:30:25 pm »
9,5 za grafę? lol

W normalnych serwisach oceny dość przeciętne. Eurogamer 7, Gametrailers nawet niżej - 6,8 bodaj.
7/10 to wysoka ocena oznaczająca dobrą grę. To, że gracze oczekiwali cudu, nie oznacza, że wszytko co warte uwagi ocierać się musi o 9.6/10.
Natomiast w sprawie grafiki, tez oczekiwałem na mocne 9/10. To naprawdę jedna z tych gier, które ukazują moc i potencjał nowej generacji.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #186 dnia: Stycznia 30, 2015, 12:37:20 pm »
@Kyo
Postaram się dziś obadać. Nie mam zbyt dużo czasu, ale chociaż chwilę zagram żeby sprawdzić jak ma się oprawa A/V.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #187 dnia: Stycznia 30, 2015, 15:59:11 pm »
http://www.ppe.pl/recenzje-1420-recenzja_gry__dying_light.html

No i pod tą recenzją mogę się również podpisać czteroma kończynami,im dłużej gram tym bardziej mi się podoba a na liczniku dopiero 25 % gry.
Nocne wypady tak jak opisuje recka naprawdę potrafią mocno przyspieszyć bicie serducha i to spierdalanie na oślep przed goniącą sforą wściekłych skurwysy.....na długo zapisuję się w pamięci.Jednak nocne wypady dają 2 x więcej expa i otwarte są miejsca do których w dzień nie ma wstępu(dużo extrasów do znalezienia).Ale od czasu do czasu warto się kimnąć i poczekać na zbawienne słońce by bezstresowo ruszyć na misję.Narazie znalazłem jednego easter egga
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:lol:
Polecam grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami bo nasz rodzimy dub ssie pałkę na maksa.
Tak czy siak ubaw po pachy .:D ;)

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #188 dnia: Stycznia 30, 2015, 16:02:45 pm »
Ja dopiero wieczorem odpale teraz ide spać.
ps.bluze to mogli dać xl :roll:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2015, 16:16:20 pm wysłana przez wsciekly_blondyn »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #189 dnia: Stycznia 30, 2015, 16:33:31 pm »
Pograłem tak wstępnie 40min. (wersja na komputery osobiste - w łikend jak znajdę czas, przyrównam z konsolowym odpowiednikiem, ewentualnie przesunięte to na przyszły tydzień zostanie).

Gra się niezwykle sympatycznie. Widok z pierwszej osoby tchnął zupełnie nowy format zabawy w GTA V. Grając w DL można się poczuć natomiast jakbyśmy przeżywali przygody Arno z AC w FPP.
Trochę jak bardziej zaawansowany Mirror's Edge w formie piaskownicy z zombiakami. Bohater biega nie męcząc się, natomiast po 4 cisach gazrurka sapie jak Sasza Grej przy 4tym dublu. Tyle dobrze, że może jeszcze zadawać ciosy (choć niemrawe). System poszczególnych misji i odznaczeń tychże jest intuicyjny i uniwersalny zarazem - jak nam odznaczenia pomagające w orientacji przeszkadzają, można je usunąć.

Grafika to przykład nowej generacji. Coś co nie jest półśrodkiem i nie miałoby prawa zaistnieć w odpowiedniej formie na poprzedniej generacji (cięcia byłyby ogromne). Teren działania zdaje się być niemały, a świat zachwyca swoja szczegółowością. Jeśli graliście w GTA V i byliście zdumieni tym, że twórcy tak pieczołowicie przedstawili cyfrowe miasto i jego rubieże, to wiedzcie, że pozycja Techlandu wkracza na wyższy poziom.
Ot, staniesz gdzieś na uboczu jakiegoś nic nie znaczącego budynku, będziesz oglądał te wszystkie graty panoszące się to tu, to tam i złapiesz się za głowę szepcąc "jak im się chciało". 

Postaci są wykonane bardzo dobrze. Nie ma prawa gracz psioczyć na mimikę (nie to co w Lordsach). Animacja jest płynna, całość wypada niezwykle przekonująco. Kobieta zombie jak oberwie gazrurka zatacza się (czuć ciężar szlagów), a jej zero-jedynkowy, przegniły biust faluje subtelnie. Tekstury są ostre, a ziarnisty filtr potęguje klimat.

Zdziwił mnie natomiast brak ustawień "ultra" (może później dodadzą). Gra w 4k działa zadowalająco, ale można sprzęt odciążyć i zaaplikować fHD. Wówczas przy maksymalnych ustawieniach działa bez zarzutu w 60k/s, jeśli ustawimy suwak zasięgu w okolicach połowy. Gdy ustawiłem go maksymalnie w prawo (100%). Zdarzały się wyraźne spadki animacji nawet do 16klatek. Jednak to nie wina sprzętu. Twórcy pracują nad aktualizacją. Rożnica w widoczności horyzontu nie jest aż tak spora by sobie nią głowę zawracać. Niemniej niesmak pozostaje, ze otrzymujemy kolejna dużą produkcję, która nie jest doszlifowana.

Niebawem kupię kolejnego GTX 780 i sprawdzę po aktualizacji grę w SLI. Ale jestem pewny, że nawet na konsolach prezentuje się wybornie. Obniżyłem nieco jakość grafiki i dalej była to jedna z najlepiej prezentujących się obecnie gier.


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #190 dnia: Stycznia 30, 2015, 17:29:52 pm »
http://www.ppe.pl/recenzje-1420-recenzja_gry__dying_light.html

No i pod tą recenzją mogę się również podpisać czteroma kończynami,im dłużej gram tym bardziej mi się podoba a na liczniku dopiero 25 % gry.
Nocne wypady tak jak opisuje recka naprawdę potrafią mocno przyspieszyć bicie serducha i to spierdalanie na oślep przed goniącą sforą wściekłych skurwysy.....na długo zapisuję się w pamięci.Jednak nocne wypady dają 2 x więcej expa i otwarte są miejsca do których w dzień nie ma wstępu(dużo extrasów do znalezienia).Ale od czasu do czasu warto się kimnąć i poczekać na zbawienne słońce by bezstresowo ruszyć na misję.Narazie znalazłem jednego easter egga
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:lol:
Polecam grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami bo nasz rodzimy dub ssie pałkę na maksa.
Tak czy siak ubaw po pachy .:D ;)


Na czym grasz? Podobno nie da się miksować napisów i dialogów. Przynajmniej na PS4.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #191 dnia: Stycznia 30, 2015, 19:03:40 pm »
http://www.ppe.pl/recenzje-1420-recenzja_gry__dying_light.html

No i pod tą recenzją mogę się również podpisać czteroma kończynami,im dłużej gram tym bardziej mi się podoba a na liczniku dopiero 25 % gry.
Nocne wypady tak jak opisuje recka naprawdę potrafią mocno przyspieszyć bicie serducha i to spierdalanie na oślep przed goniącą sforą wściekłych skurwysy.....na długo zapisuję się w pamięci.Jednak nocne wypady dają 2 x więcej expa i otwarte są miejsca do których w dzień nie ma wstępu(dużo extrasów do znalezienia).Ale od czasu do czasu warto się kimnąć i poczekać na zbawienne słońce by bezstresowo ruszyć na misję.Narazie znalazłem jednego easter egga
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:lol:
Polecam grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami bo nasz rodzimy dub ssie pałkę na maksa.
Tak czy siak ubaw po pachy .:D ;)


Na czym grasz? Podobno nie da się miksować napisów i dialogów. Przynajmniej na PS4.

Ja gram na PS4 ale mam pełnego anglika bez PL,na PC słyszałem nasz rodzimy dubbing więc nie mam czego żałować.......

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #192 dnia: Stycznia 30, 2015, 22:34:40 pm »
Pograłem chwile w DL, więc coś już mogę naskrobać. Zacznę od grafiki bo ta zasługuje na słowa uznania. Jest naprawdę pięknie. Masa obiektów, szczegółów, latające wszędzie śmieci, bardzo dobre tekstury, płynna animacja, efektowne oświetlenie i modele postaci z najwyższej półki. Nie spodziewałem się tego po polskim teamie, tym bardziej na konsoli. Owszem można się doczepić kilku szczegółów. Tekstury w niektórych miejscach nie są tak dobre jak powinny. Aliasing w oddali potrafi zwrócić swoja uwagę i na obrysach postaci czasem tworzą się jakieś dziwne poświaty podczas ruchu. Jednak są to tak niewielkie ułomności, że nie ma sensu sobie nimi zawracać głowy. Styl graficzny przypomina mi singla BF4 tyle, że tutaj mamy jeszcze wyższy poziom. Trochę też zalatuje FC4. Żeby uspokoić Kyo napiszę, że tekstury są lepsze niż te z FC4, a niektóre prezentują najwyższą klasę (szczególnie te w pomieszczeniach i przy odpowiednim oświetleniu).
Sam gameplay jest ok, tytuł jest grywalny, ale nie poczujemy tutaj jakiś specjalnych nowości. Natomiast miasto ma swój niepowtarzalny klimat, który potęguje genialna muzyka (coś na wzór klasycznych filmów klasy B o nieumarłych...czasem pogrywa motyw mocno przypominający ten z pierwszego filmu Resident Evil). Ogólnie widać, że twórcy starali się żeby oddać nam jak najbardziej dopracowany produkt. Niestety nie da się ustawić ang. dubbingu i zostawić pl. napisy. Szkoda, bo nasz dubbing jest słaby.

PS. Sprawdzałem tryb "Bądź Zombie" i jest w pyte. Jesteśmy czymś na wzór lickera z RE2 (tej jaszczury chodzącej po ścianach z posterunku na początku gry) pomieszanego z Venomem (możemy wypluwać coś jak nić żeby szybko wspinać się na dachy), który porusza się bardzo szybko. Musimy chronić swoje gniazda, a inni gracze są ludźmi i atakują te gniazda. Tylko nie mogłem za cholerę znaleźć możliwości żeby grać człowiekiem. Zawsze byłem potworem, a chciałem sprawdzić jak to jest spierdzielać przed łowcą. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to poproszę o info.
Podsumowując te kilkadziesiąt minut z grą, mogę ją polecić bo zapowiada się ciekawie. Będę miał w sam raz na te kilka wolnych dni. :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2015, 22:37:39 pm wysłana przez BoBaN »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #193 dnia: Stycznia 30, 2015, 22:47:13 pm »
Ja też im dłużej gram, tym bardziej mi się ta gra podoba. Poruszanie się po mapie jest świetne i przy okazji wymaga od nas lekkiego skilla, a nie trzymania przycisku, po czym postać chwyta się wszystkiego automatycznie. Tutaj kontrolujemy naszego herosa podczas każdej fazy skoku i możemy to też wykorzystywać w walce.

Misje poboczne mają swoje wątki fabularne co też jest bardzo miłe. Co do bolączek graficznych to przestaje się zwracać na nie uwagę, bo gra cholernie wciąga i nie ma czasu na pierdoły :troll:

lupinator

  • Gość
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #194 dnia: Stycznia 30, 2015, 22:49:58 pm »
A jak z poziomem trudności? Czytałem, że jest całkiem trudno w singlu bez pomocy w co-opie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #195 dnia: Stycznia 30, 2015, 22:52:51 pm »
A jak z poziomem trudności? Czytałem, że jest całkiem trudno w singlu bez pomocy w co-opie.

W dzień póki co jest łatwo, bo 2-3 zombiaków łatwo wymanewrować i załatwić pojedynczo. Grupki odciąga się odpowiednim sprzętem jeśli blokują jakieś przejście, dodatkowo zwykłe zombiaki nie wspinają się za nami, więc spokojnie można uciekać. W nocy jeszcze nie grałem, ale podejrzewam, że wtedy gra robi się znacznie trudniejsza jak te zwinne chujki latają po mieście.

No i są też walki z ludźmi, ale do tego też nie doszedłem :P

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #196 dnia: Stycznia 31, 2015, 07:59:12 am »
Pograłem chwile w DL, więc coś już mogę naskrobać. Zacznę od grafiki bo ta zasługuje na słowa uznania. Jest naprawdę pięknie. Masa obiektów, szczegółów, latające wszędzie śmieci, bardzo dobre tekstury, płynna animacja, efektowne oświetlenie i modele postaci z najwyższej półki. Nie spodziewałem się tego po polskim teamie, tym bardziej na konsoli. Owszem można się doczepić kilku szczegółów. Tekstury w niektórych miejscach nie są tak dobre jak powinny. Aliasing w oddali potrafi zwrócić swoja uwagę i na obrysach postaci czasem tworzą się jakieś dziwne poświaty podczas ruchu. Jednak są to tak niewielkie ułomności, że nie ma sensu sobie nimi zawracać głowy. Styl graficzny przypomina mi singla BF4 tyle, że tutaj mamy jeszcze wyższy poziom. Trochę też zalatuje FC4. Żeby uspokoić Kyo napiszę, że tekstury są lepsze niż te z FC4, a niektóre prezentują najwyższą klasę (szczególnie te w pomieszczeniach i przy odpowiednim oświetleniu).
Sam gameplay jest ok, tytuł jest grywalny, ale nie poczujemy tutaj jakiś specjalnych nowości. Natomiast miasto ma swój niepowtarzalny klimat, który potęguje genialna muzyka (coś na wzór klasycznych filmów klasy B o nieumarłych...czasem pogrywa motyw mocno przypominający ten z pierwszego filmu Resident Evil). Ogólnie widać, że twórcy starali się żeby oddać nam jak najbardziej dopracowany produkt. Niestety nie da się ustawić ang. dubbingu i zostawić pl. napisy. Szkoda, bo nasz dubbing jest słaby.

PS. Sprawdzałem tryb "Bądź Zombie" i jest w pyte. Jesteśmy czymś na wzór lickera z RE2 (tej jaszczury chodzącej po ścianach z posterunku na początku gry) pomieszanego z Venomem (możemy wypluwać coś jak nić żeby szybko wspinać się na dachy), który porusza się bardzo szybko. Musimy chronić swoje gniazda, a inni gracze są ludźmi i atakują te gniazda. Tylko nie mogłem za cholerę znaleźć możliwości żeby grać człowiekiem. Zawsze byłem potworem, a chciałem sprawdzić jak to jest spierdzielać przed łowcą. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to poproszę o info.
Podsumowując te kilkadziesiąt minut z grą, mogę ją polecić bo zapowiada się ciekawie. Będę miał w sam raz na te kilka wolnych dni. :D
Dzięki wielkie plus leci.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #197 dnia: Stycznia 31, 2015, 10:01:01 am »
Pograłem chwile w DL, więc coś już mogę naskrobać. Zacznę od grafiki bo ta zasługuje na słowa uznania. Jest naprawdę pięknie. Masa obiektów, szczegółów, latające wszędzie śmieci, bardzo dobre tekstury, płynna animacja, efektowne oświetlenie i modele postaci z najwyższej półki. Nie spodziewałem się tego po polskim teamie, tym bardziej na konsoli. Owszem można się doczepić kilku szczegółów. Tekstury w niektórych miejscach nie są tak dobre jak powinny. Aliasing w oddali potrafi zwrócić swoja uwagę i na obrysach postaci czasem tworzą się jakieś dziwne poświaty podczas ruchu. Jednak są to tak niewielkie ułomności, że nie ma sensu sobie nimi zawracać głowy. Styl graficzny przypomina mi singla BF4 tyle, że tutaj mamy jeszcze wyższy poziom. Trochę też zalatuje FC4. Żeby uspokoić Kyo napiszę, że tekstury są lepsze niż te z FC4, a niektóre prezentują najwyższą klasę (szczególnie te w pomieszczeniach i przy odpowiednim oświetleniu).
Sam gameplay jest ok, tytuł jest grywalny, ale nie poczujemy tutaj jakiś specjalnych nowości. Natomiast miasto ma swój niepowtarzalny klimat, który potęguje genialna muzyka (coś na wzór klasycznych filmów klasy B o nieumarłych...czasem pogrywa motyw mocno przypominający ten z pierwszego filmu Resident Evil). Ogólnie widać, że twórcy starali się żeby oddać nam jak najbardziej dopracowany produkt. Niestety nie da się ustawić ang. dubbingu i zostawić pl. napisy. Szkoda, bo nasz dubbing jest słaby.

PS. Sprawdzałem tryb "Bądź Zombie" i jest w pyte. Jesteśmy czymś na wzór lickera z RE2 (tej jaszczury chodzącej po ścianach z posterunku na początku gry) pomieszanego z Venomem (możemy wypluwać coś jak nić żeby szybko wspinać się na dachy), który porusza się bardzo szybko. Musimy chronić swoje gniazda, a inni gracze są ludźmi i atakują te gniazda. Tylko nie mogłem za cholerę znaleźć możliwości żeby grać człowiekiem. Zawsze byłem potworem, a chciałem sprawdzić jak to jest spierdzielać przed łowcą. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to poproszę o info.
Podsumowując te kilkadziesiąt minut z grą, mogę ją polecić bo zapowiada się ciekawie. Będę miał w sam raz na te kilka wolnych dni. :D

Boban żeby zagrać człowiekiem graj w tryb dla jednego gracza i w ustawieniach online włącz możliwość dołączania do gry dla wszystkich,poczekaj aż zapadnie noc a zaraz ktoś dołącz jako zombi i wtedy zacznie się jazda.Miałem przyjemność zagrać  i mega klimacik jak zaczyna się polowanie na łowcę.....
Tutaj fajna ciekawostka,może się przydać http://www.pssite.com/news-39301-chcesz_kalacha_w_dying_light__sciagnij_aplikacje_pomocnicza_na_smartfona.html
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2015, 10:02:45 am wysłana przez MrArt-PL »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #198 dnia: Stycznia 31, 2015, 10:07:39 am »
Dzięki, sprawdzę. Robiłem podobnie (wbijałem w tryb jednego gracza), ale od razu byłem zombie i wyłaziłem z jakiejś dziury. Poszukam tej funkcji dołączania do gry dla wszystkich, bo tego nie ustawiałem.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Dying Light
« Odpowiedź #199 dnia: Stycznia 31, 2015, 10:28:03 am »
Dzięki, sprawdzę. Robiłem podobnie (wbijałem w tryb jednego gracza), ale od razu byłem zombie i wyłaziłem z jakiejś dziury. Poszukam tej funkcji dołączania do gry dla wszystkich, bo tego nie ustawiałem.

Napewno działa tylko ustaw tak jak pisałem.Co do aplikacji na smartfona,pobrałem i działa bardzo fajnie,właśnie wysłałem 3 zwiadowców-wykonali misję i przynieśli mi pistolet ;)Trzeba stworzyć paczkę i wysłać do gry,Fajna popierdółka :lol: :lol: